Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

13 דקות לפני, עמית ר said:

עכשיו מקצועי נטו,

הוא תוספת משמעותית? שובר שיוויון?

לא עקבתי אחריו ומודה שלא שמעתי דיבורים מיוחדים עליו השידורים ולא הייתי יודע שהוא ראוי ללא הדיבורים עליו לאחרונה בפורום,

אז מה הדיבור?

שנה שעברה היה שחקן הכי טוב בליגה מחוץ ל-2 הגדולות, כשלדעתי לפחות במכבי היה לו מקום בהרכב. אני חושב שהוא יושב בול על ה-10 בסגנון משחק של פטריק כי הוא שחקן עם יכולת התקפיות שגם עובד על המגרש. יכול גם מאוד להתאים לאגף, בעיקר מול יריבה שבאה בעיקר להסתגר. אישית, זו ההחתמה שהכי רציתי בקיץ הזה ואני בטוח שנהנה ממנו.

בפרספקטיבה יותר רחבה, זה פעם ראשונה מאז אצילי שאנחנו מחתימים את הישראלי הכי טוב על המדף וזו הייתה אמורה להיות אמירה רצינית. חבל שכל השאר התנהל בצורה דיי מחורבנת.

אין מה לדבר שהוא שחקן

זריז רגליים, טכני, יכולת מסירה, חזק, קשה להוציא לו כדור מהרגל, בעיטה טובה, יודע לנגוח מעולה למרות שהוא לא גבוה , משחק לחץ מצוין

בקיצר הוא הולך להיות אצילי משודרג אצלנו(בע"ה) בנוסף הוא גם בחור טוב אז הוא לא יעשה קטע עם בנות באינסטגרם(בחור דתי, ילד טוב, אין לו אינסטגרם בכלל) ויקח את המושכות יחד עם ריקן וגולסה להיות הש"צ.

7 דקות לפני, עמית ר said:

אם הוא כזה וואו, איך הוא נשאר בנתניה עד עכשיו?

הוא סופר וואו. לדעתי לא נופל בהרבה מאצילי (ורק בגלל שהוא צעיר ממנו) ודי שווה לחזיזה והכי טוב שהיה מחוץ למכבי. ומה זה "עד עכשיו"? הוא רק בן 24...

35 דקות לפני, duss21 said:

לא הבנתי את קארצב, הוא לא רצה להאריך חוזה במכבי אז הוא חתם לארבע שנים בנתניה? 

אתה מחפש היגיון באוהד בית"ר?!?

Just now, קובי השועל said:

רק שנפגע בפריצה, זה חשוב יותר מהכל. בלי מוציא לפועל עיקרי אנחנו נהיה בבעיה.

אתה די יודע מה תקבל עם פריצה. פריצה לא שחקן שמייצר לעצמו (למרות שהוא לא לגמרי נגר, רק נראה ככה בגלל הגובה) טוב עם הגב לשער שזה מעולה כשיש לידו את הצמד ק"ק(קוואס+קניקובסקי). 

אבל הוא יצטרך שייצרו עבורו הרמות טובות בעיקר לראש אך גם בחצי גובה ושטוח הוא ידע לסיים את זה. רק שייצרו לו. ובהרכב מלא יש לנו שחקנים שיכולים לייצר אחלה הזדמנויות. אני חושש יותר מהקישור האחורי וההגנה

לפני2 שעות , Rodrigoal_Goaldberg said:

מעניינת אותי מאוד כל הגישה שלך בחלון הזה. בדר"כ אתה מטיף ל"המועדון מעל הכל" ושאסור להגיד ולהביע דעה שיכולה לפגוע אפילו באופן עקיף במועדון ושאסור לתת תחמושת לשונאינו. עכשיו כשזה הכי דרוש, איפה אתה?

כאן, משרת את האינטרסים של המועדון כמו תמיד וכמובן פועל בצורה מחושבת ומתוכננת בתיאום עם הגורמים הרלוונטים.

(ומי ישמע מה כתבתי...)

לפני22 שעות , zion8 said:

למה?

שוער יכול לעשות סדר בהגנה ולכוון כשצריך והוא הוכיח את זה עובדתית כבר כמה שנים כשהייתה לנו ההגנה הכי טובה, אז שווה לתת לו צ׳אנס ולראות האם יהיה שיפור גם עם השחקנים הקיימים.

4 דקות לפני, duss21 said:

אגב, תחושה ממש חזקה שקארצב ייתן עונה טובה ובקיץ הבא הנשיא יפתח את הארנק עליו.

אם מכבי לא למדה לקח ושמה וטו עתידי על מעבר למתחרות הגדולות בארץ אז זו בעיה שלנו, לא יכול להיות שנגדל שחקנים לקבוצות מתחרות ישירות.

עסקה מצוינת לשני הצדדים.

מכבי קיבלה שחקן שהיא צריכה מאוד עם הזדמנות חד פעמית להביא אותו. 

נתניה הרוויחה כסף, פוטנציאל גדול כמו קארצב.

לגבי גויאגון זה מעולה למכבי להשאיל אותו לקבוצה כמו נתניה וחיזוק טוב עבורה בחינם. היא לא משביחה כי הוא כבר אפוי. אם לא מסתתרת שם אופציה לנתניה זה מעולה לנו 

3 דקות לפני, DanMTA said:

אם מכבי לא למדה לקח ושמה וטו עתידי על מעבר למתחרות הגדולות בארץ אז זו בעיה שלנו, לא יכול להיות שנגדל שחקנים לקבוצות מתחרות ישירות.

אני מקווה שהמעסיק הקודם שלך לא קובע לך איפה תעבוד עוד שנה. 

שחררת, תתמודד עם ההשלכות.

הדבר היחיד שצריך לוודא זה שאם השארת אחוזים (ולהבנתי לא) לא עושים עליך קומבינה בטרייד. 

Just now, yuri said:

עכשיו ההולנדי וצ׳יבוטה לקינוח

ההולנדי כן. אבל אחרי זה מטריד הרבה יותר זה שאין באמת מחליף ראוי לגלזר. גולסה פציע, שמיר ושחר לא 6, ייני זה סמל אבל לא מספיק..

55 דקות לפני, דרור שווץ said:

כל הכבוד לסגל שהצליח להרוויח על שחקן בשנת חוזה 650k ושני שחקנים

*אין לי בעיה עם העיסקה, אנחנו צריכים את גבי ו650 זה מחיר שאפשר לעמוד בו
ההודעה שלי היא נטו על הצד של סגל שעבורו העיסקה היא יותר טובה כמובן*

חושב שאנחנו הרווחנו לא פחות.

כמובן גבי אצלנו והרווחת שנת השבחה לפארפה בקבוצה שמתאימה לו מאוד

Just now, snufkin said:

ההולנדי כן. אבל אחרי זה מטריד הרבה יותר זה שאין באמת מחליף ראוי לגלזר. גולסה פציע, שמיר ושחר לא 6, ייני זה סמל אבל לא מספיק..

שמיר התחיל כ6 אם אני לא טועה.

1 דקה לפני, snufkin said:

שמיר שיחק הרבה 6 בב"ש. לטענת האוהדים שלהם אפילו בהצלחה.

Just now, snufkin said:

ראיתי הרבה דקות שמיר.. לא יודע, לא נראה לי קשיח מספיק ל 6 ואיכות התיקול גם לא וואט

יכול להיות שבראש שלך אתה משווה אותו לגלזר ואז מבחינתך הוא לא ואוו.

שוב,לא ראיתי אותו כ6 כדי באמת להעיד.

2 דקות לפני, snufkin said:

הקישור אכן מאוד דליל. הצעתי כבר לנסות להחזיר את אליאל פרץ. שחקן שכבר צבר ניסיון, גם נתן מספרים, ויכול לעזור מאוד.