Jump to content

לקראת מכבי חיפה

דקסטר

Recommended Posts

אליפות או לא, באים לזיין את אמא שלהם ולהראות מי הקבוצה הכי גדולה בארץ. עלינו לא חוגגים יא שרמוטות. ביום ראשון בלומפילד הופך לגיהנום.

אני ארשום כמו שאני כותב לפני כל משחק גדול- חייבים למלא את בלומפילד הרבה זמן לפני שריקת הפתיחה. 

מאוד מקווה שלא יהיו שוב את השתיקות האלה של הקהל כי יש לחץ מהמשחק. 

חייבים לעודד 90 דקות ולא רלוונטי מה קורה במשחק. 

זה מצחיק אבל מרגיש שזה יהיה יותר קל מב"ש. 

כל הכתבות והטירוף שלהם ובסוף נדפוק להם שלישייה בבית ונמשיך לשייט לאליפות. 

כיף לחזור לבלומפילד מלא בצהובים. שהשחקנים יתנו הכל על המגרש ואנחנו ניתן הכל ביציע. 

כולם נגדנו. התקשורת, השופטים, שאר הקבוצות ומסתבר שגם האוהדים שלנו הם לא הקינדר הכי בואנו שיש.

דווקא בגלל זה באים לתת הכל, השחקנים ישאירו הכל על המגרש, אין לי ספק וגם האוהדים חייבים לעודד בכל רגע למרות הלחץ ולחזור עם גרון צרוד.

ניצחון וזה שלנו!!

26 דקות לפני, Krishi said:

כיף לחזור לבלומפילד מלא בצהובים. שהשחקנים יתנו הכל על המגרש ואנחנו ניתן הכל ביציע. 

ולי זה מרגיש בדיוק ההפך, שהכל מסתדר להם העונה כדי שהם יבואו לתת תצוגת תכלית ולשבור את המחסום.

36 דקות לפני, Krishi said:

אני אדם די אופטימי מטבעי, אבל זה מרגיש לי מנותק לחלוטין.

עם כל הכבוד להיסטוריה של העשור האחרון, בסופו של דבר מה שמנצח ומפסיד משחקים זה היכולת של השחקנים ואנחנו נראים פשוט נורא בחודש האחרון והם מחלקים פה שלישיות ורביעיות באהלן אהלן.

מי שמגיע למשחק שיתרכז בלעודד. גם אם הולך חרא במגרש זה שנגיד את דעתנו המקצועית המלומדת לא יעזור בשיט. רק אם נעודד נוכל להשפיע ולעזור למכבי. 

מי שיהיה באיצטדיון טובת מכבי עומדת מול העיניים שלו. כל השאר רואים בטלויזיה או מכרו את הכרטיס שלהם וטוב שלא יבואו. 

מקצועית אני פסימי. לא מצליח להבין איך דווקא במשחק הזה נהיה ביתרון אחרי שבכל משחק אנחנו מתעוררים אם בכלל במחצית השניה. 

אבל...הדעה שלי לא מעניינת ביום ראשון אני שם בשביל לעודד ולא לזיין תמוח. 

1 hour ago, Krishi said:

לא הבנתי, מה יותר קל מב"ש? 

40 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

ולי זה מרגיש בדיוק ההפך, שהכל מסתדר להם העונה כדי שהם יבואו לתת תצוגת תכלית ולשבור את המחסום.

הכל מסתדר להם חוץ מנגדנו. בטח בבית שלנו אין אף קבוצה בארץ שהיא פייבוריטית יותר מאיתנו לנצח.

29 דקות לפני, kutomer said:

אני אדם די אופטימי מטבעי, אבל זה מרגיש לי מנותק לחלוטין.

עם כל הכבוד להיסטוריה של העשור האחרון, בסופו של דבר מה שמנצח ומפסיד משחקים זה היכולת של השחקנים ואנחנו נראים פשוט נורא בחודש האחרון והם מחלקים פה שלישיות ורביעיות באהלן אהלן.

נראינו נורא גם בתחילת העונה וידענו לעשות את הסוויץ', וזה לא שאנחנו נראים נורא היום, לא מספיק תכליתיים. נגד חיפה מאמין שנראה הרבה יותר טוב

1 דקה לפני, Dalembert said:

לא הבנתי, מה יותר קל מב"ש? 

המפגש מול חיפה

צריך לנצל את זה שהם ירצו לנצח בכח כדי להוריד את הקוף הזה מהגב, אפשר לשבור אותם בהתקפות מעבר.

הייתי פותח עם טב"ח ויוני בכנפיים וגררו בחוד.

אולי לבוא בתור אנדרדוג כמו שכל העולם חושב יעשה לנו טוב, אני מאמין שאם אנחנו נדחוף ביציע ותהיה אווירה אש , זה יכניס את השחקנים למוד עד המוות.

Just now, itan17 said:

ישתיקו את הבוז לאצילי כמו שהיה בסמי עופר?

מקווה שיהיה בוז לכל שחקני חיפה, הוא לא מעניין.

שונא את כולם שם. מה זה עוזר בוז לשחקן אחד ושקט לשחקן אחר, אני מוציא את הגרון על כולם.

זה שלנו חברים. הם יגיעו לבלומפילד רועד, אצילי ישלשל עוד בחימום. בלעדיו בכושר הנוכחי אין להם הרבה. עד השנייה האחרונה!!!!