Jump to content

רשמים מהתיקו מול חיפה בבלומפילד | תיקו כואב במשחק מטורף, עם הפנים לגביע (ואח"כ, לניסים)

Sawyer

Recommended Posts

35 דקות לפני, itan17 said:

שיחגגו כבר לפני עדיף.

שזה מתנקז למחזור האחרון זה הכי מתוק.

או בכי היסטורי כמו בעונה שהם הפסידו את האליפות להפועל של גוטמן... צריך להגיע למחזור האחרון בנקודה או שתיים הפרש ולקוות שהם ישלשלו. 

לפני4 שעות , המכבייה said:

דניאל היה אדיר.

והגול של דוניו שהוא חטף? מה הוא עשה שם למען השם. שלא תבין לא נכון הוא בסדר גמור אבל לעיתים זה נראה כאילו אנחנו חוטפים שוב פעם את אותם הגולים.

14 דקות לפני, liron1006 said:

כתבת כאילו פתחו לנו את התחת ב 30 הפרש בטבלה.

כשמסתכלים במקרו על העונה הזאת ומחזירים את הנשימה והרוגע אחרי אתמול, עם השחרור של אצילי ומיכה עם הפתיחה הגרועה של דוניס ועם אירופה (בהצלחה) היינו עדיין בעיניינים ואפילו הובלנו עד לא מזמן, הפערים ממש לא גדולים.

שוב, אף אחד לא אמר שחיפה זה איזה סיטי

סתם לקחתם את זה למקום אחר

כל מה שאני אומר, הוא שכרגע חומר שחקנים הנוכחי לא הולך לקחת אליפות גם בעונה הבאה אם מיץ' לא יחזק

להם יש רק לאן לעלות, אין להם פייר פלי, יש להם בעלים שאם יהיה צ' מפיונס יהיה מוכן להשקיע, מאמן איכותי שכרגע לא  נראה שהולך לשום מקום וכבר יש תקדים אצלו שהוא יודע להכין קבוצה טובה למספר שנים ואין אצלו הבלחה של עונה אחת

למכבי, לעומת זאת יש פייר פליי שאלוהים יודע אם הוא ילך עונה הבאה, קבוצה עייפה שגם השחקנים הטובים בה מועמדים לעזוב, ובעלים שהוא נחשב יחסית מרוחק, חוסר במנהלים מקצועיים ראויים ומנכל ראוי, ומיץ' יותר מדי סומך על הנוער שלנו שיעשה את העבודה, ותוסיפו לזה את גביע השוקו האירופאי שספק אם יגרום למיץ' רצון עז לפתוח את הכיס גם אם נעלה לבתים של הטורניר הזה

אני אשמח לגלות שאני טועה, הלוואי

אני יודע שכולם פה מנסים לחיות בדמיון מוזר שאנחנו מיני באיירן מינכן ושכל מה שחסר לנו זה שלא היה עייפים ומותשים, הלוואי שגם אני הייתי חי בללה לנד הזאת

כמובן שגם אסור לבקר את מיץ' ולחשוב שהוא לא ישים פה 500 מיליון עונה הבאה

1 hour ago, Dbolsa said:

והגול של דוניו שהוא חטף? מה הוא עשה שם למען השם. שלא תבין לא נכון הוא בסדר גמור אבל לעיתים זה נראה כאילו אנחנו חוטפים שוב פעם את אותם הגולים.

לא חושב שזה עליו לגמרי. 

1 hour ago, maccabi-king said:

שוב, אף אחד לא אמר שחיפה זה איזה סיטי

סתם לקחתם את זה למקום אחר

כל מה שאני אומר, הוא שכרגע חומר שחקנים הנוכחי לא הולך לקחת אליפות גם בעונה הבאה אם מיץ' לא יחזק

להם יש רק לאן לעלות, אין להם פייר פלי, יש להם בעלים שאם יהיה צ' מפיונס יהיה מוכן להשקיע, מאמן איכותי שכרגע לא  נראה שהולך לשום מקום וכבר יש תקדים אצלו שהוא יודע להכין קבוצה טובה למספר שנים ואין אצלו הבלחה של עונה אחת

למכבי, לעומת זאת יש פייר פליי שאלוהים יודע אם הוא ילך עונה הבאה, קבוצה עייפה שגם השחקנים הטובים בה מועמדים לעזוב, ובעלים שהוא נחשב יחסית מרוחק, חוסר במנהלים מקצועיים ראויים ומנכל ראוי, ומיץ' יותר מדי סומך על הנוער שלנו שיעשה את העבודה, ותוסיפו לזה את גביע השוקו האירופאי שספק אם יגרום למיץ' רצון עז לפתוח את הכיס גם אם נעלה לבתים של הטורניר הזה

אני אשמח לגלות שאני טועה, הלוואי

אני יודע שכולם פה מנסים לחיות בדמיון מוזר שאנחנו מיני באיירן מינכן ושכל מה שחסר לנו זה שלא היה עייפים ומותשים, הלוואי שגם אני הייתי חי בללה לנד הזאת

כמובן שגם אסור לבקר את מיץ' ולחשוב שהוא לא ישים פה 500 מיליון עונה הבאה

עשור עם מיטש ולא למדת דבר. חבל בשבילך. הזדמנויות לחוות וללמוד מאדם כמו מיטש מגיעות פעם בחיים, במקרה האופטימי. באסה. 

לפני1 שעה , maccabi-king said:

מדהים שאף אחד לא עונה ברצינות על מה שכתבתי וישר נותנים תגובה מפגרת לשחק אותה כאילו אני טועה

תענו פעם אחת כמו שצריך, אפשר?

אח שלי, אנשים בהלם מהתגובה ההזויה שלך, תקרא אותה שוב וגם אתה תרגיש כך. אם לא ניקח אליפות בעונה הבאה אז אין לנו מה לחפש בה? אף אחד לא יכול להתמודד עם שחר?

הם עשור לא היו רלוונטים, על מה אתה מדבר?

מספיק להסתכל על הסמל עם 4 הכוכבים ( חסרה אליפות לכוכב חמישי) מול הסמל הירוק עם 2 כוכבים עלובים, כדי שתבין שאתה לא בכיוון.

מסכים עם הכתבה של פרימו בכלל ועם הכותרת בפרט. הפסדנו אליפות אבל הרווחנו מועדון.

מכבי ב 4 רמות של מועדון על כל השאר. גאה להיות שייך למועדון הזה.

מודה, עושה לי טוב על הלב לראות את המכות שאוהדי חיפה מקבלים ואת החברים שלהם מפחדים להתקרב, אחרי מצעד שירי השואה שהם עשו אתמול.

עקפו את הפועל בלהיות להפועל.

45 דקות לפני, המכבייה said:

עשור עם מיטש ולא למדת דבר. חבל בשבילך. הזדמנויות לחוות וללמוד מאדם כמו מיטש מגיעות פעם בחיים, במקרה האופטימי. באסה. 

נראלי שאתה ואני אהדנו שתי קבוצות שונות בשנים האחרונות

אולי אהדת בטעות את סיטי שהבעלים שלה מפזר כסף

אני אוהד מכבי, שהבעלים שלה כבר 3 שנים לפחות לא משקיע כדי להביא שחקנים שיש להם ערך מוסף, כל השחקנים הטובים שלנו הם מהנוער,שזה אחלה,אבל אנחנו לא ברצלונה(שגם לה נגמר המזל עם שחקני נוער מטורפים), ואי אפשר כל החיים להסתמך רק על הנוער

גם מנכל ומנהל מקצועי כבר כמה שנים אין פה

אז מה אתה סתם מחרטט שלא למדתי ממנו כלום? 

שאין לכם משהו חכם להגיד, אתם פשוט מפילים אשמה על מי שאתם מגיבים עליו ויורדים עליו

דפוס ממושך בפורום הזה

31 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אח שלי, אנשים בהלם מהתגובה ההזויה שלך, תקרא אותה שוב וגם אתה תרגיש כך. אם לא ניקח אליפות בעונה הבאה אז אין לנו מה לחפש בה? אף אחד לא יכול להתמודד עם שחר?

הם עשור לא היו רלוונטים, על מה אתה מדבר?

מספיק להסתכל על הסמל עם 4 הכוכבים ( חסרה אליפות לכוכב חמישי) מול הסמל הירוק עם 2 כוכבים עלובים, כדי שתבין שאתה לא בכיוון.

תמשיכו להגיב סתם שטויות בלי להתייחס לכל הטענות שהעלתי

מוכן לשים כסף טוב שאת אותם דברים שאתם מגיבים היום, חשבו במכבי חיפה ב2012 עלינו

18 דקות לפני, maccabi-king said:

אני אוהד מכבי, שהבעלים שלה כבר 3 שנים לפחות לא משקיע כדי להביא שחקנים שיש להם ערך מוסף, כל השחקנים הטובים שלנו הם מהנוער,שזה אחלה,אבל אנחנו לא ברצלונה(שגם לה נגמר המזל עם שחקני נוער מטורפים), ואי אפשר כל החיים להסתמך רק על הנוער

שאין לכם משהו חכם להגיד, אתם פשוט מפילים אשמה על מי שאתם מגיבים עליו ויורדים עליו

דפוס ממושך בפורום הזה

שמע, עברו פה טמבלים וכפויי טובה בשפע. אתה בטופ. 

24 דקות לפני, maccabi-king said:

תמשיכו להגיב סתם שטויות בלי להתייחס לכל הטענות שהעלתי

מוכן לשים כסף טוב שאת אותם דברים שאתם מגיבים היום, חשבו במכבי חיפה ב2012 עלינו

כל עוד גולדהאר פה תהיה רגוע

25 דקות לפני, maccabi-king said:

דפוס ממושך בפורום הזה

היינו פאקינג 4 שנים תחת מגבלות פייר פליי (נקווה שזה יגמר העונה ואופ"א יתחשבו בשיט של הקורונה) והצלחנו להביא כמות תארים עצומה.
לא מדובר רק על זה שאתה לא יכול לקנות שחקנים בכסף, אתה גם מנסה לצמצם הוצאות כדי להראות מאזנים חיוביים כדי להשתחרר מהפייר פליי.

יכול להיות שלא ידעת את זה? אין הסבר אחר

25 דקות לפני, maccabi-king said:

דפוס ממושך בפורום הזה

את המושג מנהל מקצועי לא ידעת לאיית עד מיטש. לא רק שלא למדת, אתה ממשיך לטנף. רוב מה שרשמת הוא כל כך חסר מושג שאין לי את הסבלנות להסביר לך את המובן מאליו. 

39 דקות לפני, אקיטה said:

מודה, עושה לי טוב על הלב לראות את המכות שאוהדי חיפה מקבלים ואת החברים שלהם מפחדים להתקרב, אחרי מצעד שירי השואה שהם עשו אתמול.

עקפו את הפועל בלהיות להפועל.

אני ראיתי משהו בחורשה בפייסבוק.

אני לא בעד אלימות בכלל 

אבל אם כבר אז לפחות מזה יהיו אנשים מהארגון שלהם ולא סתם קהל רחב שכולה בא לראות כדורגל

לפני3 שעות , maccabi-king said:

שיהיה ברור לכם שאם אנחנו לא מתמודדים ואפילו לוקחים את האליפות עונה הבאה אין לנו מה לחפש יותר בליגה

אם חיפה מתחילה שושלת ושחר חוזר לעניינים אין לאף אחד סיכוי להתמודד איתו

זה לא ברקת שיש לה מצבי רוח משתנים ויום אחד היא רוצה לעזוב וללכת לפוליטיקה ויום אחר כך מחליטה להישאר

שחר זה בעלים שמשקיע את כל מה שהוא יכול בקבוצה וראינו את זה כל השנים, פשוט בעשור האחרון לא הלך לו במיוחד

מיץ' חייב להחזיר את עצמו לעניינים אחרת מה שאנחנו עשינו בעשור האחרון יהיה קטן על מה שחיפה יעשו בעשור הזה

איזו שנה זו ומה קראתי פה?

Robin Williams What Year Is It GIF

לפני4 שעות , seanop said:

עכשיו אני רואה את הגול השני של חיפה פאול מיליון אחוז על גולסה 

וואלה?

בלייב, מקרוב, הייתי משוכנע במאה אחוז שפאול והשתגעתי מזה. כשראיתי את התקציר כבר לא. 

33 דקות לפני, tomer958 said:

אני ראיתי משהו בחורשה בפייסבוק.

אני לא בעד אלימות בכלל 

אבל אם כבר אז לפחות מזה יהיו אנשים מהארגון שלהם ולא סתם קהל רחב שכולה בא לראות כדורגל

אחת מנקודות הזכות הגדולות לפאנטיקס ובכלל לארגוני מכבי לדורותיהם זה שהם לעולם לא יבואו על "לא קשורים" בניגוד להיתר ירושלים שחרטו את זה על דגלם וקהלים כמו בש וחיפה שאני אישית זוכר מקרים שפעלו כך.

ממליץ בחום להתעלם ממכבי קינג, או טרול או באמת מטומטם ברמה יותר קיצונית ממה שנוכל להסביר לו.. אז..

שום תגובה על התנועה של חזיזה לספסל של מכבי? 

אני מקווה שג'ארלדש יקח אחריות ויביא את הרגל של התוכי המפוחלץ הזה ברביעי. 

הסיבוב של פשיץ' והסיומת היו וורד קלאס. אבל, אם הוא נותן קטנה ליוני אנחנו על גג העולם באותו הרגע. הוא באמת היה משאיר אותו מול שער ריק.

1 דקה לפני, PLASTOMAN said:

הוא סתם ערס דביל, לא כזה מעניין.

6 דקות לפני, PLASTOMAN said:

0542472570

המספר של חזיזה הבן שרמוטה

כולם מוזמנים לקלל את המוצץ הזה

22 דקות לפני, PLASTOMAN said:

טוכמן כבר פרסם על זה. אני אישית גם העליתי פוסט עם צילום שהוא ירק על ג'ראלדש. תראו בנושא שיפוט.