Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

זרגרי, צ׳יבוטה, קניקובסקי וההולנדי עד סיום החלון האירופאי, וזה חלון טוב בשבילי

אחי, זה בלתי אפשרי.

חושב שצריך את ציבוטה, קניקובסקי והזר.

זה לא יקרה לצערי.

אם כבר - הייתי מעדיף בלם במקום זרגרי, זה יותר חשוב

Just now, turgi said:

כל מי שאומר שלא צריך להביא אף אחד צודק.

יהיו מאבקי ירידה מאוד מרגשים עם ההרכב הקבוע הזה שלא משתנה.

עם קוואס וקניקובסקי יש לנו לפחות על הנייר הרכב ראשון טוב ויש גיבוי לא רע מהספסל. אם ואן לייבן התעשת, לא תהיה עונת ביזיון

3 דקות לפני, snufkin said:

עם קוואס וקניקובסקי יש לנו לפחות על הנייר הרכב ראשון טוב ויש גיבוי לא רע מהספסל. אם ואן לייבן התעשת, לא תהיה עונת ביזיון

מה זה התעשת?

אתה חושב שהוא יקום בבוקר ויגיד שהשיטה שלו לא מתאימה פתאום?< את זה הוא לא מבין ולא יבין גם

Just now, erantheking21 said:

מה זה התעשת?

אתה חושב שהוא יקום בבוקר ויגיד שהשיטה שלו לא מתאימה פתאום?< את זה הוא לא מבין ולא יבין גם

גם ג'ורדי, שלא היה מאמן בכלל הבין באמצע עונה שאפשר לשחק 3-5-2 לפעמים ולא רק 4-3-3...

1 hour ago, Sawyer said:

חבל שכל הלחץ ירד מיצחקי, הצליח לגנוב דעת עליכם (אוהדי מכבי הטיפשים) שההולנדי + גבי זה רכש מספיק וזה בסדר וכאילו אם הם יגיעו אז יצחקי הצליח ורק אם איכשהו אחד מהם יתחרבן זה כישלון של המערכת. 

טירוף. הביאו את המינימום האפשרי כדי לצאת לעונה, קבוצה שבמזל עושה מקום שני ואולי לא מתבזה מאוד (אם הכל מתחבר, גולסה לא נפצע, גבי באגף, דן אחראי באמצע, שני הזרים בינגו וכו') 

ואנשים כמו טמבלים מחכים לשתי החתימות כדי לשמוח - איזה עולב. בושה החלון הזה ובושה השקט שיצחקי את פטריק השיגו ממכם עם 2 ההחתמות שידענו עליהם ממאי.

מה אתה מצפה מהאוהדים לעשות?!

1 hour ago, Sawyer said:

חבל שכל הלחץ ירד מיצחקי, הצליח לגנוב דעת עליכם (אוהדי מכבי הטיפשים) שההולנדי + גבי זה רכש מספיק וזה בסדר וכאילו אם הם יגיעו אז יצחקי הצליח ורק אם איכשהו אחד מהם יתחרבן זה כישלון של המערכת. 

טירוף. הביאו את המינימום האפשרי כדי לצאת לעונה, קבוצה שבמזל עושה מקום שני ואולי לא מתבזה מאוד (אם הכל מתחבר, גולסה לא נפצע, גבי באגף, דן אחראי באמצע, שני הזרים בינגו וכו') 

ואנשים כמו טמבלים מחכים לשתי החתימות כדי לשמוח - איזה עולב. בושה החלון הזה ובושה השקט שיצחקי את פטריק השיגו ממכם עם 2 ההחתמות שידענו עליהם ממאי.

הלחץ אולי ירד מיצחקי עכשיו, אבל עוד שבועיים חוזרים לשחק בליגה וכל תוצאה לא טובה תהיה על יצחקי ופטריק, את הראש שלהם ידרשו במידה ולא נשחק טוב, אז הוא יכול להוריד קצת את הלחץ עם הולנדי וגבי אבל אם זה לא יהיה טוב הוא ישלם על זה

1 דקה לפני, Sawyer said:

אתה אוהב לשלשל מהמקלדת, זה אחד התחביבים שלך אבל פה ממש הגזמת - מה היה צריך? במקום רכש לתת לצעירים ולכוון למקום 5? חלאס להיות מביך. 

אני אתעלם רגע מהסגנון האופייני שלך ואמר שבגדול הרכש היה צריך להיות שונה, לפחות חלקית, והקרדיט לצעירים היה צריך להיות גדול יותר.

16 דקות לפני, turgi said:

כל מי שאומר שלא צריך להביא אף אחד צודק.

יהיו מאבקי ירידה מאוד מרגשים עם ההרכב הקבוע הזה שלא משתנה.

חובה להביא חיזוק, אבל בשביל לדבר על אליפות צריך להחליף מאמן.

1 hour ago, Sawyer said:

לא הבנתי. מה מפריע ליצחקי לנסות להביא עוד? זה הכסף שלו? מה האינטרס שלו בדיוק סוייר? במה הוא שונה ממך וממני? 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חובה להביא חיזוק, אבל בשביל לדבר על אליפות צריך להחליף מאמן.

מי מדבר על אליפות?

2 דקות לפני, המכבייה said:

לא הבנתי. מה מפריע ליצחקי לנסות להביא עוד? זה הכסף שלו? מה האינטרס שלו בדיוק סוייר? במה הוא שונה ממך וממני? 

שבניגוד אלינו, פטריק והוא רואים את המציאות טיפה אחרת ולא כיוונו לחיזוק בהגנה כלל או חיזוק נוסף לקישור 

1 hour ago, Sawyer said:

אני חושב שהחשיבות וההשפעה שאתה מייחס לאוהדים היא מוגזמת.

בנוסף מה הציפייה בדיוק? שנשרוף פחים בקריית שלום? שנפגין? אנחנו הרי רחוקים מאוד משם, אני אולי מעט מנותק כי בכל זאת אין לי אינסטגרם אבל אני לא חושב שתהיה השפעה אם יצחקי יקבל 1000 הודעות פרטיות ביום או 2000.

את הלחץ רואים ואני בטוח שהוא יודע, תפתח כל פוסט בפייסבוק של הקבוצה ותראה את ההיסטריה.

אני חושב שמעט מאוד אוהדים פה חושבים שגבי וזר זה מספיק, אנחנו עדיין קרובים יותר למקום הרביעי מלאליפות לתחושתי וזה גם כשאני לוקח בחשבון שרוב ההחתמות שנעשה ויעשו יהיו טובות יחסית.

1 דקה לפני, קמחי said:

שבניגוד אלינו, פטריק והוא רואים את המציאות טיפה אחרת ולא כיוונו לחיזוק בהגנה כלל או חיזוק נוסף לקישור 

אני משער שזה בטח השתנה בתנועה, בטח בשבועיים האחרונים.

1 דקה לפני, המכבייה said:

אני משער שזה בטח השתנה בתנועה, בטח בשבועיים האחרונים.

אם זה הובן רק בשבועיים האחרונים, בהתחשב ששניהם מכירים את המערכת וחומר השחקנים היטב, אז גל צודק בכל מילה.

דיווח מפתיע בסרביה: "שפילד יונייטד של סלבישה יוקאנוביץ' הגישה הצעה של 7 מיליון יורו על פרדראג ראיקוביץ'". שיחות בין הצדדים מתנהלות, אך ריימס עדיין מערימה קשיים על המכירה.

אם וכאשר העסקה תצא לפועל: מכבי ת"א מחזיקה ב-15% ממכירה עתידית של השוער

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

דיווח מפתיע בסרביה: "שפילד יונייטד של סלבישה יוקאנוביץ' הגישה הצעה של 7 מיליון יורו על פרדראג ראיקוביץ'". שיחות בין הצדדים מתנהלות, אך ריימס עדיין מערימה קשיים על המכירה.

נקבל מיליון יורו אם זה יקרה. הבעיה שלא נוציא אותם.

6 דקות לפני, Naor23 said:

כמו איך שזה נראה אפשר לשער שהם תכננו לבנות את הסגל כשאחד מחוזז/גררו/טבח יהיה שחקן הרכב ראשון, איזה ניתוק.

לדעתי התכנון היה אפילו שאם לא היינו עולים לשלב הבתים 2 מהם היו שחקני הרכב, לא אחד מהם.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

נקבל מיליון יורו אם זה יקרה. הבעיה שלא נוציא אותם.

ידוע.

עד עכשיו הסכום על כל השחקנים שהבאנו (כולל גבי) לא מגיע אפילו לסכום מכירה של יונתן כהן

7 דקות לפני, הישראלי היפה said:

יהיה מבאס אם זה הסכום שיצליחו למכור, דיברו על לפחות כפול אחרי העונה הראשונה