Jump to content

בש - מכבי | הכי חשוב העונה!!!

Sawyer

Recommended Posts

Just now, itanar said:

בטח שאפשר.

מחצית ראשונה נראנו טוב, והם לא בעטו בכלל לשער.

מחצית שנייה במקום להוציא את קארצב פירק את הקישור והכניס את פיבן במקום גלזר. אלו הדברים הקטנים.

לא חושב שמחצית ראשונה נראנו טוב, אחת המחציות החלשות שלנו העונה(ולא חסרות).

חוץ מהבלחה של שתי דקות שהביאה לנו את הפנדל אנחנו לא שיחקנו כמעט ליד הרחבה שלהם, בטח שלא איימנו.

בלי גול ממצב נייח כאן אנחנו לא היינו כובשים בחיים

2 דקות לפני, i.d.a.n said:

מאיפה יגיע עכשיו משחק טוב? כולנו ראינו איך מכבי נראים מתחילת הפלייאוף? מה ישתנה פתאום דווקא עכשיו שזה כבר לא תלוי בנו? תאמין לי שאין מישהו שרוצה להיות אופטימי כמוני אבל לא עם איך שאנחנו נראים.

כל משחק לגופו ובכל משחק נראנו גרועים באותה רמה רק שהפעם לשם שינוי הובלנו קודם. 

כי זה כדורגל וכי אנחנו מכבי וכי סטטיסטיקות נוטות להתיישר, איך זה שק"ש ניצחה דווקא אותנו?

צריך לבוא עם אמונה, להטריף את השחקנים מהחימום ולבוא בגישה שזה שלנו

7 דקות לפני, itanar said:

לא אמרתי שהוא שחקן. 

אבל די להפיל על מי שלא צריך.

משחק של מאמן. פלייאוף של מאמן.

לא רק מאמן, זה שואן לויבן אסף פה את הכל והצליח איכשהו לגרום למצב שאנחנו בתמונה זה גם גדולה, במבחן התוצאה בסוף כננראה נכשלנו וחבל.

אבל יותר מדי שחקנים מעבר לשיא אי אפשר לקחת אליפות

זה החזיר אותי להתקפה של בן בסט, סה וכ'ו מוגבלות וחסרת יכולת

ודווקא גררו השחקן היחיד שיכול לכבוש באמצע לא משחק שם 

2 דקות לפני, itanar said:

בטח שאפשר.

מחצית ראשונה נראנו טוב, והם לא בעטו בכלל לשער.

מחצית שנייה במקום להוציא את קארצב פירק את הקישור והכניס את פיבן במקום גלזר. אלו הדברים הקטנים.

מחצית ראשונה נראנו רע ובשנייה אפילו עוד יותר

Just now, הישראלי היפה said:

מחצית ראשונה נראנו רע ובשנייה אפילו עוד יותר

דיברתי על משחק ההגנה.

אם עד דקה 70-75 הם לא מבקיעים אתה נותן את השני.

1 דקה לפני, משה פרימו said:

כי זה כדורגל וכי אנחנו מכבי וכי סטטיסטיקות נוטות להתיישר, איך זה שק"ש ניצחה דווקא אותנו?

רק עם מלחמה וטירוף כמו שהגמלים היו היום נצליח לנצח.

כשהיכולת לא הכי טובה הדברים האלה לפעמים מביאים ניצחון 

Just now, משה פרימו said:

תהיה בטוח שבתכלס אני בדעה שלך אבל עם איך שנראנו בשלושה משחקים האחרונים קשה לי להיות בגישה הרגילה שלי. 

משהו לא ברור עובר על מכבי וזה לא קשור למאמן או להרכב או למחליפים כי אותם שחקנים בדיוק הובילו למצב שאנחנו בכלל מתמודדים על האליפות אחרי פתיחת עונה כזאת ככה שזה לא ברור מה קורה להם בפלייאוף

חוץ מהבלמים אפחד לא שיחק טוב היום.

בש לחצו אותנו כמו שאנחנו היינו לוחצים שנה שעברה ואנחנו לא הצלחנו להגיב.

גררו מאז פתח תקווה מקבל החלטות לא טובות וזה מבאס כי די בנינו עליו להמשך הפליאוף

1 דקה לפני, i.d.a.n said:

תהיה בטוח שבתכלס אני בדעה שלך אבל עם איך שנראנו בשלושה משחקים האחרונים קשה לי להיות בגישה הרגילה שלי. 

משהו לא ברור עובר על מכבי וזה לא קשור למאמן או להרכב או למחליפים כי אותם שחקנים בדיוק הובילו למצב שאנחנו בכלל מתמודדים על האליפות אחרי פתיחת עונה כזאת ככה שזה לא ברור מה קורה להם בפלייאוף

מבין מה שאתה אומר, אני גם מאוכזב ולא מבין איך אפשר להגיע למאני טיים ולאבד כל כך הרבה נקודות..

אבל מצד שני יש משחק ישיר מול חיפה ואפשרות לתקן את המצב בתקווה שהשחקנים ישנו גישה..

כל עוד יש סיכוי לשנות את הסיפור אני אאמין, חיפה אמנם טובה אבל לא יציבה בדיוק כמונו

Just now, משה פרימו said:

מבין מה שאתה אומר, אני גם מאוכזב ולא מבין איך אפשר להגיע למאני טיים ולאבד כל כך הרבה נקודות..

אבל מצד שני יש משחק ישיר מול חיפה ואפשרות לתקן את המצב בתקווה שהשחקנים ישנו גישה..

כל עוד יש סיכוי לשנות את הסיפור אני אאמין, חיפה אמנם טובה אבל לא יציבה בדיוק כמונו

הלוואי שיהיה שינוי בראש של השחקנים שאולי כל עוד זה היה תלוי בנו משהו השתנה להם בגישה והם האמינו שיהיה בסדר בסוף ודווקא עכשיו שזה כבר לא תלוי בנו, הם יחזרו לשחק כמו ששיחקו עד הדרבי ונקווה שחיפה תאבד בעוד משחק חוץ מנגדנו נקודות.

10 דקות לפני, MTA For Ever said:

שפיכה קיבל שפריץ לפנים.

ראיון לפנתאון של יוני.

האמת שזה היה מביך .

לא אהבתי .

משחק נפל של פרץ היום.

קארצב אכזב מאוד, לא עשה פעולה אחת טובה.

גם הגנתית וגם התקפית זה נפל על הקישור היום. פטריק לצערי לא עזר הם החילופים שם אדרבה, לא ברור לי מה היה דחוף להוציא את גלזר כל כך מוקדם, גם עם הצהוב, פשוט אין מקום לדפק חשבון לדברים כאלה ממש לא בסיטואציה הנוכחית.

11 דקות לפני, PLASTOMAN said:

ככה שקשה עכשיו אני חושש ששנה הבאה יהיה יותר גרוע. לא רואה אותנו מבריקים בקיץ. חייבים פה מיני מהפכה ודי מהר. 

את המיני מהפכה עשית כבר בקיץ. איבדת את שני הישראלים הטובים בליגה ואת האקס פקטור שלך (ועל הדרך חימשת את היריבים), איבדת את החלוץ שלך שהביא מספרים נאים, איבדת את המגן שלך רק כדי לקבל אותו חזרה באמצע העונה ביכולת ירודה. וכעת שאין לך אפילו את המסגרת האירופית ואין לך את ההכנסה ממנה, אז אל תצפה להשתוללות כספית (אפילו לא בהארכת חוזים), ואל תצפה לשחקנים בעלי רזומה. תקבל עוד מאותו הדבר, זרים בהעברה חופשית, שחקני בית שילחמו על מקומם, ואולי אולי יצליחו לגנוב איזה ישראלי ללא חוזה סטייל סולליך או משהו כזה..