Jump to content

בש - מכבי | הכי חשוב העונה!!!

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, אקיטה said:

משחק נפל של פרץ היום.

קארצב אכזב מאוד, לא עשה פעולה אחת טובה.

גם הגנתית וגם התקפית זה נפל על הקישור היום. פטריק לצערי לא עזר הם החילופים שם אדרבה, לא ברור לי מה היה דחוף להוציא את גלזר כל כך מוקדם, גם עם הצהוב, פשוט אין מקום לדפק חשבון לדברים כאלה ממש לא בסיטואציה הנוכחית.

בדיוק. מה אתה עושה חילוף כזה דקה 50? ועוד שקארצב המזעזע על הדשא.

6 דקות לפני, כהן said:

את המיני מהפכה עשית כבר בקיץ. איבדת את שני הישראלים הטובים בליגה ואת האקס פקטור שלך (ועל הדרך חימשת את היריבים), איבדת את החלוץ שלך שהביא מספרים נאים, איבדת את המגן שלך רק כדי לקבל אותו חזרה באמצע העונה ביכולת ירודה. וכעת שאין לך אפילו את המסגרת האירופית ואין לך את ההכנסה ממנה, אז אל תצפה להשתוללות כספית (אפילו לא בהארכת חוזים), ואל תצפה לשחקנים בעלי רזומה. תקבל עוד מאותו הדבר, זרים בהעברה חופשית, שחקני בית שילחמו על מקומם, ואולי אולי יצליחו לגנוב איזה ישראלי ללא חוזה סטייל סולליך או משהו כזה..

אתה ממש לא מבין שמכבי שרדה את העונה הזאת כלכלית בזכות אירופה. היא לא תשתולל כי היא מאמינה במשאבים הקיימים שלה. רזומה תחפש בימי לוני חח, אם אהדת אז. אבל כמובן שהתוצאה במשחק הקרוב היא החשובה ביותר בשביל ההדיוטים. אני שמח שמיטשענק לא במקום שלך כי הוא היה מתייאש עוד הרבה לפני שנהנת מהדבש. 

כשפרץ, סאבו וכל ההתקפה לא במשחק טוב אין לנו באמת מה למכור.

עדיין בלקמן יכל להעיף אותנו באוויר אבל איכשהו אני מסרב להרים ידיים. ניצחון על המחבלים ואנחנו חזק במירוץ. הם בטוח יאבדו נקודות במשחקים שנשאר להם כי יש חתיחת מירוץ על הכרטיסים לאירופה.

55 דקות לפני, המכבייה said:

אתה ממש לא מבין שמכבי שרדה את העונה הזאת כלכלית בזכות אירופה. היא לא תשתולל כי היא מאמינה במשאבים הקיימים שלה. רזומה תחפש בימי לוני חח, אם אהדת אז. אבל כמובן שהתוצאה במשחק הקרוב היא החשובה ביותר בשביל ההדיוטים. אני שמח שמיטשענק לא במקום שלך כי הוא היה מתייאש עוד הרבה לפני שנהנת מהדבש. 

עם כל הכבוד (ובאמת יש כבוד גדול) לא ממש הצלחתי להבין מה הקשר בין ההודעה שלי לבין זו שלך. עובדתית עברנו טלטלה בקיץ מבחינת הסגל, במבחן התוצאה נחלשנו ודי מהותית, מניח שאתה תסכים עם הדעה הזו. עכשיו לגבי התקווה למהפכה ולשפיכת כספים כפי שרבים מצפים לה (והודעתי נכתבה בתגובה למישהו שייחל לכך), אז נתתי את דעתי שבין השאר מכיוון שלא תהיה לנו את המסגרת האירופית מכניסת הכסף הגדול בעונה הבאה (בגלל כל שינוי הפורמט) לא נוכל גם אם נרצה (כלומר אם מיץ' ירצה) להביא מכל הבא ליד, ומדיניות הרכש תהיה כזו שהורגלנו אליה, בין אם מדובר בזרים ללא חוזה, החזרת שחקני בית מסוימים, וללא ממש בשוק הישראלי גם מכיוון שאין שחקן ישראלי יוצא דופן שתוכל להביא במחיר סביר. לא כתבתי שזה רע, לא כתבתי שאפשר לנהוג אחרת באלו הנתונים, בוודאי שלא ניגחתי את מיץ' בדבריי אלו, אלה זוהי ההשערה שלי לאיך יראה הקיץ הקרוב, ואומנם אינני נביא, אבל מניח שהמציאות לא תהיה רחוקה מאוד מהתחזית הזו שלי..

1 דקה לפני, כהן said:

עם כל הכבוד (ובאמת יש כבוד גדול) לא ממש הצלחתי להבין מה הקשר בין ההודעה שלי לבין זו שלך. עובדתית עברנו טלטלה בקיץ מבחינת הסגל, במבחן התוצאה נחלשנו ודי מהותית, מניח שאתה תסכים עם הדעה הזו. עכשיו לגבי התקווה למהפכה ולשפיכת כספים כפי שרבים מצפים לה (והודעתי נכתבה בתגובה למישהו שייחל לכך), אז נתתי את דעתי שבין השאר מכיוון שלא תהיה לנו את המסגרת האירופית מכניסת הכסף הגדול בעונה הבאה (בגלל כל שינוי הפורמט) לא נוכל גם אם נרצה (כלומר אם מיץ' ירצה) להביא מכל הבא ליד, ומדיניות הרכש תהיה כזו שהורגלנו אליה, בין אם מדובר בזרים ללא חוזה, החזרת שחקני בית מסוימים, וללא ממש בשוק הישראלי גם מכיוון שאין שחקן ישראלי יוצא דופן שתוכל להביא במחיר סביר. לא כתבתי שזה רע, לא כתבתי שאפשר לנהוג אחרת באלו הנתונים, בוודאי שלא ניגחתי את מיץ' בדבריי אלו, אלה זוהי ההשערה שלי לאיך יראה הקיץ הקרוב, ואומנם אינני נביא, אבל מניח שהמציאות לא תהיה רחוקה מאוד מהתחזית הזו שלי..

לא צריך מכל הבא ליד. זה אף פעם לא הוכיח את עצמו במכבי. יהיה בסדר. 

1 hour ago, קובי השועל said:

מה פקק? אני 10 דקות כבר בבית.

יצאת בזול..

אני כמו מטומטם חניתי בחניית עפר בפנים ולא על הכביש.

לקח לי 20 דקות רק לצאת משם, אחרי זה היה רמזור(לפרסה) שפועל ל4 שניות ויש פקק מטורף ולקינוח סגרו משום מה את כביש 6 ממש ביציאה מבאר שבע.

לפני6 שעות , קובי השועל said:

כשפרץ, סאבו וכל ההתקפה לא במשחק טוב אין לנו באמת מה למכור.

עדיין בלקמן יכל להעיף אותנו באוויר אבל איכשהו אני מסרב להרים ידיים. ניצחון על המחבלים ואנחנו חזק במירוץ. הם בטוח יאבדו נקודות במשחקים שנשאר להם כי יש חתיחת מירוץ על הכרטיסים לאירופה.

למה אתם כל כך סמוכים ובטוחים שננצח את חיפה?

הם כרגע לפחות בפורמה הרבה אבל הרבה יותר טובה מאיתנו

וגם אם המזל שלהם כל כך דופק שהם לא מסוגלים לנצח אותנו, תיקו הם ידעו להוציא מאיתנו יפה מאוד

אפשר בבקשה שנפסיק להוציא חוצים ארוכים לא אפקטיביים ושפעם אחת מישהו יבוא לקבל כדור?

אצל הכימיקלים כל קרן זה חצי גול, אצל הגמלים כל כדור חופשי של הנבלה הפורטוגלי ואתה כבר מבין שזה ייכנס ואצלנו? רק כדורי חוץ ארוכים שב90 אחוז מהמקרים זה כדור אבוד. קרנות? אחת מ5 מגיעה לשחקן שלנו וגם זה בדרך כלל לטיבי/ריקן שהכדור הולך מעל השער.

לא אפקטיביים בעליל עם ניצול מצבים נייחים כמעט אפסי.

לפני8 שעות , המכבייה said:

אכן שרדנו את העונה כלכלית בזכות אירופה, אבל בעונה הבאה תהיה הכנסה ממנויים וכרטיסים שלא היתה בחולפת. 

אין במכבי שחקן יוצר אחד. צריך לשים חבילה ולנסות להביא את קינדה הנפלא ואת קניקובסקי. אין ברירה, אין כרגע יוצרים בשלים בנוער , שיעלו לבוגרים

וייקחו את המפתחות.