Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

7 דקות לפני, Eli basa said:

קול השפיות. תודה. 

+ מוסיף שיש מבצע טוב על טיפות לרגיעון לכל האנשים שסוגרים את העונה הבאה כי פאקינג צ'יבוטה (!!) חותם בחיפה. מה זה? 
7290006411693.jpg

אף אחד לא סוגר את העונה ונראה שאתה צריך יותר מכולם את הרגיעון חח.

עכשיו ברצינות, אין הרבה היצע של שחקנים יצירתיים ובכלל שמתאימים לנו ומצד שני עוזבים שחקנים בעמדות חשובות.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא לא צריך להיות חלום שלך, הוא צריך להיות חלום של המאמן שלך ומסתבר שהוא כזה. לי אישית זה מספיק.

בוא, החלום של המאמן שלי...לי מספיק שהנהי ירגע אבל אני לא אופטימי. אם עשור כזה לא מביא איתו גאווה והכרת תודה(מכלל האוהדים, אני לא מכוון ספציפית) אז מצבנו לא טוב. 

‏‎צ'יבוטה שוחרר כי לא האמינו בו ועכשיו רודפים אחריו. קניקובסקי שוחרר כי לא האמינו בו ועכשיו רודפים אחריו. אפילו דור ז'אן הוא אופציה סבירה היום(ודברים כאלה קורים, לא נכתב מביקורת, יו ווין סאמ יו לוז סאמ). אז אני רוצה את איילון בקבוצה שלי- או למכור בכסף רב יותר ממה שדין דוד שווה כרגע. אילון שווה הרבה יותר מראש בראש. 

רגיעון לא עושה לי שום דבר, לדעתי זה פלצבו.

לעומת זאת, יש כדור בשם "נרבן" אחד הדברים הטובים שיש, טבעי... לוקח אחד, אתה רגוע פצצות, וישן כמו תינוק חח

5 דקות לפני, המכבייה said:

מי ישמע, החלום של המאמן שלי...לי מספיק שהנהי יפסק אבל אני לא אופטימי. אם עשור כזה לא מביא איתו גאווה והכרת תודה(מכלל האוהדים, אני לא מכוון ספציפית) אז מצבנו לא טוב. 

‏‎צ'יבוטה שוחרר כי לא האמינו בו ועכשיו רודפים אחריו. קניקובסקי שוחרר כי לא האמינו בו ועכשיו רודפים אחריו. אפילו דור ז'אן הוא אופציה סבירה היום(ודברים כאלה קורים, לא נכתב מביקורת, יו ווין סאמ יו לוז סאמ). אז אני רוצה את איילון בקבוצה שלי- או למכור בכסף רב יותר ממה שדין דוד שווה כרגע. אילון שווה הרבה יותר מראש בראש. 

אם מכבי רוצה אותו כנראה שפטריק התרשם ממנו. לא מבין מאיפה הזלזול.

צ'יבוטה, קניקובסקי וג'אן אכן סיפורים מבאסים, אבל זה חלק מלהשקיע כל כך הרבה בנוער. תמיד יהיה את אלה שיתפספסו. על כל אחד כזה יש כמה שויתרנו עליהם ועשינו בשכל. 

להביא את אלמוג שעד לפני עונה היה השחקן הכי חם ולפני שנתיים קיבל הצעה של מיליון וחצי זה לא רציני כמובן.

אבל אני מאמין שאפשר למצוא מתווה כזה או אחר שכן יוציא לפועל את העסקה. מצד שני, גם אם דוד הרשים את הצוות המקצועי, מקווה שמכבי לא תתקע עליו כי עסקאות עם ג'קי זה לרוב נגמר רע וכי יש עוד כמה אופציות לא רעות בכלל.

7 דקות לפני, snufkin said:

הזהרנו אותך כמה פעמים שציבוטה לא יהיה במכבי

לא ציפיתי שהוא יהיה פה ואמרתי את זה כמה פעמים. לא היה סיכוי מבחינתו ולא מבחינת מכבי. הבעיה שיש לנו בעיה רצינית באגף ואין עוד פתרון ישראלי.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אם מכבי רוצה אותו כנראה שפטריק התרשם ממנו. לא מבין מאיפה הזלזול.

צ'יבוטה, קניקובסקי וג'אן אכן סיפורים מבאסים, אבל זה חלק מלהשקיע כל כך הרבה בנוער. תמיד יהיה את אלה שיתפספסו. על כל אחד כזה יש כמה שויתרנו עליהם ועשינו בשכל. 

להביא את אלמוג שעד לפני עונה היה השחקן הכי חם ולפני שנתיים קיבל הצעה של מיליון וחצי זה לא רציני כמובן.

אבל אני מאמין שאפשר למצוא מתווה כזה או אחר שכן יוציא לפועל את העסקה. מצד שני, גם אם דוד הרשים את הצוות המקצועי, מקווה שמכבי לא תתקע עליו כי עסקאות עם ג'קי זה לרוב נגמר רע וכי יש עוד כמה אופציות לא רעות בכלל.

אין לי בעיה עם פספוסים, זה חלק המעניין. כדורגל זה חור שחור של מיליון משתנים. אף אחד לא באמת יודע בוודאות מי יפרוץ ומתי. לא מזלזל בדין דוד. לא רוצה להישחט על החלוץ השני. מוכן לשלם והרבה עבור צ'יבוטה וביטון. 

Just now, Dbolsa said:

וואלה ספורט מדווחים שחיפח עשתה פריצת דרך לגבי ההעברה שלו לצורך העניין אין סימוכין לזה בגוגל או בטוויטר

כי זה בין סוכנים. למה שיהיה לזה סימוכין רשמי? חיפה ומכבי, כל אחת מהצד שלה מנסה לסגור.

24 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אף אחד לא סוגר את העונה ונראה שאתה צריך יותר מכולם את הרגיעון חח.

עכשיו ברצינות, אין הרבה היצע של שחקנים יצירתיים ובכלל שמתאימים לנו ומצד שני עוזבים שחקנים בעמדות חשובות.

אני רגוע מאוד בכל הקשור למכבי, יש לי את הבעלים הכי טוב בליגה, כיס עמוק + אהבה לקבוצה + ערכים + הוכיח שהוא פה לזמן ארוך + לא מתנהל עם אגו, לא חושב שהוא מנהל ספורטיבי, ממנה אנשים איכותיים לתפקידי מפתח, אם טועה מתקן (אהלן דוניס), 
גם בעונות של פייר פליי הביא לנו 2 אליפויות גדולות עם השחקנים המדהימים שהוא מגדל לנו בבית, 
בטח לא אלך להקיא בגלל שצ'יבוטה חותם בחיפה, לא מבין את הלחץ שלכם.  עם כל המגבלות, עם כל הצרות, בלי חיזוק, היינו קרובים מאוד לסגור את הפער שדוניס השאיר לנו, 
שנה הבאה דוניס לא פה ברוך השם, זה משחק אחר. 
כן צריך ארגון מחדש של הסגל, יש כמה עמדות שנואשות לשינויים, להתעלם מזה לא יעזור, צריך להכיר בזה, אבל לבנות את כל האופטימיות שלך לעונה על צ'יבוטה? אם יחתום אליפות אם לא יחתום מקום שלישי ולנצח דרבים? בחייאת קלינט.
עיקר השאיפה שלי ברכש היא קניקובסקי + זרים טובים לאן שצריך. אשמח לקבל גם את נחמיאס בראייה להמשך ולהעמקת הסגל, ובן שהר לדעתי יכול להתאים לנו בתור תוספת כוח מהספסל, בוא נגיד שהייתי לוקח אות לפני בלקמן בכל שלב, כמובן שלא להרכב, עדיין צריך חלוץ לרכבים. 
יהיה בסדר. 

30 דקות לפני, המכבייה said:

אין לי בעיה עם פספוסים, זה חלק המעניין. כדורגל זה חור שחור של מיליון משתנים. אף אחד לא באמת יודע בוודאות מי יפרוץ ומתי. לא מזלזל בדין דוד. לא רוצה להישחט על החלוץ השני. מוכן לשלם והרבה עבור צ'יבוטה וביטון. 

קח בחשבון שאם דין דוד יגיע, לא בטוח שיגיע גם חלוץ זר על הראש שלו. יכל מאוד להיות שגררו יוסט לאמצע במקרה הצורך.

אני מאוד מקווה שיגיע זר איכותי לכנף. כל השאר מבחינתי זה בונוס.

10 דקות לפני, snufkin said:

קח בחשבון שאם דין דוד יגיע, לא בטוח שיגיע גם חלוץ זר על הראש שלו. יכל מאוד להיות שגררו יוסט לאמצע במקרה הצורך.

אני מאוד מקווה שיגיע זר איכותי לכנף. כל השאר מבחינתי זה בונוס.

וואלה...דין דוד מספיק טוב כדי להיות ה9 שלנו? 

1 hour ago, המכביסטית15 said:

אני בשוק רק מעצם המחשבה של לתת את אלמוג תמורת דין דוד. מה נסגר? אני לא אביע דעה על דין דוד כי בקושי ראיתי אותו משחק, ויכול להיות שהוא מאוד כשרוני ועוד יתפוצץ פה (הלוואי), אבל מפה ועד לשחרר בתמורה חלוץ כשרוני אחר בן 22? למה? זאת יכולה להיות אחת הטעויות הגדולות שלנו, והיו לא מעט. בסוף נראה אותו עוד איזה שנה מככב בחיפה על הראש שלנו. אסור לוותר עליו כל כך מהר. אני בטוחה שהוא יהיה שחקן גדול בליגה הזאת. למה אי אפשר לקנות שחקנים ולהפסיק עם הטריידים המציקים האלה הרי נגמר הפלייר פליי די. חוץ מזה שמה עם דור ז'אן? אחלה אופציה בתור מחליף ויש מצב שהוא חופשי. כנל קניקובסקי שחייב להגיע למכבי, ויותר מזה- אסור שיגיע לחיפה. מקווה מאוד שמבינים את זה אצלנו. 

יש הבדל גדול בין גלזר \ יונתן \ פרץ כשהיו בגיל של אלמוג לבין איפה שהוא נמצא עכשיו.

ראו עליהם פוטנציאל וכישרון וחספוס של שחקן צעיר. אבל הייתה להם את המנטליות מהרגע הראשון.

הבעיה אצל אלמוג היא לא כשרונית או טכנית שזמן משחק בהשאלה ישפר. אצלו הבעיה היא בראש, ואני לא בטוח שדבר כזה ייפתר

2 דקות לפני, המכבייה said:

יכול להיות מעניין איתו ועם גררו.

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא מכיר אותו מספיק כדי לענות על זה.. יכל להיות שגררו יהיה ה 9 המוביל שלנו ויביאו זר לאגף

Just now, snufkin said:

לא מכיר אותו מספיק כדי לענות על זה.. יכל להיות שגררו יהיה ה 9 המוביל שלנו ויביאו זר לאגף

אני מאמין שיגיע זר שעל הנייר אמור להיות ה-9 בהרכב, אבל כמובן שזה לא מבטיח כלום

1 hour ago, Eli basa said:

אני רגוע מאוד בכל הקשור למכבי, יש לי את הבעלים הכי טוב בליגה, כיס עמוק + אהבה לקבוצה + ערכים + הוכיח שהוא פה לזמן ארוך + לא מתנהל עם אגו, לא חושב שהוא מנהל ספורטיבי, ממנה אנשים איכותיים לתפקידי מפתח, אם טועה מתקן (אהלן דוניס), 
גם בעונות של פייר פליי הביא לנו 2 אליפויות גדולות עם השחקנים המדהימים שהוא מגדל לנו בבית, 
בטח לא אלך להקיא בגלל שצ'יבוטה חותם בחיפה, לא מבין את הלחץ שלכם.  עם כל המגבלות, עם כל הצרות, בלי חיזוק, היינו קרובים מאוד לסגור את הפער שדוניס השאיר לנו, 
שנה הבאה דוניס לא פה ברוך השם, זה משחק אחר. 
כן צריך ארגון מחדש של הסגל, יש כמה עמדות שנואשות לשינויים, להתעלם מזה לא יעזור, צריך להכיר בזה, אבל לבנות את כל האופטימיות שלך לעונה על צ'יבוטה? אם יחתום אליפות אם לא יחתום מקום שלישי ולנצח דרבים? בחייאת קלינט.
עיקר השאיפה שלי ברכש היא קניקובסקי + זרים טובים לאן שצריך. אשמח לקבל גם את נחמיאס בראייה להמשך ולהעמקת הסגל, ובן שהר לדעתי יכול להתאים לנו בתור תוספת כוח מהספסל, בוא נגיד שהייתי לוקח אות לפני בלקמן בכל שלב, כמובן שלא להרכב, עדיין צריך חלוץ לרכבים. 
יהיה בסדר. 

חותם על כל מילה ושחקן שכתבת. 

4 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

חותם על כל מילה ושחקן שכתבת. 

נגמרו לי הלייקים לתת היום (אני נפקן לייקים על כל תגובה נותן חחח) אז קבל +1

בא לי גם לנסות לזרוק שם של שחקן גנרי מהפועל - אושר דוידה. 

צעיר, שחקן אגף והפועל חייבת כסף. חצי מיליון + ברסקי ו/או אלטמן/שלעאטה ולהשאיר אחוזים אצל הפועל. מהעסקאות שג'ורדי עושה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

בא לי גם לנסות לזרוק שם של שחקן גנרי מהפועל - אושר דוידה. 

צעיר, שחקן אגף והפועל חייבת כסף. חצי מיליון + ברסקי ו/או אלטמן/שלעאטה ולהשאיר אחוזים אצל הפועל. מהעסקאות שג'ורדי עושה.

אחלה שחקן אבל לא תקבל אותו בפחות מ 2 מיליון יורו מהניסנובים על 60% מהכרטיס.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אחלה שחקן אבל לא תקבל אותו בפחות מ 2 מיליון יורו מהניסנובים על 60% מהכרטיס.

לא בטוח

הם צריכים להכניס 2.5 מליון

אבל לא נראה לי שמכבי ישלמו גם מליון