Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

זה לא רק המאמן

טננבאום

טיבי

פרץ

סבוריט

הרננדס

שכטר

ריקן

כהן

בלקמן

פשיץ'

כל אלה הם חצי קבוצה, חלק עזבו רשמית, חלק יעזבו רשמית וחלק לא ברור מה יהיה זה יותר מדי 

כדאי להחליף אותם כבר ראינו שנצטרך להכניס את היד עמוק לכיס(דין דוד, צ'יבוטה ואפילו נחמיאס דמי השבחה) שלדעתי אין שום הצדקה ..צריך לעשות הכל להשאיר מה שיש לפחות 

התחליפים לא זולים, לא יותר טובים ומצומצמים מאוד

8 דקות לפני, המכבייה said:

הלוז שהכדורגל מכתיב פשוט לא חופף ללוז שלנו. בעיה. מכבי עוד לא החתימה רשמית את המאמן שלה. זה לא על השולחן של ברק יצחקי לדעתי אבל מה אני מבין...

הוא גם לא מאמן.. ראינו שהוא חייב כמה מדריכים שיכווינו אותו כהלכה. הוא חייב כמה תותחי על לצידו.

8 דקות לפני, המכבייה said:

הלוז שהכדורגל מכתיב פשוט לא חופף ללוז שלנו. בעיה. מכבי עוד לא החתימה רשמית את המאמן שלה. זה לא על השולחן של ברק יצחקי לדעתי אבל מה אני מבין...

לדעתי חתום כבר, רק מחכים עם ההודעה הרשמית לסביבות אמצע יוני כמעט כמו בכל עונה.

56 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

האמת שמפתיחת החלון יש לי תחושה לא מוסברת וחשש גדול שמלמד זה באמת מה שיבוא.

הוא בינוני מדי למידות שלנו, גם בתור חלוץ רוטציה.

מצויין כחלוץ רוטציה, עדיף על בלקמן ושכטר.

6 דקות לפני, Keano said:

לדעתי חתום כבר, רק מחכים עם ההודעה הרשמית לסביבות אמצע יוני כמעט כמו בכל עונה.

למה זה ככה כל עונה? ואם יש מאמן חתום עם משנה סדורה, למה אין החתמות? מבין את סימני השאלה(פרץ, יוני, סאבוריט) אבל לא מבין למה אין לנו שוער וחלוץ. למה שכטר משוחרר? למה טבח לא? אין סוף שאלות. לא כך מועדון תחרותי והישגי מתחיל את הקיץ שלו. סורי. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

למה זה ככה כל עונה? ואם יש מאמן חתום עם משנה סדורה, למה אין החתמות? מבין את סימני השאלה(פרץ, יוני, סאבוריט) אבל לא מבין למה אין לנו שוער וחלוץ. למה שכטר משוחרר? למה טבח לא? אין סוף שאלות. לא כך מועדון תחרותי והישגי מתחיל את הקיץ שלו. סורי. 

הפחד הגדול שלי שזה גולדהאר התעייף בכל זאת החזיק אותנו לא מעט שנים ושרף לא מעט כסף...

25 דקות לפני, המכבייה said:

כמו בכל דבר זאת הדרך של מיטש, אני כבר אמרתי שלדעתי שבועיים אחרי סוף העונה הוא מכבד את העובדה שלכולם מגיעה חופשה ומתעסקים רק בדברים הבאמת דחופים.

כל מילה של יואב 

התחלופה לשכטר היא לא משתלמת בעליל...דין דוד עדיף על אלמוג או שכטר? אני בספק אם הוא עדיף על בלקמן.

טיבי מסיים חוזה, יש מי להביא? נחמיאס רוצה אירופה...

דווקא על בן חיים מימשתם? היתי מעדיף את ריקן ושכטר, יש להם דבק בחדר ההלבשה יחד עם שרן..

5 דקות לפני, Keano said:

כמו בכל דבר זאת הדרך של מיטש, אני כבר אמרתי שלדעתי שבועיים אחרי סוף העונה הוא מכבד את העובדה שלכולם מגיע חופשה ומתעסקים רק בדברים הבאמת דחופים.

חבר(אני מעריך אותך מאד), המדף הגם ככה דליל באיכות וכמות, מתרוקן. אתה עלול לאבד את כל עמוד השדרה שלך. זה לא קיץ של שיפצורים קטנים בשוליים. זה קיץ של ראבק לשמור על הקיים ולחזק משמעותית. אני באמת לא יודע איך להתייחס לזה, זה תמוה ממש.  

17 דקות לפני, המכבייה said:

מי אתה ומה עשית ל"המכבייה"

12 דקות לפני, המכבייה said:

חבר(אני מעריך אותך מאד), המדף הגם ככה דליל באיכות וכמות, מתרוקן. אתה עלול לאבד את כל עמוד השדרה שלך. זה לא קיץ של שיפצורים קטנים בשוליים. זה קיץ של ראבק לשמור על הקיים ולחזק משמעותית. אני באמת לא יודע איך להתייחס לזה, זה תמוה ממש.  

זה הדדי.

תשווה את זה למה שהיה בכל קיץ מאז ג'ורדי, בערך אותו דבר אולי להוציא את הקיץ הראשון של איביץ' שמונה כבר ב31.5.

בנוסף המשחק הראשון העונה ב22/7, נראה לי הכי מאוחר שהיה לנו.

1 דקה לפני, המכבייה said:

אני מניח שיידעו את גולדהאר במיעוט אופציות הרכש הישראלי ואין לי ספק שלא נתן תשובה מטומטמת ולראיה כל הפרסומים בתקשורת על דין דוד , צ'יבוטה, דן ביטון וניר ביטון

הם לא המצאות. אין עשן בלי אש.

6 דקות לפני, המכבייה said:

למה ציפית? מה חשבת שהקיץ הזה יהיה שונה מקיץ שעבר?

זה נראה שמכבי פועלת בקצב שלה לא משנה מה הצרכים באותו הרגע

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

למה ציפית? מה חשבת שהקיץ הזה יהיה שונה מקיץ שעבר?

זה נראה שמכבי פועלת בקצב שלה לא משנה מה הצרכים באותו הרגע

זה מה שאני אומר. הלוז לא מסונכרן בכלל. יש פה עבודה של חודשים לעשות בחודש.  והיא מחייבת מהירות החלטה וביצוע. היא מצריכה ראבק. אולי אני לא קורא את התמונה נכון? 

6 דקות לפני, Keano said:

זה הדדי.

תשווה את זה למה שהיה בכל קיץ מאז ג'ורדי, בערך אותו דבר אולי להוציא את הקיץ הראשון של איביץ' שמונה כבר ב31.5.

בנוסף המשחק הראשון העונה הוא ב22/7, נראה לי הכי מאוחר שהיה לנו.

זה לא דומה למה שהיה עם ג'ורדי. בשנתיים הראשונות איתו קיבלנו חלונות מהסרטים (כולל בינואר). בעונה השלישית הייתה מלחמה ומאמן ברח לנו באמצע אז הייתה ירדה. 

עונה אחרי חזרנו לעצמנו עם עוד קיץ טוב וגם בעונת שוטא היה קיץ טוב (עזוב חכמה בדיעבד). 

גם בעונה האחרונה שלו פה, כשהוא פעל תחת פייר פליי הוא קפץ על הזדמנויות כמו אצילי ולא חיכה עם הארכות חוזים לאמצע הקיץ. 

מתי שחקן משמעותי עזב את מכבי בחינם בתקופת ג'ורדי? מתי הגענו למצב שחצי סגל מסיים חוזה ועדיין לא מאריכים לו בשלב כזה? 

יונתן כהן הבקיע עשרה שערים וחושב שפתאום הוא מיצה ובא לו אירופה? ג'ורדי היה משכנע אותו להישאר כמו שהוא שיכנע את פאקינג זהבי להישאר פעם אחר פעם. פרץ? כבר לפני שנתיים היה מקבל שדרוג בחוזה ועכשיו היינו רגועים.

שחקנים שעל המדף כמו דן ביטון, צ'יבוטה, קניקובסקי, נחמיאס, אלטמן, שהר ועוד היו סוגרים פה מזמן. ג'ורדי היה מזיין להם את השכל עד שהיו חותמים. 

אז לא, הקיץ הזה אפילו לא דומה. 

איפה הבעיה? לדעתי זה על יצחקי. 

למיטש יש המון על הראש. כדי להוציא ממנו דברים צריכים אנשים שילחצו אותו.

ג'ורדי בן אדם שגדל עם אבא ענק וכל החיים שלו היה סביב כוכבים ואנשים גדולים. ללחוץ על גולדהאר זאת לא הייתה בעיה בשבילו.

מנספורד שהגיע אחריו היה סוכן שחקנים לא קטן ומנכ"ל בכמה קבוצות באנגליה. גם בשבילו זאת לא הייתה בעיה ללחוץ על מיטש.

יצחקי לעומת זאת התחיל לא מזמן תפקיד שהוא בגדר חלום בשבילו (כי כמה שחקנים זוכים לקבל תפקיד כזה בכיר במועדון הכי גדול בארץ כמה שנים אחרי הפרישה?), אולי אין לו את החוצפה ללחוץ על בן אדם כמו מיטש (אפשר להבין אותו). 

בקיץ הקודם חשבנו שאולי זו הקורונה שפגעה, אבל רואים שזה לא קשור ויש פה בעיה בהתנהלות כבר קיץ שני ברציפות, ומי אחראי על הנושא המקצועי כבר קיץ שני ברציפות?...

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא דומה למה שהיה עם ג'ורדי. בשנתיים הראשונות איתו קיבלנו חלונות מהסרטים (כולל בינואר). בעונה השלישית הייתה מלחמה ומאמן ברח לנו באמצע אז הייתה ירדה. 

עונה אחרי חזרנו לעצמנו עם עוד קיץ טוב וגם בעונת שוטא היה קיץ טוב (עזוב חכמה בדיעבד). 

גם בעונה האחרונה שלו פה, כשהוא פעל תחת פייר פליי הוא קפץ על הזדמנויות כמו אצילי ולא חיכה עם הארכות חוזים לאמצע הקיץ. 

מתי שחקן משמעותי עזב את מכבי בחינם בתקופת ג'ורדי? מתי הגענו למצב שחצי סגל מסיים חוזה ועדיין לא מאריכים לו בשלב כזה? 

יונתן כהן הבקיע עשרה שערים וחושב שפתאום הוא מיצה ובא לו אירופה? ג'ורדי היה משכנע אותו להישאר כמו שהוא שיכנע את פאקינג זהבי להישאר פעם אחר פעם. פרץ? כבר לפני שנתיים היה מקבל שדרוג בחוזה ועכשיו היינו רגועים.

שחקנים שעל המדף כמו דן ביטון, צ'יבוטה, קניקובסקי, נחמיאס, אלטמן, שהר ועוד היו סוגרים פה מזמן. ג'ורדי היה מזיין להם את השכל עד שהיו חותמים. 

אז לא, הקיץ הזה אפילו לא דומה. 

איפה הבעיה? לדעתי זה על יצחקי. 

למיטש יש המון על הראש. כדי להוציא ממנו דברים צריכים אנשים שילחצו אותו.

ג'ורדי בן אדם שגדל עם אבא ענק וכל החיים שלו היה סביב כוכבים ואנשים גדולים. ללחוץ על גולדהאר זאת לא הייתה בעיה בשבילו.

מנספורד שהגיע אחריו היה סוכן שחקנים לא קטן ומנכ"ל בכמה קבוצות באנגליה. גם בשבילו זאת לא הייתה בעיה ללחוץ על מיטש.

יצחקי לעומת זאת התחיל לא מזמן תפקיד שהוא בגדר חלום בשבילו (כי כמה שחקנים זוכים לקבל תפקיד כזה בכיר במועדון הכי גדול בארץ כמה שנים אחרי הפרישה?), אולי אין לו את החוצפה ללחוץ על בן אדם כמו מיטש (אפשר להבין אותו). 

בקיץ הקודם חשבנו שאולי זו הקורונה שפגעה, אבל רואים שזה לא קשור ויש פה בעיה בהתנהלות כבר קיץ שני ברציפות, ומי אחראי על הנושא המקצועי כבר קיץ שני ברציפות?...

אתה מנתח את הקיץ כאילו הוא נגמר, אני רק דיברתי על הפתיחה שלו, אנחנו רק ב13.6, בוא נראה מה יהיה בסגירת חלון העברות וגם אז זה לא ממש מעניין, אני מסתכל מה התוצאות בסוף העונה. 

אנטיוכוס

דודזאדה בלטקסה שרן גראלדש

גלזר             שרן

גולסה

טבח              גררו                חוזז

3 דקות לפני, קובי השועל said:

אנטיוכוס

דודזאדה בלטקסה שרן גראלדש

גלזר             שרן

גולסה

טבח              גררו                חוזז

אתה אופטימי שגולסה כשיר

4 דקות לפני, Keano said:

אתה מנתח את הקיץ כאילו הוא נגמר, אני רק דיברתי על הפתיחה שלו, אנחנו רק ב13.6, בוא נראה מה יהיה בסגירת חלון העברות וגם אז זה לא ממש מעניין, אני מסתכל מה התוצאות בסוף העונה. 

אני מנתח אותו כאילו הוא נגמר כי הוא זהה לקיץ הקודם ונראה שלא למדנו כלום, אז אני מבין את הלך הרוח.

גם בעונה הקודמת התעכבנו עם הארכות חוזים, גם בעונה הקודמת לא הבאנו כלום בשלב הזה של העונה וגם בעונה הקודמת עזבו אותנו שחקנים בכירים ורק תראה עד כמה זה דומה: ז'איר - הרננדס, ג'ראדלש - סאבוריט, מיכה - פרץ, אצילי - יונתן, צ'יקו - פשיץ'. 

אתה מסתכל על התוצאות? אז התוצאה היא שהפסדנו את האליפות. קבוצה שמפסידה את האליפות צריכה לעבוד פי 2 יותר קשה כדי להחזיר אותה. לא הגיוני שנסיים את הקיץ חלשים יותר וחיפה לעומת זאת תהיה חזקה יותר ולצערי אופתע אם זה לא בדיוק מה שיקרה. 

הרגילו אותנו שזה לגיטימי לא לעשות כלום עד שלב כזה של העונה, אבל איביץ' בעצמו אמר שזה לא הגיוני. את העונה הבאה צריך להכין כבר בינואר, לא להגיע לאמצע יוני בלי שעשית כלום.

בשלב יש המון שחקנים חופשיים (ישראלים וזרים) שממהרים למצוא קבוצה ויש הרבה אופציות לעסקאות שאולי בעוד כמה שבועות כבר לא יהיו רלוונטיות. לא הגיוני שאנחנו עדיין לא נעשה כלום וניתן להם לברוח לנו.

הפסדנו את האליפות בגלל ניהול כושל בקיץ. לא הגיוני שלא לומדים מטעויות וממשיכים ככה גם בקיץ הזה אחרי שנגמרה הקורונה, נגמר הפייר פליי וחזר הקהל. 

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני מנתח אותו כאילו הוא נגמר כי הוא זהה לקיץ הקודם ונראה שלא למדנו כלום, אז אני מבין את הלך הרוח.

גם בעונה הקודמת התעכבנו עם הארכות חוזים, גם בעונה הקודמת לא הבאנו כלום בשלב הזה של העונה וגם בעונה הקודמת עזבו אותנו שחקנים בכירים ורק תראה עד כמה זה דומה: ז'איר - הרננדס, ג'ראדלש - סאבוריט, מיכה - פרץ, אצילי - יונתן, צ'יקו - פשיץ'. 

אתה מסתכל על התוצאות? אז התוצאה היא שהפסדנו את האליפות. קבוצה שמפסידה את האליפות צריכה לעבוד פי 2 יותר קשה כדי להחזיר אותה. לא הגיוני שנסיים את הקיץ חלשים יותר וחיפה לעומת זאת תהיה חזקה יותר ולצערי אופתע אם זה לא בדיוק מה שיקרה. 

הרגילו אותנו שזה לגיטימי לא לעשות כלום עד שלב כזה של העונה, אבל איביץ' בעצמו אמר שזה לא הגיוני. את העונה הבאה צריך להכין כבר בינואר, לא להגיע לאמצע יוני בלי שעשית כלום.

בשלב יש המון שחקנים חופשיים (ישראלים וזרים) שממהרים למצוא קבוצה ויש הרבה אופציות לעסקאות שאולי בעוד כמה שבועות כבר לא יהיו רלוונטיות. לא הגיוני שאנחנו עדיין לא נעשה כלום וניתן להם לברוח לנו.

הפסדנו את האליפות בגלל ניהול כושל בקיץ. לא הגיוני שלא לומדים מטעויות וממשיכים ככה גם בקיץ הזה אחרי שנגמרה הקורונה, נגמר הפייר פליי וחזר הקהל. 

הפסדנו את האליפות במחזור האחרון, בכל שאר המפעלים זכינו, גם ה32 באירופה זה נחשב, מבחינתי זו הצלחה. 

קצת מצחיק לנסות לחזות איך הקיץ הולך להיות לפי קיץ שעבר עם הקורונה ובלי קהל כשעכשיו אין את זה.