Jump to content

רשמים מהתיקו מול ב"ש בטרנר | זה כבר לא רק בידיים שלנו, עם הראש קדימה.

Sawyer

Recommended Posts

תחושות קשות, כואב מאוד ומתסכל מאוד, גם הפער ולא פחות מזה היכולת ביחד עם הביטחון והרעב שקצת נעלמו. 

מקבוצה של 40 מ-42 נקודות, ווינרית ועוצמתית, 13 נצחונות ותיקו מ-14 משחקים, וכל זה בהרכבים אפילו יותר חלקיים ממה שיש, האוויר פשוט יצא מהמפרשים. 

הייתה לי תקווה גדולה שנגיע למשחק מול הקופים בהפרש של משחק, לתת להם בראש ולגמור עניין, והפספוס הגדול בעיניי היה יותר בק"ש מאשר אתמול. 

אז כן, המגינים בתקופה פחות טובה, יוני לא חזר טוב מהפציעה וכמוהו גם פשיץ' מההיעדרות, אבל הבעיה הכי גדולה שלנו היא בקישור. 

כמו בתחילת השנה, הציוות של גלזר ופרץ הוא אפור מדי, וכשאין אפילו את גולסה לידם - וקארצב (?!) מאחורי החלוץ - אז אנחנו חסרי רעיונות בשלבים גדולים מדי של המשחק. 

אני חושב שהמשחקים הטובים ביותר שלנו בליגה, להוציא את הדרבי שבאורח פלא זה עבד, היו עם פרץ וגולסה לצד שחקן נוסף שהוא לא גלזר. 

מעבר לכך, קשה שלא להסתכל אחורה על ינואר ולחשוב איך דברים היו נראים עם זר נוסף איכותי במקום ניקוליץ' - אחד שיכול באמת לתת מספרים ולהניע את הקבוצה. 

אני חושב שאם ננצח את חיפה אז יש לנו סיכוי מצויין לזכות, אבל כמו שאנחנו נראים כרגע - זה יהיה קשה מאוד. 

לפני1 שעה , מכביזם זה בדם said:

אז כן, המגינים בתקופה פחות טובה, יוני לא חזר טוב מהפציעה וכמוהו גם פשיץ' מההיעדרות, אבל הבעיה הכי גדולה שלנו היא בקישור. 

כמו בתחילת השנה, הציוות של גלזר ופרץ הוא אפור מדי, וכשאין אפילו את גולסה לידם - וקארצב (?!) מאחורי החלוץ - אז אנחנו חסרי רעיונות בשלבים גדולים מדי של המשחק. 

אני חושב שהמשחקים הטובים ביותר שלנו בליגה, להוציא את הדרבי שבאורח פלא זה עבד, היו עם פרץ וגולסה לצד שחקן נוסף שהוא לא גלזר. 

אני מסכים איתך שאנחנו צריכים עוד יצירתיות ושקארצב לא היה צריך לפתוח בעמדה הזאת, אבל קישור של גלזר, פרץ וגולסה הוא הכי חזק שיש לנו. 

מבחינה התקפית, אין הבדל בין גלזר פרץ גולסה, לייני פרץ גולסה.

בוקר חדש,  סיימנו עם האבל,  תרימו את הראש כבר,  מספיק עם התחושות האובדניות ותבינו שיש חמישה ימים להיכנס לטירוף,  טירוף שיכול להביא לנו ניצחון

90 דקות של עידוד כמו הרבע שעה לפני הגול באשדוד - יחזירו את מכבי חזק לתוך העניינים. 

תאמינו

כולם היו בטוחים שהפצועים יחזרו ובום הכל יסתדר, זה לא עובד ככה.

לא מאשים אותו, אולי הפציעה בבטן פשוט גדולה עליו אבל גלזר כאילו שחקן אחר מהעונה שעברה (מזכיר, שחקן העונה).

פרץ אהבה בלב אמנם אומר בכל ראיון שמבחינתו הוא רוצה משחק כל 3 ימים ואין כזה דבר עייפות אבל רואים שהוא על אדי הדלק.

הכנפיים שלנו פשוט לא ברמה מספיק טובה ופשיץ' בעייתי (אולי זה לא סוג השחקן שאנחנו צריכים?)

קארצב ואלמוג אולי שני הפרוספקטים הכי גדולים של מחלקת הנוער בשנים האחרונות, כרגע אכזבה עצומה.

ועם כל זה, באים להתאבד על זה ולנצח את הנבלות בבלומפילד. אין אופציה אחרת.

5 דקות לפני, erantheking21 said:

מה שעצוב שהשחקן קו הכי טוב שלנו כרגע מבחינת כושר הוא גם החלוץ הכי טוב שאנחנו יכולים להעמיד.

חייב להגיד שגם השחקן קו הזה רחוק מלהיות משהו מיוחד. הוא כל כך מפוזר ולא חכם בקבלת ההחלטות שזה מרגיז. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חייב להגיד שגם השחקן קו הזה רחוק מלהיות משהו מיוחד. הוא כל כך מפוזר ולא חכם בקבלת ההחלטות שזה מרגיז. 

הגול שלנו היום הגיע כי הוא היחידי שעוד עשה משהו.

יותר מזה אומר, שההתפזרות שלו היא ברמת קבלת החלטות בהתקפה, אבל היא לא גורמת להתקפות מסוכנות נגדנו, כמו ביטון למשל, או כן, יוני.

ממשיך איתו קל, גם לעונה הבאה.

חייב להגיד שאיך שחטפנו את הגול היה ברור שלא ננצח, אבל כשהכדור טייל שם לפני הבעיטה של בלקמן כבר ראיתי אותו כובש. 

כל שבוע יש נגדנו הצלות הזויות כאלה

Just now, אקיטה said:

הגול שלנו היום הגיע כי היחידי שהוא עוד עשה משהו.

יותר מזה אומר, שההתפזרות שלו היא ברמת קבלת החלטות בהתקפה, אבל היא לא גורמת להתקפות מסוכנות נגדנו, כמו ביטון למשל, או כן, יוני.

ממשיך איתו קל, גם לעונה הבאה.

מסכים איתך, הוא היחיד שמתפקד ויכול לעשות משהו מעניין. הבעיה שגם הוא לא לגמרי שם וצריך לעבוד איתו הרבה, כי כרגע זה לא מספיק למרות הכישרון האדיר.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מסכים איתך, הוא היחיד שמתפקד ויכול לעשות משהו מעניין. הבעיה שגם הוא לא לגמרי שם וצריך לעבוד איתו הרבה, כי כרגע זה לא מספיק למרות הכישרון האדיר.

לשם ההשוואה, חושב שכבר עכשיו הוא יותר טוב מצ'יקו. הוא דווקא כן שם לתחושתי וכמובן שהיד עוד נטויה לגביו.

מתחילת הפליאוף הוא הנקודת אור היחידה בקבוצה, כח פריצה שמקשה מאוד על בלמים להתמודד איתו, הרמות ומסירות יפות מאוד...כל הדברים הטובים עוברים דרכו 

יש עוד הרבה על מה לעבוד איתו, אני מאמין שאם הוא ירים את הלבל שלו עוד דרגה או שנים הוא כבר לא יהיה פה .

5 דקות לפני, itan17 said:

נאחס כזה

כאילו הוא העונש של מכבי

לדעתי זה מעבר לנאחס: מאמן ורסטילי, יודע להשתמש בסגל רחב, מסתכל בלבן של העניים גם כשהוא במועדון שלא לקח 40 שנה אליפות ולוקח איתם 3 ברצף וגם כשהוא במועדון הכי כושל בעשור האחרון וזה אחרי שלקחת שתי אליפויות בהליכה.

לפני1 שעה , micsho3 said:

מחתים את בכר לעונה הבאה עכשיו.

ואני רוצה לקנות ביטקוין ב-1000 דולר ליחידה. אתה בדיליי אחי. אם ייקח אליפות אין לו שום סיבה לבוא לפה ועוד יותר לחיפה לשחרר אותו. יכולנו להביא אותו ופספסנו את ההזדמנות, טוב או רע נדע בעוד 3 שנים.

לא חושב שהוא כזה מאמן גדול, הוא עדין בעט בדלי לא פעם ולא פעמים בעונה הזאת, עצם זה שעם כל הטעיות שעשינו השנה, הסגל השבע שלנו והחוסר היצירתיות הבולטת שלנו הצלחנו להגיע איתו לשלבים האחרונים לקרב צמוד זה תעודת עניות לו.

1 hour ago, דקסטר said:

כולם היו בטוחים שהפצועים יחזרו ובום הכל יסתדר, זה לא עובד ככה.

לא מאשים אותו, אולי הפציעה בבטן פשוט גדולה עליו אבל גלזר כאילו שחקן אחר מהעונה שעברה (מזכיר, שחקן העונה).

פרץ אהבה בלב אמנם אומר בכל ראיון שמבחינתו הוא רוצה משחק כל 3 ימים ואין כזה דבר עייפות אבל רואים שהוא על אדי הדלק.

הכנפיים שלנו פשוט לא ברמה מספיק טובה ופשיץ' בעייתי (אולי זה לא סוג השחקן שאנחנו צריכים?)

קארצב ואלמוג אולי שני הפרוספקטים הכי גדולים של מחלקת הנוער בשנים האחרונות, כרגע אכזבה עצומה.

ועם כל זה, באים להתאבד על זה ולנצח את הנבלות בבלומפילד. אין אופציה אחרת.

פרץ כבר שבועיים משחק כדי לא לחטוף צהוב וזה נראה על המגרש. מה שנקרא בעברית הניתוח הצליח והחולה מת. כל המשחק של פטריק וההצלחה שלנו הייתה בנויה על קישור חזק, כשאין לנו את זה - אנחנו לא טובים בוודאות על כל קבוצה אחרת בפלייאוף הזה כי אנחנו תלויים ביכולת האישית של השחקנים שלנו שהיא לא יוצאת דופן בשום צורה. בטח בלי יוני. חוץ מהנקודות שהפסדנו, אני חושב שהפעם האחרונה ששלטנו באמצע הייתה נגד פ"ת. זה המראה הכי טובה למצב הקבוצה ואם זה לא השתנה מול חיפה אז לא רק שלא ננצח אלא כנראה גם נפסיד.

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

ואני רוצה לקנות ביטקוין ב-1000 דולר ליחידה. אתה בדיליי אחי. אם ייקח אליפות אין לו שום סיבה לבוא לפה ועוד יותר לחיפה לשחרר אותו. יכולנו להביא אותו ופספסנו את ההזדמנות, טוב או רע נדע בעוד 3 שנים.

אין לו שם חוזה לעונה הבאה - תשלם לו יפה (ועדיין יפה יהיה נמוך יותר מאשר הוצאת פה על זרים בשנים האחרונות) והוא ירוץ אליך כמו גדול. אני מודע לכך שזה יותר משאלת לב שלי, אבל משתף אותכם בה.

4 דקות לפני, erantheking21 said:

לא חושב שהוא כזה מאמן גדול, הוא עדין בעט בדלי לא פעם ולא פעמים בעונה הזאת, עצם זה שעם כל הטעיות שעשינו השנה, הסגל השבע שלנו והחוסר היצירתיות הבולטת שלנו הצלחנו להגיע איתו לשלבים האחרונים לקרב צמוד זה תעודת עניות לו.

אין ספק שהוא עשה גם שטויות העונה (גם עם איבוד הבכורה שלהם וגם כמעט בכל משחק נגדינו) אבל עדיין אחי מהצד שלו אשכרה לקח עם באר שבע שלוש שנים אליפות ברצף כשאנחנו נחשבים לקבוצה עתירת תקציב שחקנים מהם ובנה שם יופי של קבוצה, השנה שיחק אותה במועדון הכושל שבו הוא נמצא. אי אפשר לבטל את זה לדעתי...

תיהיו רגועים לגבי mischo3

100% טרול, 0% אוהד מכבי. אך ורק מנסה לשבור את הרוח ולכתוב שטויות כדי להוריד אותנו.

אפשר להתעלם, עדיף לדבר עם מנהל שיחסום.