Jump to content

לקראת הפועל באר שבע בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

3 דקות לפני, קובי השועל said:

תקשיבו האולטראס של באר שבע התפרק פה בכניסה לטרנר חח

בגדול אין לי בעיה עם מלחמות בין ארגוני אולטאס.

שיעשו מה שהם רוצים.

אבל הנרקומנים האלה מהדרום יחפשו את הנקמה שלהם ויפגעו באוהדים שלנו שלא קשורים לארגון ופה הבעיה הגדולה.

בסוף הם שמים דוקרנים בחניון או תופסים אוהדים תמימים שלא רוצים להיות מעורבים בסצינת האולטראס הזאת

2 דקות לפני, ohadn said:

בגדול אין לי בעיה עם מלחמות בין ארגוני אולטאס.

שיעשו מה שהם רוצים.

אבל הנרקומנים האלה מהדרום יחפשו את הנקמה שלהם ויפגעו באוהדים שלנו שלא קשורים לארגון ופה הבעיה הגדולה.

בסוף הם שמים דוקרנים בחניון או תופסים אוהדים תמימים שלא רוצים להיות מעורבים בסצינת האולטראס הזאת

בכל זאת אוהדי בית"ר 

23 דקות לפני, אקיטה said:

הסרטון הכי טוב שראיתי במכות של אולטראס בישראל, מדהים, ואו איזה בריחה של ב"ש, שיעלו לשחק היום במקום השחקנים שלהם.

מסכים 

אני אישית נגעל ונרתע מאלימות 

אבל פה מדובר במכות של אולטראס מול אולטרס, ובניגוד לסרטוני עבר שכוללים בעיקר כאפות לא מתלבשות וכל מיני נפילות מביכות, הפעם רואים שם פיצוצים כולל לינץ בסגנון התפוז המכני באיזה באר שבעי. 

גם מגיע מילה טובה לאוהדי ב"ש שצילמו את זה שאין שום אישה צורחת ברקע כמו בסרטוני כסאות כתר. 

On 1.5.2021 at 22:52, Keano said:

מעלה אמצע חזק

גלזר 

קארצב     פרץ

נזכר באיביץ במשחקים הגדולים היה שובר את היריבות עם אמצע חזק ומשחק טקטי. זה מה שצריך ב2 משחקים הקרובים.

הרכב מצויין, אמצע כמו שחשבתי שיהיה

כל מי שרשם את פרץ בהרכב אתם סדיסטים חולי נפש, תנו לו כבר לנוח

גם ככה הוא לא תורם במשחקים האחרונים כי הוא גמור, שינוח השבוע שבוע הבא זה שבוע על כל העונה

6 דקות לפני, הצבר said:

כל מי שרשם את פרץ בהרכב אתם סדיסטים חולי נפש, תנו לו כבר לנוח

גם ככה הוא לא תורם במשחקים האחרונים כי הוא גמור, שינוח השבוע שבוע הבא זה שבוע על כל העונה

איזה לתת לו לנוח אתה רציני? הוא עדיין הכי טוב אצלנו בפער והיה לו תשעה ימים לנוח. 

כדאי שתבינו - כל תוצאה מלבד אליפות היום וזה נגמר. אין מקום יותר לרוטציות העונה.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזה לתת לו לנוח אתה רציני? הוא עדיין הכי טוב אצלנו בפער והיה לו תשעה ימים לנוח. 

כדאי שתבינו - כל תוצאה מלבד אליפות היום וזה נגמר. אין מקום יותר לרוטציות העונה.

זה לא רוטציה זאת הנשמה, פרץ מסכן גמור סחוט. את באר שבע צריך לנצח גם בלעדיו את חיפה יהיה הרבה יותר קשה אם הוא לא יהיה בכושר

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

טוב יאללה מתחילים להרגיש את זה.

כבר יומיים שאוהדי חיפה חוגגים לי אליפות בפנים, הסרטונים שלהם חוגגים כאילו לקחו אליפות לא מפסיקים לרוץ, התקשורת המזדיינת לא מפסיקה להכתיר ולהאדיר אותם. 

מבחינה מקצועית כולם יודעים את הדעה שלי. זה המצב, אבל ארבע שעות לפני המשחק העניין המקצועי הופך ללא רלוונטי.

500 לוחמים, פסימיים ואופטימיים, כולם אוהדי מכבי, יסעו למשחק עונה בב"ש כדי לחזור עם הרבה תקווה ושלוש נקודות. לחץ על השופט, עידוד השחקנים ממש כמו בסוף המשחק נגד ק"ש. לתת את המקסימום עד סוף העונה ואז שוב נצטרך להיפרד ממכבי לתקופה ארוכה.

אסור שחיפה תקח אליפות. אסור לתת להם להתעורר, אסור לתת לפדופיל לצאת צודק, אסור לתת לתקשורת ולשופטים לנצח. לא סתם הפנאטיקס בחרו לשיר "אני איתך והעולם מנגד, הם מחכים ליום שנשבר" דווקא אחרי הפסד לק"ש. זה היה בולט איך הם שמחו כאילו זכו בגביע ושבוע לפני פתחו רגליים לחיפה או איך השופט שוב זיין אותנו. 

אבל כל זה לא משנה. לא יכול לראות את חיפה שמחים. לא לתת להם לקחת אליפות. ברור לכולם מי הקבוצה היותר טובה ומי הקבוצה שהכל הלך נגדה העונה והיא בכל זאת חזק בתמונה. כבר הספידו אותנו העונה כל כך הרבה פעמים והם שוב עושים את זה למרות שהוכחנו מי אנחנו. 

להילחם עד השנייה האחרונה. היום זה המשחק שיכריע לאן אנחנו הולכים - משחק טוב + 3 נקודות ויש מצב שאנחנו על הגל. לעומת זאת המשך הפלייאוף ואיבוד נקודות ינעל את הסיפור. 

אם מסתכלים על זה כ5/5 זה כמעט בלתי אפשרי. משחק משחק או game by game כמו שדוניס אהב לומר. לא יהיה קל, אבל זה אפשרי. 

יאללה לזיין אותם ולהלחיץ את השרמוטות על הדרך

סוף סוף! יאללה מכבי מלחמה!!!!!! 

11 דקות לפני, הצבר said:

זה לא רוטציה זאת הנשמה, פרץ מסכן גמור סחוט. את באר שבע צריך לנצח גם בלעדיו את חיפה יהיה הרבה יותר קשה אם הוא לא יהיה בכושר

היינו צריכים לנצח גם את ק"ש ואשדוד כשהם באו בהרכב חסר. זה מה יש. 

אני לא רואה שחיפה נותנים מנוחה ללביא ולשאר השחקנים הבכירים. ברור שפרץ שיחק יותר, אבל בשלב כזה של העונה אתה לא לוקח סיכונים.

פרץ לוחם. תאמין לי שאם הוא בהרכב זה כי הוא מרגיש מוכן.