Jump to content

דחיית משחקי חצי גמר הגביע

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

האימה מההרכב המסתמן נגד חיפה...

דניאל

דודזאדה - בלטקסה - טיבי - שרן (?)

גולסה - גלזר - פרץ

כהן - שכטר - גררו

גולסה? שום סיכוי שהוא כשיר

17 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

האימה מההרכב המסתמן נגד חיפה...

דניאל

דודזאדה - בלטקסה - טיבי - שרן (?)

גולסה - גלזר - פרץ

כהן - שכטר - גררו

חחחחחח שמע אתה מנותק מהמציאות

39 דקות לפני, דקסטר said:

בנתיים בכדורסל הוחלט על בועה באילת החל מיום ד' עד "סיום המערכה", הזרים כמובן מתנגדים

הם מודעים לזה שלזרים יש משפחות? ושיכולים להגיע טילים לאילת?

15 דקות לפני, duss21 said:

אגב, כמובן שהמשחק הראשון של חיפה בליגה הוא מול אשדוד.

איזה משחק? ומה הבעיה לא הבנתי

15 דקות לפני, duss21 said:

הם מודעים לזה שלזרים יש משפחות? ושיכולים להגיע טילים לאילת?

לא

בכלל מאז הקורונה כל הכדורגל והספורט בארץ ובעולם הפכו לשכונה אחת גדולה, כל הרשמיות נעלמה.

מבטלים ודוחים משחקים, קבוצות עולות בלי חצי מהסגל, משנים שיטות באמצע עונה, אין קהל, מעבירים לאצטדיונים אחרים, מבטלים ליגות לפני הסוף, קבוצות באירופה מחליטות על ליגה משלהן ומתחרטות, עכשיו זרים עוזבים ועוד ועוד. כל הקסם והספורטיביות נעלמו לגמרי. 

לפני1 שעה , דקסטר said:

בנתיים בכדורסל הוחלט על בועה באילת החל מיום ד' עד "סיום המערכה", הזרים כמובן מתנגדים

הניר אלון הזה אחד האנשים היותר מטומטמים שנתקלתי בהם.

1 hour ago, דקסטר said:

איזה משחק? ומה הבעיה לא הבנתי

המשחק הבא שלהם בליגה. אין בעיה, סתם עניין של מזל (לשחק מול קבוצה שלא מתאמנת כמעט שבוע).

On 13.5.2021 at 16:49, Keano said:

אמר בסה"כ שמנהל הקבוצה תדרך אותם מה לעשות ברגע שיש אזעקה, נראה לך שבמכבי לא עשו את זה?

ווילביקין שיחק 3 שנים בטורקיה לפני זה בתקופה שהיו שם טנקים ברחובות, כל אחד מקבל את זה אחרת.

הפלא ופלא- כל 7 הזרים של מכבי בכדורסל נשארים בארץ. אות'לו האנטר הרגיש בטוח מספיק להישאר כאן את הקיץ שעבר במהלך המגיפה וכך הוא עושה גם עכשיו. ואפילו לא היה צורך בוילה בצפון.

כשהקבוצה יודעת לייצר סביב השחקנים מעטפת כזאת שגורמת להם להרגיש פה בבית, זו בדיוק התוצאה- השחקנים מרגישים בבית ולא בורחים כל כך מהר, מעבר למחוייבות שהם מראים על המגרש.

לפני2 שעות , ravid said:

הפלא ופלא- כל 7 הזרים של מכבי בכדורסל נשארים בארץ. אות'לו האנטר הרגיש בטוח מספיק להישאר כאן את הקיץ שעבר במהלך המגיפה וכך הוא עושה גם עכשיו. ואפילו לא היה צורך בוילה בצפון.

כשהקבוצה יודעת לייצר סביב השחקנים מעטפת כזאת שגורמת להם להרגיש פה בבית, זו בדיוק התוצאה- השחקנים מרגישים בבית ולא בורחים כל כך מהר, מעבר למחוייבות שהם מראים על המגרש.

כשתגיד לי מה פרקטית הם עשו אפשר יהיה להתייחס לזה, מבחינת אנושיות וטיפול בזרים מכבי בטופ, מפה זה רק צורך אישי של המשפחות לא להישאר פה,

מזכיר לך שרובם גרים על הטיילת בבת ים איפה שהיה את הלינץ' שאולי גם הוסיף. 

33 דקות לפני, Keano said:

כשתגיד לי מה פרקטית הם עשו אפשר יהיה להתייחס לזה, מבחינת אנושיות וטיפול בזרים מכבי בטופ, מפה זה רק צורך אישי של המשפחות לא להישאר פה,

מזכיר לך שרובם גרים על הטיילת בבת ים איפה שהיה את הלינץ' שאולי גם הוסיף. 

כל אחד מהזרים ברגל רק ישבח את ההתנהלות של מכבי מולו ומול משפחתו. יש הבדל מהותי אחד בין המחלקות- אחת לפני משחקי ההכרעה של העונה והשניה לא. לוחות הזמנים אחרים לגמרי. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

כל אחד מהזרים ברגל רק ישבח את ההתנהלות של מכבי מולו ומול משפחתו. יש הבדל מהותי אחד בין המחלקות- אחת לפני משחקי ההכרעה של העונה והשניה לא. לוחות הזמנים אחרים לגמרי. 

מי מהן לא לפני משחקי ההכרעה?

15 דקות לפני, ravid said:

מי מהן לא לפני משחקי ההכרעה?

קבוצת הכדורגל(באופן יחסי). וכשהיא תסיים רשמית את העונה, הסל רק יכנס לסדרות פלייאוף. מה עוד שהסל מבוסס כולו על זרים והרגל לא. לא חושב שמכבי סל מייצרת אווירה טובה יותר לזרים שלה מהרגל אפילו לא בגרם אחד. וזה בלי להיכנס בכלל לערך הספורטיבי שיש כרגע בלקיים משחקים כשקבוצות לא מתאמנות וקיימת סכנת טילים מוחשית על רובנו. 

46 דקות לפני, המכבייה said:

אני מבין מה אתה אומר וכבר כתבתי שאת השחקנים אני מבין אבל אתה חושב שמשאירים פה את הזרים של באר שבע ואשדוד בכוח? לא נראה לי שיגידו מילה רעה על המועדון שלהם.

להם יש משחקי הכרעה חשובים משלנו?

58 דקות לפני, דקסטר said:

אני מבין מה אתה אומר וכבר כתבתי שאת השחקנים אני מבין אבל אתה חושב שמשאירים פה את הזרים של באר שבע ואשדוד בכוח? לא נראה לי שיגידו מילה רעה על המועדון שלהם.

כנראה שהזרים במכבי הביעו פחד ומצוקה אמיתית גם כאשר הוצעו להם פתרונות אחרים. זה מסוג המקרים שאין על מה להתעקש, אתה רק יכול לזרום

עם התחושות של האנשים. אני בוודאי שלא יכול לשפוט את השחקנים ולא רואה מה מכבי יכלה לעשות טוב יותר ממה שעשתה. 

אף קבוצה לא משאירה בכח, זאת פשוט גישה מכילה יותר. 

מצב מסריח שאין מה לעשות איתו כל כך. 

מוזר שמכל הקבוצות בארץ, הזרים היחידים שהלכו הם אלו של מכבי, אבל מצד שני גם אין מה לבוא בטענות יותר מדי. 

בחיים לא ראיתי עונה שמסתדרת כל כך מושלם לקבוצה אחת (חיפה), ומנגד הכל הולך הפוך לקבוצה אחרת (מכבי), משהו קוסמי היה בעונה הזאת, הכל לטובת דאבל של חיפה. 

14 דקות לפני, דקסטר said:

לא צריך ללכת רחוק מדי כדי להבין מה ההתנהלות של ב"ש כלפי העובדים שלה.

לרוב זה גם תגובת שרשרת, אם אתה נותן לאחד שמרגיש צורך לעזוב אתה לא יכול להגיד לאחרים להישאר.

בקיצור בשני בסמי עופר בלי קהל ובלי חצי סגל, ספורטיבי מאוד.

באמת פעם ראשונה בחיי, אני מקווה שמכבי לא תופיע

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

החצי כזה מ כבר

כן אה? אחרי כל הדרך המתישה שעברנו, שסביר להניח פגעה גם ביכולת בליגה, עכשיו נגיד ׳טוב זה כבר לא מעניין׳ ונראה אותם חוגגים עוד שבועיים דאבל עם קהל.

תגידו, למה את הליגה אין בעיה לדחות ולא לקיים את המחזור כי המצב לא מאפשר, אבל את החצי גמר שמכבי בלי כל הזרים חייבים לקיים בכל מצב לא משנה מה?

שוב אני חוזר, שמכבי לא יעלו למשחק אם זה המצב. 

תל אביב נכנסה לטווח האש, כל עימות עתידי עם חמאס יגרור רקטות לתל אביב, אם יראו במנהלת שאפשר להחליק את זה ומכבי פשוט תצטרך להופיע למשחק לא משנה מה מצב הסגל או מצב המדינה, אנחנו נאכל אותה בענק. 

צריכה להיות משוואה ברורה מאוד, קבוצה שהעיר שלה בטווח האש לא משחקת כדורגל, זה מאוד פשוט. 

32 דקות לפני, itan17 said:

כן אה? אחרי כל הדרך המתישה שעברנו, שסביר להניח פגעה גם ביכולת בליגה, עכשיו נגיד ׳טוב זה כבר לא מעניין׳ ונראה אותם חוגגים עוד שבועיים דאבל עם קהל.

שמע איתן הוא לא מתכוון זה לא מעניין מצדנו שחיפה יקחו, פשוט לאף אחד (חוץ מאוהדי חיפה שהם בטירוף) אין ראש לכדורגל.

מה גם שיום-יומיים אחרי הרגיעה הם יקיימו את חצי הגמר אולי אפילו ביום שני הקרוב כשאנחנו עם פחות מחצי הרכב