Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

״פציעת גב כרונית״? אין צורך לנפח את זה. פצוע בגב, בבית״ר החליטו שמנוחה תספיק. זה לא הספיק ויוצא שהוא לא מתאמן חודש וחצי. 

קרה המון במכבי. זה ילד בן 18 לא שחקן גמור בן 31. פציעות גב זה תמיד דבר מסובך, אבל בסוף מתאוששים מזה. לא מדובר במקום בעייתי כמו הברך של אוחנה. 

לפי האגודל מכבי המועמדת המובילה לצרף אותו. חבל שזה לא כתב קצת יותר אמין, אבל מצד שני הוא מסקר גם את בית״ר ושם הדלפות זה דבר שבשגרה. 

הלוואי ומכבי תפתיע.

פציעת גב שבגללה לא התאמן כבר תקופה ארוכה ושהמומחים שראה לא יודעים להצביע על מקור הבעיה, זה מתכון לצרות

36 דקות לפני, המכבייה said:

זרגרי בתאוריה, נותן לנו את השקט התאורטי כאשר גלזר ימכר(כראוי לו). הוא לא קניה לעכשיו אלא לעתיד. עניין הפציעה שלו מטריד בגלל העמימות סביבה והסיכון המסויים שקיים. 

מסכים. הוא רק בן 18 והראה המון כישרון. יכול לעזור לנו גם לרוטציה כי ספק אם גלזר יחזיק עונה שלמה בשתי מסגרות ואין לו מחליף טוב כיום. 

לגבי הפציעה, שווה לבדוק במה מדובר, אבל פחות מטריד כי הוא צעיר והוא יחזור לעצמו גם אם יקח לזה חודש חודשיים. 

Just now, snufkin said:

פציעת גב שבגללה לא התאמן כבר תקופה ארוכה ושהמומחים שראה לא יודעים להצביע על מקור הבעיה, זה מתכון לצרות

זה מחשיד, אבל הוא ילד. לא חושב שהקריירה שלו תלך לפח בגלל פציעת גב שהמומחים לא רואים בה משהו חריג. זה לא שהוא פצוע כבר חצי שנה ואין שום התקדמות. פצוע חודש וחצי, די סביר לפציעה כזאת.

בדרך כלל פציעות גב או בטן (כמו שיש לגלזר) הן מסובכות. צריך לבדוק מה הסיפור שם ואם מחליטים להביא אותו לא להשקיע יותר מדי בגלל הסיכון. 

אני לא מכיר בכלל את הפרטים, אבל ממה שנאמר פה אני עם קמחי בעניין הזה. הפציעות הכי מפחידות הן אלה שלא מצליחים להבין מה המקור שלהן. בהתחשב בזה שהוא לא יעלה שקל וחצי לא יודע אם הייתי הולך לעסקה כזו.

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני לא מכיר בכלל את הפרטים, אבל ממה שנאמר פה אני עם קמחי בעניין הזה. הפציעות הכי מפחידות הן אלה שלא מצליחים להבין מה המקור שלהן. בהתחשב בזה שהוא לא יעלה שקל וחצי לא יודע אם הייתי הולך לעסקה כזו.

בשביל מה הומצאה השאלה+אופצייה?.

Just now, itanar said:

להציע חוזה לאבו פאני ומענק חתימה שמן זה מהלך סופר לגיטימי ונכון כעת.

הקאץ' הוא שצריך לשלם לחיפה דמי השבחה עליו.

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

הקאץ' הוא שצריך לשלם לחיפה דמי השבחה עליו.

בקטנה.

זה שחקן טופ בליגה שלנו.

גם אם לא יגיע לפחות יראה שאין לו מה להישאר שם.

9 דקות לפני, itanar said:

בקטנה.

זה שחקן טופ בליגה שלנו.

גם אם לא יגיע לפחות יראה שאין לו מה להישאר שם.

הם ידרשו עליו מיליון יורו אם מכבי לא תגרור אותם לוועדה למעמד השחקן.

26 דקות לפני, Raumdeuter said:

הם ידרשו עליו מיליון יורו אם מכבי לא תגרור אותם לוועדה למעמד השחקן.

גם אם לא יצא כלום הרווחת שם בלגן בקבוצה אבל ספק גדול אם יעשו מהלך כזה, זה מהלך שיתן להם זין בעין. שידבר עם החבר שלו עוואד אם שווה לו לחתום שם על חוזה חדש. 

11 דקות לפני, הנדון said:

גם אם לא יצא כלום הרווחת שם בלגן בקבוצה אבל ספק גדול אם יעשו מהלך כזה, זה מהלך שיתן להם זין בעין. שידבר עם החבר שלו עוואד אם שווה לו לחתום שם על חוזה חדש. 

נטע לביא גם היה היום אמור להרוויח ברוסיה פי 3. הנשיא דאד לזיין אותו ועכשיו כשהוא פצוע ואין לו הצעות הוא מנסה לגנוב אותו עם הארכת חוזה לעוד כמה שנים. 

לפני2 שעות , itanar said:

להציע חוזה מכובד לאבו פאני ומענק חתימה שמן זה מהלך סופר לגיטימי ונכון כעת.

הוא תחת חוזה, זה לגטימי אולי רק בינואר

תגידו מה שתגידו מעדיף לאבד את דור פרץ בחינם מאשר שיהיה לנו סאגה כמו אבו פאני ולייבש שחקנים

מצד אחד אני רוצה להאמין שהשחקנים רואים את זה, מצד שני יש פה שחקנים שחותמים בהפועל אז לא יודע

לפני16 שעות , המכבייה said:

זרגרי בתאוריה, נותן לנו את השקט התאורטי כאשר גלזר ימכר(כראוי לו). הוא לא קניה לעכשיו אלא לעתיד. עניין הפציעה שלו מטריד בגלל העמימות סביבה והסיכון המסויים שקיים. 

אני כבר לא בטוח שגלזר יימכר. אני אפילו חושב שסיכוי גבוה שהוא לא יימכר, וברגע שחתם על החוזה החדש זה די סגר את הסיפור. יסיים את החוזה בגיל 28 בתפקיד שלא יתנפלו עליו. ועד אז לא רואה את מכבי מקבלת עליו הצעות גבוהות מדי.

השאלה היא האם זרגרי, בהנחה שאכן גלזר כנראה לא יעזוב, יכול לשחק לצידו. מודה שלא ראיתי אותו אז אני לא יודע. אם זרגרי הוא רק 6, אני חושב שאין טעם להחתים אותו. אם הוא יודע לשחק גם ליד 6, זה כבר סיפור אחר לגמרי.

21 דקות לפני, וזה ברשת said:

אני כבר לא בטוח שגלזר יימכר. אני אפילו חושב שסיכוי גבוה שהוא לא יימכר, וברגע שחתם על החוזה החדש זה די סגר את הסיפור. יסיים את החוזה בגיל 28 בתפקיד שלא יתנפלו עליו. ועד אז לא רואה את מכבי מקבלת עליו הצעות גבוהות מדי.

השאלה היא האם זרגרי, בהנחה שאכן גלזר כנראה לא יעזוב, יכול לשחק לצידו. מודה שלא ראיתי אותו אז אני לא יודע. אם זרגרי הוא רק 6, אני חושב שאין טעם להחתים אותו. אם הוא יודע לשחק גם ליד 6, זה כבר סיפור אחר לגמרי.

גלזר התחיל טוב את העונה. אם הוא ממשיך את השיפור בפן ההתקפי הוא יכול למשוך הצעות. 

בלי קשר מכבי צריכה יותר משחקן טוב אחד על כל עמדה. הרגע גלזר חזר מפציעה. לחיפה יש קישור של רודריגז, נטע לביא, אבו פאני, מוחמד, שרי ואשכנזי. זה לא מפריע להם.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אם זרגרי ריאלי זאת רכישה כדאית

יכול לעזור הרבה למשחק ההגנה שלנו וללחץ קדימה

מעבר לכל זה,גם יש לו אופי טוב ושאפתנות(תכונות שכל קבוצה תרצה אצלה *למעט חיפה*).

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

גלזר התחיל טוב את העונה. אם הוא ממשיך את השיפור בפן ההתקפי הוא יכול למשוך הצעות. 

בלי קשר מכבי צריכה יותר משחקן טוב אחד על כל עמדה. הרגע גלזר חזר מפציעה. לחיפה יש קישור של רודריגז, נטע לביא, אבו פאני, מוחמד, שרי ואשכנזי. זה לא מפריע להם.

זה לא משנה. אנחנו ליגה קטנה וקבוצות לא יציעו הרבה כסף על גרזן בן 26-27 מהליגה הישראלית. ומכבי לא תקבל הצעות שכן יתקבלו כמו עד 2 מיליון יורו אני מניח.

אם על דור פרץ, שחקן הרבה יותר אירופאי ומרשים התקפית מגלזר, לא קיבלנו הצעות רציניות, ועוד בשנים שהוא היה צעיר ממה שגלזר יהיה בחוזה הנוכחי, לא רואה את מכבי מקבלת הצעות טובות יותר על גלזר.

שים לב שהשחקנים שמכבי מוכרת לאירופה למעט ראינו הם שחקני התקפה. על שחקנים בעמדות  אחרות קבוצות לא יציעו הרבה בליגה שלנו.