Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

5 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא יודע, הנאמן הזה לא איש כדורגל כדורגל וכנראה לא מעניין אותו סגל שחקנים (אחרת לא היה מוותר על זרגרי במחיר זול יחסית).

עיקר התפקיד שלו כלכלי, להחזיק את המועדון כלכלית.

בכל מקרה, אנחנו לדעתי לא בתמונה ולא נהיה בתמונה, כי אנחנו לא בנויים למהלכים מהירים בכל מה שקשור לרכש.

הוא מוערך מאוד בכדורגל ומונה למפרק של הפועל חיפה ומס' אגודות שונות בכדורגל(כמו הפועל פ"ת)

ייצב את המערכת בב"ש והביא מועדון יחסית "שמן" לתצורה מאוד רזה ועדיין לשמור על הצלחה מקצועית.

הוא מחובר מאוד לענף, ונמצא בקשר טוב עם לא מעט מהבעלים הבולטים בליגה.

מבטיח לך שהוא יודע טוב מאוד מה הוא עושה, גם אם בעינינו זה במכירת חסר-כנראה שהתזרים והמצב הכלכלי בבית"ר דורש את זה.

מה שהוא הצליח לעשות בב"ש אין שום סיבה שלא יצליח לבצע בבית"ר.

1 hour ago, קמחי said:

ההצעה כרגע של ב"ש עומדת על 1.1 מיליון יורו יחד עם מעבר של קלטינס(פלוס השלמת שכר לעונה הקרובה).

יונגר כבר שוחח עם בני הזוג ברקת.

קלטינס זה זרגרי של לפני 3-4 שנים. אם אני יונגר אני חותם על זה מהר לפני שיתחרטו. אחלה עסקה מבחינת בית"ר לדעתי.

23 דקות לפני, קמחי said:

הוא מוערך מאוד בכדורגל ומונה למפרק של הפועל חיפה ומס' אגודות שונות בכדורגל(כמו הפועל פ"ת)

ייצב את המערכת בב"ש והביא מועדון יחסית "שמן" לתצורה מאוד רזה ועדיין לשמור על הצלחה מקצועית.

הוא מחובר מאוד לענף, ונמצא בקשר טוב עם לא מעט מהבעלים הבולטים בליגה.

מבטיח לך שהוא יודע טוב מאוד מה הוא עושה, גם אם בעינינו זה במכירת חסר-כנראה שהתזרים והמצב הכלכלי בבית"ר דורש את זה.

מה שהוא הצליח לעשות בב"ש אין שום סיבה שלא יצליח לבצע בבית"ר.

יש סיבה. לב״ש היו הרבה מנויים, סגל יותר טוב ואירופה. לבית״ר יש בעיות עם הקהל וסגל של ירידה.

13 דקות לפני, אלק נילאש said:

קלטינס זה זרגרי של לפני 3-4 שנים. אם אני יונגר אני חותם על זה מהר לפני שיתחרטו. אחלה עסקה מבחינת בית"ר לדעתי.

אתה בטוח? ממה שראיתי זה לא ככה.

גם אם ב״ש תיקח אותו, אני אופתע אם היא תעשה משהו מעבר למקום שני. כדורגל זה לא מנג׳ר, ואי אפשר להחליף עשרה שחקנים מהסגל ולצפות שזה יתפוס בכזו מהירות תוך כדי תנועה. שכטר, אבו עביד, גורדנה וטיבי זה לא רכש שיתן תוצאות מפוצצות, ודי ברור מה יקבלו מהם (במקרה של אבו עביד זה בעיקר כלום), וכל זה עם רוני לוי כמאמן. גם אם הם יתבררו כמטורפים בב״ש, יקח להם זמן להתחבר ועד שיתחברו הם כבר בני 36 ובעונות פרישה.

בקיצור, אם אני ב״ש אני הרבה יותר מודאג מהעובדה שאין לי מחלקת נוער נורמלית ושבעוד שנה-שנתיים אצטרך לעשות את כל הרכש מחדש. 

27 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש סיבה. לב״ש היו הרבה מנויים, סגל יותר טוב ואירופה. לבית״ר יש בעיות עם הקהל וסגל של ירידה.

אתה בטוח? ממה שראיתי זה לא ככה.

קלטינס היה תגלית העונה בגיל 19. קשר אחורי שגדל בבית"ר ונלחם ונותן את התחת. גם לו ניבאו גדולות והוא אפילו שיחק כמה משחקים בנבחרת. היה גם לא מעט שרצו להביא אותו לפה בזמנו. אז כן, זה די דומה. קלטינס היה קצת יותר מוכשר התקפית וזרגרי יותר גרזן. האם הוא יגמור כמוהו? קטונתי. הסטטיסטיקה לא לטובתו.

יש פה מלחמה עם 2 אלילי רכש, החרמנות של רכש שלהם הסטרית.

ברקת ובכר, אין סיכוי שזרגרי יבוא לפה, צאו מהסרט, הם שולפים ארנקים ומוציאים סכומים בלי הכרה 

אני בכלל בספק אם מכבי תשלוף את הארנק ותיתן הצעה , אנחנו כבר לא שם בדברים האלה .

1 hour ago, erantheking21 said:

יש פה מלחמה עם 2 אלילי רכש, החרמנות של רכש שלהם הסטרית.

ברקת ובכר, אין סיכוי שזרגרי יבוא לפה, צאו מהסרט, הם שולפים ארנקים ומוציאים סכומים בלי הכרה 

אני בכלל בספק אם מכבי תשלוף את הארנק ותיתן הצעה , אנחנו כבר לא שם בדברים האלה .

האמת שאני שמח שאנחנו כבר לא שם. 

לא כל שחקן שחושבים שהוא יהיה כוכב יום אחד צריך להוציא עליו מיליונים ובסוף הוא נשאר בקצה הספסל ולא יודעים איך להיפטר ממנו. באר שבע טובה בדברים האלה. קונים, קונים וקונים ואז לא יודעים מה עושים עם כל השחקנים.

צריך להשקיע בשחקנים הנכונים ולא סתם.

5 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

לא כל שחקן שחושבים שהוא יהיה כוכב יום אחד צריך להוציא עליו מיליונים ובסוף הוא נשאר בקצה הספסל ולא יודעים איך להיפטר ממנו. באר שבע טובה בדברים האלה. קונים, קונים וקונים ואז לא יודעים מה עושים עם כל השחקנים.

קיץ הבא יביאו שוב את יונגר לעשות ניקוי אורוות.

5 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

השאלה אם מכבי היתה בשלב מסויים בחלון כן בעניין של זרגרי ולא נביאה אותו כי היה יקר מידי.. לפחות לפי הפרסומים זה אכן מה שהיה. אז למה עכשיו לא מביאים אןתו כשהוא נגיש במחיר נורמלי? כנראה כי הוציאו את הכסף על גבי וביטון ובגלל שהביאו את שמיר די על המשבצת של זרגרי

לפני1 שעה , Wade said:

גם אם ב״ש תיקח אותו, אני אופתע אם היא תעשה משהו מעבר למקום שני. כדורגל זה לא מנג׳ר, ואי אפשר להחליף עשרה שחקנים מהסגל ולצפות שזה יתפוס בכזו מהירות תוך כדי תנועה. שכטר, אבו עביד, גורדנה וטיבי זה לא רכש שיתן תוצאות מפוצצות, ודי ברור מה יקבלו מהם (במקרה של אבו עביד זה בעיקר כלום), וכל זה עם רוני לוי כמאמן. גם אם הם יתבררו כמטורפים בב״ש, יקח להם זמן להתחבר ועד שיתחברו הם כבר בני 36 ובעונות פרישה.

בקיצור, אם אני ב״ש אני הרבה יותר מודאג מהעובדה שאין לי מחלקת נוער נורמלית ושבעוד שנה-שנתיים אצטרך לעשות את כל הרכש מחדש. 

נניח וזה יביא להם הצלחה מקוצעית (מקום 1-2) לשנתיים-שלוש הקרובות. מה אכפת להם לעשות שוב מסע רכש בעוד 3 שנים?

הפועל ב"ש לא עושה רכש, היא עושה ליסינג. כל 3 שנים מחליפה בחדש 

26 דקות לפני, snufkin said:

נניח וזה יביא להם הצלחה מקוצעית (מקום 1-2) לשנתיים-שלוש הקרובות. מה אכפת להם לעשות שוב מסע רכש בעוד 3 שנים?

פספסת את העניין. הטענה היא שזה לא יביא להם כי עד שהסגל מתחבר (אם בכלל) הוא כבר מתפרק כי שחקנים עוזבים.

24 דקות לפני, snufkin said:

זה לא יביא מקום 1. וכשאתה תלוי בלעדית ברעב המפוקפק והמשתנה של אלונה, זה מה שאתה מקבל. זה כל כך שטוח וחסר עומק. 

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

פספסת את העניין. הטענה היא שזה לא יביא להם כי עד שהסגל מתחבר (אם בכלל) הוא כבר מתפרק כי שחקנים עוזבים.

לא פיספסתי. לא חושב שמישהו מתכוון שלחבר קבוצה לוקח יותר מעונה אחת גג (בדרך כלל הרבה פחות). 

4 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא יביא מקום 1. וכשאתה תלוי בלעדית ברעב המפוקפק והמשתנה של אלונה, זה מה שאתה מקבל. זה כל כך שטוח וחסר עומק. 

לך תדע. זה יכל להתחבר כי כישרון יש.

9 דקות לפני, הדאבל ה8 said:

ואת ואן לייבן שיאמן עם ההולנדי של ביתר

ועל הדרך מחזיר את יצחקי "הביתה" לירושלים, כמנהל מועדון יחד עם אלילו אלי אוחנה..

6 דקות לפני, snufkin said:

לא פיספסתי. לא חושב שמישהו מתכוון שלחבר קבוצה לוקח יותר מעונה אחת גג (בדרך כלל הרבה פחות). 

אני לא זוכר הרבה קבוצות שנבנו בקיץ אחד והתמודדו על האליפות. כשזה כן קרה,  זה היה כשהיה ואקום בליגה. זה לא המצב כרגע. 

48 דקות לפני, snufkin said:

השאלה אם מכבי היתה בשלב מסויים בחלון כן בעניין של זרגרי ולא נביאה אותו כי היה יקר מידי.. לפחות לפי הפרסומים זה אכן מה שהיה. אז למה עכשיו לא מביאים אןתו כשהוא נגיש במחיר נורמלי? כנראה כי הוציאו את הכסף על גבי וביטון ובגלל שהביאו את שמיר די על המשבצת של זרגרי

להביא אותו על חשבון קארצב שעזב זה מתבקש.

24 דקות לפני, אלק נילאש said:

הם היו קבוצה חלשה ביחס לאשדוד 

ועכשיו על הנייר הם טופ 3 אם לא יותר (למרות מה שהם חוטפים הערב, זה בגלל שכמונו- הם נבנו מאוחר) 

מבחינת האוהדים שלהם אומנם הם לא יזכו באליפות אבל יקבלו טיפה נחת אז זה שווה את זה