Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, הצבר said:

יצחקי שכונה היום והיה שכונה יותר גדולה כשחקן אתה יודע את זה ואני יודע את זה ולמאן כבודו לא נפתח פה מה ששנינו יודעים. 

אם במקום יצחקי היה יושב ישראלי אחר ומביא תוצאות אחרות אף אחד לא היה בא בטענות, אבל יושב מישהו שכולנו מכירים בתור חפפן ומביא תוצאות בהתאם.. אז  מותר להעביר ביקורת. 

יש לך דש מביין שמכר אותך לעירית נתניה והתעלל ליטרלי באוהדי מכבי בהחלטה הזאת וג'ורדי שסירס אותך עם הפייר פליי(שזאת מכבסת מילים לקנה אליפויות בכסף). אני יכול למצוא פגמים בכולם. עכשיו, תתעלם רגע מהדמוגוגיות המכוונת שלי פה- הוא הומלץ על ידי ג'ורדי ובן, ואושר על ידי מיטש. אני לא צריך אסמכתאות גדולות יותר. ולהזכיר מה יצחקי היה כשחקן, לא רלוונטי, יודע למה? כי ג'ורדי החזיר אותו ונהנה מהחצי עונה הכי גדולה שלנו בעידן מיטש עד הפציעה. ולשמר דעה קדומה על אדם זה לא מומלץ אפילו שהשם שלו קצת בעייתי באנגלית.

מה שגורם לי לחשוש שבאמת ישלחו לנתניה את פארפה או בר כהן בהעברה קבועה זו העובדה שפטריק לא אוהב ולא מחזיק מסגנון השחקנים האלה - כישרוניים-צנומים-נמוכי הקומה. 

מה גויאגון מה? עד שכבר חשבתי שמכבי מוציאה אחלה עסקה הם שוב מתחילים אולי לחרבן את זה (מקווה שזה המצאה של כתבים בשקל), מקווה מאוד שהמתווה המקורי יסתדר ושזה סתם פרסום לא נכון על גויאגון.

למה חובה להעביר שחקנים בתמורה? אפשר לסגור בסכום של כסף את הסיפור, לדעתי יכול להיגמר על פחות ממיליון יורו ועוד השאלה של גויאגון.

למרות שמעדיף שוב את המתווה המקורי שמשלב את קראצב בסיפור, השאלה אם ירצה או לא.

1 דקה לפני, צהובכחול said:

מה שגורם לי לחשוש שבאמת ישלחו לנתניה את פארפה או בר כהן בהעברה קבועה זו העובדה שפטריק לא אוהב ולא מחזיק מסגנון השחקנים האלה - כישרוניים-צנומים-נמוכי הקומה. 

אמנם לא צנום אבל תיארת פה את קניקובסקי

6 דקות לפני, יארין said:

אמנם לא צנום אבל תיארת פה את קניקובסקי

קניקובסקי פיזי עשרות מונים משניהם, עובד בהגנה עשרות מונים משניהם (יותר מזכיר את אלטמן). בר כהן ופארפה עפים ברוח. ולמרות זאת בהיעדר מיכה ולאור האפרוריות המוגזמת אם זה תלוי בי בר כהן מקבל דקות מזמן

4 דקות לפני, צהובכחול said:

קניקובסקי פיזי עשרות מונים משניהם, עובד בהגנה עשרות מונים משניהם (יותר מזכיר את אלטמן). בר כהן ופארפה עפים ברוח. ולמרות זאת בהיעדר מיכה ולאור האפרוריות המוגזמת אם זה תלוי בי בר כהן מקבל דקות מזמן

קניקובסקי בן 24 , ובר כהן וגויאגון בני 20. בגיל הזה גם קניקובסקי היה צנום ולמען האמת אף אחד בכלל לא חשב שיתפתח לשחקן שהוא עכשיו. לפני 4 שנים הוא היה עוד שחקן נוער גנרי שלא עניין אף אחד.

אני אולי בניגוד לרוב לא בעד לזרוק ליציע שחקנים שלא חותמים על חוזה, אם מגיע לו לשחק אז שישחק אם הוא עושה פוזות ומראה חוסר מקצועיות אז זורק אותו ליציע לא משנה מה אורך החוזה שלו. הכל שאלה אם הוא כאן עד הסוף או עושה פוזות ומחליט גם לעשות שביתה איטלקית.

איך לא להגיע למצב של שחקן בשנה האחרונה בחוזה שלו זה כבר סיפור אחר... עם פרץ למשל נזכרו מאוחר מדי.

43 דקות לפני, המכבייה said:

לא ידעת שפרץ יצור לך הכנסות בשנתו האחרונה. לא ידענו בכלל באיזה כושר הוא חוזר. ברור שהוא מקרה אחר מקארצב. אני לא רוצה שמיטש ישתנה בשביל ישראלים, שהם ישתנו עבורו. משימה קשה, אני יודע.

סתם חבל לי שככה זה יגמר בסוף. 

כמו שנאמר פה כל מקרה לגופו אי אפשר שכל שחקן נאבד בחינם ושנמשיך להיות ג'נטלמנים עם שחקנים שלא מוכנים לאף פשרה ולא עשו כלום במועדון, היום זה קארצב מחר זה יהיה חנצ'יס ואז מתי תרוויח עליהם אחרי כל ההשקעה? רוצה לעשות פוזות עם חוזה תעשה דבר או שתיים במועדון שיצידקו את זה אם לא מצידי שיתחילו להושיב שחקנים ביציע ושהם ילמדו להעריך מה הם מקבלים פה.

5 דקות לפני, thunderbolt said:

קניקובסקי בן 24 , ובר כהן וגויאגון בני 20. בגיל הזה גם קניקובסקי היה צנום ולמען האמת אף אחד בכלל לא חשב שיתפתח לשחקן שהוא עכשיו. לפני 4 שנים הוא היה עוד שחקן נוער גנרי שלא עניין אף אחד.

צודק. לכן אני הראשון שנגד מכירה שלהם.

7 דקות לפני, liron1006 said:

אני אולי בניגוד לרוב לא בעד לזרוק ליציע שחקנים שלא חותמים על חוזה, אם מגיע לו לשחק אז שישחק אם הוא עושה פוזות ומראה חוסר מקצועיות אז זורק אותו ליציע לא משנה מה אורך החוזה שלו. הכל שאלה אם הוא כאן עד הסוף או עושה פוזות ומחליט גם לעשות שביתה איטלקית.

איך לא להגיע למצב של שחקן בשנה האחרונה בחוזה שלו זה כבר סיפור אחר... עם פרץ למשל נזכרו מאוחר מדי.

פרץ שדרג אותנו, אז היה שווה לתת לו דקות גם אם הוא לא האריך חוזה (ושלא יבלבלו את המוח שלא ידענו מה הוא שווה כי עוד לפני העונה האדירה שלו הוא נתן שתי עונות טובות). אגב, פרץ בניגוד לקארצב הכוכב רצה להישאר במכבי וכמעט נשאר עד שהגיעה ההצעה מאיטליה.

בשנים האחרונות תמיד חשבתי שקארצב הוא הצעיר הוא מוכשר ועם הפוטנציאל הכי גבוה שלנו.

אבל אם הוא מתבצר ולא מאריך חוזה רק כדי לעזוב בחינם, או מתעקש על סעיף שחרור לא רציני, זה הזוי ומרגיז ואני יכול להבין את מכבי שמוכנים לבחור בו כמי שיעזוב. 

יואב, אם כשקארצב חתם בגיל 18 על חוזה לשנתיים ואז הסכים להאריך בשנה אחת בלבד, ואתה לא רואה את הבעייתיות שבזה, זה לא מובן לי. 

אני אולי הכי מחזיק מקארצב כפוטנציאל בפורום, אבל ההתנהלות שלו בנושא החוזה עם מכבי היא בושה וחרפה בעיניי. הוא לא רואה במכבי אפילו מקפצה, אלא רק מכשול שהוא צריך לסיים איתו כבר כדי לעזוב לאירופה.

ובנושא פארפה:

אותו לעומת זאת אין שום סיבה להעביר בטרייד, אבל לצערי יש אנשים כמו מרגריטי שישר קופצים ומתייחסים לכל פיפס תקשורתי כעובדה שכבר קרתה במקום ספקולציה.

אני עדיין מאמין שהוא לא יימכר אלא יעבור בהשאלה.

9 דקות לפני, tkui said:

שמועות שעובר לשחק בארגנטינה

באמא שלו אין לי מושג מה יש לו לחפש שם

באסה.. תפור עלינו. מקווה שליצחקי יש מישהו תותח בקנה

2 דקות לפני, וזה ברשת said:

בשנים האחרונות תמיד חשבתי שקארצב הוא הצעיר הוא מוכשר ועם הפוטנציאל הכי גבוה שלנו.

אבל אם הוא מתבצר ולא מאריך חוזה רק כדי לעזוב בחינם, או מתעקש על סעיף שחרור לא רציני, זה הזוי ומרגיז ואני יכול להבין את מכבי שמוכנים לבחור בו כמי שיעזוב. 

יואב, אם כשקארצב חתם בגיל 18 על חוזה לשנתיים ואז הסכים להאריך בשנה אחת בלבד, ואתה לא רואה את הבעייתיות שבזה, זה לא מובן לי. 

אני אולי הכי מחזיק מקארצב כפוטנציאל בפורום, אבל ההתנהלות שלו בנושא החוזה עם מכבי היא בושה וחרפה בעיניי. הוא לא רואה במכבי אפילו מקפצה, אלא רק מכשול שהוא צריך לסיים איתו כבר כדי לעזוב לאירופה.

ובנושא פארפה:

אותו לעומת זאת אין שום סיבה להעביר בטרייד, אבל לצערי יש אנשים כמו מרגריטי שישר קופצים ומתייחסים לכל פיפס תקשורתי כעובדה שכבר קרתה במקום ספקולציה.

על פי רז אמיר שאמין פה בפורום , פארפה יעבור בהעברה קבועה ולא השאלה.

2 דקות לפני, וזה ברשת said:

ובנושא פארפה:

מרגרטי שונא מכבי ומדבר שטיות בעיקר,אף פעם לא ראיתי אותו רושם משהו טוב.

5 דקות לפני, וזה ברשת said:

ובנושא פארפה:

הוא תמיד היה אגוז קשה ומכבי רקדה איתו את הטנגו הזה כי כנראה האמינה בו. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

הוא תמיד היה אגוז קשה ומכבי רקדה איתו את הטנגו הזה כי כנראה האמינה בו. 

מה הייתה האלטרנטיבה? לאבד אותו בגיל 18 כשהוא סומן ככישרון ענק?

מניח שקיוו שעד סוף החוזה משהו בקופסא ישתנה והוא ישנה פאזה. זה לא קרה ובגלל זה הטרייד הזה טוב למכבי.

Just now, מכביסט לעד said:

מה הייתה האלטרנטיבה? לאבד אותו בגיל 18 כשהוא סומן ככישרון ענק?

מניח שקיוו שעד סוף החוזה משהו בקופסא ישתנה והוא ישנה פאזה. זה לא קרה ובגלל זה הטרייד הזה טוב למכבי.

אני לא זוקף את זה לחובתה, אני רוצה שכך מכבי תנהג.