Jump to content

רשמים מהתיקו מול ב"ש בטרנר | זה כבר לא רק בידיים שלנו, עם הראש קדימה.

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, nirnir20 said:

אם מנצחים את חיפה מנצחים גם את שלושת המשחקים שאחריהם. 

אם זה יספיק או לא לא יודע. 

אני חושב שזה יספיק, אני בספק גדול אם זה יקרה. 

בכל מקרה צריך להתאבד על ראשון ולשנות כולם פאזה בראש. להתאבד על ניצחון וזה יכול בהחלט להיות שלנו.

דיבורים על משחקים אחרים ואליפות הם לא רלוונטיים כרגע ובאמת שאין מה להתעסק בזה.

יש רק את המשחק נגד חיפה ואותו חייבים לנצח.

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

מה לא ראית אחי? מילאו את טרנר פעם ראשונה העונה. דחפו את הקבוצה בפיגור. אם זה היה נגד מכבי פ"ת ולא ת"א היו מגיעים 1000 צופים והם גם היו שורקים בוז לקבוצה במחצית. הם באו במוד שסכנין באו עלינו בעונת בוס וזה מה שעשה בסוף את ההבדל. אם אנחנו והשחקנים נבוא ככה נגד חיפה אנחנו ננצח.

בסדר, נו, מה יש להם לעשות עם עצמם ביום חול בבאר שבע. גם נגד חיפה הם לא מכרו את כל הכרטיסים, זה רק מראה שחיפה מועדון קטן לעומתינו, אבל הם לא היו באיזה טירוף פסיכי. 

Just now, Lahav8 said:

דיבורים על משחקים אחרים ואליפות הם לא רלוונטיים כרגע ובאמת שאין מה להתעסק בזה.

יש רק את המשחק נגד חיפה ואותו חייבים לנצח.

בדיוק. אחרי אתמול אין מה לדבר על אליפות. 

כרגע מעניין רק להביא עליהם ניצחון כפול ומשם נתקדם.

1 דקה לפני, אקיטה said:

אוהדי בש שרו את השירים הקבועים על סיפורי הגבורה שלהם במהלך הריצות הקבועות? או שהיה להם קצת כבוד עצמי?

בקושי שמעו אותם, מה שכן ישר אחרי הגול הם שרו אין אליפות. כאלה בדואים זה מדהים

50 דקות לפני, Art Vandelay said:

אני חושב הפוך- לחיפה יש מרווח של משחק, הם יכולים גם להרשות לעצמם תיקו, הם יבואו סופר רגועים, עם ביטחון מהפער ומהיכולת שלהם. ולמרות זה אני חושב שהם יבואו להתנפל כי בכר גם יודע שמשחק על תיקו בדכ נגמר בהפסד.

אבל מה אגיד לך, הלוואי ואתה צודק

קשה לי להאמין שקבוצה שרגע לפני אליפות אחרי עשור מול הקבוצה שהיא פשוט לא יכולה עליה כל כך הרבה זמן תבוא רגועה.. 

23 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

בקושי שמעו אותם, מה שכן ישר אחרי הגול הם שרו אין אליפות. כאלה בדואים זה מדהים

אתה מבין איזה הידרדרות? מלקחת אליפויות ללשמוח שהיריבה שהייתה לך לא לוקחת אליפות. מועדון שפל שימשיך לקרוס. 

חוויה לא נעימה הייתה אתמול.

לא היו לי הרבה ציפיות מהמשחק הזה, אני דיי פסימיסט באופן כללי ובכדורגל בפרט, אבל עם איך שהמשחק התפתח, החלטות שיפוט תמוהות, שליפת כרטיסים סלקטיבית, בדיוק אותה אחת אגב שהשאירה אותנו ב10 שחקנים בק"ש, ובסופו של דבר 3 דקות תוספת זמן. יש מצב שזה המשחק הראשון העונה בליגת העל שמוסיפים בו רק 3 דקות.

הכדור של בלקמן שהלך לקורה היה יותר מדי, לצערי השולחן שלי בסלון היה צריך לספוג את זה ועכשיו אני צריך לקנות שולחן חדש.

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

אגב איפה @Krishi שיגיד שהקהל של ב"ש רוצה שאנחנו ניקח אליפות ולא חיפה

זה לא נראה ככה אתמול

אני לא אמרתי כל הקהל, אמרתי שבהחלט היו שם כאלה שהיו מעדיפים שחיפה לא תיקח וגם הבאתי ציטוטים שיגבו את זה. 

מי כמוך יודע שהלך הרוח בפורום אוהדים זה לא תמיד מה שרץ ביציע עצמו. 

7 דקות לפני, Krishi said:

אני לא אמרתי כל הקהל, אמרתי שבהחלט היו שם כאלה שהיו מעדיפים שחיפה לא תיקח וגם הבאתי ציטוטים שיגבו את זה. 

מי כמוך יודע שהלך הרוח בפורום אוהדים זה לא תמיד מה שרץ ביציע עצמו. 

די הגיוני שאנשים שיודעים להשתמש במחשב הם לא הקהל המייצג של הבדואים האלה האמת

אני חושב שהחולשה הבולטת של 2 המגינים נבעה בעיקר בהכנה טקטית טובה של רוני לוי וחוסר תגובה וקריאה של פטריק.

אם היינו מעבירים את כובד המשקל לאמצע ופחות לאגפים ומעבירים את גררו למרכז אני חושב שהיינו מביכים אותם כי לא היה להם אמצע והמרכז האגרסיבי שלנו התבזבז כי לא היה במי להילחם שם, הם העבירו את כל המאמץ שלהם לאגפים ובגלל זה סבוריט וגראלדש בקושי עברו את החצי.

גם אני קמתי יחסית אופטימי או יותר נכון משוחרר היום, ואני יודע שאני אבוא לבלומפילד לעודד עד שאין לי קול לא משנה מה קרה לפני המשחק/יקרה במשחק.

יש פה עדיין סיכוי ממשי עם מעט משחקים כדי שננצח את כולם ומספיק משחקים מצד שני כדי שאולי חיפה תאבד נקודות פעם בודדת. מבין את האמונה של אנשים,זה לא מופרח כמו דרבי זהבי או דוגמאות אחרות כמו שנתנו פה.

נגמר הדלק. הלב רוצה אבל הגוף כבר לא מקשיב לו. אנחנו לא מסוגלים לכתוש בשלב הזה של העונה(כי לא ראשונים לכדור, לא מצמצמים מרחקים, לא לוחצים) ואין לנו כישרון אישי ברמה כזאת שיגמור משחקים בהברקות. לא מפתיע שגררו ושרן שלא שיחקו הרבה העונה, נראים רעננים ולגמרי סבירים. 

חייב עוד משהו על היחס אתמול, 20 שנה אני במגרשים ולא זוכר פעם אחת כמו אתמול שלא היה אפילו מזנון, אפילו לא ילד שעובר עם שתייה או ארטיק

10 דקות לפני, המכבייה said:

נגמר הדלק. הלב רוצה אבל הגוף כבר לא מקשיב לו. אנחנו לא מסוגלים לכתוש בשלב הזה של העונה(כי לא ראשונים לכדור, לא מצמצמים מרחקים, לא לוחצים) ואין לנו כישרון אישי ברמה כזאת שיגמור משחקים בהברקות. לא מפתיע שגררו ושרן שלא שיחקו הרבה העונה, נראים רעננים ולגמרי סבירים. 

זה פשוט איזון לרצף המטורף מאז שפטריק הגיע, מתישהו הקבוצה תחזור ליכולת הרגילה, השאלה מתי.

גם עם ג'ורדי התחלנו גרוע את הפלייאוף והסיום היה מצויין עם 5 ניצחונות ותיקו.

14 דקות לפני, המכבייה said:

בול. אחרי שתי עונות אינטנסיביות עם איביץ' התובעני, עונה בלתי נגמרת בגלל הקורונה וקמפיין יפה באירופה (במקביל לריצה בליגה ובגביע) אנחנו חוזים בעייפות החומר.

זה התעצם לאור זה שכמעט ולא הכרענו משחקים מהר העונה.

5 דקות לפני, itan17 said:

חייב עוד משהו על היחס אתמול, 20 שנה אני במגרשים ולא זוכר פעם אחת כמו אתמול שלא היה אפילו מזנון, אפילו לא ילד שעובר עם שתייה או ארטיק

זוועה לגמרי, כולל הבושה בכניסות וביציאות.

חבל שאנחנו לא מחזירים באותו המטבע ומארחים כיד המלך כשהם מתארחים אצלנו, כולל כמות גדול יותר של כרטיסים מהמגיע.

19 דקות לפני, המכבייה said:

שרן שיחק העונה כמעט 40 משחקים

גררו שיחק ב-20 ונכנס ב-13 מתוכם

לא הייתי אומר ששרן לא שיחק הרבה העונה, כפרה עליו

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

שרן שיחק העונה כמעט 40 משחקים

גררו שיחק ב-20 ונכנס ב-13 מתוכם

לא הייתי אומר ששרן לא שיחק הרבה העונה, כפרה עליו

אני חייב להגיד שהוא נראה אחלה ממש. הייתי שוקל ברצינות לעלות איתו בהרכב ביום ראשון.

11 דקות לפני, Keano said:

זה פשוט איזון לרצף המטורף מאז שפטריק הגיע, מתישהו הקבוצה תחזור ליכולת הרגילה, השאלה מתי.

גם עם ג'ורדי התחלנו גרוע את הפלייאוף והסיום היה מצויין עם 5 ניצחונות ותיקו.

אנחנו כבר לא נחזור העונה לאינטנסיביות של פברואר נניח שהצלחת להביך קבוצה ברמה של שחטאר בביתה ושיחקת בטמפו אש.