Jump to content

רשמים מהתיקו מול ב"ש בטרנר | זה כבר לא רק בידיים שלנו, עם הראש קדימה.

Sawyer

Recommended Posts

מכבי חלשים מאוד כבר תקופה לא קצרה, ואם לומר את האמת לא מגיע לנו לקחת את התואר. 

לנצח שבוע הבא ולקוות לנס ב3 משחקים הבאים. 

רק לחשוב מה היה קורה אם השוער שלהם לא נוגע בכדור בקצות האצבעות ולוקח לבלקמן גול בדקה 93. 

אבל זה הכדורגל, ס"מ מהצלחה או כישלון. 

4 דקות לפני, micsho3 said:

אתה לא מאיים עלי אבא'לה - איתך אין לי מה לדבר. אם מנהל הפורום ירצה שידבר איתי, עד עכשיו אני לא קיללתי ולא דיברתי לא יפה בזמן שאתה מדבר בצורה לא מכבדת. לא סופר אותך ומכביסט הרבה יותר ממך עם כל ההשקעה שלך בפורום. תלמד לכבד דעות שונות.

לא יודע איפה אתה חושב שאתה נמצא ובטח שלא מה עושה אותך מכביסט ממני אבל בניגוד גמור להתנהגות הרגילה שלי קבל מתנה ממני חצי שעה לשלוח לי בפרטי הוכחה כלשהי שאתה אוהד מכבי, אתה יודע - משהו שלא קשה לספק בתור אוהד מכבי כדי להשאר כאן עד שנפגש בבלומפילד בראשון.

אם לא אתה תמשיך לספר לעצמך בבית שדיברת מכובד ויפה ונגמור את זה כי אתה סתם שורף פה את הנושא על כמה שאתה טרול ולא אוהד במקום על מכבי וחבל.

קמתי בתחושות קצת אופטימיות..

‏‎בסופו של יום אם אנחנו מנצחים בבלומפילד את הקבוצה שחזרנו לה מ2-0 ל2-2 

מ1-0 ל2-1

ומ1-0 ל1-1 (ב10 שחקנים)

מוריד לנקודה וראינו את חיפה משלשלת כמה פעמים. אבל צריכה להיות התעלות מנטלית ברמה מאוד גבוהה מצידינו.

צריך לעלות עם הקישור הכי חזק, זה שגורם לנטע לביא ואבו פאני לשלשל עוד באוטובוס. 

אגיד כאן בזהירות- זה שרודריגז ומאבוקה לא ישחקו מאוד עובד לטובתינו כי הם המפתח של בכר לכל השינויי מערך שלו. הוא יהיה מאוד מוגבל. 

אומנם זאת אליפות של חיפה לאבד אבל זה רחוק מלהיות גמור.

2 דקות לפני, Sawyer said:

לא יודע איפה אתה חושב שאתה נמצא ובטח שלא מה עושה אותך מכביסט ממני אבל בניגוד גמור להתנהגות הרגילה שלי קבל מתנה ממני חצי שעה לשלוח לי בפרטי הוכחה כלשהי שאתה אוהד מכבי, אתה יודע - משהו שלא קשה לספק בתור אוהד מכבי כדי להשאר כאן עד שנפגש בבלומפילד בראשון.

אם לא אתה תמשיך לספר לעצמך בבית שדיברת מכובד ויפה ונגמור את זה כי אתה סתם שורף פה את הנושא על כמה שאתה טרול ולא אוהד במקום על מכבי וחבל.

כבודו לא מנהל את הפורום - לא חייב לך שום דבר. אם מנהל הפורום רוצה שיפנה אלי. אל תחלק לי מתנות ואל תעשה לי טובות ומבחינתי כאן נגמר הדיון שלי עם אדם שלא מוכן לקבל דעה אחרת.

17 דקות לפני, micsho3 said:

כותב פה בד"F אחרי שהעונה מסתיימת גם כשזכינו באליפויות ואחרי שעלינו למשל לצמפיונס - מוזמן להסתכל בהיסטורי

לפי התאריך הצטרפות שלך לא היית כאן כשעלינו לצ'מפיונס. קיצר יא משועמם, לא מבין מה ישלך לחפש פה

4 דקות לפני, לא מוצא היגיון said:

זה לא זמן לבלקמן אלמוג ואפילו פשיץ׳.  עם כל המוגבלות זה זמן לתחת. ריקן ושכטר צריכים לשחק יותר. 

ריקן??

חייב להגיד שאלמוג הצליח לעשות מהלך מעניין כשנכנס. הכישרון עדיין שם.

כאן נגמר הדיון וגם חלקך בפורום. 

לגבי מכבי,

אני באמת מאמין באמונה שלמה שאפשר לנצח את חיפה בבלומפילד, נקודה הפרש והפריכות והשלשולים שלהם ברגע האמת ידועים לכולם.

השאלה שלי היא אחרת, איך מכבי מנצחת אחרי חיפה עוד 3 משחקים רצוף בליגה, בלי מנוחות, בלי אפשרות לרוטציות, בלי אוויר. נראה על סף הבלתי אפשרי - ככה שרמת האופטימיות שלי לעונה הזאת גם מבחינת מכבי עצמה לא גבוהה מדי.

בכל מקרה אסור לחשוב על זה כרגע, יש לנו חיפה על החיים. להתאבד לנצח עם ההרכב הכי חזק - אחריי זה נראה מה עושים.

1 דקה לפני, Sawyer said:

לגבי מכבי,

אני באמת מאמין באמונה שלמה שאפשר לנצח את חיפה בבלומפילד, נקודה הפרש והפריכות והשלשולים שלהם ברגע האמת ידועים לכולם.

השאלה שלי היא אחרת, איך מכבי מנצחת אחרי חיפה עוד 3 משחקים רצוף בליגה, בלי מנוחות, בלי אפשרות לרוטציות, בלי אוויר. נראה על סף הבלתי אפשרי - ככה שרמת האופטימיות שלי לעונה הזאת גם מבחינת מכבי עצמה לא גבוהה מדי.

בכל מקרה אסור לחשוב על זה כרגע, יש לנו חיפה על החיים. להתאבד לנצח עם ההרכב הכי חזק - אחריי זה נראה מה עושים.

אם מנצחים את חיפה מנצחים גם את שלושת המשחקים שאחריהם. 

אם זה יספיק או לא לא יודע. 

6 דקות לפני, avich15 said:

לפי התאריך הצטרפות שלך לא היית כאן כשעלינו לצ'מפיונס. קיצר יא משועמם, לא מבין מה ישלך לחפש פה

הייתי ביוזר אחר. ת

כל שנה שלקחנו אליפות הגבתי וכם כשאיבדנו לב"ש (היו לי אז ביקורות על ג'ורדי ואני חושב שבצדק)

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ריקן??

חייב להגיד שאלמוג הצליח לעשות מהלך מעניין כשנכנס. הכישרון עדיין שם.

לצערי זה אולי המהלך המעניין היחיד שעשה השנה.

יש לנו קדימה את פשיץ׳ יונתן וגררו, זה הכי טוב שיש לנו ואני מקווה שעם זה ננצח.

1 דקה לפני, Sawyer said:

לגבי מכבי,

גולסה ויוני זה הכבלים למכונית שהלך לה המצבר. עוד פוש אחרון, אולי לבוא משוחררים יותר כי כביכול "זה נגמר" יבוא לטובתינו.

הרגשה שלי שחיפה תעלה עם משקולות על הרגליים בגלל המעמד. אצילי זה השחקן הכי משמעותי שם בחודש האחרון, איך שהוא עולה לחימום הקללות יתחילו והוא ישלשל בתחתונים.

16 דקות לפני, בראון said:

מ1-0 ל2-1

ומ1-0 ל1-1 (ב10 שחקנים)

מוריד לנקודה וראינו את חיפה משלשלת כמה פעמים. אבל צריכה להיות התעלות מנטלית ברמה מאוד גבוהה מצידינו.

אגיד כאן בזהירות- זה שרודריגז ומאבוקה לא ישחקו מאוד עובד לטובתינו כי הם המפתח של בכר לכל השינויי מערך שלו. הוא יהיה מאוד מוגבל. 

הכל תלוי בגישה שלנו , בטירוף שהאוהדים יגיעו לאימון המסכם, בהרכב וביכולת שנפגין. 

22 דקות לפני, בראון said:

מ1-0 ל2-1

ומ1-0 ל1-1 (ב10 שחקנים)

איתמר אחי, מי שמשלשל בנתיים זה אנחנו.

ועדיין באים לנצח, אין שאלה.

5 דקות לפני, דקסטר said:

איתמר אחי, מי שמשלשל בנתיים זה אנחנו.

ועדיין באים לנצח, אין שאלה.

לגמרי אנחנו, אבל להזכירך אחי אנחנו עוד במירוץ משתי סיבות: 

-הריצה הלא הגיונית של פטריק

-שלשול מאסיבי של חיפה

עם כמה שאנחנו נראים רע, במשחק נתון אפשר לנצח אותם ולהתעלות ואז הפער יצטמק לנקודה וזה יהיה צמוד עד הסוף .

אפשר לנצח אותם ביום ראשון, אבל השחקנים יצטרכו להציג יכולת הרבה יותר גבוהה .

אותי מדאיג אותי שרק שההתקפה לא פוגעת .

33 דקות לפני, בראון said:

גולסה ויוני זה הכבלים למכונית שהלך לה המצבר. עוד פוש אחרון, אולי לבוא משוחררים יותר כי כביכול "זה נגמר" יבוא לטובתינו.

הרגשה שלי שחיפה תעלה עם משקולות על הרגליים בגלל המעמד. אצילי זה השחקן הכי משמעותי שם בחודש האחרון, איך שהוא עולה לחימום הקללות יתחילו והוא ישלשל בתחתונים.

אני חושב הפוך- לחיפה יש מרווח של משחק, הם יכולים גם להרשות לעצמם תיקו, הם יבואו סופר רגועים, עם ביטחון מהפער ומהיכולת שלהם. ולמרות זה אני חושב שהם יבואו להתנפל כי בכר גם יודע שמשחק על תיקו בדכ נגמר בהפסד.

אבל מה אגיד לך, הלוואי ואתה צודק

3 דקות לפני, Art Vandelay said:

ולמרות זה אני חושב שהם יבואו להתנפל כי בכר גם יודע שמשחק על תיקו בדכ נגמר בהפסד.

וגם כי לומר את האמת, הם גם מאוד מצליחים בהתנפלות הזו שלהם בתחילת משחקים לאחרונה

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

בינתיים תיאוריית השלשולים המפורסמת פוגעת בול בנו, אין שלשול יותר מפואר מ-10/21 ועוד נגד קבוצות פח.

אף אחת מהקבוצות שנגדן הפסדנו נקודות היא לא ״פח״, היחידה שאיכשהו קרובה לזה היא ק״ש וקיבלנו אדום בשלב מוקדם מאוד.

ואן לוון עדין באחוזי הצלחה טובים (לדעתי באזור ה80%) עשינו ריצה מטורפת וכנראה נגמר האוויר, זה ממש לא שלשול.

1 hour ago, בראון said:

מ1-0 ל2-1

ומ1-0 ל1-1 (ב10 שחקנים)

יא מלך. אני חושב שכולנו צריכים לשנות את מוד הדיכאון למוד של טירוף. לא רק שזה לא נגמר אלא שלאיך שהעונה הזו תסתיים יש משמעות לאיך תראה העונה הבאה. 

שכל אחד מאלה שבאים ביום ראשון ידמיין בראש איך זה ירגיש לראות את הקופים חוגגים לנו על הראש אליפות אחרי עשור והורדה של קוף ענק מהגב אחרי שבע שנים ויבין שחייבים לבוא להתחרע להם על הנשמה. כמו שב"ש והקהל שלהם באו עלינו אתמול - מוד של גיהנום. גמר ליגת האלופות של העונה. או שמנצחים או שלפחות מפרקים להם את הצורה.

9 דקות לפני, אלק נילאש said:

יא מלך. אני חושב שכולנו צריכים לשנות את מוד הדיכאון למוד של טירוף. לא רק שזה לא נגמר אלא שלאיך שהעונה הזו תסתיים יש משמעות לאיך תראה העונה הבאה. 

שכל אחד מאלה שבאים ביום ראשון ידמיין בראש איך זה ירגיש לראות את הקופים חוגגים לנו על הראש אליפות אחרי עשור והורדה של קוף ענק מהגב אחרי שבע שנים ויבין שחייבים לבוא להתחרע להם על הנשמה. כמו שב"ש והקהל שלהם באו עלינו אתמול - מוד של גיהנום. גמר ליגת האלופות של העונה. או שמנצחים או שלפחות מפרקים להם את הצורה.

לא יודע על מה אתה מדבר, לא ראיתי שום דבר מהקהל של באר שבע אתמול, כמה פירו, יופי. מסכים לגבי הטירוף אגב, הבעיה שנראה אתמול שהשחקנים חסרי אמונה. 

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא יודע על מה אתה מדבר, לא ראיתי שום דבר מהקהל של באר שבע אתמול, כמה פירו, יופי. מסכים לגבי הטירוף אגב, הבעיה שנראה אתמול שהשחקנים חסרי אמונה. 

מה לא ראית אחי? מילאו את טרנר פעם ראשונה העונה. דחפו את הקבוצה בפיגור. אם זה היה נגד מכבי פ"ת ולא ת"א היו מגיעים 1000 צופים והם גם היו שורקים בוז לקבוצה במחצית. הם באו במוד שסכנין באו עלינו בעונת בוס וזה מה שעשה בסוף את ההבדל. אם אנחנו והשחקנים נבוא ככה נגד חיפה אנחנו ננצח.