Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

גם אני, גיבור שבסיום העונה אמר וכתב שהדבר הכי רע שיצא לנו מהעונה הקודמת זו הנדוניה עם ואן לייבן לאור הריצה המטורפת, מקבל בהבנה שהוא קיבל חוזה בצדק.

לא מבין את כל חוכמת הבדיעבד שצצה כאן.

8 דקות לפני, erantheking21 said:

וכמו שאמרתי קיבל חוזה וכמו שאמרתי על ריקן שרציתי שיקבל חוזה והנה אני אומר, טועים טעות..אפשר לשנות, כרגע שיחקנו 9 משחקים ולא נראנו טוב באף משחק  ועם השיטה שלו לא תשתנה זה לא הולך להשתנות, אין פה הוקוס פוקוס ותציב את בן חיים והוא פתאום יעבור לך שחקנים כמו ב2016..השיטה של ואן לויבן אולי התאימה לנו זמנית לשנה שעברה אבל בזה זה נגמר , הוא קיבל את הצ'אנס שלו וזהו לצערי הגיע הזמן להבין שהוא לא מסוגל להוביל את הסירה וחבל למשוך את זה יותר מדי.

יש בעל הבית שלא מתערב לך בעבודה, סמוך עליו ואל תתערב לו בעבודה שלו. 

7 דקות לפני, קמחי said:

גולסה משחק בארבע השנים האחרונות 20-22 משחקי ליגה בממוצע. 

תבדקו את הנתונים.

כתבתי אחרי בדיקה. דיברתי על סה"כ משחקים בעונה. אם המאמן נותן לו לפתוח בכל המשחקים באירופה זה מן הסתם יבוא על חשבון רוטציה בליגה. החריגה היא עונת 18/9 שהיה פצוע ובאמת שיחק מעט. זה לא כולל משחקים בנבחרת שלא בדקתי.

אם יש לך סגל טוב ואתה מנהל איתו רוטציה ושומר עליו במשחקים פחות חשובים, הוא יכול לשחק את הרוב המכריע של העונה. זה לא מה שקרה בשנה שעברה למשל ואז הוא נפצע.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

סגל מלא זה עוד 2 שחקנים כנראה(קניקובסקי וזר)

כל שיטת המשחק שלנו הגנתית נראית מבולגנת, שיטת המשחק שלו יכולה להצליח נפלא בהולנד עם 2 קיצוני סופה במגרש פתוח שמשחקים מהר, אבל פה במשחק ישראלי עומד זה לא יצליח גם עוד 20 משחקים, השיטה של משחק צירופים בנגיעות זה מה שהולך היום.

נכון. עוד שני שחקני הרכב. פריצה, שמיר וביטון שיכנסו לעניינים. ויש גם את גולסה בתקווה.

מדובר על 6 שחקני הרכב אמצע קדימה.

משמעותי.

1 דקה לפני, קמחי said:

גם אני, גיבור שבסיום העונה אמר וכתב שהדבר הכי רע שיצא לנו מהעונה הקודמת זו הנדוניה עם ואן לייבן לאור הריצה המטורפת, מקבל בהבנה שהוא קיבל חוזה בצדק.

בדיוק. הדינמיות בכדורגל מדהימה. היה צריך ועכשיו נשפט מחדש. אי אפשר להימנע מזה במועדון מסודר. 

2 דקות לפני, Keano said:

כיאל זה רכש שמתאים לאלונה נו באמת

צריך להמשיך עם התכנית לחזק את הכנפיים ולעבוד בפגרה, אולי משהו התחבר למרות שאני פסימי, צריך פה בנוסף לעבודת אימון טובה גם ניהול סגל. 

לא מעניין אותי הסיסמאות "רכש לאלונה/לטביב/לשחר". כיאל שחקן נהדר ותבדוק את הסטטיסטיקה של העונה שעברה בליגת העל. עם הרבה ניסיון, יכל לייצב לנומאת הקישור, במיוחד שקרצב כבר רגל וחצי בחוץ. אפשר להמשיך כמו עיוורים "לפי התוכנית", זה מוביל ישר לתוך קיר

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

כתבתי אחרי בדיקה. דיברתי על סה"כ משחקים בעונה. אם המאמן נותן לו לפתוח בכל המשחקים באירופה זה מן הסתם יבוא על חשבון רוטציה בליגה. החריגה היא עונת 18/9 שהיה פצוע ובאמת שיחק מעט. זה לא כולל משחקים בנבחרת שלא בדקתי.

אם יש לך סגל טוב ואתה מנהל איתו רוטציה ושומר עליו במשחקים פחות חשובים, הוא יכול לשחק את הרוב המכריע של העונה. זה לא מה שקרה בשנה שעברה למשל ואז הוא נפצע.

אי אפשר לשמור עליו. הוא סובל מפציעות שרירים עם זמן החלמה נוראי.

אי אפשר לבנות עליו קבוצה, וגם לא את החוליה החשובה ביותר עבורנו בעשור האחרון.

3 דקות לפני, קמחי said:

כאילו שאתה יומיים פה. נראה לי שהודעות ההלל אפילו נמצאות בנושא הזה. פתאום כולם ידעו מזמן שהוא לא סחורה וגררו מוביל ירקות.

3 דקות לפני, קמחי said:

שום חכמה בדיעבד. טענתי את זה אז, יצאו עליי והמשכתי לטעון את זה לאורך כל הקיץ. 

לדעתי נפלו בקסם של הריצה והתעלמו מהבעיות שהיו ברורות לכולם.

Just now, אלק נילאש said:

כאילו שאתה יומיים פה. נראה לי שהודעות ההלל אפילו נמצאות בנושא הזה. פתאום כולם ידעו מזמן שהוא לא סחורה וגררו מוביל ירקות.

לא יודע אם אתה מכוון אליי את הביקורת שלך.

1 דקה לפני, snufkin said:

לא מעניין אותי הסיסמאות "רכש לאלונה/לטביב/לשחר". כיאל שחקן נהדר ותבדוק את הסטטיסטיקה של העונה שעברה בליגת העל. עם הרבה ניסיון, יכל לייצב לנומאת הקישור, במיוחד שקרצב כבר רגל וחצי בחוץ. אפשר להמשיך כמו עיוורים "לפי התוכנית", זה מוביל ישר לתוך קיר

שחקן טוב אבל בשלהי הקריירה, מה גם שהוא הסמל של סכנין. זה לא מנג'ר, צריך התאמה ואופק קדימה. 

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

וואלה לא היה לי מושג שואן לייבן כזה גרוע.. רציתי שימשיך אחרי הריצה בעונה שעברה.

ואת גררו מוקדם מאוד להספיד

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שום חכמה בדיעבד. טענתי את זה אז, יצאו עליי והמשכתי לטעון את זה לאורך כל הקיץ. 

לדעתי נפלו בקסם של הריצה והתעלמו מהבעיות שהיו ברורות לכולם.

כי אתה לא אוטוריטה משום בחינה רק משתמש גנרי פה, כמו כולנו. מיטש הגיע לאן שהגיע כי כנראה קיבל החלטות אחרות ממך בחיים שלו. כנראה  

1 דקה לפני, Keano said:

שחקן טוב אבל בשלהי הקריירה, מה גם שהוא הסמל של סכנין. זה לא מנג'ר, צריך התאמה ואופק קדימה. 

הוא ישמח לעבור אם רק תמצמץ בכיוון, לא סתם דאג לסעיף שחרור מצחיק בחוזה בסכנין. אני לא צריך אותו ל 5 שנים קדימה.. שנה- שנתיים מעוחות הוא יתן וישלים טוב את החסר כשגולסה בחוץ

יאללה כבר שיעיפו את שני הזרים המזדיינים האלה, כל מי שלא רוצה לחתום לשים ביציע ( בלטקסה, חוזז, קארצאב, חנציס ועוד). חייב פה זעזוע רציני. היה צריך להעיף את כל הגרוטאות האלה כבר מזמן.

3 דקות לפני, המכבייה said:

כי אתה לא אוטוריטה משום בחינה רק משתמש גנרי פה, כמו כולנו. מיטש הגיע לאן שהגיע כי כנראה קיבל החלטות אחרות ממך בחיים שלו. כנראה  

אין בעיה רק אין סיבה להתייחס לזה כחוכמה בדיעבד. 

יש לנו כרגע סגל עם פוטנציאל איכותי ל4-4-2 יהלום. קניקובסקי בול מתאים לאמצע ימין עם גלזר ב6, ביטון ב10 ושמיר/גולסה אמצע שמאל. 

אבל אני לא מאמין שהם חושבים על זה בכלל וילכו על ווינגר זר ולא שחקן בעמדה אחרת שמתאים למערך הזה.

3 דקות לפני, snufkin said:

הוא ישמח לעבור אם רק תמצמץ בכיוון, לא סתם דאג לסעיף שחרור מצחיק בחוזה בסכנין. אני לא צריך אותו ל 5 שנים קדימה.. שנה- שנתיים מעוחות הוא יתן וישלים טוב את החסר כשגולסה בחוץ

השאלה מי תהיה הקבוצה בסוף. אם לא תהיה קבוצה טובה אז עדיף לתת דקות לעידו שחר. אם הוא הגרוש שחסר ללירה אז הוא בהחלט יכול להוסיף לנו. בטוח עדיף על ריקן/שרן/פיבן בקישור.

Just now, אלק נילאש said:

השאלה מי תהיה הקבוצה בסוף. אם לא תהיה קבוצה טובה אז עדיף לתת דקות לעידו שחר. אם הוא הגרוש שחסר ללירה אז הוא בהחלט יכול להוסיף לנו. בטוח עדיף על ריקן/שרן/פיבן בקישור.

עידו שחר חייב לפתוח והיה חייב להיות פה כבר בעונה שעברה. זה בדיוק הסירבול. 

2 דקות לפני, itanar said:

יש לנו כרגע סגל עם פוטנציאל איכותי ל4-4-2 יהלום. קניקובסקי בול מתאים לאמצע ימין עם גלזר ב6, ביטון ב10 ושמיר/גולסה אמצע שמאל. 

אבל אני לא מאמין שהם חושבים על זה בכלל וילכו על ווינגר זר ולא שחקן בעמדה אחרת שמתאים למערך הזה.

רק שיצחקי לא יקרא את זה, עם היהלום שלך, קניקובסקי וגלזר, בסוף נמצא כאן את דרפאיץ & ברדה.