Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

6 דקות לפני, דקסטר said:

מה בין אבו פאני בן ה23 שנתן עונה פצצה הרגע לאלמוג כהן של 2018? ואני הכי בעד עידו שחר בעולם אז לא יודע מה הקשר פה בכלל.

עזוב, מפסיק פה. נסכים שלא להסכים כרגיל.

הקשר הוא שחקן ישראלי בכיר על חשבון פרוספקט שעבר את כל המסלול וצריך לקבל הזדמנות, מילא היית אומר על חשבון קארצב. 

3 דקות לפני, קובי השועל said:

אבו פאני השחקן הכי טוב במכבי חיפה היום. הרבה יותר חשוב מאצילי, שרי או חזיזה. הם יקבלו את הבומבה במשחקים הקרובים שהוא יהיה בחוץ.

רמת הגזמה: קובי השועל 

3 דקות לפני, Keano said:

הקשר הוא שחקן ישראלי בכיר על חשבון פרוספקט שעבר את כל המסלול וצריך לקבל הזדמנות, מילא היית אומר על חשבון קארצב. 

נראה שמאמן הקבוצה לא סופר את הפרוספקט הזה, לצערנו

Just now, פנחס שוף said:

שחקן טוב אבו אחמד אבל יהיה לי קשה לראות את הכיעור הזה לובש צהוב

אה אל תדאג יא פנחס, זה כמובן לא יקרה

כל הדיון פה תיאורטי, במקסימום קצת חומר לציטוטים בפורום של חיפה נוסח הפנטזיות שלהם על מיכה בזמנו

24 דקות לפני, Keano said:

כבר כתבתי שלא אגיב אבל אני כתבתי על חשבון עדן שמיר, אתה הבאת את השם של עידו לא אני.

16 דקות לפני, Dalembert said:

אה אל תדאג יא פנחס, זה כמובן לא יקרה

כל הדיון פה תיאורטי, במקסימום קצת חומר לציטוטים בפורום של חיפה נוסח הפנטזיות שלהם על מיכה בזמנו

ברור ברור, לאף אחד אין ספק שמכבי בכלל לא חושבים על מהלך כזה. יפתח בהרכב מולנו בשבת הבאה.

20 דקות לפני, דקסטר said:

כבר כתבתי שלא אגיב אבל אני כתבתי על חשבון עדן שמיר, אתה הבאת את השם של עידו לא אני.

ברור ברור, לאף אחד אין ספק שמכבי בכלל לא חושבים על מהלך כזה. יפתח בהרכב מולנו בשבת הבאה.

כבר זרקת את שמיר?

לפני4 שעות , דקסטר said:

אחרי שפרץ עזב הוא הקשר הכי טוב בליגה, רוצה את הישראלים הכי טובים אצלנו ולא משנה איפה הם גדלו.

קארצב נחשב שנים לפרוספקט הכי גדול בארץ ותראה איפה הוא עכשיו (וכן, הוא צעיר ועוד יכול להפתיע).

כאב לי גם על קארצב ואני עדיין מאמין בו אולי הוא לייט בלומר כמו עוד לא מעט שחקנים.

לדעתי זה אחת הבעיות של הכדורגלן הישראלי ולא בהכרח באשמתו

עדיין לא מצליח להבין למה לא הבאנו קשר 50-50 זר נוסח עלי מוחמד כדי שימלא את המקום של דור פרץ. 

אם היה חסר מקום של זר, אז רוקאביצה במקומו של פריצה מאוד התבקש. 

איך נתקענו עם הההרננדס הזה מזכיר לי את ניבאלדו וטומאסיץ' שידעו אחרי עונה שזה לא זה, אבל בכל זאת המשיכו איתם.

אל תשוו לי את אמאדור לזה, זה בלם ברמת העוז יפרח, אביב חדד..שחקן של גול למשחק באשמתו הישירה כמעט ..

וכרגיל עדין מחכים למשיח גולסה שיועיל בטובו לחזור, איך כל שנה זה קורה הנאחס הזה באיזשהו שלב ולמה לא הגיע לפה עוד 50\50 ותוסיפו את חוזז שלא נזרק מפה הלוזר הזה.

4 דקות לפני, erantheking21 said:

איך נתקענו עם הההרננדס הזה מזכיר לי את ניבאלדו וטומאסיץ' שידעו אחרי עונה שזה לא זה, אבל בכל זאת המשיכו איתם.

אל תשוו לי את אמאדור לזה, זה בלם ברמת העוז יפרח, אביב חדד..שחקן של גול למשחק באשמתו הישירה כמעט ..

וכרגיל עדין מחכים למשיח גולסה שיועיל בטובו לחזור, איך כל שנה זה קורה הנאחס הזה באיזשהו שלב ולמה לא הגיע לפה עוד 50\50 ותוסיפו את חוזז שלא נזרק מפה הלוזר הזה.

הקטע עם הרננדס זה שדווח שהיו כמה וכמה קבוצות שרצו אותו בקיץ, ולא הסכמנו לשחרר. אם זה נכון, אז עכשיו הבדיחה על חשבוננו..