Jump to content

מצב הזרים - לקראת העונה הבאה

Mentel

Recommended Posts

On 14.5.2021 at 17:26, המכבייה said:

פארפה, גררו וג'ארלדש ישארו. 

אתה יודע שאני מאוד מעריך את דעתך המקצועית.

אני חייב לשאול מה ראית מפארפה שגורם לך לחשוב שהוא מתאים לשחק במכבי ? 

אני לצערי ראיתי שחקן שהוא פיזית נחות משמעותית משחקנים אחרים לא יכול להחזיק כדור וגם לא ראיתי ממנו כל השנה פעולות גדולות של מספרים. 
אם פעם חשבתי שאפשר יהיה לראות בו סוג של דור מיכה עם הברקות היום הוא נראה יותר כמו סוג של עלי מוחמד אבל הרבה פחות פיזי. 

אשמח לשמוע שאני טועה 

נ.ב. האם להערכתך גררו זה שחקן שצריך להשאר או שצריך לחפש שחקן זר שיהיה רמה מעל הקבוצה

6 דקות לפני, הצבר said:

אתה יודע שאני מאוד מעריך את דעתך המקצועית.

אני חייב לשאול מה ראית מפארפה שגורם לך לחשוב שהוא מתאים לשחק במכבי ? 

אני לצערי ראיתי שחקן שהוא פיזית נחות משמעותית משחקנים אחרים לא יכול להחזיק כדור וגם לא ראיתי ממנו כל השנה פעולות גדולות של מספרים. 
אם פעם חשבתי שאפשר יהיה לראות בו סוג של דור מיכה עם הברקות היום הוא נראה יותר כמו סוג של עלי מוחמד אבל הרבה פחות פיזי. 

אשמח לשמוע שאני טועה 

נ.ב. האם להערכתך גררו זה שחקן שצריך להשאר או שצריך לחפש שחקן זר שיהיה רמה מעל הקבוצה

אני חושב שפארפה זה סימן שאלה גדול. מצד אחד באמת מהמעט שראיתי, נראה לא מבושל עדין לבוגרים מבחינה פיזית, מצד שני רואים שיש לו כדורגל שלא שייך לכאן ותקרת הזכוכית שלו היא הרבה מעבר לליגת העל. אני חושב שהכל תלוי באופציות שיהיו לנו בקיץ, אם תהיה הזדמנות להנחית זר מוכח יותר אז עדיף לתת לפראפרה שנת השאלה בליגת העל, אם לא יתאפשר אז אפשר לתת לו צאנס.

לגבי גררו - הוא הוכיח את עצמו מספיק העונה ונראה שהוא ילך וישתפר. קנה לעצמו מקום בסגל

9 דקות לפני, erantheking21 said:

זוכרים את רועי קהת? גם הוא בתחילת הקריירה שלו היה פיזית חלש מאוד

לפארפה יש זמן לחזק את עצמו ואני מקווה שיעבדו אותו נכון.

שמע גבר הטענה שלך נכונה אבל רועי קהת גם היום לא כל כך פיזי

15 דקות לפני, erantheking21 said:

זוכרים את רועי קהת? גם הוא בתחילת הקריירה שלו היה פיזית חלש מאוד

לפארפה יש זמן לחזק את עצמו ואני מקווה שיעבדו אותו נכון.

אין בעיה, אבל זה לא יקרה תוך קיץ אחד ולכן עדיף להשאיל. במיוחד שפרץ עוזב.

10 דקות לפני, Almogl said:

שמע גבר הטענה שלך נכונה אבל רועי קהת גם היום לא כל כך פיזי

יותר פיזית משמעותית ממה שהיה

אני זוכר שאיווניר העלה אותו הוא היה אוויר

לא אומר שהוא יהיה דור פרץ אבל בוא נראה מה יהיה

1 hour ago, snufkin said:

לגבי גררו - הוא הוכיח את עצמו מספיק העונה ונראה שהוא ילך וישתפר. קנה לעצמו מקום בסגל

זאת בדיוק השאלה, הוא "קנה לעצמו מקום בסגל" גם אם נניח שהוא עוד ישתפר האם זה מספיק בשביל זר או שצריך לחפש תותח שיהיה רמה מעל הליגה.
רוב הזרים שלנו השנה היו סבבה, השאלה אם זה מספיק או שאנחנו חייבים ללכת בכוח על "סבוריטים" ולא פחות מזה

20 דקות לפני, הצבר said:

זאת בדיוק השאלה, הוא "קנה לעצמו מקום בסגל" גם אם נניח שהוא עוד ישתפר האם זה מספיק בשביל זר או שצריך לחפש תותח שיהיה רמה מעל הליגה.
רוב הזרים שלנו השנה היו סבבה, השאלה אם זה מספיק או שאנחנו חייבים ללכת בכוח על "סבוריטים" ולא פחות מזה

מה הסיכוי שמכבי תביא זר מעל הליגה?

29 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה הסיכוי שמכבי תביא זר מעל הליגה?

השנה דווקא הצלחנו יפה 50% שזה 2 מתוך 4 ( גררו היה אילוץ/אילתור ואת הפצוע הסרבי אף אחד לא סופר כזר ) . 
מספיק שהיינו מביאים זר טוב במקום ניקוליץ ולא היינו מאבדים את הצלחת 

בעבר הקרוב הבאנו גם את רדוביץ וקריטסנסון ( מה שאומר שצריך להשקיע בשביל לקצוור ) 

ואת פריצה.... כי לפעמים אפשר לזכות בלוטו גם בלי למלא  :-) 

לפי one אחרי כלכלת פייר פליי פיננסי עכשיו תגיע כלכלת קורונה. מקווה שזה סתם חרטוט שהם המציאו ולא משהו שמגיע ממכבי עצמה כי יש צורך בחיזוק ורענון יחסית מסיבי של הסגל

18 דקות לפני, micsho3 said:

לפי one אחרי כלכלת פייר פליי פיננסי עכשיו תגיע כלכלת קורונה. מקווה שזה סתם חרטוט שהם המציאו ולא משהו שמגיע ממכבי עצמה כי יש צורך בחיזוק ורענון יחסית מסיבי של הסגל

זה לא מתייחס למכבי אלה לשוק ההעברות והמחירים של שחקנים. 

44 דקות לפני, micsho3 said:

בלי שום קשר

מצפה לך אכזבה גמורה אם חשבת שאחרי הפייר פליי יהיה פה מהפכה וחיזוק מסיבי תוך כדאי הוצאה כלכלית בצורה חריגה 

נגמרו הימים האלה

כל הקטע של הפייר פלי נועד גם לסדר את המאזן

נראה לך שמכבי תסתכן להכנס לסיטואציה הזאת שוב?

8 דקות לפני, erantheking21 said:

בלי שום קשר

מצפה לך אכזבה גמורה אם חשבת שאחרי הפייר פליי יהיה פה מהפכה וחיזוק מסיבי תוך כדאי הוצאה כלכלית בצורה חריגה 

נגמרו הימים האלה

כל הקטע של הפייר פלי נועד גם לסדר את המאזן

נראה לך שמכבי תסתכן להכנס לסיטואציה הזאת שוב?

עדיין לא היתה לנו עונה של בלומפילד עם קהל ובתים באירופה, אם זה יקרה בשילוב הסרת מגבלות הפייר פליי, אפשר יהיה להוציא קצת כסף.

אני מאד בעד גררו. הוא עשה כל מה ששחקן צעיר צריך לעשות כדי לקבל את ההזדמנות. בקשר לפארפה, להבנתי הסוכן שלו וביתר מיודעים שמכבי רוצה אותו בחזרה. יש שם כמובן המון כישרון וטיפה בוסר. לא כל כך שונה מדביטון(המנוסה יותר) אבל עם תקרה גבוהה יותר. הוא שיחק השנה מול בוגרים ונראה שייך. חבל על הפציעה שקצת קטעה את ההתקדמות וההמשכיות. אנחנו לא נשתגע כלכלית בקיץ אז במסגרת האפשרויות, הייתי מהמר קצת התקפית אבל לא מתפשר הגנתית ובקישור. 

הבעיה עם גררו היא שהוא תופס מקום של זר. אם היה ישראלי לא היתה פה בכלל התלבטות.

הוא עשה השנה התקדמות משמעותית בתקופה האחרונה, אבל זה לא בהכרח אומר שעונה הבאה הוא יציג יכולת גבוהה אם יהיה שחקן הרכב. ראינו עם אלמוג (ובעבר גם עם דור פרץ) שאי אפשר לצפות יכולות של שחקנים בשלב כ"כ מוקדם בקריירה שלהם.

הכנפיים שלנו גם ככה חלשות, בטח אם יוני יעזוב, ובהנחה שהוא תופס מקום של זר בעמדה הזאת, בעייתי לבנות את הכנפיים על שחקנים צעירים מאוד.

מצד שני, האמת שקצת קשה לי עם המסר שהשאלה של גררו תעביר, אחרי שהוא הרוויח את המקום שלו לפחות בסגל בעונה הזאת.

3 דקות לפני, duss21 said:

הוא עשה השנה התקדמות משמעותית בתקופה האחרונה, אבל זה לא בהכרח אומר שעונה הבאה הוא יציג יכולת גבוהה אם יהיה שחקן הרכב. ראינו עם אלמוג (ובעבר גם עם דור פרץ) שאי אפשר לצפות יכולות של שחקנים בשלב כ"כ מוקדם בקריירה שלהם.

הכנפיים שלנו גם ככה חלשות, בטח אם יוני יעזוב, ובהנחה שהוא תופס מקום של זר בעמדה הזאת, בעייתי לבנות את הכנפיים על שחקנים צעירים מאוד.

מצד שני, האמת שקצת קשה לי עם המסר שהשאלה של גררו תעביר, אחרי שהוא הרוויח את המקום שלו לפחות בסגל בעונה הזאת.

שנה הבאה שנה קריטית מבחינת גררו. 

הוא לדעתי באותה סיטואציה של אילון אלמוג בסוף עונה שעברה, ראינו שיש פוטנציאל אבל היה חסר משהו, אצל אילון העונה זה נכשל בענק, אבל גררו יכול ללכת לכיוון אחר ואני לגמרי רואה אותו הופך להיות שחקן כנף לגיטימי ל-11 של מכבי. 

גם ככה מכבי לא מגיעה בחיים ל6 זרים אז שכבר ישאירו אותו ויקחו את הצ'אנס. 

18 דקות לפני, duss21 said:

אם יש מקום שאפשר לבנות בו על צעירים זה בכנפיים

בגלל איכות שחקני ההגנה הישראלים עדיף שם להשקיע בזרים ושחקנים מנוסים, הקישור האמצעי זה השלד של הקבוצה וחלוץ גם חייב להיות מוכח.

18 דקות לפני, duss21 said:

אלמוג ודור לא הושאלו אחרי עונות טובות. זה בדיוק העניין. בקשר להיותו זר? ריצה קבועה בהרכב ואני לא חושב שהוא יתן הרבה פחות מזוס, צ'יקו, ווילסחוט,  ועוד זרים שמסתובבים פה.