Jump to content

דחיית משחקי חצי גמר הגביע

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, המכבייה said:

קבוצת הכדורגל(באופן יחסי). וכשהיא תסיים רשמית את העונה, הסל רק יכנס לסדרות פלייאוף. מה עוד שהסל מבוסס כולו על זרים והרגל לא. לא חושב שמכבי סל מייצרת אווירה טובה יותר לזרים שלה מהרגל אפילו לא בגרם אחד. וזה בלי להיכנס בכלל לערך הספורטיבי שיש כרגע בלקיים משחקים כשקבוצות לא מתאמנות וקיימת סכנת טילים מוחשית על רובנו. 

בקבוצת הכדורסל יש דוקטורינה שלמה שמטרתה ליצור זכיה בתארים והיא עובדת. חלק ממנה הוא יצירת סביבת מחיה כזו לזרים כך שהם יוכלו להרשות לעצמם להתרכז נטו בכדורסל. זה מתבטא ביחס יוצא מגדר הרגיל שאין שני לו בארץ. זה גם השוני העיקרי בין המחלקות: בכדורסל כל התכלית של הארגון היא לזכות בתארים וכל בורג קטן במערכת עובד בשביל זה. גם שחקן שמצטרף מיישר קו עם הגישה הזאת. בכדורגל המטרות הן אחרות ותארים הם רק תוצר לוואי וזה כמובן מחלחל למטה ולכן הזרים בורחים ללא התלבטויות של ממש למרות שאנחנו 3 שבועות לפני סיום העונה.

לא שיש ערך ספורטיבי למשחק, כי ברור שאין,

אבל הפרעות בחיפה לא מסכנות את המשחק בשום צורה?

מישהו יכול להבטיח לשחקנים שהאוטובוסים לא יירגמו וכו'?

או שאלא אם יהיו פרעות סביב מלון הזרים של הנשיא, לא יהיה פרומיל התחשבות.

לא יאמן שמדברים על לקיים משחק ביום שני, באמת שאין גבול במדינה הזאת.

שמכבי תודיע שהיא סיימה את העונה ותגמור את הפארסה הזאת..

8 דקות לפני, Sawyer said:

מי מדבר? זה גידי ליפקין.

שיוריד את הכותרת הטמבל הזה.

17 דקות לפני, Sawyer said:

זה כל כך מעצבן החוסר התחשבות והניתוק הזה

ביזיון אחד גדול

1 hour ago, דקסטר said:

שמע איתן הוא לא מתכוון זה לא מעניין מצדנו שחיפה יקחו, פשוט לאף אחד (חוץ מאוהדי חיפה שהם בטירוף) אין ראש לכדורגל.

מה גם שיום-יומיים אחרי הרגיעה הם יקיימו את חצי הגמר אולי אפילו ביום שני הקרוב כשאנחנו עם פחות מחצי הרכב

לא הבנתי את זה ככה ממנו

ברור שלאף אחד אין ראש לכדורגל, אבל למכבי אסור להשלים עם המצב ולשחק ככה בלית ברירה בשני.

עברנו דרך יותר מדי ארוכה בשביל ככה לעלות למפעל הזה, תמיד יהיו פתרונות. אפילו לקיים את זה עונה הבאה כמו שידעו לעשות בספרד.

1 hour ago, ravid said:

בקבוצת הכדורסל יש דוקטורינה שלמה שמטרתה ליצור זכיה בתארים והיא עובדת. חלק ממנה הוא יצירת סביבת מחיה כזו לזרים כך שהם יוכלו להרשות לעצמם להתרכז נטו בכדורסל. זה מתבטא ביחס יוצא מגדר הרגיל שאין שני לו בארץ. זה גם השוני העיקרי בין המחלקות: בכדורסל כל התכלית של הארגון היא לזכות בתארים וכל בורג קטן במערכת עובד בשביל זה. גם שחקן שמצטרף מיישר קו עם הגישה הזאת. בכדורגל המטרות הן אחרות ותארים הם רק תוצר לוואי וזה כמובן מחלחל למטה ולכן הזרים בורחים ללא התלבטויות של ממש למרות שאנחנו 3 שבועות לפני סיום העונה.

אני לא בטוח שאתה צודק בהבדלים(אני מכיר עשרות שנים את מחלקת הסל והאנשים המעורבים בה, חלקם אישית ממש). אני לא חושב שהרגל היא מחלקה פחות תחרותית אבל אני יודע מה אני אישית מעדיף בוודאות- את הרגל. את הפארנויה הנכונה לשעתה של הסל מההסתדרות, החליפה ברגל גישה בוגרת ואנושית יותר, מעודכנת לימינו אנו. לרצות לנצח אין דה רייט וויי. להתרכז בעוצמתנו. אף אחד שם לא רוצים לנצח פחות. ועוד דבר, מיטש במקצועו, הוא לא פחות ווינר(באנדרסטייטמנט של העשור) מכל הבעלים בסל ביחד פלוס הדור הבא. והוא גם משלם על התענוג הזה כאשר הפדרמנים והראקנאטים במקסימום משלימים.

10 דקות לפני, itan17 said:

לא הבנתי את זה ככה ממנו

ברור שלאף אחד אין ראש לכדורגל, אבל למכבי אסור להשלים עם המצב ולשחק ככה בלית ברירה בשני.

עברנו דרך יותר מדי ארוכה בשביל ככה לעלות למפעל הזה, תמיד יהיו פתרונות. אפילו לקיים את זה עונה הבאה כמו שידעו לעשות בספרד.

נראה לך שאל ראיס יסכים לוותר על היתרון המוגזם שהוא קיבל פה? אשכרה לשחק במגרש הביתי שלו כשמכבי עם זר אחד בסגל וכבר שבוע לא מתאמנת?

50 דקות לפני, itan17 said:

לא הבנתי את זה ככה ממנו

ברור שאסור להשלים

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

למה בחיפה ולא בבלומפילד? הפסקת אש, אז אין רקטות.

מאמין שהזבלים ירצו קהל ובבלומפילד אני לא בטוח שיאשרו