Jump to content

מצב הזרים - לקראת העונה הבאה

Mentel

Recommended Posts

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה בגיל מתקדם? טיבי כן, אבל נחמיאס (אם וכאשר), בלטקסה ופיבן לא. 

זה לא הכי אידאלי וקצת מפחיד להיות עם שני בלמים ישראלים, אבל אנחנו בבעיה של זרים.

פרץ ככל הנראה יעזוב ונצטרך לשם זר, מגן שמאלי בין אם סאבוריט יישאר ובין אם לא (:() יהיה זר, ג'ראדלש עם חוזה, גררו ישאר גם אם זה לא הדבר הנכון, אנחנו צריכים עוד שחקן זר לכנף וכמובן חלוץ זר. 

לא רואה פתרון אחר, אלא אם כן זהבי יחזור (לא יקרה) או שנסכים לשלם על קניקובסקי. 

אני די בטוח שבלטקסה יכול להיות גם מגן שמאלי טוב. הוא נוח עם הכדור, הוא אוהב לעלות והאגף מאד טבעי לו(שם הוא שיחק רוב חייו). 

1 דקה לפני, duss21 said:

התכוונתי לטיבי ושרן :) נחמיאס לא פה, ובכל מקרה זה לא משיהו שאפשר לבנות עליו לבלם ראשון.

ש לנו את ג'ראלדש, גררו וניקוליץ' (מבאס, אבל בינתיים זה מה יש) עם חוזה. אם סאבוריט פשיץ והרננדס לא יאריכו יבוא זר על חשבונם כנראה.

נראה לי שאחרי ההופעות האחרונות אפשר לחזור להתייחס לשרן כקשר לא? 

על נחמיאס אני לא בונה כבלם ראשון, אולי על בלטקסה. 

לדעתי זה לא יהיה טוב בכלל אם לא נשתדרג בכנף.

1 דקה לפני, המכבייה said:

אני די בטוח שבלטקסה יכול להיות גם מגן שמאלי טוב. הוא נוח עם הכדור, הוא אוהב לעלות והאגף מאד טבעי לו(שם הוא שיחק רוב חייו). 

זה כבר תלוי בנכונות של סאבוריט להישאר. אם הוא כן ירצה להישאר בסוף אי אפשר להגיד לו לא... 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נראה לי שאחרי ההופעות האחרונות אפשר לחזור להתייחס לשרן כקשר לא? 

על נחמיאס אני לא בונה כבלם ראשון, אולי על בלטקסה. 

לדעתי זה לא יהיה טוב בכלל אם לא נשתדרג בכנף.

בקשר לשרן, לא בהכרח. הוא ישחק איפה שיהיה חסר. בכל מקרה בכל עמדה לדעתי לא כדאי לבנות עליו המון, כי בגיל כזה יכולה להיות צניחה פתאומית ביכולת (כמו שבזמנו קרה לאלברמן לדוגמה).

גם לדעתי אנחנו צריכים להשתדרג בכנפיים, גם אם יוני ישאר ובטח שם לא. לכן יש לי התלבטויות בנוגע לגררו. אם פאטריק רוצה להשאיר את גררו ויוני יעזוב, לדעתי לא תהיה ברירה אלא להביא עוד זר לכנף.  

בהנחה שיש לנו 3 זרים חתומים ושאין ספק שיגיע חלוץ זר, אנחנו נשארים עם 2 מקומות לזרים ב 4 עמדות חסרות (כנף, קישור התקפי, מגן שמאלי ובלם). בעיה.

Just now, duss21 said:

בקשר לשרן, לא בהכרח. הוא ישחק איפה שיהיה חסר. בכל מקרה בכל עמדה לדעתי לא כדאי לבנות עליו המון, כי בגיל כזה יכולה להיות צניחה פתאומית ביכולת (כמו שבזמנו קרה לאלברמן לדוגמה).

גם לדעתי אנחנו צריכים להשתדרג בכנפיים, גם אם יוני ישאר ובטח שם לא. לכן יש לי התלבטויות בנוגע לגררו. אם פאטריק רוצה להשאיר את גררו ויוני יעזוב, לדעתי לא תהיה ברירה אלא להביא עוד זר לכנף.  

בהנחה שיש לנו 3 זרים חתומים ושאין ספק שיגיע חלוץ זר, אנחנו נשארים עם 2 מקומות לזרים ב 4 עמדות חסרות (כנף, קישור התקפי, מגן שמאלי ובלם). בעיה.

מסכים לגבי שרן, בגלל זה לא ספרתי אותו כבלם. אם נצטרך שהוא יהיה חלוץ הוא ישחק גם חלוץ ויש מצב שגם יהיה מצוין. 

מסכים גם לגבי גררו, אבל אני לא רואה את מכבי שולחת אותו להשאלה, אז כן אנחנו די בבעיה...

לפני1 שעה , רועי.ל said:

גם לפני הפציעה הוא לא היה עוזר בהגנה עושה כאילו הוא רץ לא עולה לכדורי גובה וחצי מהמסירות שלו לא היו מגיעות לכתובת. אני סלחן על הכל עד הרגע ששחקן שלנו עושה הגנה בכאילו. מצד שני זה כן נכון שכשהחצי השני של המסירות שלו והבעיטות שלו מגיעות אז דברים טובים קורים. אבל מסירה פשוטה בנגיעה כמו שגררו נתן לו כשהוא הגביה לראש של טיבי בגביע לא ראיתי אף אחד מהשחקני כנף שלנו נותן

אני מצטער אבל שחקן התקפה שנותן כאלו מספרים גם אם התרומה ההגנתית שלו מוטלת בספק הוא לא משהו שאפשר לוותר עליו.

53 דקות לפני, kutomer said:

אני מצטער אבל שחקן התקפה שנותן כאלו מספרים גם אם התרומה ההגנתית שלו מוטלת בספק הוא לא משהו שאפשר לוותר עליו.

המספרים של כהן קצת מטעים הם כוללים הרבה פנדלים שהוא בעט והרבה בעיטות עונשין