Jump to content

מכבי - חיפה | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, robertod said:

כל הכבוד לשחקנים ולכולם על העונה הזאת. עשו כל מאמץ אפשרי (גם היום). השאירו הכל על המגרש. לא הספיק לאליפות השנה ואולי ניקח גביע אבל נתנו הכל ואני מעריך את זה.

איתך ביג טיים.

1 דקה לפני, Elirandani said:

להגיד שלום יפה להרננדז בסוף העונה.

כל הריצה בחצי השני של העונה גמרה אותנו.

משאיר אותו ומביא עוד בלם זר לידו

3 דקות לפני, ravid said:

הצהוב של שרן היה צהוב כהה

ראית פעם את שרן מקבל כרטיס ולא מתנצל בפני השופט? לי לא זכור. ולא בא ללעוג לו, זה מראה איזה גבר ואיזה בנאדם טוב הוא, אבל על המגרש הדברים מתפרשים אחרת, וכאשר אתה מקבל בשלווה כל מה ששורקים ולא שורקים נגדך, אז אל תתפלא שבסוף אתה חוטף את הצינור..

תוצאה משקפת. איבדנו את כל יכולת הפוזיישן. חודש לפני בסמי, היינו הרבה יותר טובים מהיום. אי אפשר לשחק ארוך כל המשחק. זאת לא התבנית שלנו אבל זה סימפטום של חוסר כושר וחוסר ביטחון- לבחור בפעולה הקלה ביותר. חיפה לא הפילה אותי. 

3 דקות לפני, Dalembert said:

לא קרוב

עבירה מכוונת מאחור כדי לעצור מתפרצת זה צהוב. זה מה יש. 

אם כבר לבוא בטענות- אני עדיין טוען שהיה פאול בשוויון.

אין לי משהו נגד פטריק,אבל אני כן חושב שצריך למנות מאמן אחר לעונה הבאה(הוא באמת עשה ניסים ונפלאות אחרי הנזקים שדוניס עשה+ההיחלשות שלנו בקיץ אבל לדעתי הוא לא יכול להוביל אותנו לאליפות).

אין לי שום גרם של כעס או תלונות כלפיו,להוציא אמוציות של אחרי משחק כמו שלכולנו יש.

שלא מגיע אז לא מגיע

לא יתכן שנישאר קבוצה כלכך אנמית, כלכך חסרת כשרון כבר 5 משחקים ודן ביטון נמחק לגמרי מהרוטציה

פרץ כבר 8 משחקים תשוש וממשיכים לפתוח איתו משחק אחרי משחק כי אין לו מחליף, גולסה הוחזר מהר מדי ונראה בדיוק כמו שהוא הוחזר, גלזר כבר מזמן לא בכושר ואיפה איביץ' שלי שיזרוק אותו ליציע לחודש ויעלה במקומו מישהו מהנוער ....לא דיברתי עוד על ההגנה, הוצאת את אמאדור מההגנה, הוצאת סלע איתן..סבוריט וג'ראלדש לא טובים הרבה זמן, הרננדס סתם בלם גנרי ממוצע ויש בליגה הרבה יותר טובים ממנו ואני מאוד מקווה שהוא יעזוב על דעת עצמו וטיבי זה טיבי ואין מה לעשות.

ואן לוואן מרגיש מאמן לא מספיק ורסטילי. הקיבעון על השיטה בכל מחיר, גם כשיש לך שחקנים חכמים שיודעים להתאים את עצמם לשיטות אחרות, הופך אותך לצפוי.

בהתחלה זה עבד, אבל לאט לאט הקבוצות למדו אותנו ומאז זה נראה מאוד שבלוני

2 דקות לפני, Zizou said:

ואן לוואן מרגיש מאמן לא מספיק ורסטילי. הקיבעון על השיטה בכל מחיר, גם כשיש לך שחקנים חכמים שיודעים להתאים את עצמם לשיטות אחרות, הופך אותך לצפוי.

בהתחלה זה עבד, אבל לאט לאט הקבוצות למדו אותנו ומאז זה נראה מאוד שבלוני

6 דקות לפני, Raumdeuter said:

אין לי משהו נגד פטריק,אבל אני כן חושב שצריך למנות מאמן אחר לעונה הבאה(הוא באמת עשה ניסים ונפלאות אחרי הנזקים שדוניס עשה+ההיחלשות שלנו בקיץ אבל לדעתי הוא לא יכול להוביל אותנו לאליפות).

אין לי שום גרם של כעס או תלונות כלפיו,להוציא אמוציות של אחרי משחק כמו שלכולנו יש.

מדויקים בהחלט. עשה אחלה עבודה אבל צריך לחזור לנוער, ולדעתי להביא את ברק בכר. אין סיבה שלא יגיע.

Just now, micsho3 said:

מדויקים בהחלט. עשה אחלה עבודה אבל צריך לחזור לנוער, ולדעתי להביא את ברק בכר. אין סיבה שלא יגיע.

הוא רוצה לעבור לאירופה

3 דקות לפני, ravid said:

לפני המאמן צריך מנכ"ל

מכיוון שלא חושב שנקבל גם מנכ"ל וגם סמכות מקצועית, צריך לחפש אנשי מקצוע שמסוגלים לשלב בין השניים. ג'ורדי היה למעשה מישהו כזה, הוא לא היה אמון רק על לבחור שחקן איקס או וואי, אלה היה מעורב אפילו בזוטות של האם לסגור ברזנטים במגרש האימונים או לא. מישהו בקליבר הזה צריך, מאמין שגם מיץ' מודע לזה, מקווה שימצא את האיש המתאים..

ממש לא חריש עמוק.

גלזר חייב לנו עונה ויחזיר, כמו גם יונתן.

מקווה שיצליחו להשאיר את סבוריט ופשיץ.

קישור התקפי חובה לחזק ויש מצב שגם בלם איכותי יותר מהרנדדז שהיו לו יותר מדי עליות וירידות.

Just now, החתול הצהוב said:

אין שום סיכוי שברק בכר יבוא לפה בשנה הבא.

שום סיכוי. גם לא זעיר.

כמו שברח לאיזי שבוע אחרי שהאריך חוזה, הוא יבוא למכבי. הוא גם יודע שהמקפצה האמיתית לאירופה זה כאן ומיץ' ישלם יותר מיענק'לה (ועדיין לא יגיע לסכומים ששילם שם לזרים)