Jump to content

רשמים מהתיקו מול חיפה בבלומפילד | תיקו כואב במשחק מטורף, עם הפנים לגביע (ואח"כ, לניסים)

Sawyer

Recommended Posts

לא משחק העונה, משחק העונות. הסופרקלאסיקו של הכדורגל הישראלי במאני טיים בקרב שיכריע את גורל האליפות. הפסד וחיפה אלופה, תיקו שולח אותך להתפלל לניסים ורק ניצחון נותן לך את התקווה לעשות את הבלתי יאמן בעונה הבלתי אפשרית הזאת ולסיים אותה, למרות הכל - אלוף.

פטריק מבין את זה ונגמרו מבחינתו הרוטציות והמנוחות, ה11 הכי טובים שניתן להלביש עולים בטירוף למשחק העונה מול היריבה בירוק.

שופט: מכור. (פשוט מכור, הכל לטובת חיפה, צהובים שהם לא קיבלו זה ועדת חקירה, ואז לשרן צהוב. סמרטוט עלוב מול חיפה ולא מדבר על כל מני החלטות גבוליות בשערים שלהם, לא מצפה בכלל. אבל עשה כל מה שניתן נגדנו מרמת החוץ - חייב חייב למות)

שחקנים: טננבאום הרגיש לי קצת כבד בשער הראשון, לקח שני כדורים גדולים ועדיין לא הרגיש במשחק טוב. סבוריט לדעתי היה בסדר גמור וגם תרם בשער השני עד הפציעה שהובילה לשער הראשון, לא מבין למה נשאר ותוהה לגבי מצבו. | דויזאדה שהחליף אותו היה רחוק מלהיות מדויק או איכותי כמוהו, אבל סתם את החור בצורה סבירה. טיבי דוניו ברח לו פעמיים והוא לא היה במשחק מושלם, אבל שער בכורה + הצלה מהקו. יופי איתן.. הרננדז לפחות טעות אחת גדולה, בסה"כ במשחק בסדר לא הרגיש לי שהוא זה שגמר אותנו גראלדס ממשיך לדעתי להיות קצת פרווה כבר חודש +- מעט מאכזב. גלזר לא יום טוב של גלזר, אמנם היה בסדר בצד ההגנתי אבל לא רוצח כמו שציפיתי והתקפית כ"כ הרבה איבודים, ניסה לדחוף אבל ביצע לא טוב. פרץ בסה"כ היה בסדר, שיחק חזק, פרץ כמה פעמים קדימה למה שהפך להתקפות מסוכנות, גירזן רוב הזמן בהגנה. גולסה לא היה נראה פיט לחלוטין למשחק, איך עף בשער השני, ובכלל לא מה שציפיתי שיביא, מקווה שלא גמר את העונות. | שרן מילא את תפקידו כפלסטר, מאוד מחויב, ספג כמה חבטות בשביל הקבוצה, לא מאוד מדויק התקפית. יונתן לא הגיע למשחק, בקושי היה מעורב וסיפק מעט מאוד רגעים טובים, גררו השלים כנפיים חלשות, אמנם מעט יותר מעורב מיוני אבל פשוט לא נתן את מה שצריך פשיץ' במשחק טוב, כבש שער חשוב, הוריד כמה כדורים יפים (וכמה פעמים הצליח פחות) יכל לקבור את השני אם לא ג'וש כהן. יכול לתת יותר, אבל לפחות סיפק משהו.

פיקנטריה:

- 30 אלף אוהדים לראשונה העונה

- מופע פירו מפואר שלא היה מבייש את הימים היפים

- מ. חיפה בכריזה כעקיצה

- שער ליגה ראשון לטיבי העונה

חייב למות:

אבו פאני - פרוע, מגעיל. לא שחקן כדורגל, חייבים להשתיק אותו עם בעיטה לפנים.

אצילי וחזיזה - כמעט לא מבדיל בינהם, אלימים, בכיינים, מתחזים - המיץ של הגועל. לדלל אותם לטובת כולם

שמואלביץ' - בן זונה גדול. בא במטרה אחת היום ועשה את שלו. חייב לשלם על זה.

קהל:

קודם כל ואוו, היו רגעים בבלומפילד שכבר שכחתי שיכולם להתקיים, פיקים מפחידים של בלומפילד מתפוצץ, עידוד מחריש אוזניים שעה לפתיחת המשחק ורגעי נוסטלגיה לדרבים של אמצע שנות ה2000.

שאפו מעל לכל לארגון שבא והטריף את כולם בכל דרך שהייתה לו, רושם לו את השער השני במשחק הזה וחבל שלא את מה שהפך את זה לניצחון אגדי שנזכור עוד שנים. יש גם כמובן במה להשתפר או מה לבקר, אבל יש רגעים שקשה לא לקפוא או להחלש בהם מעט ואנחנו רחוקים מלהיות קהל מושלם, עדיין גאה בכל מי שנתן מה שיש לו.

ואם כבר גאווה אז זה תקף גם למכבי ת"א מודל 20/21, אני בכלל לא אכנס לחשיבות של תיקו ולא הפסד לעונה הבאה ובכלל, לא חושב שרלוונטי כרגע לדבר על הסיכוי התאורטי (אפסי, לא מאמין בזה) לסיים בכל זאת אלופים אחרי השלשול המפואר בהיסטוריה ממי שעדיין לא סיימו להוכיח שהם לא חיפה של העשור האחרון. כל הדברים האלו לא רלוונטים כרגע כי ביום רביעי יש לנו אופרה אחרת, יום רביעי אנחנו יוצאים למשחק גביע, לא קשור בכלל לכל מה שקורה העונה במטרה להביא תואר שלא הבאנו כבר יותר מדי זמן, למנוע דאבל מחיפה ולסיים את העונה, גם ללא אליפות בצורה מכובדת ומעוטרת.

היריבה היא בדיוק אותה מכבי חיפה, אנחנו כנראה מינוס גולסה וסבוריט, מי יודע מה עוד פספסנו וקרה. זאת הולכת להיות מלחמת עולם שאנחנו לא מכירים אז תיהיו מוכנים לקחת את כל מה שהבאתם היום ולהביא פי 2, 3 ימים לנוח עד לרגע הכי קריטי של העונה הנוכחית.

רביעי, 20:30, בלומפילד.

מילא תיקו צפוי כמו בסמי עופר, אבל למה אחרי 0:2.

מבאס מאוד.

יום רביעי - המשחק הכי חשוב העונה.

שאפו לקהל, הפתיע לטובה.

משתגע איך קיבלנו גול מהרמה של אצילי לפלאניץ במצב נייח.

אם הייתי צריך לבחור מהלך אחד צפוי להיערך אליו לקראת המשחק זה היה זה.

2 דקות לפני, silentyogi said:

משתגע איך קיבלנו גול מהרמה של אצילי לפלאניץ במצב נייח.

אם הייתי צריך לבחור מהלך אחד צפוי להיערך אליו לקראת המשחק זה היה זה.

לא מבין איך הם שומרים שם.

ודור פרץ לא יודע להגן בנייחים, היה צריך לשים את הרננדז עליו. לדעתי הוא זה שחטף עליו גם בסמי עופר.

המהלך של ה2-2 בו סבוריט חזר למשחק חצי פצוע הכריע. שיחקו ישירות עליו והוא עם רגל אחת בקושי זז. כולם ראו את השני מגיע חוץ ממי שבאמת היה צריך לראות.

אגב, טיבי ביזיון על הוצאת הכדור כששחקן של חיפה שכב בדקה 80 כשאנחנו חייבים גול. בחיים לא כעסתי ככה.

כמה שגררו כישרוני ככה הוא מטומטם ולצערי הוא לא יתקדם אם הוא ימשיך ככה. יותר מדי מהלכים שגורמים לך לתפוס את הראש ולשאול מה הוא עושה. נותן פייט חזק לבלקמן בקטע הזה. 

יונתן לא יגיע לשום אירופה ככה. אתה לא יכול לשחק כל כך חלש במשחק כזה. איכזב מאוד. 

הכניסה של ייני הייתה מדהימה ושינתה אותנו. אני מאוהב בקפטן הזה. השחקן הכי טוב על המגרש במחצית השנייה והוא כבר בן 34.

כואב לי הראש מהעצב, שבוע רביעי ברציפות שמכבי מכניסה אותי לדיכאון. מתחנן אליכם, רק תביאו גביע. זה הכל. לא יודע איך אשרוד עוד חגיגה שלהם עלינו.

פתיחה נדירה, פיקים משוגעים של הקהל, הנפילה הייתה חדה. כהן וגלזר הסריחו את הדשא היום. לא ברור איך הוא העלה את שרן במקום גולסה. הוא גמר את

האמצע עם החילוף הזה. החילופים היו מאוחרים ורעים. מכבי קבוצה עייפה כבדה ושבעה. צריך לרענן את הקבוצה בדחיפות.

בחימום כבר הרגשתי שזה שלנו, הורגש שלחיפלה רועדות הרגליים.

הפתיחה המטורפת לא הפתיעה אותי אבל כן הקלות שהשגנו את השערים, מפה הרגיש לי שהיינו במצב נוח מדי והורדנו הילוך גם ביציעים וגם על המגרש.

הפציעה של סאבוריט די גמרה אותנו כי הוא פשוט שיתק את הבועל קטינות ותיפעל יפה את ההתקפה.

באסה רצינית אבל גאה בקבוצה הזאת ואם לא ניקח אליפות זה יהיה לגמרי כי הפסדנו אותה ולא כי הם לקחו אותה.

נ.ב היה פאול ברור של הבועל על גולסה אבל לא הפתיע שהשופט לא התייחס לזה, מה שכן הפתיע זה שגולסה לא הגיב ולא אמר כלום, שילך ויחגוג הערב עם הבועל קטינות כמו שהוא ישב איתו לפני כמה ימים, איבד אצלי הרבה נקודות.

- אני רוצה שוב לדבר על ייני שפשוט מדהים אותי כל פעם מחדש. היה הכי טוב היום והיה הפליימקר שלנו מהקישור האחרוי. חילק מסירות מדהימות, כשכל מסירה קידמה את ההתקפה. עונה אגדית שלו, שזוהרת כששמים לב לעונה של חבריו שבאותו גיל.

- עם כל הלכלוכים, דוידזאדה בעונה יותר טובה מקנדיל.

- השיפוט הרס לנו כל סיכוי לשער נצחון.

- איך עוואד לא בחייב למות?

מקליימקס מטורף לדכדוך מעצבן.

לא מאמין שיש סיכוי שחיפה יפספסו את זה עכשיו. היינו חייבים ניצחון היום. כמובן נמשיך להילחם עד השניה האחרונה ונקווה לנס. אבל היום זה כבר באמת נראה סופי. 

איך היינו בשמיים ב2-0 ואיך נפלנו עד סוף המחצית. 

גאה בקבוצה על כל המלחמה והניסיון היום באמת ראו שהם רוצים ומנסים, לחצו חזק על הגז ואדי הדלק האחרונים נגמרו.

נשאר לנו עוד גביע שזאת מטרה חשובה, קודם כל בשביל עצמנו, ואחר כך כמובן כדי למנוע דאבל מחיפה. הראינו להם בפעם המי יודע כמה שגם אם יקחו אליפות אנחנו יריבים שווים אם לא יותר (בכל זאת אנחנו כן הצלחנו לנצח אותם העונה). ואם לא דוניס לכו תדעו איפה היינו עכשיו, והרצף שלנו נגדם ממשיך לרוץ. 

יום רביעי מלחמת עולם! 

דקה 90 במקום שנשרוק כדורים לעבר השער שלהם לא יצרנו כלום

מבאס שהמחליף של מיכה לא קיים

התקפית אנחנו לא קיימים, אין רעיונות משחק

ה-2-0 היה מדהים, רגעים של אושר וכל כך לא מתאים לנו לאבד את זה

אשכרה הבקענו גול תוך 5 דקות ועוד מפאקינג קרן. שתי דקות אחר כך עוד אחד. איך אתם מאבדים את זה???

חלאס כבר עם הזיונים שפלאניץ' השרמוטה דופק לנו על מה לעזאזל אתם עובדים באימונים? כל משחק הוא עושה את זה.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כמה שגררו כישרוני ככה הוא מטומטם ולצערי הוא לא יתקדם אם הוא ימשיך ככה. יותר מדי מהלכים שגורמים לך לתפוס את הראש ולשאול מה הוא עושה. נותן פייט חזק לבלקמן בקטע הזה. 

יונתן לא יגיע לשום אירופה ככה. אתה לא יכול לשחק כל כך חלש במשחק כזה. איכזב מאוד. 

הכניסה של ייני הייתה מדהימה ושינתה אותנו. אני מאוהב בקפטן הזה. השחקן הכי טוב על המגרש במחצית השנייה והוא כבר בן 34.

כואב לי הראש מהעצב, שבוע רביעי ברציפות שמכבי מכניסה אותי לדיכאון. מתחנן אליכם, רק תביאו גביע. זה הכל. לא יודע איך אשרוד עוד חגיגה שלהם עלינו.

מה הם יגידו אחרי שעשור אנחנו מנצחים אותם בדרכים הכי אכזריות שיש?

נתמודד עם מי שיבוא, זה הכדורגל.

פעם ראשונה בחיים שלי שממש כעסתי על טיבי.

1- הקישור של מכבי מרוסק ובוחר בפעולות הקלות של ארוך ולא פוזיישן. 

2- בלומפילד אחרי הגול הראשון נראה כמו סאן סירו. זה היה ענק. 

3- כבוד לקהל של חיפה שכיבד את דקת ההוקרה ליוסלה גולדשטיין ז"ל. זה כמובן צריך להיות מובן מאליו אבל זה לא לצערי. 

4- פשיץ בשתי פעולות של טופ קלאס ממש. שרן נפלא פשוט. 

5- מכבי רגשיים בחודש האחרון ולא מתודים. יש לה את כל הנסיבות המקלות כמובן אבל זה הביא אותנו עד לאן שזה הביא אותנו. הייתי רוצה לראות את פטריק בסיטואציה פחות כאוטית מזאת. 

אני אתחיל מהסוף לא רוצה את ואן לייבן בתור מאמן לשנה הבאה. אין לו גמישות טקטית.

במהלך המשחק הגענו ל2 מצבים שאחד מהם נכנס כאשר שחקנים שלנו עשו תנועה(פשיץ וגררו שסוף סוף הולך לעומק ולא מחכה לכדור בצד)

במקום להכניס את דן ביטון שהוא היחיד בסגל שיכול לחלק כדורים ולפתוח את המשחק הוא הכניס את ייני (שבלי קשר היה טוב אבל לא מה שאנחנו צריכים).

גררו - באמת שהוא היה הכי חלש הדשא. הלך ראש בקיר מלא ולא שיתף את המגנים.

שופט בן של זונה ברמה הגבוהה ביותר.

שום עבירה לא נשרקת לטובת פשיץ למרות שמרסקים אותו.

נתן לחיפה לבזבז זמן ולא הוציא להם צהובים(שלא נדבר על אדום לשחקן המכוער בישראל)

ובגול השני שלהם אני די בטוח שאם זה ההפך השופט שורק לעבירה