Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

5 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

מרגרטי שונא מכבי ומדבר שטיות בעיקר,אף פעם לא ראיתי אותו רושם משהו טוב.

מכבי זה החיים.

פשוט אני שונא את כל ההתפשרות סביב המינויים שמיץ' עשה.

מנכ"ל, מנהל מקצועי, מאמן, שחקנים, זה מרגיש כמו שכונה, זה קשה להיות בטופ ואז להרגיש שחזרת אחורה בצורה דרסטית.

בחייך, עד עכשיו לא הצליחו לשחרר את השוער היווני הזה.

שלא נדבר על ניקוליץ' שלאף אחד אין מושג מה נסגר איתו ולמה הוא עוד כאן, 0 הסברים מהמועדון.

13 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

על פי רז אמיר שאמין פה בפורום , פארפה יעבור בהעברה קבועה ולא השאלה.

אני יודע. וגם הוא רשם בטוויטר דברים שמעט סותרים את זה. אין עוד שום דבר סופי וידוע.

אם אכן זה יהיה נכון (ואת זה נדע כשיהיה משהו רשמי) אז אפשר להתחיל לתלות אשמים.

13 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

מרגרטי שונא מכבי ומדבר שטיות בעיקר,אף פעם לא ראיתי אותו רושם משהו טוב.

אני מכיר היטב אותו ואת התבטאויותיו. אני כן חושב שהוא אוהד מכבי ולא איזה אוהד קבוצה אחרת שמנסה להטריל פה (כמו היוזר מיטשל לדוגמא למי שזוכר), אבל הוא פשוט אדם טיפש מאוד או ציניקן משועמם מאוד שנהנה להבעיר אש. מציק לי שיש אנשים שזה עלול להשפיע עליהם.

11 דקות לפני, המכבייה said:

הוא תמיד היה אגוז קשה ומכבי רקדה איתו את הטנגו הזה כי כנראה האמינה בו. 

האמינה בצדק בעיניי.

הוא טופ פרוספקט. יהלום אמיתי. אבל הוא לא באמת חולם להצליח במכבי ולהיות חלק במכבי אלא רק לעזוב אותה. זה על גבול הניצול.

ואני הראשון שהייתי רוצה את קארצב כשחקן הרכב במקום פרץ ושיפרח פה. אבל לא רק לשנה אחת אלא לחוזה אמיתי וארוך שמשקף תשוקה להיות פה ולהגיע פה להישגים.

14 דקות לפני, וזה ברשת said:

בשנים האחרונות תמיד חשבתי שקארצב הוא הצעיר הוא מוכשר ועם הפוטנציאל הכי גבוה שלנו.

אבל אם הוא מתבצר ולא מאריך חוזה רק כדי לעזוב בחינם, או מתעקש על סעיף שחרור לא רציני, זה הזוי ומרגיז ואני יכול להבין את מכבי שמוכנים לבחור בו כמי שיעזוב. 

יואב, אם כשקארצב חתם בגיל 18 על חוזה לשנתיים ואז הסכים להאריך בשנה אחת בלבד, ואתה לא רואה את הבעייתיות שבזה, זה לא מובן לי. 

אני אולי הכי מחזיק מקארצב כפוטנציאל בפורום, אבל ההתנהלות שלו בנושא החוזה עם מכבי היא בושה וחרפה בעיניי. הוא לא רואה במכבי אפילו מקפצה, אלא רק מכשול שהוא צריך לסיים איתו כבר כדי לעזוב לאירופה.

ובנושא פארפה:

אותו לעומת זאת אין שום סיבה להעביר בטרייד, אבל לצערי יש אנשים כמו מרגריטי שישר קופצים ומתייחסים לכל פיפס תקשורתי כעובדה שכבר קרתה במקום ספקולציה.

אני עדיין מאמין שהוא לא יימכר אלא יעבור בהשאלה.

בנושא פארפה אני כמובן גם מקווה, הבעיה שמאז ההשאלה של גלזר, אייל סגל לא מתפשר בנושא הזה.

לא רק איתנו אגב, הוא בגישה של אני לא אהיה המשביח הלאומי.

1 דקה לפני, BIGBEN said:

בנושא פארפה אני כמובן גם מקווה, הבעיה שמאז ההשאלה של גלזר, אייל סגל לא מתפשר בנושא הזה.

אתה צודק. אבל לפני שיש משהו רשמי, זה לא רציני להתייחס כל כך ברצינות לדיווחים של תקשורת (שידוע ששיתוף הפעולה של מכבי איתה מוגבל עד לא קיים)

לפני2 שעות , המכבייה said:

נראה היה שהוא בונה עליו בהתחלה ומאז, לא ראה דשא ועוד הביאו לו את שמיר על הראש. יש מצב שפטריק קצת בהיסטריה, אני לא שולל את זה לגמרי.

גם את בר אני לא מעביר קבוע לשם אגב.  

מוזר לשמוע את זה ממך.

שחקני הנוער הם נכסים. הם צריכים להימכר באופן שוטף כדי לקבל כסף או נכסים בשלים או מתאימים יותר לקבוצה כרגע.

15 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מכבי זה החיים.

מנכ"ל, מנהל מקצועי, מאמן, שחקנים, זה מרגיש כמו שכונה, זה קשה להיות בטופ ואז להרגיש שחזרת אחורה בצורה דרסטית.

שלא נדבר על ניקוליץ' שלאף אחד אין מושג מה נסגר איתו ולמה הוא עוד כאן, 0 הסברים מהמועדון.

מה זה מטריד אותך לאן ניקוליץ ויאנוטיס ילכו? אתה משלם להם את המשכורת? הם לא יהיה בסגל, זה הדבר היחיד שצריך לעניין אותך בסוגיה הזאת. 

15 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מכבי זה החיים.

לא חבר,יש צורה לכל דבר,אף אחד לא מבסוט על ההנהלות, אבל עוד מהעונות עם איביץ' לכלכת עליו,עכשיו על פטריק ועל יצחקי,בקיצור רק מלכלך.

8 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מוזר לשמוע את זה ממך.

שחקני הנוער הם נכסים. הם צריכים להימכר באופן שוטף כדי לקבל כסף או נכסים בשלים או מתאימים יותר לקבוצה כרגע.

גדי קניקובסקי שווה את בר ופראפה בהעברה קבועה פלוס 600 אלף יורו? שים את השני מיליון יורו האלה(בהערכת חסר רצינית מאד) על זר. הוא שווה כמו יוני או דור פרץ? הוא שווה את דילול התשתית בצורה כזאת?ועוד בשנת חוזה אחרונה? 

2 דקות לפני, המכבייה said:

גדי קניקובסקי שווה את בר ופראפה בהעברה קבועה פלוס 600 אלף יורו? שים את השני מיליון יורו האלה(בהערכת חסר רצינית מאד) על זר. הוא שווה כמו יוני או דור פרץ? הוא שווה את דילול התשתית בצורה כזאת?ועוד בשנת חוזה אחרונה? 

קוראים לו גבי, לא גדי (;

לא חושב שהוא התכוון שהעסקה הזאת משתלמת, אלא התכוון באופן כללי.

4 דקות לפני, המכבייה said:

לא, לא שווה. לתת להם כסף וזהו מה רוצים החזירים האלה, השחקנים בליגה צריכים לזחול למכבי ולהתחנן לשבת על הספסל, איך הידרדרנו ככה?!?!

חביבי קח את ה 600 אלף ואולי שחקן אחד או שניים בהשאלה בלבד, בלבד, לא רוצים? שלום ביי ולא להת. להשאיר הסגל איך שהוא כי אם אתה עושה עסקה גרועה היא תפתח פתח לכל הקבוצות לסחוט את מכבי, לא יודע לא בא לי על עסקה של שחקן מול שני פרוספקטים צעירים וכמה מיליוני שח לעזאזל.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה הייתה האלטרנטיבה? לאבד אותו בגיל 18 כשהוא סומן ככישרון ענק?

מניח שקיוו שעד סוף החוזה משהו בקופסא ישתנה והוא ישנה פאזה. זה לא קרה ובגלל זה הטרייד הזה טוב למכבי.

קודם כל בוודאי שיותר טוב "לאבד" אותו בגיל 18 במקום להשקיע בו עוד 3 שנים ולקבל דמי השבחה (אולי ) כשגם בגיל 18 הוא חייב כבר בדמי השבחה. 
דבר שני הוא אמור להיות חתום מגיל 16 כל הזמן ל 3 שנים ואז מגיל 18 ל 5 שנים, זה כולם יודעים בתחילת הדרך מי שלא רוצה שלא יבוא למכבי מראש
מי שרוצה לברוח באמצע סבבה שישלם את עלות הכרטיס תודה ושלום. 

להשקיע בשחקן עוד 3 שנים ולגלות שהוא מזיין אותך כי נתת לו זה הכי גרוע

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מסתבר שיש דבר כזה להקפיא והקפאנו את ניקוליץ׳ ויאניוטיס. הזר השישי בדרך?

בינתיים פארפה נרשם.

הקפיאו את ניקוליץ' גם בעונה שעברה.

כן, האמירה גם את x אני לא מעביר.

אנחנו הרבה זמן בכדורגל כדי לדעת שפרוספקטים מצליחים באחוזים נמוכים. אני מייחל ליום שמכבי תמכור שחקן בית אחד כל קיץ ותחליף חמישה. זאת בדיוק הדרך להשאיר קבוצה מאוזנת.

נכון, הפרטים גם חשובים ואני לא מספיק מכיר את בר כהן. אבל האמירה שלי היא כללית מאוד 

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

אנחנו הרבה זמן בכדורגל כדי לדעת שפרוספקטים מצליחים באחוזים נמוכים. אני מייחל ליום שמכבי תמכור שחקן בית אחד כל קיץ ותחליף חמישה. זאת בדיוק הדרך להשאיר קבוצה מאוזנת.

נכון, הפרטים גם חשובים ואני לא מספיק מכיר את בר כהן. אבל האמירה שלי היא כללית מאוד 

רק לי יש את התחושה שאם היה מדובר בחיפה, המחיר היה נמוך יותר?

28 דקות לפני, BIGBEN said:

מה זה "לא מתפשר" זה עסק, זה מה שאנחנו מציעים לו וזה או שייקח את מה שיש ( וזה הרבה ) או לא. 

בהתחשב בזה שיש לו שחקן שלא יחתום על חוזה לשנה גם 500 אלף זה 500 יותר ממה שהוא יקבל, אז מקסימום לסגור על 700 בלי כלום. 

4 דקות לפני, הצבר said:

קודם כל בוודאי שיותר טוב "לאבד" אותו בגיל 18 במקום להשקיע בו עוד 3 שנים ולקבל דמי השבחה (אולי ) כשגם בגיל 18 הוא חייב כבר בדמי השבחה. 
דבר שני הוא אמור להיות חתום מגיל 16 כל הזמן ל 3 שנים ואז מגיל 18 ל 5 שנים, זה כולם יודעים בתחילת הדרך מי שלא רוצה שלא יבוא למכבי מראש

מסכים.

הקלות שמכבי נותנת לצעירים המובחרים שלה להיות עם חוזה של פחות מ3 שנים קדימה בכל רגע נתון היא בלתי נתפסת בעיניי.

והאיבוד שלהם בגיל בוגר יותר כמו דאבור או דסה או פרץ הוא רק המשך של המדיניות הזאת, באופן קיצוני יותר.

לא היינו צריכים לתת לקארצב, חנציס וכל החברה האלה להיות בסיטואציה שנשארו להם פחות מ3 שנים בחוזה כרגע וגם זה במקרה הרע. צריך ללמוד בנושא הזה מהמועדונים הגדולים באירופה (מבחינת האסטרטגיה).

אבל כרגע אנחנו כמו שאלקה, מגדלים המון שחקנים נפלאים ואת כולם מאבדים כי נגמר להם החוזה ולא מתנהלים נכון.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מסתבר שיש דבר כזה להקפיא והקפאנו את ניקוליץ׳ ויאניוטיס. הזר השישי בדרך?

בינתיים פארפה נרשם.

מה מאיפה המידע?

9 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לא לוקח את הסיכון על פארפה. פשוט לא. 

2 דקות לפני, וזה ברשת said:

מסכים.

הקלות שמכבי נותנת לצעירים המובחרים שלה להיות עם חוזה של פחות מ3 שנים קדימה בכל רגע נתון היא בלתי נתפסת בעיניי.

והאיבוד שלהם בגיל בוגר יותר כמו דאבור או דסה או פרץ הוא רק המשך של המדיניות הזאת, באופן קיצוני יותר.

לא היינו צריכים לתת לקארצב, חנציס וכל החברה האלה להיות בסיטואציה שנשארו להם פחות מ3 שנים בחוזה כרגע וגם זה במקרה הרע. צריך ללמוד בנושא הזה מהמועדונים הגדולים באירופה (מבחינת האסטרטגיה).

אבל כרגע אנחנו כמו שאלקה, מגדלים המון שחקנים נפלאים ואת כולם מאבדים כי נגמר להם החוזה ולא מתנהלים נכון.

צריך לתת למי שבולט בביתר ת"א חוזה ל4 שנים פלוס אופציה, ואם הוא מגיע לקבוצה הבוגרת לחדש לו את החוזה אחרי שנתיים. 

11 דקות לפני, הצבר said:

מניח שהוא עשה פוזות בגיל צעיר בטענה שהוא רוצה להשתלב בבוגרים מהר ולא לצאת להרבה השאלות. מכבי בטח האמינו לו והסכימו להאריך לו את החוזה לזמן קצר וקיוו שכשהוא ישתלב בבוגרים הוא יאריך חוזה.