Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

56 דקות לפני, itanar said:

מיץ' כלכלית במצב מצויין.

החברה שלו חזרה להרביץ.

מאמין שאם באמת נגמר הפייר פליי, יהיה בסדר.

נראה לי שאתה עומד להיות מופתע

אם היה מדובר בנדלן, זה היה 10- 10. זה לא. מיטש נענש בפייר פליי על אובר! השקעה, בוא נודה. זה של מיטש. פעם יבחר טוב יותר ופעם פחות. זאת הרנדומליות של המשחק. 

לפני1 שעה , itanar said:

מיץ' כלכלית במצב מצויין.

החברה שלו חזרה להרביץ.

מאמין שאם באמת נגמר הפייר פליי, יהיה בסדר.

מכבי כארגון חייבת להרביץ. להמשיך ולנסות להשתפר. 

מיץ' כבר אמר העונה שזו קבוצה שהוא מאוד גאה בה ומעריך אותה. אם אתם חושבים שהוא לא מרוצה ממה שקורה אז אתם לא מחוברים למציאות. זה כמובן לא קשור לשאלה האם נעשית פה עבודה מקצועית טובה או לא. זאת פשוט עובדה.

אישית, אני חושב שהיינו חייבים לעשות קיץ טוב יותר, ולמען האמת גם ינואר טוב היה כנראה מספיק לתואר. אבל זו דרך הניהול של מיץ', לטוב ולרע. כמו במקרה של אצילי ומיכה, אני נאלץ לבלוע את הצפרדע כי אני מבין שבתוחלת זו דרך שנמשיך להיות בה המועדון הכי מצליח במדינה.

Just now, אלק נילאש said:

מיץ' כבר אמר העונה שזו קבוצה שהוא מאוד גאה בה ומעריך אותה. אם אתם חושבים שהוא לא מרוצה ממה שקורה אז אתם לא מחוברים למציאות. זה כמובן לא קשור לשאלה האם נעשית פה עבודה מקצועית טובה או לא. זאת פשוט עובדה.

אישית, אני חושב שהיינו חייבים לעשות קיץ טוב יותר, ולמען האמת גם ינואר טוב היה כנראה מספיק לתואר. אבל זו דרך הניהול של מיץ', לטוב ולרע. כמו במקרה של אצילי ומיכה, אני נאלץ לבלוע את הצפרדע כי אני מבין שבתוחלת זו דרך שנמשיך להיות בה המועדון הכי מצליח במדינה.

אני חייב הסבר לזה.

קיץ 2012 הוא דרך הניהול של מיטש? ינואר 2013?

קיץ 2018?

אתם באמת לא חושבים שמשהו השתנה ב"דרך הניהול" של גולדהאר?

Just now, turgi said:

אני חייב הסבר לזה.

קיץ 2018?

דרך הניהול היא שמיטש הבעל בית והוא קובע הכל. הכל עובר דרכו כולל החוזים הכי קטנים, מנהלים, אנשי מקצוע וחוזה אסטרונומי לזהבי. הוא מחליט בסוף אם משהו עושה לו הגיון או לא. בנקודת זמן מסויימת הוא חשב שמה שנכון זה ג'ורדי וזרים וקבוצה שלמה מבחוץ והיום הוא מאמין (כנראה בגלל/בזכות הפייר פליי) במה שהוא מגדל בבית ובפיזור סמכויות קצת אחר. אתה רואה למשל שעל מאמן ישראלי הוא עדיין לא סומך.

כל תלונה שיש על חיזוק או לא או מנהל מקצועי או לא צריכה להיות אליו ורק אליו. לא ליצחקי או ואן לובן או שרון תמם או איזה "קוף" אחר. הוא מיקרו מנג'מנט, ואני לא אומר את זה רק על סמך ראיונות. 

כמו שאמרתי, אני חושב שהקיץ הזה למשל, בניגוד לקיץ של 2013 (אוסקר אם לא טעיתי) הוא קיץ רע. אבל זה מה יש. ככה הוא מנהל את זה. יש תלונות נקודתיות ולא מעט דברים שאישית הייתי עושה אחרת, כמו הקיץ האחרון שציינתי למשל. בסוף הבנאדם יודע לנהל עסקים יותר טוב מכולנו ואני מאמין שלאורך זמן זה יוכיח את עצמו. זה גם מה שקורה בפועל למרות שהיו לא מעט פעמים שכולם (כולל אני) צעקו גוועלד. יכול להיות שעוד חמש שנים מעכשיו, נפסיק להילחם על אליפות כל שנה ונהיה לא רלוונטים ואז אולי אשנה את דעתי. כרגע אני לפחות לא רואה את זה באופק.

12 דקות לפני, turgi said:

אני חייב הסבר לזה.

קיץ 2018?

מה השתנה מעבר לאתגר שהוא לקח על עצמו אז בקייצים שציינת לעומת הורדת הפרופיל והתקציב(מאילוץ של הפייר פליי ועוד אחרים שקשורים אליו)? יש לו גם ימים לא מוצלחים או פחות טובים. זה לא נדלן שגם שם אין לו ולאף אחד אחר מאה אחוז פגיעה. אם ברק שם, זה כי ככה מיטש רוצה. אם טוויטו כבר לא שם, כי ככה מיטש רוצה. פיטר את דוניס והציל את העונה הזאת מכיליון מוחלט? אחלה. מה עוד צריך לבקש?

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

דרך הניהול היא שמיטש הבעל בית והוא קובע הכל. הכל עובר דרכו כולל החוזים הכי קטנים, מנהלים, אנשי מקצוע וחוזה אסטרונומי לזהבי. הוא מחליט בסוף אם משהו עושה לו הגיון או לא. בנקודת זמן מסויימת הוא חשב שמה שנכון זה ג'ורדי וזרים וקבוצה שלמה מבחוץ והיום הוא מאמין (כנראה בגלל/בזכות הפייר פליי) במה שהוא מגדל בבית ובפיזור סמכויות קצת אחר. אתה רואה למשל שעל מאמן ישראלי הוא עדיין לא סומך.

כל תלונה שיש על חיזוק או לא או מנהל מקצועי או לא צריכה להיות אליו ורק אליו. לא ליצחקי או ואן לובן או שרון תמם או איזה "קוף" אחר. הוא מיקרו מנג'מנט, ואני לא אומר את זה רק על סמך ראיונות. 

כמו שאמרתי, אני חושב שהקיץ הזה למשל, בניגוד לקיץ של 2013 (אוסקר אם לא טעיתי) הוא קיץ רע. אבל זה מה יש. ככה הוא מנהל את זה. יש תלונות נקודתיות ולא מעט דברים שאישית הייתי עושה אחרת, כמו הקיץ האחרון שציינתי למשל. בסוף הבנאדם יודע לנהל עסקים יותר טוב מכולנו ואני מאמין שלאורך זמן זה יוכיח את עצמו. זה גם מה שקורה בפועל למרות שהיו לא מעט פעמים שכולם (כולל אני) צעקו גוועלד. יכול להיות שעוד חמש שנים מעכשיו, נפסיק להילחם על אליפות כל שנה ונהיה לא רלוונטים ואז אולי אשנה את דעתי. כרגע אני לפחות לא רואה את זה באופק.

בדיוק. ואחדד-קבצן שגם סלקטיבי מי היד שתאכיל אותו(שבזכותו בנית בית) זאת בהחלט המצאה חדשה. 

16 דקות לפני, אלק נילאש said:

מסכים עם הכל, בעיקר עם המודגש.

זה עדיין לא מסביר איך בימי מנספורד היה רכש והארכות חוזים כבר בחודש יולי ועכשיו זה נגרר לאוקטובר.

12 דקות לפני, המכבייה said:

מה השתנה מעבר לאתגר שהוא לקח על עצמו אז בקייצים שציינת לעומת הורדת הפרופיל והתקציב(מאילוץ של הפייר פליי ועוד אחרים שקשורים אליו)? יש לו גם ימים לא מוצלחים או פחות טובים. זה לא נדלן שגם שם אין לו ולאף אחד אחר מאה אחוז פגיעה. אם ברק שם, זה כי ככה מיטש רוצה. אם טוויטו כבר לא שם, כי ככה מיטש רוצה. פיטר את דוניס והציל את העונה הזאת מכיליון מוחלט? אחלה. מה עוד צריך לבקש?

אני לא מבין למה אתה ממשיך לציין את המובן מאליו ובכזאת אגרסיביות ובכנות שאין סיבה לפתח דיון אם אנחנו מסכימים על הדברים האלה.

28 דקות לפני, turgi said:

זה עדיין לא מסביר איך בימי מנספורד היה רכש והארכות חוזים כבר בחודש יולי ועכשיו זה נגרר לאוקטובר.

אני לא מבין למה אתה ממשיך לציין את המובן מאליו ובכזאת אגרסיביות ובכנות שאין סיבה לפתח דיון אם אנחנו מסכימים על הדברים האלה.

בוא נגיד שמיץ' שינה ואולי גם ישנה לאורך הזמן את איך שהדברים קורים. זה בא לידי ביטוי בסמכויות המקצועיות השונות שהיו לג'ורדי, למנספורד והיום, לאנשים השונים שנמצאים במערכת. זה לא שיש "מנהל מקצועי" שהתפקיד שלו הוגדר בדיי וואן ומאז הכל מקובע. בנוסף, מיץ' שינה את חופש הפעולה שהוא נותן לאנשי מקצוע במועדון - לחלק שחרר יותר כבל וחלק פחות. תבין לבד איפה אנחנו היום. אני לא יודע מה עובר לו בראש או מדבר איתו אבל מכיר גורמים במועדונים וניזון מחלקי סיפורים.

שוב, אני לא חושב שהדברים נעשים בצורה מושלמת. בטח לא אם מסתכלים על דברים נקודתיים - בין אם זה חלונות שלמים או בין אם זה החתמה/שחרור של שחקן כזה או אחר. יותר מזה, אני גם מנהל בחיי האישיים ואני לא מאמין בכלל במיקרו מנ'גמנט. היה לי בעבר מנהל כזה ואני חושב שזה פשוט נוראי ולא יעיל. אבל וואלה עם תוצאות קשה להתווכח - מיץ' הוא אחד העשירים בעולם והרים את האימפריה הזו מהקרשים לשנים הכי יפות שלה. ככה שבינתיים אני סותם את הפה ונותן לו לפעול בדרך שלו, גם כשנראה לי שהולכים להתנגש בקיר כמו בקיץ הזה או בקיץ שג'ורדי עזב. זו השורה התחתונה. אני חס וחלילה לא אומר לאף אחד למה הוא מתמרמר או מבקר את מה שקורה, מותר לבקר  - רק שתבינו ש(א) זה הכל מיץ' ו(ב) מבחינתו ומבחינת המועדון כן יש סמכות מקצועית כרגע במכבי, זה פשוט פועל אחרת מבעידן ג'ורדי ובעידן מנספורד. אין לי מושג אם זה יימשך גם בעונה הקרובה או שיהיו שוב, ואם היה לי גם לא הייתי אומר בכל מקרה.

32 דקות לפני, turgi said:

אגרסיביות? חלילה. אני מהרגועים היום בפיד(ברמת התוצאה של היום) רק מציין כבר חודשים שאם יש ש.ג, הוא מונה על ידי הבוס. ולבוס יש שנים טובות ופחות טובות. כמו לכולנו בעצם. ואני בכלל חושב שזאת עונה לדורות מבחינת הפקת הלקחים שלה שתיהיה לרוב בזכות ולא לחובה אבל גם החובה חשובה לא פחות. גם בקשר למאנספורד, הוא העריך חוזים כי הוא קיבל חבל מהבוס. תבין, אתה לא יכול לשנות את חברת המים שלך בקריית שלום מבלי שמיטש ירצה הסבר ולמה זה עבר מנביעות למיי עדן. מאנספורד האריך כי קיבל את החבל להאריך. מיטש מאד צנטריאלי גם כי הוא כזה וגם כי הוא נכווה. אשמח אם מיטש יחזור למיקרו באמת, אולי זה כבר לא יקרה(ואולי המשאבים הם באמת רק נוער ואלו משאבים אדירים) אבל אני יכול להיות רגוע יחסית במקרו. יש פה עניין אמיתי. 

ואחרי החפירה- ברק יצחקי/מאנספורד/ביין לא יגרמו למיטש לעשות מעשה בלי לשכנע אותו קודם.הוא מחובר טוטאל. אז...

1הוא בחר בהם

2 אולי הם לא משכנעים מספיק 

3 אולי יש תמונה גדולה שהם רואים ואנחנו לא.

4קשה לי לחשוב שמיטש מממנה אנשים שלא טובים לו מספיק.

במקביל, חלק מחומר השחקנים הוא ירושות של פעם, חלק מהרפורמה ופיתוח מחלקת הנוער היא ילדים שיעלו. כאן צריך עין גאונה. אבל גם כאן מי שיבחר את העין הוא מיטש. ויש מצב טוב שהוא בחר בה כבר לפני חמש שנים בפטריק. ואם מיטש מבסוט מהשינוי העונה על פי מילותיו הנדירות, אז זה מה שיש. 

לא מדבר על רזולוציות של איכות משחק ותוצאות. על זה ניתן להלל ולבקר לגמרי. זה הכדורגל.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

בוא נגיד שמיץ' שינה ואולי גם ישנה לאורך הזמן את איך שהדברים קורים. זה בא לידי ביטוי בסמכויות המקצועיות השונות שהיו לג'ורדי, למנספורד והיום, לאנשים השונים שנמצאים במערכת. זה לא שיש "מנהל מקצועי" שהתפקיד שלו הוגדר בדיי וואן ומאז הכל מקובע. בנוסף, מיץ' שינה את חופש הפעולה שהוא נותן לאנשי מקצוע במועדון - לחלק שחרר יותר כבל וחלק פחות. תבין לבד איפה אנחנו היום. אני לא יודע מה עובר לו בראש או מדבר איתו אבל מכיר גורמים במועדונים וניזון מחלקי סיפורים.

שוב, אני לא חושב שהדברים נעשים בצורה מושלמת. בטח לא אם מסתכלים על דברים נקודתיים - בין אם זה חלונות שלמים או בין אם זה החתמה/שחרור של שחקן כזה או אחר. יותר מזה, אני גם מנהל בחיי האישיים ואני לא מאמין בכלל במיקרו מנ'גמנט. היה לי בעבר מנהל כזה ואני חושב שזה פשוט נוראי ולא יעיל. אבל וואלה עם תוצאות קשה להתווכח - מיץ' הוא אחד העשירים בעולם והרים את האימפריה הזו מהקרשים לשנים הכי יפות שלה. ככה שבינתיים אני סותם את הפה ונותן לו לפעול בדרך שלו, גם כשנראה לי שהולכים להתנגש בקיר כמו בקיץ הזה או בקיץ שג'ורדי עזב. זו השורה התחתונה. אני חס וחלילה לא אומר לאף אחד למה הוא מתמרמר או מבקר את מה שקורה, מותר לבקר  - רק שתבינו שהכתובת היא מיץ' ורק הוא.

יפה. אנחנו גם מסכימים שהוא כן שינה.

ואנחנו כן מסכימים שהעסק לא מושלם כרגע.

ומסכימים על זה שכל הביקורת אמורה להיות מופנית אליו ולא לאנשים אותם הוא מינה.

2 דקות לפני, turgi said:

יפה. אנחנו גם מסכימים שהוא כן שינה.

ואנחנו כן מסכימים שהעסק לא מושלם כרגע.

ומסכימים על זה שכל הביקורת אמורה להיות מופנית אליו ולא לאנשים אותם הוא מינה.

אתה נורמלי? כותב לך מגילה בדיוק על זה. אתה ברוגז? 

עניתי לשניכם, אין צורך להיעלב.

בשורה התחתונה בין איפה שאנחנו היום לבין איפה שהיינו לפני עשר שנים - כולם מעדיפים את היום.

בשורה מעל, יש דברים שצריך לשפר ואשמח אם יפעלו לשפר.

11 דקות לפני, turgi said:

בשורה התחתונה בין איפה שאנחנו היום לבין איפה שהיינו לפני עשר שנים - כולם מעדיפים את היום.

ברור, אבל אני גם לא אומר את זה. זה לא מסוג ההודעות של מגיע לכם רק לוני. אני כן חושב שדברים היו צריכים להיעשות אחרת. אבל אני חושב את זה כבר כמה קייצים ווואלה האליפויות וההישגים ממשיכים לזרום, אז מי אני שאמשיך לפקפק? כמובן שכל אחד יעשה מה טוב לו, הפורום זה המקום להתווכח וכו'

33 דקות לפני, turgi said:

אני אומר שגם בניאונאסים של העשור המצליח, שום דבר הוא לא מושלם. אתה מכיר את המשפט של פיני גם כשגם שאתה מצליח אתה טועה המון. בכל משחק. מסה של החלטות ואין לדעת אם היה משתנה אם עשית אחרת. צריך המון לשפר ובאידיאל, לחזור לנקודת ההתחלה של מיטש שניכר שהיתה שם יותר מעורבות, עניין, תשוקה. תמיד צריך לתחזק. ואולי מכבי הגשימה את יעודה קצר הטווח לקחת תארים לא משנה מה, ומפתחים עוד דברים כדי לבסס את זה. יש המון מקום לשיפור. 

35 דקות לפני, אלק נילאש said:

ברור, אבל אני גם לא אומר את זה. זה לא מסוג ההודעות של מגיע לכם רק לוני. אני כן חושב שדברים היו צריכים להיעשות אחרת. אבל אני חושב את זה כבר כמה קייצים ווואלה האליפויות וההישגים ממשיכים לזרום, אז מי אני שאמשיך לפקפק? כמובן שכל אחד יעשה מה טוב לו, הפורום זה המקום להתווכח וכו'

זהו שזה לא כל כך נכון.

שלושת האליפויות הראשונות היו על בסיס קיץ מאוד מוצלח.

שתי האחרונות היו על בסיס קיץ מאוד מוצלח.

8 דקות לפני, turgi said:

זהו שזה לא כל כך נכון.

שלושת האליפויות הראשונות היו ספוגות באנרגיה וכסף של התחלה חדשה. ג'ורדי(דוגמא מעולה לעייפות חומר בהמשך וטעויות) מיקסם הכל. כמו שאתה טוען, נרדמנו ובאה בש ובשוונג אדיר היתה על הגה הנהג. הגיע הפייר פליי ומודל רזה יותר ופגעת בול במאמן. לא היה קיץ מדהים בין השנתיים של איביץ כאן מחוזק בבן. עפת מאירופה בצורה משפילה ועם כח אדם משובח. ומשם התגלגלת לקןרונה והקשיים האובייקטיבים לעמוד ברף שיצרת. המועדון והשחקנים עשו מאמץ עצום לסחוב את עצמם לאליפות. זה לא כזה שחור. מסכים שקיץ טוב הוא מנבא סביר לעונה מעולה. אבל אני כבר לא יודע מה הקריטריונים של מיטש לקיץ סביר. וזה עניין בפני עצמו. 

לפני2 שעות , turgi said:

זהו שזה לא כל כך נכון.

איזה קיץ בדיוק גרם לשתי עונות אחרונות? 

העונות האלה הם נטו תוצאה של מאמן ושל שחקנים טובים מהנוער שלנו מחוזקים בשוער שסוף סוף התעלה על עצמו בעונה  הראשונה ושוער אנונימי שהכל הלך לו בעונה השנייה  (והרבה הרבה הרבה מזל שהמתחרות שלנו היו גרועות ביותר, הראיה לכך היא שבאירופה היינו גרועים עם איביץ)

ועם כמה שזה יפה, זה לא דרך התנהלות של קבוצה ברמה גבוהה, צריך להשקיע מדי פעם

לפני5 שעות , המכבייה said:

אגרסיביות? חלילה. אני מהרגועים היום בפיד(ברמת התוצאה של היום) רק מציין כבר חודשים שאם יש ש.ג, הוא מונה על ידי הבוס. ולבוס יש שנים טובות ופחות טובות. כמו לכולנו בעצם. ואני בכלל חושב שזאת עונה לדורות מבחינת הפקת הלקחים שלה שתיהיה לרוב בזכות ולא לחובה אבל גם החובה חשובה לא פחות. גם בקשר למאנספורד, הוא העריך חוזים כי הוא קיבל חבל מהבוס. תבין, אתה לא יכול לשנות את חברת המים שלך בקריית שלום מבלי שמיטש ירצה הסבר ולמה זה עבר מנביעות למיי עדן. מאנספורד האריך כי קיבל את החבל להאריך. מיטש מאד צנטריאלי גם כי הוא כזה וגם כי הוא נכווה. אשמח אם מיטש יחזור למיקרו באמת, אולי זה כבר לא יקרה(ואולי המשאבים הם באמת רק נוער ואלו משאבים אדירים) אבל אני יכול להיות רגוע יחסית במקרו. יש פה עניין אמיתי. 

ואחרי החפירה- ברק יצחקי/מאנספורד/ביין לא יגרמו למיטש לעשות מעשה בלי לשכנע אותו קודם.הוא מחובר טוטאל. אז...

1הוא בחר בהם

2 אולי הם לא משכנעים מספיק 

3 אולי יש תמונה גדולה שהם רואים ואנחנו לא.

4קשה לי לחשוב שמיטש מממנה אנשים שלא טובים לו מספיק.

במקביל, חלק מחומר השחקנים הוא ירושות של פעם, חלק מהרפורמה ופיתוח מחלקת הנוער היא ילדים שיעלו. כאן צריך עין גאונה. אבל גם כאן מי שיבחר את העין הוא מיטש. ויש מצב טוב שהוא בחר בה כבר לפני חמש שנים בפטריק. ואם מיטש מבסוט מהשינוי העונה על פי מילותיו הנדירות, אז זה מה שיש. 

לא מדבר על רזולוציות של איכות משחק ותוצאות. על זה ניתן להלל ולבקר לגמרי. זה הכדורגל.

מנספורד קיבל את החבל להאריך חוזה זה ברור. גם ג'ורדי. אבל יכול להיות ששניהם ידעו ללחוץ על מיטש ולהסביר לו את ההכרחיות בפעולות האלה. אולי היום אין מי שיעשה את זה.

לפני2 שעות , maccabi-king said:

איזה קיץ בדיוק גרם לשתי עונות אחרונות? 

העונות האלה הם נטו תוצאה של מאמן ושל שחקנים טובים מהנוער שלנו מחוזקים בשוער שסוף סוף התעלה על עצמו בעונה  הראשונה ושוער אנונימי שהכל הלך לו בעונה השנייה  (והרבה הרבה הרבה מזל שהמתחרות שלנו היו גרועות ביותר, הראיה לכך היא שבאירופה היינו גרועים עם איביץ)

ועם כמה שזה יפה, זה לא דרך התנהלות של קבוצה ברמה גבוהה, צריך להשקיע מדי פעם

הקיץ הראשון היה קיץ מושלם.

למה? כי חששנו מאוד אחרי שג'ורדי עזב ונפתח פתאום עידן חדש, אבל במכבי לא חשבו פעמיים. מינו את איביץ' מהר מאוד, הביאו את הזרים מהר מאוד, בדיוק לעמדות שהיינו צריכים ובהמשך התברר שהם זרים אדירים, הביאו רכש ישראלי איפה שהיה צריך (שכטר, קנדיל) והחזירו את המושאלים שהיו מוכנים. התגברנו על העזיבה של וידאר שהיה שחקן ההתקפה הכי טוב שלנו. 

ברור שאם היה מאמן אחר במקום איביץ' באותה עונה לא היינו עושים עונה כזאת מפגרת, אבל אליפות היינו לוקחים. 

באירופה כשלנו בגלל פנדל על כלום והרבה פציעות בתחילת הקמפיין בעונה השנייה. עבר שם משהו על איביץ' ועל הקבוצה והמשהו הזה גרם לנו לשנות את המשחק ולקחת עוד אליפות. 

העונה לעומת זאת הבאנו קמפיין אדיר באירופה, אבל ברור לכולם שהיינו קבוצה יותר טובה בשנתיים האחרונות מאשר היום ככה שאירופה זה לא תמיד מדד נכון.

לפני5 שעות , אלק נילאש said:

עם המשפט הזה אני הולך כל הזמן ואמרתי אותו גם בקיץ אחרי שלא הגיע רכש וכולם אמרו כמה הכל גרוע, צריך להסתכל על הישגים בסוף,

אם יש מנכ"ל כזה או אחר או מנהל מקצועי/מחלקת כדורגל זה לא ממש מעניין. לא יודע איך העונה תיגמר,

אבל היינו בכל המסגרות עד הסוף כולל 32 אחרונות באירופה, מבחינתי זה הצלחה. 

58 דקות לפני, Keano said:

עם המשפט הזה אני הולך כל הזמן ואמרתי אותו גם בקיץ אחרי שלא הגיע רכש וכולם אמרו כמה הכל גרוע, צריך להסתכל על הישגים בסוף,

אם יש מנכ"ל כזה או אחר או מנהל מקצועי/מחלקת כדורגל זה לא ממש מעניין. לא יודע איך העונה תיגמר,

אבל היינו בכל המסגרות עד הסוף כולל 32 אחרונות באירופה, מבחינתי זה הצלחה. 

מועדון כמו מכבי צריך להסתכל גם על הדרך. ההישגים היו למרות הדרך ולא בזכותה.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מועדון כמו מכבי צריך להסתכל גם על הדרך. ההישגים היו למרות הדרך ולא בזכותה.

אתה מדבר כאילו יש פה ניהול של בני יהודה.

הפוך, הדרך זה מה שהחזיק את המועדון בתמונה עד הסוף. 

1 דקה לפני, Keano said:

אתה מדבר כאילו יש פה ניהול של בני יהודה.

הפוך, הדרך זה מה שהחזיק את המועדון בתמונה עד הסוף. 

הכל ביחס לסטנדרטים שמכבי שואפת אליהם. הדרך הכללית החזיקה אותנו, הדרך של הניהול העונה פחות. 

בכל מקרה כרגע זה כבר מאוחר מדי. השאלה אם נדע לעשות את התיקונים בקיץ.