Jump to content

חצי גמר גביע - הזמן לפעול

Sawyer

Recommended Posts

צטט

אורן חסון, יו”ר ההתאחדות, אמר: "בנסיבות מורכבות, מאתגרות וכמעט בלתי אפשריות נעשתה עבודה מאומצת של גורמים רבים בהתאחדות בהובלת המנכ"ל יוסי שרעבי, בסיוע שר הספורט חילי טרופר ובכירי המשרד, לטובת קיום משחקי חצי גמר גביע המדינה. המשחקים יתקיימו בנוכחות קהל וזאת בשורה משמעותית, ההתאמות יעשו בזמן הקרוב. אנחנו מודעים לתסכול של אוהדים רבים ושמחים עבור מי שיצליחו להיות אתנו בשני ערבים מרגשים. אלו רגעים משמעותיים עבור מדינת ישראל ונעשה מאמץ גדול להבטיח הכרעות על כר הדשא בנוכחות אוהדים ואוהדות רבים ככל האפשר. בשורות טובות ותקווה לימים שקטים”.

אשכרה להקה של בני זונות שמנסים לדפוק אותנו.

2 דקות לפני, Sawyer said:

סיקו לזיין בשכל. הודעות מעכשיו ובלי הפסקה לטלפונים של

אורן חסון רותם קמר דודי גיל וברק קנה. זה המינימום. תתחילו. ואל תפ

https://www.facebook.com/IsraelFootballAssociation/photos/pcb.4320767174624857/4320766914624883

יש שמועות שהתייעצו בהתאחדות עם שחר, ובמקום לערוך את המשחק מחר (בסמי), שחר התייעץ עם בכר לאחר המאמץ הפיזי - והעדיפו לקיים את המשחק בחמישי כדי להתכונן טוב יותר. טפיי

יעקב שחר = אהרון ברק

Just now, Double said:

ההחלטה להעביר דווקא לחיפה המגרש של הכימיקלים ביזיונית. מילא אם זה היה לנתניה מגרש ניטרלי

אם היריבה לא היתה חיפה אז אולי אולי סבבה ... אם זה היה הפוך - שלפי ההגרלה המשחק כאילו היה אמור להיות בסמי-

ובגלל מצב בטחוני להעביר לבלומפיד נגד מכבי, אין שום סיכוי שחיפה היו מסכימים !  הייתם רואים שהמשחק היה נדחה בשבוע. 100% !! 

10 דקות לפני, Sawyer said:

תפסיקו לזיין בשכל. הודעות מעכשיו ובלי הפסקה לטלפונים של

אורן חסון רותם קמר דודי גיל וברק קנה. זה המינימום. תתחילו. ואל תפסיקו.

מה הטלפון?

מוותר על הגביע ולא עולה למשחק.

בשיא הרצינות עם על המשתמע מזה.

שיקחו גביע עם כוכבית.

להעביר ביתיות מתל אביב לפאקינג חיפה כי יש איום על תל אביב ?

נפלו על הראש השרמוטות.

שלחתי הודעה להתאחדות בפייסבוק, דרשתי מהם את הכסף שלי בחזרה, חבורה של בני זונות. הם הגיבו לי בשנייה שהם יחזירו את הכסף ושהם יפרסמו פרטים בהמשך. חבורה של זבלים

ממתי בכלל מזיזים ככה משחקים מאזור שאפילו לא נמצא תחת איום? אני דווקא זוכר מצב שבו הייתה אזעקה חצי שעה לפני משחק וההתאחדות אמרו "הכל טוב אפשר לשחק". בני זונות

אני יודע שפותח האשכול הולך לצאת עלי עכשיו (ואני די מסכים עם מה שהוא מציע כאן) אבל ביחד עם זה מיץ' צריך לשנות את הניהול שלו ולהחליף דיסקט מהמוסריות שלו. זה לא עבד באליפות הראשונה של ב"ש (גם שם היו טענות של היריבים בנוגע לשיפוט למרות שזה לא היה נכון), כל מה שהוא עשה וכנראה ציפה גם מאחרים לעשות עם מיכה ואצילי ועכשיו זה. הוא לא מבין עם איזה אשפה של תרבות הוא מתעסק כאן והפחד שלי שלא בגללנו, אלא בגלל אנשים כמו שיש בהתאחדות, הוא בסוף יגיד שדי לו ויעזוב. 

פשוט להחרים את המשחק אם הוא מתקיים בסמי, הגיע הזמן לעשות מעשה.

אני מוקדם יותר דיברתי עם הדוברות של ההתאחדות וענה לי שם מישהו באופן מזלזל ביותר, אז מהר מאוד אמרתי לו שהם סמרטוטים והוא ניתק.

וגם למכבי יש אחריות עצומה, חייבים להביע התנגדות ובושה שזה לא מה שקורה. מנותקים מהאוהדים.

5 דקות לפני, i.d.a.n said:

שלחתי הודעה להתאחדות בפייסבוק, דרשתי מהם את הכסף שלי בחזרה, חבורה של בני זונות. הם הגיבו לי בשנייה שהם יחזירו את הכסף ושהם יפרסמו פרטים בהמשך. חבורה של זבלים

מה אתם מזיינים תמוח על הכסף תגידו לי ? 

ברור שיחזירו תכסף כי בדקה יקנה את זה אוהד חיפה.

הם בטירוף העונה וקיבלו פה עוד מתנה מההתאחדות.

אסור לתת לזה לקרות גם במחיר ויתור על המשחק.

כל התחממות שתהיה בדרום עכשיו יעבירו לנו את המשחק לחיפה, אני מקווה שאנשים פה מבינים שזה יותר חשוב כרגע מ50-100 שקל.

לוותר על המשחק ולא לעלות.

הם יחזירו כסף.

איזה לא פייר סעמק

מה להחרים? להשאיר את מכבי לבד באצטדיון? בחיים לא.

שלא יופיעו וזהו כבר עדיף, אבל איפה זה ואיפה ההתנהלות של מכבי.

בחיים זה לא היה קורה הפוך וחיפה היו נותנים לזה לעבור לתל אביב, בחיים.

במקום לקבל החלטה הגיונית לדחות את המשחק בשבוע מיהרו לסגור בסמי עופר כי פשוט הייתה הזדמנות טובה לזיין אותנו עוד

(מעניין שכל העונה הזאת משחקים נדחים על ימין ועל שמאל אבל פתאום אי אפשר אה?)

הפעם אסור לנו לוותר אחרת נכשלנו בענק כקהל וכמועדון הכי גדול בישראל.

1 דקה לפני, YoniC said:

ממתי בכלל מזיזים ככה משחקים מאזור שאפילו לא נמצא תחת איום? אני דווקא זוכר מצב שבו הייתה אזעקה חצי שעה לפני משחק וההתאחדות אמרו "הכל טוב אפשר לשחק". בני זונות

2012 בעמוד ענן,נגד בני יהודה.

עכשיו פשוט זה לטובת חיפה.

1 דקה לפני, Wallak said:

פשוט להחרים את המשחק אם הוא מתקיים בסמי, הגיע הזמן לעשות מעשה.

אני מוקדם יותר דיברתי עם הדוברות של ההתאחדות וענה לי שם מישהו באופן מזלזל ביותר, אז מהר מאוד אמרתי לו שהם סמרטוטים והוא ניתק.

וגם למכבי יש אחריות עצומה, חייבים להביע התנגדות ובושה שזה לא מה שקורה. מנותקים מהאוהדים.

גם אם מכבי עולים אז שהאוהדים יפוצצו את המשחק זה הכל. שיזדיינו

מה הדחף הזה לערוך משחק כשחצי מדינה מושבתת ואין חשק לכדורגל כשרואים ככה הפגזות, הפגנות אלימות וכאוס ?

זה שחקני חיפה שקיבלו צהוב בכוונה ואם המשחק ידחה הם לא ישחקו בליגV?  זה יעקב שחר שיש לו קשרים מדהימים עם חילי האדום וביחד רצים לדפוק למכבי? או קשרים עם החמאס? 

אז דוחים בשבוע מה כבר יקרה?  אין שבוע הבא 2 משחקי ליגה.. !  רביעי הבא בבלומפילד. ~!  מצפה גם מההנהלה שלנו למחות !!

אין להם בעיה להחזיר כסף כי כל אוהד שמבטל כרטיס אוהד חיפה יקנה במקומו. הם מעדיפים ככה. 

אם יש צדק בעולם אנחנו נזיין אותם שם, אבל אין צדק בעולם כמו שראינו במקרה של אצילי...

1 דקה לפני, Double said:

גם אם מכבי עולים אז שהאוהדים יפוצצו את המשחק זה הכל. שיזדיינו

לפוצץ את המשחק זה לכאורה רעיון מצויין

2 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

2012 בעמוד ענן,נגד בני יהודה.

עכשיו פשוט זה לטובת חיפה.

שורה ראשונה שרשמת - נכונה.

בהמשך לשורה השניה שלך - זה לא רק שעכשיו זה לטובת חיפה, אז ב-2012 נתנו אישור לשחק כי זה מכבי ועל הז*ן שלהם מה יהיה איתנו, אם זו קבוצה אחרת היו דוחים.

אין מה לעלות למשחק, כך או כך מסדרים פה דאבל לחיפה.

שלחתי להתאחדות דרישה לזיכוי עבור הכרטיסים שרכשתי.