Jump to content

מכבי - חיפה | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

28 דקות לפני, PLASTOMAN said:

ללא חריש עמוק לא נהווה פקטור עונה הבאה. 

אנחנו לא מותמודדים מול מפלצת. אין כאן פערים עצומים שצריך לסגור. הפסימיות מאד מוגזמת. ריענון ושינוי בוודאי צריך. תמיד. 

1 דקה לפני, כהן said:

אגב בכל הקשור לדיונים סביב בכר, אז לציין שבכל המשחקים נגדנו משום מה הוא הוציא בדקות הקריטיות ביותר את השחקנים הכי טובים שלו, וזה מפתיע בהתחשב שמדובר במאמן די שמרן. חלק גדול מכך שסיימו עונה בלי לנצח אותנו טמון בהחלטות הללו שלקח. שאפו לו על עוד תואר, אבל הוא רחוק מלהיות מידאס שיוצר זהב בכל מגע יד..

בכר זה כנראה הבן אדם הכי בר מזל שאני מכיר.

הוא הגיע לב"ש ברגע הנכון ושחזר את אותו הטריק גם כיום בחיפה.

עם יד על הלב יש לו כלים עדיפים בטח עם איך שהעונה התפתחה, זה היה יכול להיות הרבה יותר קל עבורם.

מגיע לו כמובן כבוד על היכולת שלו לבחור את המקום הנכון בזמן הנכון והוא כמובן מאמן טוב, אבל היו פה לא מעט מאמנים טובים ממנו בהרבה.

עוד ערב בהיסטוריה הגדולה של מכבי. 

לא כל שנה ניקח אליפות, אבל כל שנה נהיה שם בחודשי ההכרעה, תמיד במירוץ. 
וככה הייתה העונה - חזרנו מסוג של קבר, השתלטנו על הפסגה לזמנים, אבל לא באמת היינו הקבוצה הטובה ביותר בליגה. 
קצת מזכיר את עונות 15/16 ו17/18. 
אנחנו נמשיך לקחת אליפויות. 
בכל שנה, זה או מכבי או קבוצה אחרת. 
אפשר להיות גאים. 
יש לנו גביע להתכונן אליו.
תרימו את הראש.
ויאללה מכבי. 

לא רואה שום הבדל בין חיפה הזאת לשנה שעברה, מה שהשתנה זה מכבי עם פתיחת עונה נוראית, נכנסנו לפלייאוף, פיזית ומנטלית, נורא מותשים מהריצה המטורפת.

מי שאומר חריש עמוק אין לו מושג, לשמר את מי שצריך ולרענן עם המושאלים בהתקפה.

כל העונה הזאת נפלה על חוסר בשחקן יצירתי איכותי

שרי כזה פה היה הופך הכל

מה נעשה, נקווה לבנייה טובה עונה הבאה

לא חושב שצריך חריש עמוק, אבל יהיו פה שינוים..ברור שמכבי לא תעמוד בדרכם של מי שלא ירצה להיות כאן(ריקן או שכטר, אם לאחרון היא בכלל תציע חוזה), בלקמן מן הסתם לא ימשיך, בן חיים גם הוא סביר להניח שלא יחודש לו החוזה..על סבוריט יש ספקות כי גם הוא מציג יכולת ירודה וגם הוא לא ממהר לחדש חוזה וגם החבר הספרדי שלו שבמקרה שלו אני מאוד מקווה שהוא ימצא קבוצה חדשה ויאלץ אותנו להביא בלם סטיל אמאדור\פלאניץ' ולא איזה ספרדי מפונפן וגם אני מקווה שהסתיים הסיוט הזה ששמו ניקוליץ' או סאב זירו וואט אבר..מאמן רוב הסיכוים שואן לויבן ימשיך אלא אם כן יקרה פה נס.

1 דקה לפני, אקיטה said:

לא רואה שום הבדל בין חיפה הזאת לשנה שעברה, מה שהשתנה זה מכבי עם פתיחת עונה נוראית, נכנסנו לפלייאוף, פיזית ומנטלית, נורא מותשים מהריצה המטורפת.

לא לא זה הקיצון השני.

צריך חיזוק משמעותי אבל לשמר את האיכות הקיימת.

רוצה את החיזוק ב2-3 עמדות זרים בתקווה כמובן שסבוריט ישאר איתנו.

ישראלים אין לי מושג, אולי צ׳יבוטה או ניר ביטון.

הייתי משחרר את שכטר, ריקן, בלקמן בוודאות ומביא במקומם שחקנים שיכולים לתת מעט יותר מספרים בהרכב/ספסל.

היחיד מבין השלושה שצריך לראות אם בכושר זה ריקן אבל עדיין מעדיף לקדם שחקן שלנו מביתר תא.

בלי בכר ב"ש היו ממשיכים גם עוד 15 שנה במקומות 2-3 ורק עושים קולות של ריצה לאלופות בלי צלחת. גם חיפה.

7 דקות לפני, אקיטה said:

בכר מרים אותם ממשברים הרבה יותר מהר, הפסיד רק 1מ 4 מולנו והשאר תיקו. זה מה שמביא אליפות בסוף. 

1 דקה לפני, Zizou said:

אם זה נכון יש להם ביצים מברזל, הרי באותו רגע הוא מסמן למישהו לידו לשלוח ניידות. איך לא תפסו אותם??

מניח שזה היה אחרי שרוקנו את מה שהיה אפשר וזה הדבר האחרון שנשאר. אם משתף פעולה ומגלה תוך דקה אז פותחים ולוקחים אם לא משתף פעולה אז מקפלים ובורחים.

הנטיה של בן אדם כשאשתו והילדים בסיטואציה כזאת היא לתת מה שאפשר כדי לא לעשות אסקלציה.

7 דקות לפני, אקיטה said:

יש 2 הבדלים משמעותיים.

פלאניץ ואצילי, אני ממש לא בטוח שבלבול עם אחד מהם לא לוקח אליפות כבר שנה שעברה.

3 דקות לפני, itanar said:

לא לא זה הקיצון השני.

צריך חיזוק משמעותי אבל לשמר את האיכות הקיימת.

רוצה את החיזוק ב2-3 עמדות זרים בתקווה כמובן שסבוריט ישאר איתנו.

ישראלים אין לי מושג, אולי צ׳יבוטה או ניר ביטון.

אני לא מסכים, זה תלוי מה אתה משמר.

מה יש להביא את ניר ביטון אם תשאיר את פרץ נגיד, לא תופס מצ'יבוטה בכלל אגב.

אני ממש חצוי לגבי הרננדס לאור היכולת בפלייאוף.

לא מביא שום ישראלי למעט אחד ויחיד, ואללה לא פוזל לשם אפילו, כל הסחורה שלנו.

1 דקה לפני, robertod said:

מניח שזה היה אחרי שרוקנו את מה שהיה אפשר וזה הדבר האחרון שנשאר. אם משתף פעולה ומגלה תוך דקה אז פותחים ולוקחים אם לא משתף פעולה אז מקפלים ובורחים.

הנטיה של בן אדם כשאשתו והילדים בסיטואציה כזאת היא לתת מה שאפשר כדי לא לעשות אסקלציה.

אין לי מושג איך זה לא הגיב לי ב thread המקורי..

לא צריך זעזוע ולא צריך מהפכה. שידורג נכון  (בלם זר, כנף זר, קשר התקפי זר, קניקובסקי, ז'אן/בריבו) והשארת סבוריט, פשיץ' ויונתן (פרץ יעזוב). הייתי משאיר גם את ריקן וטיבי ונחזיר את האליפות.

הבעיה שלנו העונה הייתה בעיקר על הקווים (דוניס זוכרים) מאשר בסגל השחקנים שכן נחלש אבל היה שווה אליפות אם לא כל הפציעות והשחיקה שהוא עבר 

19 דקות לפני, Double said:

ברכות לכימיקלים פעם בעשור. נקווה שמיץ' יבוא רעב בקיץ

ברכות? שיזדיינו מאה 100 פעם

מקווה שבאמת זו הבלחה

30 דקות לפני, אקיטה said:

ההבדל בחיפה הוא בכר ביחס לשנה שעברה. ואצילי. חיפה של בלבול היתה משלשלת מזמן. וכן פתיחה נוראית שלנו אבל לא חריש עמוק ולא נעליים. חיזוק במקומות הנכונים, שחרור איזה 4-שחקנים ויאללה לעונה הבאה. 

4 דקות לפני, itan17 said:

ברכות? שיזדיינו מאה 100 פעם

מקווה שבאמת זו הבלחה

אם לא חצילי הם לא לוקחים אליפות. לדעתי הטעות זה לא שהעפנו אותו אלא שהוא הלך ליריבה שלנו על האליפות

צריך לרענן כי אין מה לעשות. מכבי גמרה את מחזור החיים הנוכחי שלה וזה מורגש באוויר. נביא צעירים חדשים, נהיה טובים יותר ורעננים יותר ונילחם על הכל מחדש. ככה זה כדורגל.

37 דקות לפני, סלבה said:

אני שונא כדורגל. מרוקן לחלוטין.

בגדול הערב הזה נתן את מה שהיה צפוי שייתן, אבל מה שכן, באמת נמאס להגיע שבוע אחרי שבוע ולראות אנשים קטנים וטיפשים כמו שמואלביץ' מזיינים אותנו ככה חופשי. בלתי נסבל, בלי שום קשר לתוצאה.

18 דקות לפני, avich15 said:

צריך לרענן כי אין מה לעשות. מכבי גמרה את מחזור החיים הנוכחי שלה וזה מורגש באוויר. נביא צעירים חדשים, נהיה טובים יותר ורעננים יותר ונילחם על הכל מחדש. ככה זה כדורגל.

בגדול הערב הזה נתן את מה שהיה צפוי שייתן, אבל מה שכן, באמת נמאס להגיע שבוע אחרי שבוע ולראות אנשים קטנים וטיפשים כמו שמואלביץ' מזיינים אותנו ככה חופשי. בלתי נסבל, בלי שום קשר לתוצאה.

על הזין שלי שמואלביץ', חלאס.

אני מרוקן כי עליתי לעננים ונחתתי על הפרצוף. אין לנו מספיק, לא מגיע לנו העונה.