Jump to content

מצב הזרים - לקראת העונה הבאה

Mentel

Recommended Posts

צ'יקו בעונה הראשונה של איביץ': 7 שערים ו 4 בישולים (תקנו אותי אם אני טועה)

גררו השנה: 5 שערים ובישול, בעונה שבה כל הקבוצה לא יציבה, חצי שנה ראשון עם דוניס, עונה ראשונה בבוגרים של מכבי, ודי בטוח שבהרבה פחות דקות. ובכללי מרגיש שהוא מייצר יותר גם לאחרים.

עריכה:

תיקנתי, נראה לי נפלתי על סטטיסטיקה של ליגה בלבד של צ'יקו.

מרגיש לי שגררו לא פחות טוב מצ'יקו בכנות ובהחלט רץ איתו גם בתור זר לשנה הבאה.

אם איכשהו מצליחים להחזיר את זהבי, מוותר על פשיץ ומביא זר לאגף, פארפה במקום הפצוע הנצחי, מאמין שיתחזק פיזית אבל אתם עושים מהנושא בזה יותר ממה שהוא, הוא משתחרר יפה מאוד מלחץ גם כשדחופים אותו.

לפני5 שעות , הצבר said:

זאת בדיוק השאלה, הוא "קנה לעצמו מקום בסגל" גם אם נניח שהוא עוד ישתפר האם זה מספיק בשביל זר או שצריך לחפש תותח שיהיה רמה מעל הליגה.
רוב הזרים שלנו השנה היו סבבה, השאלה אם זה מספיק או שאנחנו חייבים ללכת בכוח על "סבוריטים" ולא פחות מזה

אני לא חושב שמכבי נמצאת במצוקת מקומות פנויים לזרים. יש לך את ניקוליץ שכמובן צריך להשתחרר הרבה לפני כל זר אחר בסגל. יש את סבוריט שכנראה יעזוב ורק נס ישאיר אותו כאן.

העתיד של הרננדס עדין לא ידוע.

פשיץ ברח.

בהתחשב בכל זה ובהתחשב בכך שככל הנראה לא יהיה כאן רכש יקר בטירוף, אלא אם תהיה אפשרות להחזיק את זהבי, אני לא רואה שום סיבה מקצועית או כלכלית שגררו לא ישאר כאן אחרי שהוכיח את עצמו ברמות האלו ואחרי שהשתלב בצורה יוצאת מהכלל לזר צעיר. 

וזה דווקא מתחדד לאור הדיבורים על עזיבה של יונתן

אפשר להביא זר טוב להתקפה גם אם גררו נשאר ויש לי תחושה שיהיו גם אופציות מעניינות בשוק הישראלי/יהודי.

23 דקות לפני, snufkin said:

אני לא חושב שמכבי נמצאת במצוקת מקומות פנויים לזרים. יש לך את ניקוליץ שכמובן צריך להשתחרר הרבה לפני כל זר אחר בסגל. יש את סבוריט שכנראה יעזוב ורק נס ישאיר אותו כאן.

העתיד של הרננדס עדין לא ידוע.

פשיץ ברח.

בהתחשב בכל זה ובהתחשב בכך שככל הנראה לא יהיה כאן רכש יקר בטירוף, אלא אם תהיה אפשרות להחזיק את זהבי, אני לא רואה שום סיבה מקצועית או כלכלית שגררו לא ישאר כאן אחרי שהוכיח את עצמו ברמות האלו ואחרי שהשתלב בצורה יוצאת מהכלל לזר צעיר. 

וזה דווקא מתחדד לאור הדיבורים על עזיבה של יונתן

אפשר להביא זר טוב להתקפה גם אם גררו נשאר ויש לי תחושה שיהיו גם אופציות מעניינות בשוק הישראלי/יהודי.

סנופקין,

‏‎‎‎‎ אני אגב מוכן לקבל ירידה מסויימת לצורך עליה שוב. 
זה הליך טבעי אחרי שובע, לא תמיד צריך להתאבד בכח ולא תמיד השוק פותר לך את העייפות חומר(סבע, הסלבינק אחרי אליפות שלישית, וידאר, סקאריונה והאריס). מה שכן צריך זה להתכונן עם עתודות לעתיד. לבשל אותם ולהיות מוכן...

1 hour ago, אקיטה said:

צ'יקו בעונה הראשונה של איביץ': 7 שערים ו 4 בישולים (תקנו אותי אם אני טועה)

גררו השנה: 5 שערים ובישול, בעונה שבה כל הקבוצה לא יציבה, חצי שנה ראשון עם דוניס, עונה ראשונה בבוגרים של מכבי, ודי בטוח שבהרבה פחות דקות. ובכללי מרגיש שהוא מייצר יותר גם לאחרים.

עריכה:

תיקנתי, נראה לי נפלתי על סטטיסטיקה של ליגה בלבד של צ'יקו.

מרגיש לי שגררו לא פחות טוב מצ'יקו בכנות ובהחלט רץ איתו גם בתור זר לשנה הבאה.

אם איכשהו מצליחים להחזיר את זהבי, מוותר על פשיץ ומביא זר לאגף, פארפה במקום הפצוע הנצחי, מאמין שיתחזק פיזית אבל אתם עושים מהנושא בזה יותר ממה שהוא, הוא משתחרר יפה מאוד מלחץ גם כשדחופים אותו.

אבל גם מצ'יקו לא היינו מרוצים ובגלל זה הוא עזב. לא עוזר שגררו ברמה של צ'יקו.

לפני2 שעות , המכבייה said:

אני מאד בעד גררו. הוא עשה כל מה ששחקן צעיר צריך לעשות כדי לקבל את ההזדמנות. בקשר לפארפה, להבנתי הסוכן שלו וביתר מיודעים שמכבי רוצה אותו בחזרה. יש שם כמובן המון כישרון וטיפה בוסר. לא כל כך שונה מדביטון(המנוסה יותר) אבל עם תקרה גבוהה יותר. הוא שיחק השנה מול בוגרים ונראה שייך. חבל על הפציעה שקצת קטעה את ההתקדמות וההמשכיות. אנחנו לא נשתגע כלכלית בקיץ אז במסגרת האפשרויות, הייתי מהמר קצת התקפית אבל לא מתפשר הגנתית ובקישור. 

לא שונה מדן ביטון? להזכירך דן ביטון מלך הבישולים של הליגה העונה, נתן עונות יפות באשדוד ונקנה על ידי לודוגורץ בסכום גבוה. 

לדעתי פארפה יגיע יותר רחוק, אבל הוא רק בתחילת הקריירה, אז כרגע זה לא רלוונטי.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא שונה מדן ביטון? להזכירך דן ביטון מלך הבישולים של הליגה העונה, נתן עונות יפות באשדוד ונקנה על ידי לודוגורץ בסכום גבוה. 

לדעתי פארפה יגיע יותר רחוק, אבל הוא רק בתחילת הקריירה, אז כרגע זה לא רלוונטי.

לדביטון יש יתרון של ניסיון וחיסרון של קניה ומשכורת גבוהה יותר. אני חושב שפארפה יהיה במכבי כך שמין הסתם מדובר כאן בבחירה של המאמן. אני אישית מאמין בפארפה, גם אם זאת ירידה לצורך בישול ועליה. ואולי שניהם. צריך סגל עמוק. 

זה ברור שיש לנו בעיית איכות בכנפיים, ונפגענו מזה במהלך העונה. יש לנו את יוני שהוא היחיד שבאמת ברמה גבוהה (ואולי יעזוב), וחוץ ממנו את טבח, חוזז אלמוג וגררו, שלטעמי אף אחד מהם עוד לא הוכיח שמגיע לו הרכב. לכן לדעתי זה ברור שאלה עמדות שצריכות חיזוק, ומן הסתם חיזוק יצטרך להיות זר. לכן ההתלבטות על גררו, כי קשה לי להאמין שנבזבז 2 מקומות של זרים על האגפים.

אם כדאי להביא זר על חשבון גררו, שכנראה יגיע בספטמבר ולא יהיה ברמת הסאבוריט, זו כבר שאלה של ניהול סיכונים וקשה לי להכריע בזה.

5 דקות לפני, רועי.ל said:

הזוי שאנשים חושבים שיונתן כהן הוא הכי טוב שיש לנו באגף כשגררו היחיד במכבי שמשחק כמו שחקן שמבין כדורגל

יונתן כרגע באמת השחקן אגף הכי טוב שלנו וזה כשהוא בכלל לא שחקן אגף קלאסי לטעמי, שם הוא לא מבטא מספיק מהיכולות שלו והחסרונות שלו בולטים. 

מצד שני גררו עדיין מאוד מפוזר וחסר שקט עם הכדור, בכל זאת שווה סגל לדעתי.

איפה פשיץ' למה הוא לא חוזר? למה כולם חזרו ורק הוא לא? לפי מה שאומרים אם הוא יחזור זה רק כדי לקחת את המזוודות.

אם זה נכון, הוא הכי כפוי טובה שהיה פה. 

כרגע, גם אם יוני נשאר הכנפיים שלנו לא מספיק איכותיות. חייבים חיזוק זר (בטח אם יוני הולך). לא יודע על חשבון איזו עמדה אחרת (בלם, מגן?), מה שבטוח ,כל עוד זהבי לא מגיע, חייבים חלוץ זר בכיר. בלי קשר, העונה הזו הוכיחה לנו כמה חשוב סגל רחב ומגוון. כדי להמשיך ולהתחרות עד הסוף בעונה הבאה חייבים להתרענן ולהעמיק את הסגל.

16 דקות לפני, רועי.ל said:

הזוי שאנשים חושבים שיונתן כהן הוא הכי טוב שיש לנו באגף כשגררו היחיד במכבי שמשחק כמו שחקן שמבין כדורגל

איזה זכרון קצר.

הוא חזר לא מספיק טוב מהפציעה וכבר הספקת לשכוח על איזה שחקן מדובר?

אפילו העונה (עם בסה״כ 1500 דקות משחק) הוא עם 10 שערים ו5 בישולים.

משחקני ההתקפה הישראלים הוא כנראה השחקן הבכיר בארץ, הוא שווה מעורבות של לפחות 20 שערים בעונה מלאה, הוא בגיל נהדר וגם הוכיח לא פעם שהוא יודע להגיע למעמדים חשובים.

במונחים ישראלים? מדובר בשחקן על.

1 דקה לפני, המכבייה said:

להשאיר את בלטקסה יכול להיות מפתח לזהות הזרים בעונה הבאה. הוא מההחתמות הראשונות שאני עושה. 

למה? היית הולך על מרכז הגנה ישראלי עם בלטקסה וטיבי?

לדעתי האישית בלם זר בכיר זה בגדר חובה, זה לא אומר שהייתי משחרר את בלטקסה, יש מקום בקבוצה כמו שלנו ל3 בלמים בכירים, יש מספיק מפעלים ומשחקים לכולם, חוץ מזה טיבי כבר לא נער וצריך להתחיל לחשוב על מחליף, זה יכול להיות בלטקסה אבל הוא יצטרך להיות סבלני.

3 דקות לפני, kutomer said:

איזה זכרון קצר.

הוא חזר לא מספיק טוב מהפציעה וכבר הספקת לשכוח על איזה שחקן מדובר?

אפילו העונה (עם בסה״כ 1500 דקות משחק) הוא עם 10 שערים ו5 בישולים.

משחקני ההתקפה הישראלים הוא כנראה השחקן הבכיר בארץ, הוא שווה מעורבות של לפחות 20 שערים בעונה מלאה, הוא בגיל נהדר וגם הוכיח לא פעם שהוא יודע להגיע למעמדים חשובים.

במונחים ישראלים? מדובר בשחקן על.

גם לפני הפציעה הוא לא היה עוזר בהגנה עושה כאילו הוא רץ לא עולה לכדורי גובה וחצי מהמסירות שלו לא היו מגיעות לכתובת. אני סלחן על הכל עד הרגע ששחקן שלנו עושה הגנה בכאילו. מצד שני זה כן נכון שכשהחצי השני של המסירות שלו והבעיטות שלו מגיעות אז דברים טובים קורים. אבל מסירה פשוטה בנגיעה כמו שגררו נתן לו כשהוא הגביה לראש של טיבי בגביע לא ראיתי אף אחד מהשחקני כנף שלנו נותן

2 דקות לפני, kutomer said:

למה? היית הולך על מרכז הגנה ישראלי עם בלטקסה וטיבי?

לדעתי האישית בלם זר בכיר זה בגדר חובה, זה לא אומר שהייתי משחרר את בלטקסה, יש מקום בקבוצה כמו שלנו ל3 בלמים בכירים, יש מספיק מפעלים ומשחקים לכולם, חוץ מזה טיבי כבר לא נער וצריך להתחיל לחשוב על מחליף, זה יכול להיות בלטקסה אבל הוא יצטרך להיות סבלני.

בוא נגיד שבלטקסה פותר לך לא מעט בעיות מאחור. אסור למסמס את החתימה שלו גם אם מביאים בלם זר. הוא בגיל הנכון, הוא שופשף בעונה הכי קשה שיש והוא טוב מספיק. 

בלטקסה יכול להיות פתרון מעניין לבעיית הזרים. צריך לבחון את זה, אבל גם אם כן לדעתי צריך להביא עוד בלם ישראלי (נחמיאס?) כי אי אפשר להישאר רק עם בלטקסה, טיבי ופיבן. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

בלטקסה יכול להיות פתרון מעניין לבעיית הזרים. צריך לבחון את זה, אבל גם אם כן לדעתי צריך להביא עוד בלם ישראלי (נחמיאס?) כי אי אפשר להישאר רק עם בלטקסה, טיבי ופיבן. 

בדיוק באתי לרשום שנחמיאס שחקן חופשי אאלט ויכול להיות פתרון טוב לרוטציה.

לגררו יש טאצ' נדיר במונחי הכדורגל הישראלי. הוא יודע לעצור כדור ברמה גבוהה מאוד וההגבהות/קרוסים שלו כמעט תמיד מגיעים לכתובת.

6 דקות לפני, duss21 said:

ליהשאר רק עם בלמים ישראלים, כששניים מהם בגיל מתקדם, בעיניי זה די ריסקי. 

למה בגיל מתקדם? טיבי כן, אבל נחמיאס (אם וכאשר), בלטקסה ופיבן לא. 

זה לא הכי אידאלי וקצת מפחיד להיות עם שני בלמים ישראלים, אבל אנחנו בבעיה של זרים.

פרץ ככל הנראה יעזוב ונצטרך לשם זר, מגן שמאלי בין אם סאבוריט יישאר ובין אם לא (:() יהיה זר, ג'ראדלש עם חוזה, גררו ישאר גם אם זה לא הדבר הנכון, אנחנו צריכים עוד שחקן זר לכנף וכמובן חלוץ זר. 

לא רואה פתרון אחר, אלא אם כן זהבי יחזור (לא יקרה) או שנסכים לשלם על קניקובסקי. 

Just now, PLASTOMAN said:

לגררו יש טאצ' נדיר במונחי הכדורגל הישראלי. הוא יודע לעצור כדור ברמה גבוהה מאוד וההגבהות/קרוסים שלו כמעט תמיד מגיעים לכתובת.

הנייחים של גררו זה דבר מאוד קשה לצפייה 

Just now, מכביסט לעד said:

הנייחים של גררו זה דבר מאוד קשה לצפייה 

יש מספיק שחקנים אחרים שיקחו את הנייחים. אני מדבר על מסירות תוך כדי תנועה. הוא עושה את זה הכי טוב בקבוצה.

Just now, PLASTOMAN said:

יש מספיק שחקנים אחרים שיקחו את הנייחים. אני מדבר על מסירות תוך כדי תנועה. הוא עושה את זה הכי טוב בקבוצה.

אוקיי חשבתי שהתכוונת גם לנייחים. לצערי מכבי לא מבינים את זה ונותנים לו להרים פעם אחר פעם במשחקים האחרונים.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה בגיל מתקדם? טיבי כן, אבל נחמיאס (אם וכאשר), בלטקסה ופיבן לא. 

זה לא הכי אידאלי וקצת מפחיד להיות עם שני בלמים ישראלים, אבל אנחנו בבעיה של זרים.

פרץ ככל הנראה יעזוב ונצטרך לשם זר, מגן שמאלי בין אם סאבוריט יישאר ובין אם לא (:() יהיה זר, ג'ראדלש עם חוזה, גררו ישאר גם אם זה לא הדבר הנכון, אנחנו צריכים עוד שחקן זר לכנף וכמובן חלוץ זר. 

לא רואה פתרון אחר, אלא אם כן זהבי יחזור (לא יקרה) או שנסכים לשלם על קניקובסקי. 

התכוונתי לטיבי ושרן :) נחמיאס לא פה, ובכל מקרה זה לא משיהו שאפשר לבנות עליו לבלם ראשון.

ש לנו את ג'ראלדש, גררו וניקוליץ' (מבאס, אבל בינתיים זה מה יש) עם חוזה. אם סאבוריט פשיץ והרננדס לא יאריכו יבוא זר על חשבונם כנראה.