Jump to content

שער 11

BMTA

Recommended Posts

אמנם היו רגעים חזקים מאוד והיה טירוף בהתחלה,אבל אני באמת מנסה להבין למה יש אנשים

שיושבים ביציע הזה ואשכרה כמעט כל המשחק לא פותחים את הפה שלהם לעודד,למה אתם לא יושבים ביציע אחר?באמת בואו תענו לי

למה לשבת ביציע עידוד ולא לעודד,שיש אבוקות רימונים וגולים זה לא חוכמה שחיפה חוזרת ל2-1 ו2-2 פה אנחנו כקהל נמדדים ואתמול התביישתי שזה האנשים

שיושבים ביציע זה היה בושה פשוט איך אנשים פשוט לא פותחים את הפה ומעודדים,אף אחד לא מצפה ל90 דקות של דינמו דרזדן אבל כן יש איזה מינימום שצריך לתת 

5 דקות לפני, BRoi said:

אמנם היו רגעים חזקים מאוד והיה טירוף בהתחלה,אבל אני באמת מנסה להבין למה יש אנשים

שיושבים ביציע הזה ואשכרה כמעט כל המשחק לא פותחים את הפה שלהם לעודד,למה אתם לא יושבים ביציע אחר?באמת בואו תענו לי

למה לשבת ביציע עידוד ולא לעודד,שיש אבוקות רימונים וגולים זה לא חוכמה שחיפה חוזרת ל2-1 ו2-2 פה אנחנו כקהל נמדדים ואתמול התביישתי שזה האנשים

שיושבים ביציע זה היה בושה פשוט איך אנשים פשוט לא פותחים את הפה ומעודדים,אף אחד לא מצפה ל90 דקות של דינמו דרזדן אבל כן יש איזה מינימום שצריך לתת 

אתה צודק וגם אני חשבתי על זה אתמול, אבל אתה צריך לקחת בחשבון כמה דברים, זה יציע ענק, פי שלושה מבלומפילד הישן ואז יכנסו אליו גם פחות פאנטים. מצד שני, הגודל הזה משפיע גם על עוד דבר, גודל הגוש מול גודל היציע... אני באתי אתמול עם הבן שלי בן 6, הוא מתעקש לשבת ב"משוגעים" למרות שהמנוי שלנו ל-13, אבל אני לא יכול לשבת איתו באמצע כי הוא לא יראה כלום, ישבנו מעל הקרן ושם כמעט לא שומעים את הגוש וכדי לדעת מה הם שרים לפעמים אני מסתכל על איש הגדר ואז צועק חזק כדי שכולם יתעוררו. (אני עכשיו בבעיה אגב, כי לא נראה לי הוא ירצה לחזור ל-13, אחרי שהוא אמר לי, אבא סוף סוף אני במשחק עם אש חחח, אגב הוא לא מפסיק לעודד כל המשחק, עשיתי עבודה טובה )

14 דקות לפני, BRoi said:

פשוט מאוד. מתחלק לשני אנשים, כאלה שבאים כדי להצטלם ולהגיד הייתי ב11 וכאלה קמצנים שמעדיפים לשלם פחות ולשבת ב11. מכבי עשו טעות שלא עשו עוד יציע מוזל והשאירו רק את 11.

17 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

צריך לעשות שם אוורור אחד גדול, קהל אמיתי IN סטייקים OUT

הבעיה לצערי הרב שזה רוב היציע זה אפילו לא מתחלק לחצי חצי,אתמול פשוט רוב היציע עמד דום רוב המשחק זה פשוט היה ביזיון 

צריך לחשוב על אופציה לסינון אנשים ב11.

למשל ניקוד מינימלי למנוי לשם או משהו בסגנון. חוץ מהגוש ומהיושבים באיזור, רוב היציע לא פותח את הפה.

עם כל הרצון זה משהו שקשה יהיה להילחם בו, אין בארץ קבוצה ש-4800 אנשים ישירו ויקפצו 90 דקות.

מהרגע שהגדילו את 11 זה הגיוני שיהיו כאלו קצת יותר רדומים.

לא בהפועל, לא בחיפה ובטח שלא בביתר אין יציע עידוד שבאמת 100 אחוז ממנו נותן הכל.

אתמול ישב לידי בחור ״טיפה״ מבוגר וחוץ מכמה פיקים הוא היה דיי רדום, באותו רגע זה עצבן אותי אבל זה לא שיש המון שמעודדים יותר שיכולים להחליף אותו (יש את הגוש של קרישי אבל הם משמעותיים לשער 8 לפי דעתי) 

39 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פשוט מאוד. מתחלק לשני אנשים, כאלה שבאים כדי להצטלם ולהגיד הייתי ב11 וכאלה קמצנים שמעדיפים לשלם פחות ולשבת ב11. מכבי עשו טעות שלא עשו עוד יציע מוזל והשאירו רק את 11.

מנוי 8 עליון היה יותר זול שנה שעברה

59 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

צריך לעשות שם אוורור אחד גדול, קהל אמיתי IN סטייקים OUT

שמקדמים פוראבר וכסף זאת התוצאה

זה לא רק המבוגרים 

יש גם חברה צעירים שבאים לזיין תשכל כל המשחק כאילו הם לפחות מורינו ופפ 

ואלו חברים קובעים שמתנהלים ככה 

זוכר אותם עוד מ11 לפני ההגדלה

שוב אומר, במו שאני רואה את זה זה לא שיש מאות אוהדים שיתנו יותר ויש כאלו שתופסים להם את במקום. זו האוכלוסייה ותרבות העידוד בארץ, כן אפשר למקסם את האווירה ולנסות להכניס את כולם לראבק כבר שעתיים לפני משחק, הפנאטיקס עושים את זה מעולה במשחקים הגדולים ולדעתי אפשר להכניס ״אווירת קרנבל״ גם במשחקים הפחות טעונים. 

לשנות/להחליף את האוהדים אי אפשר, למקסם את האווירה מהחומר שיש אפשר. כי ראינו כבר שכשיש לנו פיקים טובים בבלומפילד אז זה משהו אחר לגמרי.

13 דקות לפני, just saying said:

עם כל הרצון זה משהו שקשה יהיה להילחם בו, אין בארץ קבוצה ש-4800 אנשים ישירו ויקפצו 90 דקות.

אתמול ישב לידי בחור ״טיפה״ מבוגר וחוץ מכמה פיקים הוא היה דיי רדום, באותו רגע זה עצבן אותי אבל זה לא שיש המון שמעודדים יותר שיכולים להחליף אותו (יש את הגוש של קרישי אבל הם משמעותיים לשער 8 לפי דעתי) 

אם נהיה הוגנים עם עצמנו, נגיד שההבדל בין המועדונים הוא בערך ההבדל בין שער 11 לשער 5. 

אתמול בסך הכל הייתה אווירה מטורפת כן, פשוט שער 11 לא מרגיש כמו יציע העידוד של המועדון הכי גדול בארץ. 

1 דקה לפני, פראנק_רייקארד said:

אם נהיה הוגנים עם עצמנו, נגיד שההבדל בין המועדונים הוא בערך ההבדל בין שער 11 לשער 5. 

אתמול בסך הכל הייתה אווירה מטורפת כן, פשוט שער 11 לא מרגיש כמו יציע העידוד של המועדון הכי גדול בארץ. 

שטויות, יציעי העידוד של חלק מהמועדונים הכי גדולים *בעולם* (בארסה,ריאל) הם בדיחה ליד 11.

אל תחשוב שבשער 5 יותר טוב, ישלי 2 חברים מאוד טובים מנויים ב5 ולפני ואחרי משחקים הם מספרים לנו על ההבדל המהותי של לשבת בתוך הגוש של הכמה מאות לבין לשבת כמה שורות למעלה והצידה.

זו תרבות הקהל בארץ, זה לא מרוקו ולא סרביה. תמיד יהיה גוש טוב ותמיד יהיו כאלו שישבו קצת ויצלמו יותר, בכל הקבוצות.

במשחקים הגדולים האווירה טובה בטבעיות, כן אפשר לנסות למקסם את זה גם במשחקים ה״רגילים״ וזה לא תפקיד רק של הארגון אלה בדיוק שלנו, אלו שמתלוננים שמסביבם רואים כמה רדומים, אנחנו צריכים להרים אותם ולא שהם יורידו אותנו.

2 דקות לפני, just saying said:

שטויות, יציעי העידוד של חלק מהמועדונים הכי גדולים *בעולם* (בארסה,ריאל) הם בדיחה ליד 11.

אל תחשוב שבשער 5 יותר טוב, ישלי 2 חברים מאוד טובים מנויים ב5 ולפני ואחרי משחקים הם מספרים לנו על ההבדל המהותי של לשבת בתוך הגוש של הכמה מאות לבין לשבת כמה שורות למעלה והצידה.

זו תרבות הקהל בארץ, זה לא מרוקו ולא סרביה. תמיד יהיה גוש טוב ותמיד יהיו כאלו שישבו קצת ויצלמו יותר, בכל הקבוצות.

במשחקים הגדולים האווירה טובה בטבעיות, כן אפשר לנסות למקסם את זה גם במשחקים ה״רגילים״ וזה לא תפקיד רק של הארגון אלה בדיוק שלנו, אלו שמתלוננים שמסביבם רואים כמה רדומים, אנחנו צריכים להרים אותם ולא שהם יורידו אותנו.

נכון

שער 11 לא יוצא דופן לטוב ולרע, עם כל הצער הפועל לדעתי עושים 10-0 לכל יציע עידוד בארץ.

זה לא סותר את העבודה שהם קהל ומועדון מטונף מהיסוד, אבל בעידוד הם הרמה אחרת.

32 דקות לפני, just saying said:

אני ממש לא מצפה ש4800 יקפצו 90 דקות,אבל לפתוח את הפה רוב הדקות את זה כן אפשר אתמול זה היה ביזיון אנשים עמדו דום זה היה מביש 

האמת שפשוט כאב לי הגרון מדקה 25. לא יכלתי לדבר, אבל לגמרי שמתי לב לתופעה.

אני באמת חושב שאנשים נתנו עידוד של משחק שלם ב- 25 דקות, זה היה לא סביר בעליל 

צודקים והכל והאנשים שב11 שלא מעודדים זה הכי מטריף שיש , אבל יש בעיה עמוקה יותר לדעתי.

חוסר קצב מטורף בכמעט כל השירים. ישבתי טיפה מימין לגוש למעלה ורוב הזמן הוצאתי את הגרון כדי שאנשים ישירו באותו קצב. אי אפשר לסחוף ככה יציע לצערי. מעבר לזה שהתיפוף עצמו בחלק מהזמן לא היה להיט בלשון המעטה. 

לדעתי רק מיקרופון לאיש גדר (כמו שיש לקופים) ותופים באמצע היציע יביאו שינוי

לפני1 שעה , T.L MTA said:

זה לא רק המבוגרים 

יש גם חברה צעירים שבאים לזיין תשכל כל המשחק כאילו הם לפחות מורינו ופפ 

ואלו חברים קובעים שמתנהלים ככה 

זוכר אותם עוד מ11 לפני ההגדלה

לפני2 שעות , YoniC said:

שמתי לב שורה מתחתיי היה מישהו שמה-2-2 כל המשחק היה בפלאפון. שרמוטה

האלו האלו ילדים! אני "מבוגר" ואני יוצא צרוד כל משחק. 

חפשו מאפיין אחר לעלות עליו... 

מפונקים זאת המילה שאתם מחפשים. 

2 דקות לפני, עדן_אלדן said:

צודקים והכל והאנשים שב11 שלא מעודדים זה הכי מטריף שיש , אבל יש בעיה עמוקה יותר לדעתי.

חוסר קצב מטורף בכמעט כל השירים. ישבתי טיפה מימין לגוש למעלה ורוב הזמן הוצאתי את הגרון כדי שאנשים ישירו באותו קצב. אי אפשר לסחוף ככה יציע לצערי. מעבר לזה שהתיפוף עצמו בחלק מהזמן לא היה להיט בלשון המעטה. 

לדעתי רק מיקרופון לאיש גדר (כמו שיש לקופים) ותופים באמצע היציע יביאו שינוי

בול, 'מקצועית' אלו הסיבות.

היעדר מיקרופון זה קילר באיצטדיון גדול, אני רוצה להאמין שהמשטרה לא מותירה ושלא מדובר בחוסר יוזמה של האירגון.

והתיפוף אתמול היה הזיה, האנשי גדר יצאו על המתופפים מלא.

אני מנוי עם החברים 18 שנה לשער 11 (כולל 4 ברמת גן) בן 33 ואני מרגיש לא כמו פעם. אין ספק שאני מעודד בפיקים ולפעמים קצת מעבר לפיקים ודוחף להרים את מי שלידי אבל לא כמו שהיינו מעודדים פעם אין ספק, עדיין אני מרגיש שלא יכול לשבת ביציע אחר.

בפועל הרבה אנשים באים גם להיות עם חברים שלהם וכמובן בגלל שאר הסיבות שכבר ציינתם ופחות מעניין אותם לבוא לעודד. היו כמה פעמים שניסיתי לעודד גם שאף אחד לידי לא עודד אז לפעמים זה הצליח וסחף את האחרים ולפעמים הרגשתי כאילו שאני לבד ביציע. אני יושב משמאל לגוש יחסית, ממש קרוב, ככה שזה לא בפינה או משהו ועדיין אנשים מעדיפים לראות את המשחק מאשר לעודד. 

זה לא משהו שישתנה גם אם יבואו אוהדים רעבים לעידוד מיציעים אחרים. 

אין פה באמת תרבות עידוד. 

גג היה עושה פלאים בעניין של החוסר תיאום.

האפקט של הגג וההד מלבד העוצמה גם יוצר עידוד שנשמע אחיד יותר וסוחף יותר.

מתסכל שזאת פשוט לא אופציה ולא תהיה אופציה