Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

אי אשפר למצוא בלם בהשאלה עם אופציה סטיל קואס? שמעו ההגנה שלנו מזעזעת, אין מה להגדיר את זה יותר טוב, צריך לשקול לשחק עם ייני ונחמיאס כרגע כבלמים

3 דקות לפני, tkui said:

לא מאמין שיקרה אחי

איזה בלם? ישראלי? מתאזרח? או זר ובמקום איזה זר בדיוק?

לא יודע.. זה היה בצחוק. ברור לי שהסגל יסגר עם גבי וקוואס. אבל סתם בשביל הדיון, אולי ניר ביטון

Just now, snufkin said:

לא יודע.. זה היה בצחוק. ברור לי שהסגל יסגר עם גבי וקוואס. אבל סתם בשביל הדיון, אולי ניר ביטון

בבירנבאום WE TRUST

שלחו לפטריק הודעות באינסטגרם. הוא בטח יגיד שהלו״ז לא מאפשר להביא בלם וגם ככה בלטקסה והרננדס זה צמד יותר טוב מז׳איר וטיבי.

11 דקות לפני, erantheking21 said:

אי אשפר למצוא בלם בהשאלה עם אופציה סטיל קואס? שמעו ההגנה שלנו מזעזעת, אין מה להגדיר את זה יותר טוב, צריך לשקול לשחק עם ייני ונחמיאס כרגע כבלמים

זאת לא ההגנה שכל כך גרועה כמו הקישור, ההגנה הזאת עדיין מורכבת משחקנים מספיק טובים לליגה (חוץ מבלטסקה). אבל הקישור שלך אוויר אז זה מדגיש את האיטיות במרכז ההגנה שלך.

52 דקות לפני, erantheking21 said:

יש לך קישור מרגרינה ברמה של ליגה לאומית, גלזר כ8 וריקן כ10. בנוסף, יש לך פנסיונר כמו טל בן חיים על הקו שלא יורד עם המגן שלו (ואחראי על הגול השני אתמול אגב) ומן הצד השני אדם שיודע לרוץ טוב וליפול מדי פעם לפנדל. בנוסף, החלפת את הציוות נחמיאס- הרננדז כל כך הרבה פעמים שאני לא מבין מאיפה הציפייה הזאת שחוליית ההגנה תהיה טובה.

בקיצור, הרננדז הוא לא הבעיה. אולי כן, אבל בסגל הזה אני פותר 10 בעיות דחופות יותר לפני שאני מגיע אליו בכלל. 

כן מחשבות על חיזוק בהגנה לא יגיעו, יש שוער צעיר שסומכים עליו וגם את טננבאום

יש לך את 2 המגנים הכי טובים בליגה ו2 המחליפים הכי טובים למגנים. 

יש לך את הרננדז שאמור להיות בסדר לפחות ואו שנחמיאס יתעלה או שבלטקסה יפסיק למכור או ששרן יאלץ לחזור לשם - נסתדר.

מלבד גבי וההולנדי הסיכוי היחיד כרגע לקבל עוד משהו זה לקישור/התקפה וגם כאן אני חושב שהסיכוי נמוך מאוד. לא בלתי אפשרי אולי אם באמת אנשים יבהירו ליצחקי כמה זה לא מקובל עלינו מה שקרה הקיץ והסגל הנוכחי.

9 דקות לפני, Sawyer said:

יש לך את הרננדז שאמור להיות בסדר לפחות ואו שנחמיאס יתעלה או שבלטקסה יפסיק למכור או ששרן יאלץ לחזור לשם - נסתדר.

מלבד גבי וההולנדי הסיכוי היחיד כרגע לקבל עוד משהו זה לקישור/התקפה וגם כאן אני חושב שהסיכוי נמוך מאוד. לא בלתי אפשרי אולי אם באמת אנשים יבהירו ליצחקי כמה זה לא מקובל עלינו מה שקרה הקיץ והסגל הנוכחי.

דוידזאדה המחליף הכי טוב?

ג'ראלדס נראה שבא לפה לפנסיה בכלל לא אותו שחקן מלפני 2 עונות 

הרננדס זה שחקן ברמה של הפועל חיפה / קרית שמונה 

ובלטקסה הוכיח מספיק פעמים שהוא לא יודע להיות בלם ואסור להציב אותו שם (דברים בסיסיים של עמידה לקויה , לא יודע לסגור דברים שצריכים ללמוד מגיל קטן לא בגיל 25) 

יש לך את ההגנה הכי גרועה שהיתה פה מאז תחילת תקופת גולדהאר 

51 דקות לפני, Wade said:

יש לך קישור מרגרינה ברמה של ליגה לאומית, גלזר כ8 וריקן כ10. בנוסף, יש לך פנסיונר כמו טל בן חיים על הקו שלא יורד עם המגן שלו (ואחראי על הגול השני אתמול אגב) ומן הצד השני אדם שיודע לרוץ טוב וליפול מדי פעם לפנדל. בנוסף, החלפת את הציוות נחמיאס- הרננדז כל כך הרבה פעמים שאני לא מבין מאיפה הציפייה הזאת שחוליית ההגנה תהיה טובה.

בקיצור, הרננדז הוא לא הבעיה. אולי כן, אבל בסגל הזה אני פותר 10 בעיות דחופות יותר לפני שאני מגיע אליו בכלל. 

מסכים שרביעיית ההגנה היא לא הבעיה. הקישור רך וחדיר, הסחרחורת שכיאל וגנאים עשו לגלזר אתמול הייתה קשה לצפייה.

כן, יש ירידה משמעותית ביכולת של סבוריט וגראלדש, התמיכה ההתקפית שלהם ירדה לרמה אפסית אבל בעונות הטובות של איביץ קבוצות ירקו דם עד שהגיעו לחצי שלנו בכלל.

משחק הגנה זה סגירות וחיפויים, משחק לחץ וגם הנעת כדור..בכל הפרמטרים הללו אנחנו בדעיכה מטורפת

53 דקות לפני, Sawyer said:

מאוד רציתי שמאוויס יגיע. אבל סביר שהבולגרים לא משחררים אותו בקלות.

אם איכשהו יגיע לחיפה אז אתה צודק ב100%.

לא יודע עד כמה הסגל הנוכחי גרוע כמו שאתה מציג אותו, במיוחד שגולסה יחזור והשחקנים שהגיעו ויגיעו ישתתפו בעוד באימונים.

1 hour ago, Wade said:

שני דברים, אחד, אני מבין את האהבה לשרן, באמת, אבל להחליק אותו ככה כאילו אתמול הוא נתן משחק סביר זו בדיחה. לדעתי עם כל הצחוק על עדן שמיר כשהוא נכנס הקישור קצת התאזן (ולא שזה עזר לנו). אגב הזכרון שלכם קצר אז אתם מציעים את שרן כבלם, אבל הוא שווה גול בנגיחה עליו במשחק (אבל כנראה שיש שחקנים שיותר נוח שהם יטעו, מודה שאם חאנציס מסריח את דשא כמו בן חיים, חוזז וגררו אני פחות אכעס) 

דבר שני, לא ראיתי את השידור החוזר, אבל כמה שאני זוכר מהמגרש, במחצית השניה טל בן חיים שיחק בצד של סבוריט ולא של ג'ראלדש אז איך הוא דווקא אשם בגול השני?

יהיה לנו התקפה כנראה של קניקובסקי פריצה הזר החדש ודן ביטון, ויש גם את גררו וחלאיילה.

לא מבין איזה רכש עוד רוצים פה.

אם פטריק לא יתאפס גם מסי ואמבפה לא יעזרו.

9 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

שני דברים, אחד, אני מבין את האהבה לשרן, באמת, אבל להחליק אותו ככה כאילו אתמול הוא נתן משחק סביר זו בדיחה. לדעתי עם כל הצחוק על עדן שמיר כשהוא נכנס הקישור קצת התאזן (ולא שזה עזר לנו). אגב הזכרון שלכם קצר אז אתם מציעים את שרן כבלם, אבל הוא שווה גול בנגיחה עליו במשחק (אבל כנראה שיש שחקנים שיותר נוח שהם יטעו, מודה שאם חאנציס מסריח את דשא כמו בן חיים, חוזז וגררו אני פחות אכעס) 

דבר שני, לא ראיתי את השידור החוזר, אבל כמה שאני זוכר מהמגרש, במחצית השניה טל בן חיים שיחק בצד של סבוריט ולא של ג'ראלדש אז איך הוא דווקא אשם בגול השני?

הכוונה הייתה לשער הראשון בו הוא צילם את ג׳אבר בועט. לגבי שרן, לא באמת משנה. נחמיאס- הרננדז לטעמי זה ציוות מספיק טוב במצב הנוכחי, או לכל הפחות, כזה שלא רץ מספיק כדי להוכיח שהוא לא מספיק טוב. להתחיל לכעוס על ההגנה כשיש לך חתיכת בור בקישור ושחקנים שלא יודעים מה הם עושים על המגרש, זה לא באמת פייר. לצורך העניין, בעיניי גם אמאדור היה אוכל גולים על ימין ועל שמאל עם קישור כזה. 

11 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מאתמול אני מדחיק את המשחק וכמובן לא ראיתי תקציר, אבל טבח בוודאות אשם באחד הגולים. לא זוכר איזה מהם.

6 דקות לפני, אקיטה said:

יהיה לנו התקפה כנראה של קניקובסקי פריצה הזר החדש ודן ביטון, ויש גם את גררו וחלאיילה.

לא מבין איזה רכש עוד רוצים פה.

אם פטריק לא יתאפס גם מסי ואמבפה לא יעזרו.

קשר אמצע, בלם. 

אבל בגדול אתה צודק החיזוק הכי טוב שנקבל זה להחליף מאמן.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מאתמול אני מדחיק את המשחק וכמובן לא ראיתי תקציר, אבל טבח בוודאות אשם באחד הגולים. לא זוכר איזה מהם.

קשר אמצע, בלם. 

וואלה אחי, הגול הראשון הגיע מהצד של סבוריט אחרי שמתן חוזז דפק לו פרסה באמצע הריצה עם השחקן להשאיר אותו לצאת לבד על שני שחקנים (אגב חוזז גם איבד את הכדור לפנדל כי בהתחלה הוא פתח דווקא אצל ג'ראלדש) והגול השני הגיע גם מצד ימין, לא יודע מה חלקו של המוח. סגול השלישי הוא כבר לא שיחק...

אז או שאני לא זוכר טוב או שרימון העשן גמר עלי.

שאלה קטנה חברים

רק לי עושה רע כשאני רואה את הרננדס רץ להוציא כל כדור חוץ ארוך?

בא לי להקיא מזה. 

מה זה החרא הזה?! ככה רוצים להגיע למצבים?

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קשר אמצע, בלם. 

אוי נו, הסגל מלא בפתרונות לעמדות שאמרת.

בהתחשב בזה שגלזר מולחם כ6, ברוב המשחקים האידאל שקניקובסקי/ביטון ישלובו באמצע, יש לך 3 שחקנים (שמיר, גולסה ושחר) להתחרות על המקום השלישי בקישור.

גם בנוגע לבלמים יש פתרונות.

אבל הבעיה היא שהוא עולה עם קישור שאמור להיות הרכב רביעי כזה שעולה בגביע השוקו, ועוד לא החליף את זה בכלל, וגם שהוא מחליף ציוות בלמים כל שניה.

כן, הכל תלוי בו, ואלה אם 2 ההחתמות הקרובות יוצאות לפועל הסגל טיל בליסטי על הנייר, מאמן טוב עושה פה קבוצה אש.

6 דקות לפני, hen34 said:

שאלה קטנה חברים

רק לי עושה רע כשאני רואה את הרננדס רץ להוציא כל כדור חוץ ארוך?

בא לי להקיא מזה. 

מה זה החרא הזה?! ככה רוצים להגיע למצבים?

מעצבן.

אבל על זה פטריק בונה, נייחים ומשחק הראש.

זאת כרגע התבנית שהוא בונה עליה.

13 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

וואלה אחי, הגול הראשון הגיע מהצד של סבוריט אחרי שמתן חוזז דפק לו פרסה באמצע הריצה עם השחקן להשאיר אותו לצאת לבד על שני שחקנים (אגב חוזז גם איבד את הכדור לפנדל כי בהתחלה הוא פתח דווקא אצל ג'ראלדש) והגול השני הגיע גם מצד ימין, לא יודע מה חלקו של המוח. סגול השלישי הוא כבר לא שיחק...

גם אני ראיתי ככה.

אבל העניין או שטב"ח ממש ממש פנסיונר או שהוא עושה כאילו הוא רץ ומגן. כל כך הרבה מקרים בהם זה מרגיש שהוא עושה את המינימום הנדרש כדי לסמן וי שהתאמץ יעני, וזה כולל גם כדורים שמוסרים לו והוא לא מגיע/משתלט עליהם. תראה איזה ריצה מביכה כשהוא ניסה לסגור בגול הראשון את הבעיטה, אז כן הוא היה שם וכביכול מחפה אבל לא באמת.

היה לו עוד מקרה שחלאיילה השתחרר יפה ומסר לו אבל קצת חזק מדי, סבא שלי ז"ל גם עכשיו היה מותח את הרגל יותר ומגיע.

10 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

1895686372_2021-08-30-22_07_29.thumb.png.8393ecea07b1b0e47b25272b53e7ae1f.png

זהה את הצלם