Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

1 hour ago, The yellow Toms said:

למי שהיה בשער 11 אתמול זה נכון שאנשי הארגון לא נתנו לאוהדים לשיר נגד אצילי? 

לא שלא לשיר נגד אצילי אבל לפי מה שראיתי השירי חיפה שניסו להריץ ביציע "אצילי מזיין קטינות" על הלחן של אלירן שודד וכאלה הושתקו, ובצדק, זה מביך. (וגם מפריע לעידוד)

אצילי מת בלופים בכל מיני שירים עשו את העבודה.

3 דקות לפני, אקיטה said:

לא שלא לשיר נגד אצילי אבל לפי מה שראיתי השירי חיפה שניסו להריץ ביציע "אצילי מזיין קטינות" על הלחן של אלירן שודד וכאלה הושתקו, ובצדק, זה מביך. (וגם מפריע לעידוד)

לא חושב שזה מביך ולא חושב שזה עשה את העבודה.

1 דקה לפני, kutomer said:

לא חושב שזה מביך ולא חושב שזה עשה את העבודה.

הפתיחה אתמול היא הרבה מאוד בזכות ההתפוצצות של הקהל שישב על השחקנים של חיפה מאחורי השער וגם על אצילי, הם איבדו שם את הצפון, רק מכבי החזירה אותם למשחק עם השטויות שלנו, פאקינג מצב נייח+גול שהלכו על שחקן פצוע (ופאול כמובן).

לדעתי זה מביך כי זה עושה לי קונוטציה לכל השירים האומללים של חיפה עם שירי ההקנטה המוזרים שלהם.

2 דקות לפני, אקיטה said:

הפתיחה אתמול היא הרבה מאוד בזכות ההתפוצצות של הקהל שישב על השחקנים של חיפה מאחורי השער וגם על אצילי, הם איבדו שם את הצפון, רק מכבי החזירה אותם למשחק עם השטויות שלנו, פאקינג מצב נייח+גול שהלכו על שחקן פצוע (ופאול כמובן).

לדעתי זה מביך כי זה עושה לי קונוטציה לכל השירים האומללים של חיפה עם שירי ההקנטה המוזרים שלהם.

לא אמרתי שלא, האווירה הייתה טירוף, השגנו יותר ממה שאנחנו שווים במשחק הזה הרבה בזכות האווירה שהייתה מעולה.

אמרתי ספציפית שבמקרה של אצילי לא הרגשתי שהיחס שקיבל השפיע באיזשהו אופן ושאותי ממש לא מביך אם היו שרים לו שהוא מזיין קטינות, זאת תזכורת קטנה לכל מי ששכח למה הוא בחיפה ולא במכבי, העובדה שהופכים אותו עכשיו לגיבור היא אולי הדבר שהכי מגעיל אותי, חוץ מזה, שלדעתי בניגוד ל״אצילי מת״ יש לזה יכולת להשפיע על הבן אדם באמת, בדיוק כמו ש״שודד זקנות״ השפיע על אלירן.

41 דקות לפני, אקיטה said:

בשום שלב מאיפה שאני עמדתי שזה אמצע שער 11 טיפה שמאל מהגוש לא שמעתי שמישהו ניסה להשתיק את "אצילי מזיין קטינות" ואנשי הגדר פשוט לא שיתפו פעולה ברוב הפעמים עם השירה הזאת. 

אם זה טוב או רע? לא אני שאקבע. אם זה מה שיפריע לשחקן בקבוצה היריבה במשחק אז זה מבורך, אם זה מביך גם? פחות מעניין. 

5 דקות לפני, i.d.a.n said:

בשום שלב מאיפה שאני עמדתי שזה אמצע שער 11 טיפה שמאל מהגוש לא שמעתי שמישהו ניסה להשתיק את "אצילי מזיין קטינות" ואנשי הגדר פשוט לא שיתפו פעולה ברוב הפעמים עם השירה הזאת. 

אם זה טוב או רע? לא אני שאקבע. אם זה מה שיפריע לשחקן בקבוצה היריבה במשחק אז זה מבורך, אם זה מביך גם? פחות מעניין. 

גם אני עמדתי פחות או יותר שם.

מה זה להשתיק? אף אחד לא בא למישהו אחר אמר לו תסתום כמובן שלא.

אני כמובן גם לא אדבר בשם אנשי הגדר אבל ראיתי אותם מתחרפנים על השירה הזאת ומסמנים לאנשים שיפסיקו אם זה ספציפית כי זה פגע בעידוד או בגלל השיר עצמו לא יודע.

אין בשער 11, גם לפני השיפוץ, גוש מספיק גדול. הייתה הזדמנות פז לאנשים צעירים שרוצים להצטרף לגוש אחרי שחזרנו לבלומפילד ואנשים לא עשו את זה. אין מספיק שבאמת רוצים לעמוד ולשיר 90 דקות אגב גם בקבוצות אחרות ברובן אין גושים גדולים מדי (אם כי גדולים יותר משלנו). 

זה מצחיק להגיד את זה אבל כשהיה עודף ארגונים - היה יותר שירה. כן, היו גם מכות ודברים אחרים. אבל היו זמנים, לפרקים, שהיה גם תיאום. אחד הארגונים נתן את הטון, השאר הצטרפו. לא שאני מייחל חס וחלילה שנחזור לתקופה של פעם, אחלה פנאטיקס ועדיף ארגון אחד, אבל עובדתית זה מה שהיה. 

מילה על התיפוף, כבר תקופה ארוכה מאוד ואני מדבר על יותר מעונה שהמתופפים מפשלים הרבה מאוד ואפשר לראות את אנשי הגדר יוצאים עליהם לא פעם ומיואשים מהם לגמרי. בחיאת זה הדבר הכי בסיסי שמניע את העידוד. מצדי שיפגשו פעמיים בשבוע ויעשו חזרות עם עצמם כמו בתזמורת, לא הגיוני שהם לא יהיו מתואמים קודם כל ביניהם אבל גם עם השיר או ישכחו איזה תיפוף צריך באיזה בית או מתי התיפוף נעצר ורק הקהל שר. 

לגבי החוסר סנכרון זאת מחלה שאין לה מרפא, גם גג לא היה עוזר. ככל שתתרחק מהגוש ככה האוהדים ירוצו מהר יותר עם השיר ולא יישארו בקצב. 

ואחרי שכל זה נאמר, עדיין הייתה אווירה מטורפת אתמול לפחות עד השוויון של חיפה. מחצית שניה התחילה מנומנם, התגברה עם הזמן ורבע שעה-עשרים דקות אחרונות באמת ניסינו לדחוף את הקבוצה כמה שיותר קדימה.  אבל לצערי זה לא הספיק. 

אבל ה-20 דקות הראשונות היו בין המטורפות שיצא לי להיות בהן ברמה שכמעט נגמר לי הקול ובקושי יכולתי לשיר כבר בשאר המשחק (אבל עדיין השתדלתי כמובן חח). 

החוסר תיאום עם התופים קיים מאז הסנקציות שהטילו עלינו אחרי הדרבי ההוא, מאז העבירו את התופים רחוק מהבמה וזה מה שלדעתי הורס הרבה מאוד מהעידוד

16 דקות לפני, jonimni said:

החוסר תיאום עם התופים קיים מאז הסנקציות שהטילו עלינו אחרי הדרבי ההוא, מאז העבירו את התופים רחוק מהבמה וזה מה שלדעתי הורס הרבה מאוד מהעידוד

הרבה לפני, ואין לזה שום הצדקה, פשוט לא מתופפים טובים. בחיי, אם הייתי מכיר מישהו בארגון הייתי מתנדב לתופף ברביעי 

אני אדבר על כל הקהל ולא על 11 בפרט

הרגעים של ה-2-0 היו מטורפים, לא חוויתי דבר כזה 

לגבי העידוד אין מה לעשות, אנחנו קהל של פיקים

ה-2-2 הוריד לנו את כל האוויר והיה קשה להגיע לשיאים של ההתחלה אחרי זה

אנחנו מושפעים הרבה ממה שקורה על המגרש וחוץ מהמצב של פשיץ׳ והמיני פריצה של גלזר לא עשינו הרבה במחצית השנייה 

בהשוואה לחיפה היה עידוד מעולה,
הם נחשבים קהל גדול ואיכותי והיו מנזר השתקנים (מלבד ב15 דק' של המהפך שלהם)
אחלה אווירה ואחלה עידוד היה.