Jump to content

מכבי פתח תקווה - מכבי חיפה

Recommended Posts

בכר התחיל עם הפסיכולוגיה בשקל תשעים שלו. אלוהים, רק תן לי שנעמיד את המילים שלו למבחן. בא לי לראות את הקבוצה שלו ואת אצילי הצ'וקר כשבלומפילד מרר לו את הנשמה. כולה נצחון אחד קטן בטרנר, מה כבר ביקשנו?!

13 דקות לפני, עומרי הצהוב 8 said:

כי אני חושב שננצח את חיפה בבלומפילד! 

לא בקטע של זילזול בחיפה או שחצנות

פשוט אם ננצח בטרנר אז לחיפה יספיק תיקו נגדנו וזה ירוץ להם בראש כל המשחק וזה מאוד יבלבל אותם ויגרום להם לשחק סגנון משחק שהם לא רגילים אליו,ומלא לחץ שיש עליהם בלי קשר, מנגד מכבי יעלו בטירוף עם 25 אלף אוהדים למשחק שהוא גמר גביע אמיתי 

90% מהסגל של מכבי רגיל למעמד הזה

אין סיבה שלא ננצח אותם (גולסה גם חוזר...)

רק לנצח בטרנר !!!

ועדיין לדעתי חיפה קבוצה מצוינת ולא בטוח בכלל שננצח בבלומפילד. 

אם וכאשר זה יקרה אתה חושב שנקח 3/3 נגד אשדוד חוץ, פ"ת חוץ וק"ש (שלושת הקבוצות האלה ניצחו אותנו העונה, שלושתם עשו לנו חיים קשים בכל משחק)? לא יודע...

בכל מקרה יום שני מלחמת עולם. אם לא מנצחים שם זה נגמר.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם וכאשר זה יקרה אתה חושב שנקח 3/3 נגד אשדוד חוץ, פ"ת חוץ וק"ש (שלושת הקבוצות האלה ניצחו אותנו העונה, שלושתם עשו לנו חיים קשים בכל משחק)? לא יודע...

תיקו וניצחון על חיפה עדיין משאיר אותנו בתמונה עם נקודה הפרש

Just now, Keano said:

תיקו וניצחון על חיפה עדיין משאיר אותנו בתמונה עם נקודה הפרש

ואז אתה צריך לחכות לחיפה שתאבד נקודות נגד ק"ש שקיבלו מהם העונה רק רבעיות, נגד אשדוד בסמי ונגד ב"ש גם בסמי במחזור האחרון כשלב"ש ככל הנראה לא יהיה על מה להילחם...

קיצר בגלל שהם לא נפלו היום רק 5/5 יביא אליפות וקשה לי לראות את זה קורה. הלוואי והשבוע מנוחה הזה עשה ניסים.

Just now, מכביסט לעד said:

ואז אתה צריך לחכות לחיפה שתאבד נקודות נגד ק"ש שקיבלו מהם העונה רק רבעיות, נגד אשדוד בסמי ונגד ב"ש גם בסמי במחזור האחרון כשלב"ש ככל הנראה לא יהיה על מה להילחם...

קיצר בגלל שהם לא נפלו היום רק 5/5 יביא אליפות וקשה לי לראות את זה קורה. הלוואי והשבוע מנוחה הזה עשה ניסים.

הפסד נגדנו זאת מכה מנטלית, יעשו איזה תיקו אחד

15 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

די חבר'ה, אפילו נושא שמנש פתח לא עזר. השנה זה שלהם. מקווה שנזכה בגביע כפרס ניחומים.

איזה קול אתה וואו. לוזר טמבל!

6 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני מאמין שהקבוצה שלנו תתעלה על עצמה נגד באר שבע, וכשהם יגיעו לבלומפילד הם יחרבנו במכנסיים.

לדעתי 0-0 יהיה בבלומפילד נגדם 

בלי קשר למה שיהיה בטרנר שכבר לא יודע למה לצפות

נקווה לטוב

לפני9 שעות , הישראלי היפה said:

זה לא תלוי רק בנו לצערי.

יש עוד צדדים בסיפור.

למה לא תלוי רק בנו? ניצחת הכל עד סוף העונה ואתה אלוף לא משנה מה היריבה תעשה בשאר המשחקים. אז כן זה הכי תלוי רק בנו שיש. 

יש פה תגובות שאלוהים ישמור, אנשים כבר מרימים ידיים. אומרים שזה שלהם. תגידו מי אתם ומה הקשר שלכם למכבי תל אביב? אוהדי מכבי עאלק... לוזרים מסריחים. תתעוררו ותיזכרו קצת מי זאת מכבי ומה זה מכביזם ומה חינכו אותנו תמיד לחשוב ולהאמין. מה עוזר לכם להגיד "קשה לי לראות את זה קורה" "העונה זה שלהם" "אין מצב שננצח" טפו גועל נפש... אנחנו אוהדי מכבי ת"א. אנחנו לא מוותרים עד השניה האחרונה או שזה מבחינתכם סתם סיסמאות חלולות של איזה שיר מנוכר מהיציע? 

באים בשיא הכח עם כל הטירוף ועושים 5 מ-5 ולוקחים את האליפות הזאת ושיזדיין כל העולם כולל חיפה והפרשנים והמנהלת והשופטים ואצילי ומי שבא לכם. כל אחד שחושב אחרת לא ראוי לטייטל אוהד מכבי ת"א ומעניין לי ת'תחת כמה זמן אתם אוהדים ואם נסעתם בגשם לק"ש או בקור של ראשל"צ בגביע.... תתחילו להתעורר על עצמכם כבר ולהפסיק עם הלוזריות הזאת. זה מתאים לאוהדי הזונה מעבר לכביש, לא אצלנו. 

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

קודם שננצח מחר ואז נתקדם 

לפני10 שעות , שרן said:

לא יודע אם זה רמי וייץ או אריק איינשטיין משדר את המשחק נגד צרפת בפארק דה פראנס.

השידור הכי 'ביתי' שאפשר. כאילו ששידר קבוצה ישראלית בצ'מפיונס. איפה זה ואיפה ההירדמות שלו במשחקים שלנו...

one באחת הכתבות המשעשעות של ההסטוריה

"פעם הגיעו לכאן שכירי חרב והיום יש כאן את אצילי שמוכיח כל פעם מחדש שמדובר בשחקן שהצלחת המועדון והזכייה באליפות חשובות לו מאוד"

שמעו אשרי המאמין הפתאטי

Just now, erantheking21 said:

"פעם הגיעו לכאן שכירי חרב והיום יש כאן את אצילי שמוכיח כל פעם מחדש שמדובר בשחקן שהצלחת המועדון והזכייה באליפות חשובות לו מאוד"

שמעו אשרי המאמין הפתאטי

אין מצב שזה לא סתלבט של אוהד מכבי.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

שמעו אשרי המאמין הפתאטי

חחחח

חבר'ה, באמת מספיק עם ההודעות התבוסתניות...

אם אנשים כותבים שזה של חיפה כדי לנחס אותם אז סבבה, אבל גם עם זה צריך להרגיע.

זה בידיים שלנו!

מבחינתי, לא רק הליגה!

יכול מאוד להיות שבעוד שבוע וחצי אנחנו במקום הראשון ובגמר גביע.

צריך לנצח מחר, הכל מתחיל בזה... ואז יתחיל מומנטום אש! 

ניצחון בטרנר- אחרי שחיפה מעדה שם, יביא אותם לבלומפילד עם פיק ברכיים, הם יעשו הכל כדי לגמור בתיקו...

וזאת תהיה הטעות הכי גדולה שלהם.

ואז לחצי גמר גביע הם יגיעו שבורים- ובכלל- לשאר משחקי הליגה- כל הרוח שלהם תצא מהמפרשים.

הכל תלוי במשחק מחר!!! מחר מתחילה הסיומת של אחת העונות הכי גדולות שהיו כאן.

אגב,

אם כל זה לא יקרה (ואני מאמין בלוחמים שלנו שזה יקרה!)- לא קרה כלום. עשינו עונה גדולה בכל מקרה!

לדעתי לא תהיה קבוצה שתיקח את כל הקופה (גם ניצחון בליגה וגם בחצי גמר), אם ננצח אותם בליגה ניקח אליפות אבל נפסיד בחצי גמר והפוך.

לפני21 שעות , Krishi said:

למה לא תלוי רק בנו? ניצחת הכל עד סוף העונה ואתה אלוף לא משנה מה היריבה תעשה בשאר המשחקים. אז כן זה הכי תלוי רק בנו שיש. 

יש פה תגובות שאלוהים ישמור, אנשים כבר מרימים ידיים. אומרים שזה שלהם. תגידו מי אתם ומה הקשר שלכם למכבי תל אביב? אוהדי מכבי עאלק... לוזרים מסריחים. תתעוררו ותיזכרו קצת מי זאת מכבי ומה זה מכביזם ומה חינכו אותנו תמיד לחשוב ולהאמין. מה עוזר לכם להגיד "קשה לי לראות את זה קורה" "העונה זה שלהם" "אין מצב שננצח" טפו גועל נפש... אנחנו אוהדי מכבי ת"א. אנחנו לא מוותרים עד השניה האחרונה או שזה מבחינתכם סתם סיסמאות חלולות של איזה שיר מנוכר מהיציע? 

באים בשיא הכח עם כל הטירוף ועושים 5 מ-5 ולוקחים את האליפות הזאת ושיזדיין כל העולם כולל חיפה והפרשנים והמנהלת והשופטים ואצילי ומי שבא לכם. כל אחד שחושב אחרת לא ראוי לטייטל אוהד מכבי ת"א ומעניין לי ת'תחת כמה זמן אתם אוהדים ואם נסעתם בגשם לק"ש או בקור של ראשל"צ בגביע.... תתחילו להתעורר על עצמכם כבר ולהפסיק עם הלוזריות הזאת. זה מתאים לאוהדי הזונה מעבר לכביש, לא אצלנו. 

כרישי אני לא מכיר אותך אבל אני אוהב אותך. שהאופטימיות שלך רק תחלחל הלאה :wubyellow3:

58 דקות לפני, boys77 said:

כרישי אני לא מכיר אותך אבל אני אוהב אותך. שהאופטימיות שלך רק תחלחל הלאה :wubyellow3:

הגישה שלו היא הגישה שעליה גדלנו. מסבא, מאבא. עד השניה האחרונה להלחם, עד טיפת הזעה האחרונה. ואז אחרי שעשינו את הטוב ביותר אף אחת באמת לא יכולה לעצור אותנו. גם לא הזונה שרק רואה אותנו ומקבלת התקפף חרדה בעליה לחימום.

מחר כל מי שמגיע לתת הכל אבל הכל, ניצחון ואנחנו על דרך המלך.