Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, snufkin said:

מקפיץ חזרה גם את פיבן ולרוטציה.. בלטקסה לא בלם. אבל לדעתי זו עבודת אימון יותר מאשר משהו פרסונלי. אנחנו מזעזעים הגנתית ונגד הנמושות באירןפה לא ראו את זה. מול חיפה וסכנין שיש להן שחקני התקפה נורמליים - זה התקף לב אחד גדול

אני מאלו שביקרו המון את פיבן.

אבל בהחלט שווה לנסות אותו כבלם. גם את שרן.

Just now, itanar said:

אני מאלו שביקרו המון את פיבן.

אבל בהחלט שווה לנסות אותו כבלם. גם את שרן.

תכלס, לקחנו לא מזמן אליפות עם שרן ופיבן כבלמים פותחים, יותר גרועים ממה שיש עכשיו הם לא יהיו.

2 דקות לפני, snufkin said:

מקפיץ חזרה גם את פיבן לרוטציה.. בלטקסה לא בלם. אבל לדעתי זו עבודת אימון יותר מאשר משהו פרסונלי. אנחנו מזעזעים הגנתית ונגד הנמושות באירןפה לא ראו את זה. מול חיפה וסכנין שיש להן שחקני התקפה נורמליים - זה התקף לב אחד גדול

ראו את זה גם בקמפיין האירופי עד עכשיו.

אנחנו פריכים יותר מצ׳יפס.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מעניין עד מתי ימשיכו להאשים את ההצבה של גררו ביכולת המביכה שלו. זה בטח יהיה כמו אם יונתן שחשבו שהוא חלוץ עד ששיחק רע מאוד שם.

הוא יכול להיות זר שישי בחדרה. לשחקן עם כל כך מעט שכל אין מקום בסגל. אולי באמצע פחות ירגישו את השטויות שלו, אבל זה לא יהפוך אותו לכוכב. 

חבל שהליגה לא התחילה מוקדם יותר, אולי היה סיכוי להשאיל אותו, להביא את צ׳יבוטה, ווינגר זר ובלם זר.

גררו שדון בן 21. שדונים צריכים הכוונה וליטוש כדי להפוך לשדים, וכל שחקן כדורגל צריך שיבליטו את יתרונותיו ויטשטשו את חסרונותיו בזמן שהוא עובד עליהם.

בפועל גררו לא זוכה לשום הכוונה כרגע והמאמן שלו מסרס אותו לחלוטין ומשחק איתו כווינגר מהעבר שצמוד לקו.

אי אפשר להתייחס לשום שחקן בסגל כרגע, לטוב ולרע. הם בברדק מקצועי ואף אחד לא יכול להתבלט לטובה. יש כמה באמת מזעזעים, גררו ממש לא אחד מהם.

36 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

שואל ברצינות, שמיר זה רכש? איזה שחקן גנרי אלוהים ישמור.

זה ראית מניתוח המהלכים שלו ב50 דקות ששיחק עד עכשיו בקבוצה?

או שאתה עוקב אחריו כבר תקופה ארוכה במסגרת תהליכי הסקאוטינג שאתה מבצע?

4 דקות לפני, סלבה said:

גררו שדון בן 21. שדונים צריכים הכוונה וליטוש כדי להפוך לשדים, וכל שחקן כדורגל צריך שיבליטו את יתרונותיו ויטשטשו את חסרונותיו בזמן שהוא עובד עליהם.

בפועל גררו לא זוכה לשום הכוונה כרגע והמאמן שלו מסרס אותו לחלוטין ומשחק איתו כווינגר מהעבר שצמוד לקו.

!!!

אשכרה מוסרים לגררו ויש לו 2 על הגב כשהוא צמוד לקו ומצפים שייצא מזה קרוס כלשהו אחרי איזה דריבל, זה יותר גרוע, זה מנטרל את כל היתרונות שלו.

אף פעם לא היתי חובב גדול בלשון המעטה של אלונה ברקת, אבל הפעם צריך לעשות מהלכים דומים למהלכים שלה וזה שינוים בזמן אמת בחלון

בואו נודה

נכשלנו עם כמה הארכת חוזים כולל זה של ואן לויבן, שחייב להיות מוחלף...אם לא איביץ', מאמן סרבי כזה שמרן שיחזיר את כולם לקווים שלהם ולסדר השוטף שהיה פה

שחקנים הפסיקו להיות ממושמעים וחלקם כבר לא מסוגלים יותר להיות כאלה.

בואו נגיד שברור לכולם שקניקובסקי חייב להיות פה ואני מקווה שזה לא יהיה במחיר שדובר עליו היום.

אבל

ריקן, בן חיים והרננדס לא מתאימים למכבי ת"א ולא תורמים לנו מהומה

בלם זר עם רגל שמאל, צ'יבוטה וקיצוני ואם יש אפשרות להנחית פה את כיאל זה גם יהיה ברכה ולתת לשחר כרגע הרבה יותר דקות לידו.

6 דקות לפני, סלבה said:

אי אפשר להתייחס לשום שחקן בסגל כרגע, לטוב ולרע. הם בברדק מקצועי ואף אחד לא יכול להתבלט לטובה. יש כמה באמת מזעזעים, גררו ממש לא אחד מהם.

בדיוק דיברתי על זה בטלפון עם בן אדם, לגררו, אלמוג וכ'ו אין פיגורה שיישב עליו על הראש ויוציא אותו מהברדק שיש להם בראש כרגע, לגררו יש כשרון אבל הראש שלו היום מפוזר בצורה נוראית

עכשיו גם דיברתי איתו על הצורה של שנות ה80-70 של ואן ליובן שמסרס אותו על הקו ותוקע אותו שם, כדורגל  מוישן שלא מתאים להיום ורק אלוהים יודע למה ממשיכים לתת לואן ליובן את השרביט להמשיך איתו.

6 דקות לפני, סלבה said:

עידו שחר היה חייב להיכנס היום לנסות ליצב את הקישור לא נספר

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אף פעם לא היתי חובב גדול בלשון המעטה של אלונה ברקת, אבל הפעם צריך לעשות מהלכים דומים למהלכים שלה וזה שינוים בזמן אמת בחלון

בואו נודה

נכשלנו עם כמה הארכת חוזים כולל זה של ואן לויבן, שחייב להיות מוחלף...אם לא איביץ', מאמן סרבי כזה שמרן שיחזיר את כולם לקווים שלהם ולסדר השוטף שהיה פה

שחקנים הפסיקו להיות ממושמעים וחלקם כבר לא מסוגלים יותר להיות כאלה.

בואו נגיד שברור לכולם שקניקובסקי חייב להיות פה ואני מקווה שזה לא יהיה במחיר שדובר עליו היום.

אבל

ריקן, בן חיים והרננדס לא מתאימים למכבי ת"א ולא תורמים לנו מהומה

בלם זר עם רגל שמאל, צ'יבוטה וקיצוני ואם יש אפשרות להנחית פה את כיאל זה גם יהיה ברכה ולתת לשחר כרגע הרבה יותר דקות לידו.

היה חייב לקבל חוזה ונשפט מחדש שוב. אם היה רודריגז על הקווים היום, היית אומר קללת קשטן.קצת קוהרנטיות והבנת הדינמיקה של הכדורגל. אתה לא ילד. הוא קיבל חוזה בצדק!

2 דקות לפני, הנדון said:

עידו שחר היה חייב להיכנס היום לנסות ליצב את הקישור לא נספר

היה חייב להתקבע בהרכב במקום ריקן איפשהו במשחק השני במוקדמות, גג בסיבוב השני.

אבל נתן לו כמה במצטבר, 4 דקות? 

16 דקות לפני, קמחי said:

גולסה כשהוא משחק הוא הטוב בארץ, אבל זמין ל-10-15 משחקי ליגה בממוצע. הוא לא יכול להיות עוגן, וככל שיתבגר-גם יידחק אחורה ברוטציה.

יותר לכיוון 30 משחקים בממוצע

17 דקות לפני, קמחי said:

שמיר מושאל, ככה שאני מתקשה לנחש את העתיד שלו.

גולסה כשהוא משחק הוא הטוב בארץ, אבל זמין ל-10-15 משחקי ליגה בממוצע. הוא לא יכול להיות עוגן, וככל שיתבגר-גם יידחק אחורה ברוטציה.

היסטורית, גולסה נותן 30-35 משחקים בממוצע. הוא בן 29 וזה מספיק לעוד שנתיים-שלוש. אני מאמין שאם שמיר יהיה טוב הוא יהיה שחקן של מכבי, לא נראה לי שקבוצת האם שלו כל כך בונה עליו. בכל מקרה, הכי חשוב שנפגע בהתקפה. אתה מסתכל קדימה ואין אחד שאתה יודע שהוא מניה בטוחה.

3 דקות לפני, אקיטה said:

היה חייב להתקבע בהרכב במקום ריקן איפשהו במשחק השני במוקדמות, גג בסיבוב השני.

אבל נתן לו כמה במצטבר, 4 דקות? 

הקישור היום פשוט לא היה קיים בצורה קיצונית 

1 דקה לפני, המכבייה said:

היה חייב לקבל חוזה ונשפט מחדש שוב. אם היה רודריגז על הקווים היום, היית אומר קללת קשטן.קצת קוהרנטיות והבנת הדינמיקה של הכדורגל. אתה לא ילד. הוא קיבל חוזה בצדק!

יש עוד דברים מעבר למבחן התוצאה. הדרך הייתה לא טובה ובפלייאוף גם נוראית (גם הגמר גביע היה מביך. היינו צריכים להבין לאן זה הולך).

אז ניצח את חיפה בלי זרים. כל הכבוד. גם כפר סבא ניצחה את חיפה וירדה ליגה אז? 

הריצה איתו הגיע נטו בגלל אפקט המאמן החדש. בדיוק כמו עם ג׳ורדי גם הפעם לא למדנו.

4 דקות לפני, המכבייה said:

וכמו שאמרתי קיבל חוזה וכמו שאמרתי על ריקן שרציתי שיקבל חוזה והנה אני אומר, טועים טעות..אפשר לשנות, כרגע שיחקנו 9 משחקים ולא נראנו טוב באף משחק  ועם השיטה שלו לא תשתנה זה לא הולך להשתנות, אין פה הוקוס פוקוס ותציב את בן חיים והוא פתאום יעבור לך שחקנים כמו ב2016..השיטה של ואן לויבן אולי התאימה לנו זמנית לשנה שעברה אבל בזה זה נגמר , הוא קיבל את הצ'אנס שלו וזהו לצערי הגיע הזמן להבין שהוא לא מסוגל להוביל את הסירה וחבל למשוך את זה יותר מדי.

נחזור לשפיות ונדבר על רכש. סתם לידע כללי, סעיף השחרור בחוזה של כיאל הוא כמה גרושים. הוא וההסוס השני שלהם קרקסו את כל הקישור שלנו ושלטו באמצע. אחרי שמחקנו את קרצאב (גם אם ישאר בסוף זה כבר לא זה..), להביא את כיאל עם הניסיון והיכולת שלו זה יכל לייצב אותנו

3 דקות לפני, erantheking21 said:

וכמו שאמרתי קיבל חוזה וכמו שאמרתי על ריקן שרציתי שיקבל חוזה והנה אני אומר, טועים טעות..אפשר לשנות, כרגע שיחקנו 9 משחקים ולא נראנו טוב באף משחק  ועם השיטה שלו לא תשתנה זה לא הולך להשתנות, אין פה הוקוס פוקוס ותציב את בן חיים והוא פתאום יעבור לך שחקנים כמו ב2016..השיטה של ואן לויבן אולי התאימה לנו זמנית לשנה שעברה אבל בזה זה נגמר , הוא קיבל את הצ'אנס שלו וזהו לצערי הגיע הזמן להבין שהוא לא מסוגל להוביל את הסירה וחבל למשוך את זה יותר מדי.

עזוב שאני גם לא תופס ממנו, אבל הוא צריך לקבל את הצ'אנס עם סגל מלא ומאומן ביחד.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש עוד דברים מעבר למבחן התוצאה. הדרך הייתה לא טובה ובפלייאוף גם נוראית (גם הגמר גביע היה מביך. היינו צריכים להבין לאן זה הולך).

אז ניצח את חיפה בלי זרים. כל הכבוד. גם כפר סבא ניצחה את חיפה וירדה ליגה אז? 

הריצה איתו הגיע נטו בגלל אפקט המאמן החדש. בדיוק כמו עם ג׳ורדי גם הפעם לא למדנו.

לא מקבל אפילו אות ממה שכתבת כאן. חבל על הדיון. אתה ואני לא סמכויות שיפוטיות לרמה ולציפיות. פשוט ובסיסי. 

7 דקות לפני, הנדון said:

הקישור היום פשוט לא היה קיים בצורה קיצונית 

אני באמת לא זוכר התקפה אחת של מכבי שלא נגמרה בלדלג עליו ולשלוח כדור ארוך.

שניסו לעבור דרכו, ריקן כמובן נגיעה דריפט מעביר לשמאל ומאבד, גלזר בכלל משום מה כמעט 50/50 ושרן צריך לרדוף אחרי 2 שחקנים של סכנין עם הפנים לעבר השער.

4 דקות לפני, itanar said:

עזוב שאני גם לא תופס ממנו, אבל הוא צריך לקבל את הצ'אנס עם סגל מלא ומאומן ביחד.

סגל מלא זה עוד 2 שחקנים כנראה(קניקובסקי וזר)

תוסיף גם את גולסה , נקווה שהוא יחזור מתישהו, זה לא ישפר כלכך את משחק ההגנה הדועך שלנו.

כל שיטת המשחק שלנו הגנתית נראית מבולגנת, שיטת המשחק שלו יכולה להצליח נפלא בהולנד עם 2 קיצוני סופה במגרש פתוח שמשחקים מהר, אבל פה במשחק ישראלי עומד זה לא יצליח גם עוד 20 משחקים, השיטה של משחק צירופים בנגיעות זה מה שהולך היום.

2 דקות לפני, snufkin said:

נחזור לשפיות ונדבר על רכש. סתם לידע כללי, סעיף השחרור בחוזה של כיאל הוא כמה גרושים. הוא וההסוס השני שלהם קרקסו את כל הקישור שלנו ושלטו באמצע. אחרי שמחקנו את קרצאב (גם אם ישאר בסוף זה כבר לא זה..), להביא את כיאל עם הניסיון והיכולת שלו זה יכל לייצב אותנו

כיאל זה רכש שמתאים לאלונה נו באמת

צריך להמשיך עם התכנית לחזק את הכנפיים ולעבוד בפגרה, אולי משהו התחבר למרות שאני פסימי, צריך פה בנוסף לעבודת אימון טובה גם ניהול סגל.