Jump to content

רשמים מהתיקו מול ב"ש בטרנר | זה כבר לא רק בידיים שלנו, עם הראש קדימה.

Sawyer

Recommended Posts

יוצאים לטרנר בתחושות קצת קשות, אמנם חזרת השחקנים וההרכב נראה מבטיח ונותן סיבה לאופטימיות אבל מרגיש שמכבי עם הלשון בחוץ ויוצאים לעוד קרב כדי לגרד את שלושת הנקודות הבאות.

פטריק באמת משתמש בכל מה שיש לו על מנת לנצח, סופסוף ההרכב החזק אולי יכריע את ב"ש המתחזקת.

שופט: רע- (פשוט בן זונה אפס, עשה הכל כדי לקחת את זה מאיתנו, שיפוט מחפיר, תוספת מעליבה, פשוט נורא. צהובים על עבירות הפוכות, הזיה של שיפוט כרגיל. הקמפיין מנצח)

שחקנים: טננבאום לקח כדור וחצי טובים, לא אשם בשער. סבוריט משחק לא טוב של סבוריט, זה קור הפעם בהמון זמן, נסלח. הרננדז אחת מנקודות האור שלי, מהמגרש היה נראה טוב, ראשון בראש. בטח טעה איפשהו, שרן משחק טוב ומחוייב של שרן, עשה מה שיכול והיה במקום המון פעמים בחוכמה. גראלדס משחק פחות טוב, לא התחבר לו מספיק פעמים. מבאס אבל קורה. הקישור שלנו אכזב היום, גלזר כן ירד לכמה גלישות נהדרות וחילץ כמה כדורים אבל היה לא טוב עם הכדור, פרץ לא חושב שהיה נורא, עדיין יצא קדימה כמה פעמים וכן הרוויח כדורים אבל נמצא בתקופה מעט פחות טובה, חייב לתת הכל לסיום. קארצב לא מספיק טוב היום, רושם עוד משחק מבולבל ולא מדוייק לאוסף. יוני שמח על הפנדל המוצלח, היה במשחק מאכזב היום, היה חייב לתת לנו יותר. גררו עבד קשה (ולא מספיק טוב במחצית הראשונה), נגמר בשניה. עוד אכזבה. פשיץ' לא נראה טוב בכללי מאז הקורונה, לא נראה טוב גם היום. עושה פה ושם קצת אבל לא מאיים על השער ובטח לא כובש.

פיקנטריה:

- הסיוט בכניסה, איזה זונות.

- הבלאגן בירידה למחצית

- יוני פותח פעם ראשונה אחריי 100 ימים

- הבריחה של ב"ש, חסר תקדים לדעתי בנוף המקומי (הפירו לא הסתיר)

חייב למות:

ז'וסוואה - באמת שאין צורך להרחיב, הכי מגעיל בכדורגל הישראלי, להעיף מכאן כבר. 

קהל:

500 לוחמים בצהוב בלבד הגיעו לסיוט בטרנר היום ואני צריך להגיד שאפו גדול לגוש ולחלק גדול מהקהל שבאמת נתן הכל ודחף את הקבוצה. באמת שהטירוף שיש בגוש הוא אחת מנקודות הגדולות של התקופה האחרונה ואנחנו חייבים להמשיך ולחזק את המומנטום הזה במיוחד בבלומפילד עד הסוף אם רוצים לצאת מהעונה הזאת עם משהו.

הפסד הנקודות היום הוא אולי הכי כואב העונה, הכי קריטי בטח. מגיעים למשחק העונה בפיגור של יותר ממשחק. זה מוציא את האוויר ומרגיש כבר לא בידיים שלנו אבל אמרתי מההתחלה שהעונה הזאת תלך עד הסוף וככה יהיה, אני מאמין בלב שלם שאם ננצח את כל המשחקים עד סוף העונה, נסיים עם דאבל. האם זה יקרה? ספק גדול. הקבוצה עם הלשון בחוץ, בלי אוויר וכל משחק שנשאר, בצבע. ובכל זאת, אין שניה להוריד את הרגל מהדוושה כי זה המאני של המאני טיים, כל משחק על החיים. והבא? באמת על כל הקופה. תנשמו את זה החוצה, תכניסו את עצמכם לטירוף ותתכוננו למשחק העונה

ראשון, 20:30, בלומפילד. נתראה שם!

עונת 2009/2010

4 מחזורים לסיום העונה חיפה מובילה את הטבלה על הפועל, הפועל וחיפה נפגשות לראש בראש והפועל מנצחת 1-0. שלושה מחזורים לסיום העונה חיפה עדיין מובילה את הטבלה. כולנו זוכרים איך זה מגמר במחזור האחרון.

יאלה מכבי!

Just now, קובי השועל said:

עונת 2009/2010

4 מחזורים לסיום העונה חיפה מובילה את הטבלה על הפועל. הפועך חיפה נפגשות לראש בראש והפועל מנצחת 1-0. שלושה מחזורים לסיום העונה חיפה עדיין מובילה את הטבלה. כולנו זוכרים איך זה מגמר במחזור האחרון.

יאלה מכבי!

להפועל אז היה את זהבי...

אבל זה אפשרי, מאמין שכן.

הולך על כל הקופה במשחק הזה, מה יש לנו להפסיד??

Just now, בראון said:

לא מצליח להבין את הביקורת לפשיץ. הכדורים היחידים שהוא מקבל זה על החצי עם הגב. אין מוסר אחד ראוי בהרכב הזה

איתך ואוסיף שהוא מחלק כדורים אדירים ומשתחרר מעולה מלחץ. גררו ויוני היו במשחק מחריד כמו כל הקבוצה בערך וזה בא על חשבון המספרים שלו.

מדהים שבגילו, ועם כל מי ששיחק, שרן היה המצטיין היום.

מה שהוא עושה העונה הזאת צריך להיכנס לספרי ההיסטוריה.

1 דקה לפני, duss21 said:

עולה איתו נגד חיפה? ועל חשבון מי?

השחקנים פיקששו היום. זה כבר לא תלוי רק בנו אם כי ניצחון שבוע הבא יכול להלחיץ את הקופים האלה וכמובן הכל עוד אפשרי. 

הציק לי במיוחד דבר אחד - שהם לא רצו בטירוף לא רק בזמן שהכדור אצלהם אלא בכל הוצאת חוץ או כדור חופשי שקיבלנו. זה הטריף אותי יותר מהכל, משחק שיכול לקבוע אליפות אתם אמורים להתרוצץ כמו ג'וקים מסוממים בצנצנת ללא הפסקה. 

ולאחר שכל זה נאמר - שבוע הבא מלחמת העולמות. 2 נצחונות והכל שלנו. חיפה עוד יפקששו. סוויץ' מנטלי בראש, עשינו את זה כבר העונה, זה לא בשמיים. רק שהאמונה תישאר. יאללה מכבי!

לא טובים כבר תקופה, עצם זה שנשארנו עד עכשיו ממינוס 8 זה מרשים.

את העונה לא הפסדנו היום כי זו תוצאה לגיטימית, איבדנו אותה בקריית שמונה.

אחרי שתי אליפויות, עלייה לאירופה וקאמבק כזה של נטו אופי אין תלונות לאף אחד, רק אכזבה מהפיניש של העונה.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

עולה איתו נגד חיפה? ועל חשבון מי?

עולה עם 3 בלמים - ייני חייב לשחק במשחק כזה

טיבי, הרננדז, ייני

גלזר

פרץ            גולסה

פשיץ  יוני

1 דקה לפני, Krishi said:

השחקנים פיקששו היום. זה כבר לא תלוי רק בנו אם כי ניצחון שבוע הבא יכול להלחיץ את הקופים האלה וכמובן הכל עוד אפשרי. 

הציק לי במיוחד דבר אחד - שהם לא רצו בטירוף לא רק בזמן שהכדור אצלהם אלא בכל הוצאת חוץ או כדור חופשי שקיבלנו. זה הטריף אותי יותר מהכל, משחק שיכול לקבוע אליפות אתם אמורים להתרוצץ כמו ג'וקים מסוממים בצנצנת ללא הפסקה. 

ולאחר שכל זה נאמר - שבוע הבא מלחמת העולמות. 2 נצחונות והכל שלנו. חיפה עוד יפקששו. סוויץ' מנטלי בראש, עשינו את זה כבר העונה, זה לא בשמיים. רק שהאמונה תישאר. יאללה מכבי!

הם בעצמם לא נראו מאמינים בדקות האחרונות וזה אומר הכל.

נתנו מעל ומעבר העונה

Just now, itan17 said:

הם בעצמם לא נראו מאמינים בדקות האחרונות וזה אומר הכל.

נתנו מעל ומעבר העונה

מאמין שעוד יש בהם מיץ מכביזם בפנים שאפשר עם עוד קצת כח ואמונה לסחוט אתו החוצה. זה מה שהביא אותנו בסופו של דבר למצב שאנחנו בכלל מתמודדים על אליפות, וזה גם מה שיכול בסופו של דבר גם להביא אותה למקומה הטבעי בקרית שלום.

לא הייתה היום עקיפה אחת על הקו, תבנית אחת התקפית לא באה לידי ביטוי ואנחנו תקועים לחלוטין.

ההדחה של ביטון בשילוב הפציעה של גולסה הופכת אותנו לקבוצת כדורגל לא מספיק טובה.

השלם אצלנו באמת גדול מסך חלקיו אבל כשמוצאים עוד חלק ועוד חלק אז גם השלם לא מספיק גדול. עשינו ריצה מעלפת ואני אוהב כל אחד ששייך למועדון הזה אבל זה לא מספיק טוב בסטנדרט של המערכת.

עם זאת החזרה של גולסה ומיני התעוררות של גלזר נותנות לי תקווה שזה לא גמור והלב של המועדון לא הפסיק לפעום בעונה הזו

עד לפני הפציעה של חזוז

היינו די חיים על רגעי קסם שלו/ רגעי קסם של דור פרץ.

לאורך זמן היה קשה להחזיק ככה.

השחקני התקפה שלנו לא עושים תנועה (כנל הקשרים מלבד פרץ) וזה פשוט תוקע את המשחק וגורם לנו להיות צפויים. קבוצות כבר מבינות שאנחנו חיים על בידודים באגף.

אני הייתי מאלה שהתחרפן על זה שדן ביטון מאבד כדורים ולא נלחם. אבל כאשר המשחק תקוע, חייבים שחקנים כמוהו שיתנו פס או דריבל שיפתח את המשחק.

העדפתי אותו היום על קארצב בקישור ואולי גם אפילו במהלך המשחק לשלוח אותו לאגף ואת גררו לאמצע.

אני מקווה שננצח את הקופים בראשון ושהם יפסידו גם נקודות בהמשך.

ועוד משהו קטן, נראה שאין תבנית משחק אין מהלכים מתוכננים לא בנייחים ולא במשחק שוטף וחבל. אצל איביץ הבקענו המון בנייחים

אנחנו חלשים מאוד לצערי. על הנייר זה אולי אפשרי, אבל עם היכולת הזאת אנחנו לא ננצח אף קבוצה בפלייאוף ובטח שלא את חיפה. 

כזה מרגיז כבר שלושה שבועות רצוף להיות בהרגשה כזאת מסריחה כי שוב פעם לא מנצחים.

מאז הרצף של 12 הניצחונות (10 ליגה ו2 הסיבובים הראשונים בגביע) מכבי ב7 משחקים עם 10 נקודות מתוך 21 שהם 47.6% הצלחה.

פאטריק ללא לחץ הוא כנראה לא אותו הפאטריק עם הלחץ. מכאן מגיעה השאלה האם הוא מאמן של אליפות? התשובה כנראה היא שצריך לתת לו לבנות את הקבוצה לעונה הבאה ולקוות שהוא יודע מה הוא עושה וזה לא מקרי ההצלחה שלו.

משהו בקבוצה במשחקים האחרונים נראה לא מספיק מאומן ומתוכנן, לעשות 10 מ21 האחרונות זה לא מקרה (וגם מתוכם פ''ת בדקה ה90), אבל מעבר לכל אני במגרש ממש נטרפתי מזה שבעשרים הדקות האחרונות השחקנים נראו כלא מאמינים, חסרי חשק, חסרי אוויר, תגידו אתם.

ועוד דבר קטן/גדול , מה הטעם לזכות בכרטיס בגלל הניקוד? למה אתם באים עד לבאר שבע לוקחים כרטיס למישהו שמת להגיע? כדי שתגידו שיש לכם כרטיס מהניקוד? אני מדבר על כל מי שלא נתן את הגרון בעשרים הדקות האחרונות, ובעיקר לאלה שישבו מעלי, וואו, למה באתם? אמיתי? מתחילת החימום רק מקללים, פסיץ בן זונה, גררו בן זונה,כולם בני זונות בקיצור, רק יהודי אחד מסריח (נשבע, זה מה שאחד מהם אמר כשטננבאום בעט בכדור)

היה משהו אחד שכן הפריע לי ממש מקצועית וזה החוסר תיאום הנוראי שהיה היום והאמת שזה כבר כמה משחקים החוסר תיאום הזה, שחקנים מוסרים לשחקנים אחרים כנגד כיוון התנועה שלהם בכלל, או ההיפך שחקנים שאמורים לרוץ ולהיכנס לשטח ולקבל את הכדור לא עושים את זה ואז הכדור פשוט עובר ליריבה, שחקנים משאירים כדורים לשחקנים אחרים כשבפועל יוצא ששניהם השאירו את הכדור אחד לשני ואף אחד לא מגיע וחוטפים לנו אותו. היו מלא קטעים כאלה ועוד דוגמאות אחרות וזה קצת מוזר לי, הם אמורים כבר לדעת על עיוור איפה כל אחד רץ כשהוא בלי כדור ולחילופין לאיפה לאיזה שטח לרוץ בלי כדור כי מבלי לראות אתה תדע שתקבל מסירה לשם. אני מקווה שזה אולי נובע מהלחץ ולא כי לא עובדים על זה, אבל בכל מקרה זה משהו שחייבים לשים עליו דגש לקראת הישורת האחרונה. 

בין המשחקים הרעים שלנו העונה, בטח בתקופת ואן לוון.

זה ממש היה אוסף של שחקנים לא מתאומיםף לחוצים וכ״כ שקופים.

יש לנו עד יום ראשון להתאפס, להעלות עם ההרכב הכי חזק שלנו העונה לראשונה ועד סוף העונה. לקחת כל נקודה בקופה. עד הסוף.

פיזית ומנטלית גם הבאנקרים הכי גדולים שלנו (ואין לנו הרבה כאלה) שחוקים מאוד.

בעיקר דור פרץ שכנראה גם החשש מצהוב חמישי מרחף מעליו כבר שני משחקים רצוף.

הצהוב של גלזר היה מטומטם להחריד ודי גרם בעקיפין לשער השיוויון.

כן, גם עם גלזר על המגרש האמצע שלנו לא היה קיים, אבל לא באותה רמת טיילת שהייתה מאז שיצא.

מעט מאוד שחקנים הגיעו לפלייאוף וזה גורם לי למחשבות אובדניות לקראת העונה הבאה.

אכזבה גדולה. התוצאה לא מפילה אותי מהרגליים אבל הדרך והיכולת כן. לא נראינו טוב, לא נראינו מחוייבים ובעיקר לא ראינו את הרוח המכביסטית שאפיינה את הקבוצה הזו כל העונה. קיבלנו שער מתנה מכלום ואפילו לא הצלחנו לייצר מזה מומנטום ובעלות על המשחק, שלא לדבר על שמירה או הגדלה של היתרון. אם זה לא מספיק, אז 20 דקות אחרונות ב"ש רצים להוציא מהר כל חוץ ודוחפים קדימה ואנחנו כבויים. כאילו הם היו צריכים ניצחון ולא אנחנו. חוץ מזה, גרינפלד בן זונה וז'וסואה כלב בן כלב.

שוב, קשה לי לבוא בטענות על העונה המטורפת הזו אבל היום חרבון רציני. שבוע שעבר הפסדנו משחק הרבה יותר קל ולא התבאסתי ככה. 

היום כל העוגנים שלנו היו על הפנים, ובכלל מתחילת הפלייאוף השחקן הכי טוב שלנו בפער הוא ילד שבכלל לא היה אמור להיות שחקן הרכב בנקודת הזמן הזו של העונה. זה אומר המון דברים על המצב הנוכחי שלנו ועל הקיץ והחלון בינואר, אבל בעיקר זה אומר שככה אין לנו בט לאליפות ולא לגביע. צריך לישון בבאסה ולקום מחר ליום חדש כדי לפחות לשמור על הכבוד שלנו, אם לא בשביל לקחת איזה תואר או שניים.

לפני5 שעות , duss21 said:

לגמרי, פשוט מדהים, כל כך חכם במשחק שלו.