Jump to content

דחיית משחקי חצי גמר הגביע

Sawyer

Recommended Posts

12 דקות לפני, דקסטר said:

מכבד ומכיר את דעתך

בחלק מהדברים לא נסכים כמובן ולי אישית יותר חשוב לנצח על עקרונות מסויימים כאלו ואחרים.

אין ספק שיהיו עוד פשוט כרגע זה כואב 

שלא תיקח גביע? כי את האליפות הפסדת כי היית קצת פחות טוב(ועוד נסיבות אבל לא נתרץ) וזה קורה ויקרה. גביע, זרמת עם שחקנים שלך שהיו מבוהלים ולא קיבלו שום פיתרון. לא היית מרוויח דבר אם היית מתעקש. זה לוז לוז סיטואיישן של מצב מחורבן, פורס מאז'ור. חשוב לי לנצח לא פחות מכולם, חשוב גם שהמועדון לא מתייחס לשחקנים שלו כמו אל חפצים. ובמילא לא היתה בריירה. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

שלא תיקח גביע? כי את האליפות הפסדת כי היית קצת פחות טוב(ועוד נסיבות אבל לא נתרץ) וזה קורה ויקרה. גביע, זרמת עם שחקנים שלך שהיו מבוהלים ולא קיבלו שום פיתרון. לא היית מרוויח דבר אם היית מהתעקש. זה לוז לוז סיטואיישן של מצב מחורבן, פורס מאז'ור. חשוב לי לנצח לא פחות מכולם, חשוב גם שהמועדון לא מתייחס לשחקנים שלו כמו אל חפצים. ובמילא לא היתה בריירה. 

לא לא, המשחק מחר לא ממש מעניין אותי, התכוונתי באופן כללי על העונה הזו.

ושוב- ברור שלא היה צריך להשאיר בכוח וכל שחקן זה בן אדם שונה ומטען אחר פשוט לי אישית זה נראה קצת מוזר שכולם עזבו ככה, לא יודע.

1 דקה לפני, דקסטר said:

לא לא, המשחק מחר לא ממש מעניין אותי, התכוונתי באופן כללי על העונה הזו.

ושוב- ברור שלא היה צריך להשאיר בכוח וכל שחקן זה בן אדם שונה ומטען אחר פשוט לי אישית זה נראה קצת מוזר שכולם עזבו ככה, לא יודע.

העונה הזאת היא מיס אנד היט ומרגישה כמו ארבע עונות. אבל היו גם חלקים מרגשים מאד. קראת מה מאירי אמר היום בעתירה על הזרים. הוצעו להם כל הפתרונות. אגב, אתה הולך לפלייאוף בלי ברייאנט ודורסי, וזה במשמרת של מזרחי. 

• מנהלים ראשיים
12 דקות לפני, idan8 said:

וואלה עם כל הזין שהם מושחתים וטינופות זה ששחררנו את הזרים זה עלינו

וואלה לא מסכים בכלל, אם לא היית משחרר הם היו משחקים חרא, בוודאות.

איזה שחקן זר היה מתרכז במשחק כשהמשפחה שלו צריכה לקפוץ לממד באזעקות?

איך איך אין עורך דין שעושה מהם קציצות איך? 

בחיים לא כאב לי ככה מרפיסות של מכבי.

יסלח לי המכבייה שתכף יצטט אותי ויגיד שהכל בשליטה. 

אני חושב שמכבי טעתה פה בכמה היבטים:

1. ברור שלא מחזיקים אף שחקן בכוח. אבל זאת לא פעם ראשונה שיורים טילים על תל אביב, ונראה שהיה צריך לנסות להרגיע ולמצוא פתרון לכל מקרה לגופו, כולל כמובן שחרור לארצות המוצא למי שהיה מעוניין בכך. שחרור גורף של כולם לחו"ל אולי היה קצת נמהר. 

2. הגענו לדיון המשפטי בלי טיעון טוב. למעשה הפסדנו את המערכה עוד קודם. יכולנו להשיג תמיכה של בית"ר תא ואולי גם של הפועל לדחייה.

כן, ההתאחדות שפוטים של חיפה. למרות סבירות לא נמוכה להפסקת אש בסוף השבוע התעקשו לקיים מפגשים ללא קהל. כן, זה מטופש לשחק במצב הזה.

כן, זה מטופש לשחק בחיפה שהופעלו בה אזעקות הרגע.

אבל כל זה לא טיעונים טובים לפסול החלטה של ההתאחדות.

אגב בתאכלס, מה קורה עם הכרטיסים?

כשרק העבירו לסמי (עם קהל) אמרו שאפשר לבטל.

אבל מה הם עושים עם מי שלא ביטל בזמנו?

זיכוי אוטומטי או שעוד צריך לפנות אליהם?

10 דקות לפני, המכבייה said:

אגב, אתה הולך לפלייאוף בלי ברייאנט ודורסי, וזה במשמרת של מזרחי. 

אלייז'ה זה סיפור אחר אבל הנה אחלה דוגמה, דורסי ביקש לעזוב וישר שיחררו אבל זה זר אחד מתוך 7 בסגל + סנדי כהן וקליין שלא גרים פה. לא שופט אף אחד שביקש ללכת, פשוט קצת נראה לי מוזר ש5 מתוך 6 (וניקוליץ שאני לא סופר) עזבו.

1 דקה לפני, דקסטר said:

אלייז'ה זה סיפור אחר אבל הנה אחלה דוגמה, דורסי ביקש לעזוב וישר שיחררו אבל זה זר אחד מתוך 7 בסגל + סנדי כהן וקליין שלא גרים פה. לא שופט אף אחד שביקש ללכת, פשוט קצת נראה לי מוזר ש5 מתוך 6 (וניקוליץ שאני לא סופר) עזבו.

גם לי זה קצת מוזר. נשמע שמכבי האמינו שיהיה בסדר.

נשמע שכל פתרון של מלון בצפון/אילת כולל מאמן כושר צמוד היה סביר בעיני רוב השחקנים כנראה.

17 דקות לפני, nirnir20 said:

איך איך אין עורך דין שעושה מהם קציצות איך? 

בחיים לא כאב לי ככה מרפיסות של מכבי.

יסלח לי המכבייה שתכף יצטט אותי ויגיד שהכל בשליטה. 

מה זה בשליטה? העונה נגמרה. נקווה שהשליטה תחזור בעונה הבאה. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

מה זה בשליטה? העונה נגמרה. נקווה שהשליטה תחזור בעונה הבאה. 

מבחינת ההנהלה נכשלנו פה, ואין בנאדם שאוהב ומעריך יותר את גולדהאר ממני כנראה. 

זה שמשחק שאמור להיות משוחק בתל אביב, משוחק בחיפה כשמכבי עם 13 שחקנים בסגל, ושחיפה הרגע חטפה מטח זה כישלון הנהלתי של מכבי. 

22 דקות לפני, עמית ר said:

אגב בתאכלס, מה קורה עם הכרטיסים?

כשרק העבירו לסמי (עם קהל) אמרו שאפשר לבטל.

אבל מה הם עושים עם מי שלא ביטל בזמנו?

זיכוי אוטומטי או שעוד צריך לפנות אליהם?

https://leaan.activetrail.biz/CANCEL

ביטלתי עכשיו עצמאית. בושה שהם לא הודיעו רשמית שיש זיכוי אוטומטי לכל מי שרכש

8 דקות לפני, דקסטר said:

שלושת המרכזיים דוברי הספרדית רצו ללכת. מכבי לא עשתה הפלייה כאן. שום דבר לא בכח. ומה זה משנה אם היו נשארים? מה היית מקבל מהם אתה חושב? אלייז'ה זה סיפור אחר אבל אף אחד לא מבטיח לי שדורסי הוא האחרון. לא רק רצו, סאבוריט טס 14 שעות הביתה רק כדי לא להיות פה... לך זה מוזר, עבורם, זה בלתי נסבל. 

2 דקות לפני, nirnir20 said:

מבחינת ההנהלה נכשלנו פה, ואין בנאדם שאוהב ומעריך יותר את גולדהאר ממני כנראה. 

זה שמשחק שאמור להיות משוחק בתל אביב, משוחק בחיפה כשמכבי עם 13 שחקנים בסגל, ושחיפה הרגע חטפה מטח זה כישלון הנהלתי של מכבי. 

זאת פוליטיקה של ההתאחדות. כל מה שאתה יכול זה להילחם, אתה לא יכול להיות בטוח שתנצח. 

Just now, המכבייה said:

זאת פוליטיקה של ההתאחדות. כל מה שאתה יכול זה להילחם, אתה לא יכול להיות בטוח שתנצח. 

אני אומר את זה בשיא הרצינות ולא בקטע מתלהם, אסור לנו להתקפל, היו צריכים להגיד מההתחלה שמכבי לא עולה לשחק במצב הזה ועד שאין הפסקת אש מסודרת. 

ברגע שנגררו לדיונים יום לפני המשחק על איזה אצטדיון זה פייר ואיזה לא נכשלנו בענק, בכללי רמת הדיון לפי הפרוטוקול היא משהו ברמה של 2 חבר'ה בשכונה, הייתי מצפה שיביאו עורכי דין קליברים רציניים יותר. 

מאירי: "יש פה דיונים כבדי משקל ללמה צריך לדחות את המשחק. קודם כל הפן הספורטיבי. באו אלינו זרים שיש להם ילדים בני שנה שנתיים ואומרים לנו לא מעניין אותנו ואנחנו עוזבים. אין דבר שלא הצענו להם. הצענו להם קפריסין, חיפה. הכל הוצע להם, אבל אי אפשר היה להגיד לאשתו של סאבוריט שנולד פה בישראל אתה חייב להישאר פה. עברו 14 שעות טיסה כדי להגיע ליעד שלהם. אחד משחקני מכבי ת"א עבר התקף חרדה."

זה מה שיש וכל אחד ישפוט על פי מצפונו וסדרי העדיפויות שלו. 

1 דקה לפני, nirnir20 said:

אני אומר את זה בשיא הרצינות ולא בקטע מתלהם, אסור לנו להתקפל, היו צריכים להגיד מההתחלה שמכבי לא עולה לשחק במצב הזה ועד שאין הפסקת אש מסודרת. 

ברגע שנגררו לדיונים יום לפני המשחק על איזה אצטדיון זה פייר ואיזה לא נכשלנו בענק, בכללי רמת הדיון לפי הפרוטוקול היא משהו ברמה של 2 חבר'ה בשכונה, הייתי מצפה שיביאו עורכי דין קליברים רציניים יותר. 

מהמעט שאני מכיר, שומע ויודע, מאירי הוא לא דג קטן. 

התנהל היום כמו סטודנט ברופין שנה שניה לעריכת דין וגאוגרפיה 

אתה מוזמן לקרוא את הפרוטוקול ולהתרשם בעצמך.

גם אם הוא כריש זה בטח לא מההופעות הטובות שלו. 

11 דקות לפני, nirnir20 said:

אתה מוזמן לקרוא את הפרוטוקול ולהתרשם בעצמך.

גם אם הוא כריש זה בטח לא מההופעות הטובות שלו. 

קראתי. זה לא היה מוצלח במיוחד. אני טוען שעניין הזרים(שלא היה צריך לעסוק בו) הוא באמת הפחות רלוונטי. החליטו לשחרר? שיתמודדו עם התוצאות. כל העניין מבחינתי הוא הטעם בלקיים כדורגל באווירה כזאת, כאשר שום מקום הוא לא ממש בטוח. אבל גם זה קייס בלי סיכוי כאשר ההתאחדות נואשת לסיים הכל בכל מחיר.

קיצר התנהלות רופסת במקרה הטוב של מכבי.

הוציא לי את כל החשק מכדורגל הגועל נפש שקורה כאן, ההתבטלות שלנו מול חיפה בכל מה שקשור לעסקנות/קומבינות מביך. אנחנו מושפלים על ידם בכל מה שלא קשור לכדורגל.

15 דקות לפני, Sawyer said:

קיצר התנהלות רופסת במקרה הטוב של מכבי.

הוציא לי את כל החשק מכדורגל הגועל נפש שקורה כאן, ההתבטלות שלנו מול חיפה בכל מה שקשור לעסקנות/קומבינות מביך. אנחנו מושפלים על ידם בכל מה שלא קשור לכדורגל.

זה פשוט לא הגיוני אף קבוצה בסדר גודל שלנו לא הייתה מוכנה שידרכו עליה ככה. הקבוצה שמביאה את כל העניין לליגה וכל הקלייקביטים צריכה לשלוט גם בגורמים האלו של תקשורת והתאחדות.