Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

8 דקות לפני, yello said:

צחקתי, פשוט מהיכרות עם ג'קי נראה לי שהוא ירצה שחקנים שיוכל למכור לאלונה / לנשיא עוד שנתיים.

פיבן/ ברסקי יכולים לשחק בהפועל / ביתר ולא עם יציעים ריקים באשדוד, לא רואה את זה קורה.

פיבן כבר שיחק באשדוד. 

בנוסף, לא נראה לי שמכבי תקבע לברסקי(מתוך הערכה אליו) לאן הוא ילך. 

להלן מספר שחקנים מעניניים שאני לא מאמין שילבשו צהוב אי פעם

מופלח שלעאטה

נועם כהן

תומר אלטמן

איל חן

וכמובן שיש את ברסקי שאין לו מקום 

כל אלה בטוח יעניינו את נתניה ואשדוד

4 דקות לפני, המכבייה said:

פיבן כבר שיחק באשדוד. 

בנוסף, לא נראה לי שמכבי תקבע לברסקי(מתוך הערכה אליו) לאן הוא ילך. 

שיחק שם אחרי עונה בלאומית ברמלה, הוא במקום אחר עכשיו. ( אבל שוב, זאת רק הערכה )

לגבי ברסקי צודק.

1 דקה לפני, yello said:

שיחק שם אחרי עונה בלאומית ברמלה, הוא במקום אחר עכשיו. ( אבל שוב, זאת רק הערכה )

לגבי ברסקי צודק.

כן, ברור. מכבי גם לא תוותר עליו ובצדק. 

13 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אם כבר עסקה עם אשדוד, אז הייתי הולך בגדול.

חוץ מדין דוד הייתי מביא את כנען, יודע שאני חי בסרט.

כבר ניסנו כמה פעמים לבצע עסקאות עם בן זקן ואף פעם לא הצלחנו

הצלחנו. השתחרר הפיירפליי ויש לנו גם קאדר שחקנים להציע לג'קי, לדעתי אם מכבי מאוד רוצים, הוא ישחק כאן

3 דקות לפני, המכבייה said:

כן, ברור. מכבי גם לא תוותר עליו ובצדק. 

לא חושב שג'קי יסכים לקבל שחקנים לא מוכחים בתמורה לדין דוד. תצטרך להביא לו שחקן רציני והיחיד שעולה זה פיבן. 

מבאס, אבל זה המצב. צריך לזכור גם שפיבן בן 26 בספטמבר וכרגע לא עשה דברים מדהימים למעט עונה יוצאת דופן.

מישמע איזה שחקן מוכח זה דין דוד

אני בטוח שהוא יעבור לב"ש או לחיפה

יותר נטיה לב"ש, לג'קי ואלונה יש יחסים טובים

מאמין שתוך 3-4 ימים נשמע על הכרזה, אלונה תציע כספים מגוחים לאשדוד והיא תגיד כן.

אה גם אשדוד תרצה מאיתנו השאלות אח"כ

4 דקות לפני, erantheking21 said:

מישמע איזה שחקן מוכח זה דין דוד

אני בטוח שהוא יעבור לב"ש או לחיפה

יותר נטיה לב"ש, לג'קי ואלונה יש יחסים טובים

מאמין שתוך 3-4 ימים נשמע על הכרזה, אלונה תציע כספים מגוחים לאשדוד והיא תגיד כן.

אה גם אשדוד תרצה מאיתנו השאלות אח"כ

שחקן עם אחלה מספרים. על כל שחקן אנחנו אומרים מי ישמע, אבל בסופו של דבר אנחנו צריכים שני חלוצים. הוא יותר טוב ממה שהיה לנו בעונה האחרונה זה בטוח.

22 דקות לפני, erantheking21 said:

להלן מספר שחקנים מעניניים שאני לא מאמין שילבשו צהוב אי פעם

מופלח שלעאטה

נועם כהן

תומר אלטמן

איל חן

וכמובן שיש את ברסקי שאין לו מקום 

כל אלה בטוח יעניינו את נתניה ואשדוד

מסכים איתך לגבי השחקנים שהדגשתי בשחור,לגבי אלטמן ושאלעטה אני מאמין שילבשו ברמה כזו או אחרת את המדים הצהובים.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שחקן עם אחלה מספרים. על כל שחקן אנחנו אומרים מי ישמע, אבל בסופו של דבר אנחנו צריכים שני חלוצים. הוא יותר טוב ממה שהיה לנו בעונה האחרונה זה בטוח.

לתת מספרים באשדוד זה דבר אחד ומכבי זה דבר אחר 

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא חושב שג'קי יסכים לקבל שחקנים לא מוכחים בתמורה לדין דוד. תצטרך להביא לו שחקן רציני והיחיד שעולה זה פיבן. 

מבאס, אבל זה המצב. צריך לזכור גם שפיבן בן 26 בספטמבר וכרגע לא עשה דברים מדהימים למעט עונה יוצאת דופן.

אז שלא יקבל. לא מאד מוטרד אם זה יקרה או לא. לא מוותר על שחר. 

Just now, Raumdeuter said:

מסכים איתך לגבי השחקנים שהדגשתי בשחור,לגבי אלטמן ושאלעטה אני מאמין שילבשו ברמה כזו או אחרת את המדים הצהובים.

לא מאמין שגם הם ילבשו

אלטמן בן 23 כמה אפשר להשאיל אותו? לנצח? אם הוא לא יקבל צ'אנס הוא ידרוש העברה קבועה 

אולי מופלח אפשר להתווכח הוא בן 21 

5 דקות לפני, המכבייה said:

אז שלא יקבל. לא מאד מוטרד אם זה יקרה או לא. לא מוותר על שחר. 

למה? אין לך חלוצים? לעומת זאת פיבן לא שחקן בכיר. קשר במקומו יש לך את עידו שחר, מגן יש את קנדיל וג'ראדלש ובלם פיבן שיחק רק פעם אחת העונה וגם זה עם דוניס. 

למה בעצם להתעקש להשאיר אותו אם אשדוד רוצים אותו כחלק מעסקה? כי הוא נלחם? גם שכטר, ריקן וטב"ח נלחמים, אז? עם כל הכבוד הוא בן 26 ומבחינת יכולת לא עשה משהו מדהים. 

לא חושב שבגללו צריך להפיל את העסקה, גם אם הוא שחקן בית מרגש.

9 דקות לפני, erantheking21 said:

לתת מספרים באשדוד זה דבר אחד ומכבי זה דבר אחר 

נכון. יש מצב שבמכבי יהיה לו יותר קל ויש מצב שיהיה לו יותר קשה, אבל מבחינת יכולת הוא נתן עונה מצוינת.

איזה עוד חלוצים יש פה כבר? כל חלוץ פוסלים כאילו קיין ואגוארו מחכים להצעות. זה השוק, אין מה לעשות.

Just now, מכביסט לעד said:

למה? אין לך חלוצים? לעומת זאת פיבן לא שחקן בכיר. קשר במקומו יש לך את עידו שחר, מגן יש את קנדיל וג'ראדלש ובלם פיבן שיחק רק פעם אחת העונה וגם זה עם דוניס. 

למה בעצם להתעקש להשאיר אותו אם אשדוד רוצים אותו כחלק מעסקה? כי הוא נלחם? גם שכטר, ריקן וטב"ח נלחמים, אז? עם כל הכבוד הוא בן 26 ומבחינת יכולת לא עשה משהו מדהים. 

נכון. יש מצב שבמכבי יהיה לו יותר קל ויש מצב שיהיה לו יותר קשה, אבל מבחינת יכולת הוא נתן עונה מצוינת.

איזה עוד חלוצים יש פה כבר? כל חלוץ פוסלים כאילו קיין ואגוארו מחכים להצעות. זה השוק, אין מה לעשות.

לא פסלתי אותו, אבל העסקה הזאת מראש נראית חסרת פרופציות שיש לך גם הצעות מב"ש, חיפה וג'קי הוא איש ככה שגם צריך לדעת מתי ההגיון עובד ואני אמרתי שלדעתי יההיה מאוד קשה להקדים את ב"ש כי היחסים שלהם ואשדוד טובים יותר, בואו נהיה ריאלים ולהגיד את האמת.

לגבי ההמשך שקיין ואגוארו זה אמרתי גם על צ'יבוטה שפסלו אותו, כרגע אין לך שום חלוץ 9 חתום לעונה הבאה והשנה היו לך 3..אז אתה צריך מינימום 2

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

איך הגעת לזה שהוא בכלל שם שעולה? זה לא יקרה בכל מקרה מבחינת מכבי אבל אני אישית לגמרי טים שחר ומחזיק ממנו ומכבי עוד תפיק תועלת רבה ממנו. הקיץ עוד צעיר, נראה מה התוכנית הכוללת. הם רוצים מאד את דין? הם ימצאו פתרונות. 

13 דקות לפני, erantheking21 said:

לא פסלתי אותו, אבל העסקה הזאת מראש נראית חסרת פרופציות שיש לך גם הצעות מב"ש, חיפה וג'קי הוא איש ככה שגם צריך לדעת מתי ההגיון עובד ואני אמרתי שלדעתי יההיה מאוד קשה להקדים את ב"ש כי היחסים שלהם ואשדוד טובים יותר, בואו נהיה ריאלים ולהגיד את האמת.

לגבי ההמשך שקיין ואגוארו זה אמרתי גם על צ'יבוטה שפסלו אותו, כרגע אין לך שום חלוץ 9 חתום לעונה הבאה והשנה היו לך 3..אז אתה צריך מינימום 2

לא ראיתי שחיפה הגישה עליו הצעה. כל שחקן ישראלי שאנחנו רוצים מפרסמים שגם הם רוצים ולהפך, לא תמיד זה נכון. 

גם ב"ש עם כל הרכישות שעם עושים, לא יודע איפה הוא נכנס שם.

מסכים איתך לגבי צ'יבוטה ושצריך להביא שלושה חלוצים. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

איך הגעת לזה שהוא בכלל שם שעולה? זה לא יקרה בכל מקרה מבחינת מכבי אבל אני אישית לגמרי טים שחר ומחזיק ממנו ומכבי עוד תפיק תועלת רבה ממנו. הקיץ עוד צעיר, נראה מה התוכנית הכוללת. הם רוצים מאד את דין? הם ימצאו פתרונות. 

ניחוש בלבד. לא מרצון ולא מידיעה, אני פשוט לא רואה עוד את מי הם ירצו. הוא מאוד מוערך שם ואצלנו הוא לא שחקן חשוב. 

מעדיף שהוא ישאר כי זה שחקן שחשוב שיהיה בסגל, אבל זה לא אסון אם נקבל את דוד במקומו. צריך לזכור שפיבן כמעט בגיל של פרץ...

אגב 

ג'קי קיבל מאיתנו בחינם את יחזקאל(שחקן שהכשרון שלו גדול מדין דוד לדעתי) בתמורה ל50 אחוז מהעסקה הבאה שהיה אמור לתפור איזה ב"ש או קבוצה בלגית גנרית כלשהי, בתמורה הוא עשה עלינו תרגיל והעביר אותו בחינם לב"ש(אפילו את ספורי הוא לא קיבל) אז למה שהוא יתפור לנו על דין דוד סכום חסר הגיון? אנחנו אחרי קורונה המחירים ירדו פלאים

דין דוד איזה 300 אלף ו2 שחקני נוער ושיגיד תודה, הוא עוד יצטרך אותנו יותר מב"ש שגודל להם דן ביטון פעם ב10 שנים ואצלנו כל שנה יש לנו 8 פוטנציאלים כאלה.

לפני2 שעות , המכבייה said:

רוצה להבין את הלך הרוח- עברנו שלוש עונות מופלאות עם שילוב שיא של שחקני בית. אתה מצפה שמכבי תשמור לעצמה תעודות ביטוח אינסופיות(עם לא מעט סימני שאלה) לנצח? מה עם השחקנים עצמם? עד מתי אתה רוצה לכבול אותם למכבי, עד גיל 27? אין להם רצונות? ומה עם הדורות אחריהם?

תשמע, תסתכל בכל העולם יש  המון שחקנים צעירים שמושאלים כל שנה מחדש עד שהם משתפרים מספיק כדי להיות בקבוצה שלהם או עד שנגמר להם החוזה. 

לדוגמה ג'רלדש שלנו היה שייך לספורטינג במשך 7! שנים עד שנה שעברה שבגיל 29 שחררו אותו בחינם לאפואל (או שנגמר לו החוזה, לא בטוח). כל שנה הוא הושאל לקבוצה אחרת.

עכשיו אני מבין שאין לנו משאבים כמו מועדונים בסדר גודל של ספורטינג או פורטו אבל הייתי מצפה ממכבי שתשמור לפחות על שחקן אחד מבין השלושה האלו בתור אופציה לעתיד, הרי עכשיו אם היה לנו את אחד מהשחקנים האלו (טוב אולי לא אור דסה לא בטוח שהוא ברמה) היה יכול להיות לנו אחלה קשר התקפי לסגל במקום ניקוליץ/ריקן. 

ואם כבר מוכרים, לדעתי צריך לדרוש הרבה יותר מ30 אלף יורו שזה בדיחה לשחקן צעיר עם פוטנציאל, תראה כמה כאב ראש ספורטינג עשו לנו על ג'רלדש שכבר 6 שנים היה בהשאלות אצלהם והיה ברור ששם הוא כבר לא ישחק. מצפה ממכבי שיתכילו לדרוש יותר.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא ראיתי שחיפה הגישה עליו הצעה. כל שחקן ישראלי שאנחנו רוצים מפרסמים שגם הם רוצים ולהפך, לא תמיד זה נכון. 

גם ב"ש עם כל הרכישות שעם עושים, לא יודע איפה הוא נכנס שם.

מסכים איתך לגבי צ'יבוטה ושצריך להביא שלושה חלוצים. 

ניחוש בלבד. לא מרצון ולא מידיעה, אני פשוט לא רואה עוד את מי הם ירצו. הוא מאוד מוערך שם ואצלנו הוא לא שחקן חשוב. 

מעדיף שהוא ישאר כי זה שחקן שחשוב שיהיה בסגל, אבל זה לא אסון אם נקבל את דוד במקומו. צריך לזכור שפיבן כמעט בגיל של פרץ...

בעיני שחקן חשוב. אנחנו כנראה מבינים את המשחק אחרת. ודין שחקן. 

13 דקות לפני, R24 said:

תשמע, תסתכל בכל העולם יש  המון שחקנים צעירים שמושאלים כל שנה מחדש עד שהם משתפרים מספיק כדי להיות בקבוצה שלהם או עד שנגמר להם החוזה. 

לדוגמה ג'רלדש שלנו היה שייך לספורטינג במשך 7! שנים עד שנה שעברה שבגיל 29 שחררו אותו בחינם לאפואל (או שנגמר לו החוזה, לא בטוח). כל שנה הוא הושאל לקבוצה אחרת.

עכשיו אני מבין שאין לנו משאבים כמו מועדונים בסדר גודל של ספורטינג או פורטו אבל הייתי מצפה ממכבי שתשמור לפחות על שחקן אחד מבין השלושה האלו בתור אופציה לעתיד, הרי עכשיו אם היה לנו את אחד מהשחקנים האלו (טוב אולי לא אור דסה לא בטוח שהוא ברמה) היה יכול להיות לנו אחלה קשר התקפי לסגל במקום ניקוליץ/ריקן. 

ואם כבר מוכרים, לדעתי צריך לדרוש הרבה יותר מ30 אלף יורו שזה בדיחה לשחקן צעיר עם פוטנציאל, תראה כמה כאב ראש ספורטינג עשו לנו על ג'רלדש שכבר 6 שנים היה בהשאלות אצלהם והיה ברור ששם הוא כבר לא ישחק. מצפה ממכבי שיתכילו לדרוש יותר.

אין פה שוק של קונים בכלל מלבד שלוש שהן יריבות פוטינציאליות שלך ולא תמכור להן. אין שוק למכירה. לא קיים. סתם אגדה. לסחורה של ספורטינג- כל העולם מחכה ויכול לשלם השאלות ואולי גם קניה. לאור דסה מחכות במקסימום 5 קבוצות גנריות מליגת העל ואתה תשלים משכורת כי השאלות הן לא משלמות בדרך כלל.  מנגנון ההשאלות והתחזוק של זה הוא יקר בפני עצמו. אי אפשר למתוח את זה ליותר מידי שנים כשכל הזמן באים עוד ועוד שנתונים. ובטח שאי אפשר לדעת מראש מי בוודאות יפרוץ ומי לא. כדורגל הוא חור שחור של מיליון משתנים.  

הוספתי את דין דוד לרשימת המועמדים

גם הוספתי תוסף מה דעתי על כל מועמד וכל מתנדנד

המצב בחלון כרגע:

מועמדים

צ'יבוטה(לפי האגודל)-לדעתי סיכוי שיגיע נמוך, למרות שהוא ריאלי, גם חיפה בתמונה ויהיה קשה מאוד להתחרות איתם.

נחמיאס-אם לא יחתום בבלגיה, הוא עשוי  להגיע, סיכוי סביר שיגיע אולי בסוף

בן שהר(לפי וואן)-סיכוי קלוש, לא הוזכר כמועמד מעבר ואם זה היה ריאלי כבר היו מתקמדים בו.

קניקובסקי-סיכוי קלוש, נתניה רוצים הרבה כסף והוא שואף להגיע לאנגליה.

דין דוד(רשום שמכבי פנו רשמית)-סיכוי סביר+, מקווה שהפעם לשם שינוי אשדוד לא יערימו קשיים למרות שבטוח שכן.

שמיר(לפי האגודל)-סיכוי אפסי, לדעתי גם לא מועמד בכלל, האגודל זרק את השם שלו.

ניר ביטון(לפי האגודל)-סיכוי קלוש כרגע, הכל תלוי מה סלטיק ידרשו ואז אולי יהיה אפשר להעריך את הסיכוי.

מתנדנדים:

טיבי(סיים חוזה)-לדעתי סיכוי נמוך שיעזוב, רשמו שמכבי יציעו אולי חידוש חוזה , מאמין שיקבל.

פרץ(סיים חוזה)-מכבי כבר הציעו חוזה, כרגע זה 50-50 תלוי במכבי יותר עד כמה הם מוכנים.

כהן(רוצה לעזוב)-סיכוי גבוה שיעזוב, השחקן רוצה להתקדם והגיע הזמן.

סבוריט(סיים חוזה)-כמו פרץ, 50-50 הכל תלוי בשחקן יותר ממכבי.

הרננדס(אופציה מומשה, אבל לא סגור על השארות)-כנ"ל כמו סבוריט

פשיץ'(לא ברור מה הסטטוס שלו)-סיכוי גבוה שיעזוב, לא רוצה להשאר פה .

שכטר(סיים חוזה)-סיכוי גבוה שיעזוב, לא קיבל עד כה הצעה ולא נראה שיקבל

ריקן(סיים חוזה)-כנ"ל(חבל)

בלקמן(סיים חוזה)-כנ"ל(חדשות טובות)

ניקוליץ'(לא סיים חוזה לצערנו, אבל אולי הפעם נצליח להפטר ממנו)(אמן)

לגבי טננבאום הוא גם סים חוזה, יש מו"מ ולא נראה שאמור להיות בעיה כלשהי.

פודקאסט עם רז אמיר ששמעתי עכשיו. ממליץ. אומר שם כמה דברים מעניינים כולל קצת אור על מה קרה עם ניקוליץ' ומוסיף גם ידיעה מפתיעה שיש מצב שאלמוג ילך לאירופה.