Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

איזה קיץ נהדר. מוות ללודוגורץ.

הם מתקדמים מהר, מתקדמים מהר עם ציבוטה, הם די רציניים בעניין קניקובסקי.

לנו כרגע אין אפילו מאמן סגור.

למרות הכול בטוח שתהיה לנו קבוצה טובה, אבל לדעתי אם היינו קצת יותר מהירים הייתה קבוצה אפילו טובה יותר

30 דקות לפני, פנחס שוף said:

גם גררו יכול לשחק בשפיץ'

לא רק יכול אלא גם צריך. לטעמי גם אילון יהיה אפקטיבי יותר שם.

אנחנו צריכים שחקני כנף יותר מחלוצים. חוזז וטל זאת פשוט חוליה חלשה. הייתי מביא שני זרים לכנפיים ובונה על גררו, אלמוג, שהר/שכטר כ9. 

כן הם לא 9 קלאסי, אבל זאת שלישייה שפוטנציאלית יותר איכותית ממה שנבנה עם 9 זר כרגע 

Just now, The yellow Toms said:

אם לא יבוא חיזוק נורמלי לקבוצה בהתאם לשחקנים שעוזבים באמת יש טעם לעונה הקרובה?

לא להסתבך בתחתית + רבע גמר גביע וזאת עונה טובה ?

21 דקות לפני, הישראלי היפה said:

התקדמות משמעותית בהעברת ציבוטה למכבי חיפה - וואלה ספורט

נכנסת לכתבה?

אין בה כלום.. אבל באמת כלום.

זרקו כותרת בלי קשר לכלום.

27 דקות לפני, הישראלי היפה said:

התקדמות משמעותית בהעברת ציבוטה למכבי חיפה - וואלה ספורט

זה היה ברור מההתחלה שישחק בחיפה, לא רואה פה הפתעה.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

עוד מעט נשמע גם התקדמות משמעותית עם דוד וב"ש ונקום מכל החלומות שלנו פה

עכשיו ללכת בכל הכוח על קניקובסקי. אם גם הוא ינחת בחיפה ,אז אנחנו בבעיה.

7 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

עכשיו ללכת בכל הכוח על קניקובסקי. אם גם הוא ינחת בחיפה ,אז אנחנו בבעיה.

גם הוא יגיע לחיפה בסוף

אם מכבי היו חכמים הם היו פונים לכל מיני שחקנים שחיפה רוצה לעלות את המחירים עוד קצת

10 דקות לפני, erantheking21 said:

עוד מעט נשמע גם התקדמות משמעותית עם דוד וב"ש ונקום מכל החלומות שלנו פה

חלומות שלנו, מי ישמע. דין דוד לא חלום שלי. 

אני בשוק רק מעצם המחשבה של לתת את אלמוג תמורת דין דוד. מה נסגר? אני לא אביע דעה על דין דוד כי בקושי ראיתי אותו משחק, ויכול להיות שהוא מאוד כשרוני ועוד יתפוצץ פה (הלוואי), אבל מפה ועד לשחרר בתמורה חלוץ כשרוני אחר בן 22? למה? זאת יכולה להיות אחת הטעויות הגדולות שלנו, והיו לא מעט. בסוף נראה אותו עוד איזה שנה מככב בחיפה על הראש שלנו. אסור לוותר עליו כל כך מהר. אני בטוחה שהוא יהיה שחקן גדול בליגה הזאת. למה אי אפשר לקנות שחקנים ולהפסיק עם הטריידים המציקים האלה הרי נגמר הפלייר פליי די. חוץ מזה שמה עם דור ז'אן? אחלה אופציה בתור מחליף ויש מצב שהוא חופשי. כנל קניקובסקי שחייב להגיע למכבי, ויותר מזה- אסור שיגיע לחיפה. מקווה מאוד שמבינים את זה אצלנו. 

1 דקה לפני, המכביסטית15 said:

אני בשוק רק מעצם המחשבה של לתת את אלמוג תמורת דין דוד. מה נסגר? אני לא אביע דעה על דין דוד כי בקושי ראיתי אותו משחק, ויכול להיות שהוא מאוד כשרוני ועוד יתפוצץ פה (הלוואי), אבל מפה ועד לשחרר בתמורה חלוץ כשרוני אחר בן 22? למה? זאת יכולה להיות אחת הטעויות הגדולות שלנו, והיו לא מעט. בסוף נראה אותו עוד איזה שנה מככב בחיפה על הראש שלנו. אסור לוותר עליו כל כך מהר. אני בטוחה שהוא יהיה שחקן גדול בליגה הזאת. למה אי אפשר לקנות שחקנים ולהפסיק עם הטריידים המציקים האלה הרי נגמר הפלייר פליי די. חוץ מזה שמה עם דור ז'אן? אחלה אופציה בתור מחליף ויש מצב שהוא חופשי. כנל קניקובסקי שחייב להגיע למכבי, ויותר מזה- אסור שיגיע לחיפה. מקווה מאוד שמבינים את זה אצלנו. 

קול השפיות. תודה. 

+ מוסיף שיש מבצע טוב על טיפות לרגיעון לכל האנשים שסוגרים את העונה הבאה כי פאקינג צ'יבוטה (!!) חותם בחיפה. מה זה? 
7290006411693.jpg

5 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

למה כולם פה רושמים שכל השחקנים שאנחנו רוצים סגורים בחיפה? יש משהו שאני לא יודע או שזו פסימיות?

כי זה לא הקיץ הראשון שלנו עם מכבי...

13 דקות לפני, המכבייה said:

חלומות שלנו, מי ישמע. דין דוד לא חלום שלי. 

הוא לא צריך להיות חלום שלך, הוא צריך להיות חלום של המאמן שלך ומסתבר שהוא כזה. לי אישית זה מספיק.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

צ'יבוטה לחיפה, קניקובסקי לנו ואני מבסוט. 
זרוק לי איזה נחמיאס ובן שהר לחדש קצת עומק ובכלל אני פותח שמפנייה. 
אין עוד ישראלים שמזיזים לי יותר מידי

Just now, מכביסט לעד said:

לא רואה סיכוי שקניקובסקי יגיע. לדעתי הוא ילך רק לאירופה.

אני פסימי מטבעי אבל מקווה לטוב

צטט

דין דוד

"דין במשך שנתיים או שלוש הוא אחד המלפפונים הכי חזקים בתקופה הזאת. בכל שנה אני מקבל הצעות מכל הקבוצות הגדולות. אני חושב שהגיע זמנו באמת לנסות דברים אחרים, אבל התשובות אצל הבוס ג'קי. יש פניות מכל הקבוצות הגדולות בארץ לגביו. צריך להפנות את השאלה לג'קי, הוא מנהל את העניינים האלה. הוא בשל וזה מגיע לו, הוא בן 25 ומגיל 18-19 הוא בהרכב של אשדוד. חו"ל? אנחנו פתוחים להכל. תמיד שיש טורניר גדול כמו היורו, השוק פחות אטרקטיבי, התאריכים זזים, כי כל קבוצה חולמת לתפוס איזה להיט מאיסלנד או פינלנד. זה תמיד מאט את השוק".

עידן נחמיאס

"אפשר להגיד שלא יישאר בק"ש, הוא עשה המון שנים שם, תרם הרבה, עשה עונה הרואית. הרבה שנים לא ראיתי בלם שמשחק כל כך הרבה, נותן מספרים שלא רואים כבר, זה נהדר לראות. נחמיאס בגיל וזמן לעזוב ולהתקדם, זה לא סוד שהקבוצות הגדולות כן פנו והן רוצות, אף אחד לא מסתיר את זה. מדברות גם עם איזי, יש נושא השבחה, כמובן שאנחנו מדברים עם קבוצות בחו"ל גם. מאמין שבקרוב תשמעו חדשות לגביו".

קצת מדודו דהאן

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

וואלה מסכים שבשנים האחרונות אנחנו ישנים על האף,אבל אני אופטימי מטבעי ומאמין שיהיה בסדר.