Jump to content

דחיית משחקי חצי גמר הגביע

Sawyer

Recommended Posts

התנהלות כל כך גרועה של מכבי שזה נראה כאילו באמת מיץ' כבר לא מענינת אותו הקבוצה. כל השנה הזאת, החל מהעניין עם אצילי וההכנה לעונה כולל הבאת מאמן דקה 90 ולא לתת מענה להגנה ועכשיו הקטע הזה זה כבר לא זה.

32 דקות לפני, micsho3 said:

התנהלות כל כך גרועה של מכבי שזה נראה כאילו באמת מיץ' כבר לא מענינת אותו הקבוצה. כל השנה הזאת, החל מהעניין עם אצילי וההכנה לעונה כולל הבאת מאמן דקה 90 ולא לתת מענה להגנה ועכשיו הקטע הזה זה כבר לא זה.

כוס אמא שלך

לפני1 שעה , micsho3 said:

חפרת

זה הזמן שלך לעבור קבוצה ולבלבל את המוח פחות, עד החסימה הצפויה. 

לפני15 שעות , המכבייה said:

מה זה בשליטה? העונה נגמרה. נקווה שהשליטה תחזור בעונה הבאה. 

העונה לא נגמרה.

אני בעיקר קורא פה, אבל אתה כל כך מאוס שהייתי חייב לכתוב לך את זה. 

לפני3 שעות , micsho3 said:

בדיוק ההיפך, אם לא היה אכפת לו, מיכה ואצילי היו נשארים

לא מבין למה לא עשו משחק ליגה היום ואת חצי הגמר בראשון או רביעי כשיש סיכוי הרבה יותר גדול שיהיה בבלומפילד עם קהל. ברור שעדיף שבגביע יישמר היתרון, הליגה גמורה. 

איזה גמר טירוף. הייתי בגמר שניצחנו 2 0. נראה לי הגמר האחרון שהיה מול הפועל. חייבים שהזרים יחזרו שיהיה סגל גדול יותר. הפועל התחזקו ויהיה דרבי אש.

איך משיגים עכשיו כרטיס... תהיה מלחמת עולם...

On 19.5.2021 at 18:59, Krishi said:

חיפה כבר ניצחו אותנו בסמי עופר בגביע בעבר אז לא יהיה פה תקדים. בליגה אין להם ניצחונות עלינו שם. 

בכל מקרה זה ביזיון אחד גדול. רק יעשה את העליה לגמר מתוקה יותר

אמרתי שזה יהיה מתוק אבל וואלה, לא ידעתי שעד כדי כך מתוק.

השמדה מוחלטת עם הרכב חסר ביותר שבקושי התאמן שבוע שלם בזמן שיורים עלינו טילים בבית שלהם ועוד עלינו עם איזה 3-4 שחקני נוער על הספסל חחח 

2 דקות לפני, Krishi said:

אמרתי שזה יהיה מתוק אבל וואלה, לא ידעתי שעד כדי כך מתוק.

השמדה מוחלטת עם הרכב חסר ביותר שבקושי התאמן שבוע שלם בזמן שיורים עלינו טילים בבית שלהם ועוד עלינו עם איזה 3-4 שחקני נוער על הספסל חחח 

רביבו ;)

לפני1 שעה , robertod said:

איזה גמר טירוף. הייתי בגמר שניצחנו 2 0. נראה לי הגמר האחרון שהיה מול הפועל. חייבים שהזרים יחזרו שיהיה סגל גדול יותר. הפועל התחזקו ויהיה דרבי אש.

איך משיגים עכשיו כרטיס... תהיה מלחמת עולם...

גול ענק של איציק זוהר בבעיוה חופשית.

ישבתי מאחורי השער ב 5-6-7.

איזה יציע פח.

On 19.5.2021 at 10:07, Ronaldo De Lima said:

תקראו לי משוגע אבל הנחיתות המובהקת שלנו בהרכב המסתמן (ככל והמשחק יערך מחר ללא גולסה והזרים) מזכירה לי את הגמר בו ניצחנו את ב"ש 6-2.

אני נגעל מהסיטואציה אבל רגוע, אנחנו מועדון חזק.

לפני5 שעות , אליהו_הנביא said:

ואיך כבר הפועל מאיימים לא להופיע, כמובן שיתחשבו בהם (הימור שלי)

האמת שיש להם קייס. החוזים לעונה עד סוף מאי. ברור שקרה משהו חריג שהם יכולים לסדר אם יתאמצו אבל למה להם. 

לכן אני אומר- עם המצב הנוכחי של הסגל יהיה קשה לתת הכל בשתי המסגרות.  להתמקד בגביע

18 דקות לפני, הילד בן 30 said:

האמת שיש להם קייס. החוזים לעונה עד סוף מאי. ברור שקרה משהו חריג שהם יכולים לסדר אם יתאמצו אבל למה להם. 

לכן אני אומר- עם המצב הנוכחי של הסגל יהיה קשה לתת הכל בשתי המסגרות.  להתמקד בגביע

כמו שחיפה טענו שהלו''ז צפוף אז גם לנו הלו''ז צפוף, מה שתופס פעם אחת לא יכול להתבטל בפעם הבאה

אגב גם לנו יש בעיה עם התאריך עם גררו ובלקמן (תכלס פחות מעניין)

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

כמו שחיפה טענו שהלו''ז צפוף אז גם לנו הלו''ז צפוף, מה שתופס פעם אחת לא יכול להתבטל בפעם הבאה

אגב גם לנו יש בעיה עם התאריך עם גררו ובלקמן (תכלס פחות מעניין)

מול חיפה היה חסר לנו טיעון טוב. כן, ההתאחדות חארות וייצגו את האינטרס של הנשיא אבל זאת היתה החלטה שאפשר להסביר לאור חוסר הוודאות.

בקיצור תתכוננו לגמר ב31 במאי. האמת טוב גם לנו 

33 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מול חיפה היה חסר לנו טיעון טוב. כן, ההתאחדות חארות וייצגו את האינטרס של הנשיא אבל זאת היתה החלטה שאפשר להסביר לאור חוסר הוודאות.

בקיצור תתכוננו לגמר ב31 במאי. האמת טוב גם לנו 

איך גמר ב31 אם המשחק נגד קש ב30? לא נראה לי שאפשר לשנות את האריך במצב שנוצר

2 דקות לפני, סי הצהובה said:

איך גמר ב31 אם המשחק נגד קש ב30? לא נראה לי שאפשר לשנות את האריך במצב שנוצר

אז אולי ב30. יחליפו בין הגמר למחזור ליגה