Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לפני1 שעה , קמחי said:

גויאגון יהיה שחקן טוב מאוד בליגה, עם פוטנציאל להרבה יותר.

לא מבין את זה.

כותרת לצורך המו"מ.

מה נראה לכם שקארצב בשנת חוזה=גויאגון+בר כהן? זה סתם טיזינג

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא מבין מה אתם רוצים, אם זה המחיר שיהיה זה מחיר גרוע, שחקן בשנת חוזה על שני שחקני עתיד ועוד כסף . אם זה לא יצחקי אז מי זה? אם אתם חושבים שגולדהאר הוא זה שהציע את הפתרון אז אין לי מה להגיד עוד בנושא. 

אם אתה חושב שזה מה שקרה אז אין לי מה להגיד עוד בנושא. תפסיקו להפוך שמועות או כתבות חרטה לעובדות.

די נו, בגלל האדום הוא שרף אותו? איזה שטויות. האדום חצי היה של השופט ההזוי בכלל וקצת חוסר אחריות של השחקן, אבל זה בעיקר היכולת, מה לא רואים שהוא איטי ומסורבל? לא תורם לא הגנתית ולא התקפית 

11 דקות לפני, עמית ר said:

יש הבדל בין:

תקשורת: "מכבי תעביר לנתניה את בר כהן וגויאגון"

פורום: "ממש מקווה שזה לא נכון, טעות רצינית לעשות דבר כזה"

לבין:

תקשורת: "מכבי תעביר לנתניה את בר כהן וגויאגון"
פורום: "איזו הנהלה גרועה! יצחקי הביתה! איך הם מוותרים על גויאגון? סעמק זהו הלכה העונה. הלך העתיד של הקבוצה"

טוב נווו יש כאן כאלה שחיים על 200 קמ"ש 

לא צריך להשתגע מהדיבור הזה בסה"כ פורום לאוורר את שגרת היום..

Just now, השני למאי תשעים ושמונה said:

אם אתה חושב שזה מה שקרה אז אין לי מה להגיד עוד בנושא. תפסיקו להפוך שמועות או כתבות חרטה לעובדות.

אז אתה חושב שזה נטו תרגיל? בוא נחכה ונראה, הבעיה עם תרגילים כאלה שהצד השני עלול להתאהב בהם

Just now, אליהו_הנביא said:

די נו, בגלל האדום הוא שרף אותו? איזה שטויות. האדום חצי היה של השופט ההזוי בכלל וקצת חוסר אחריות של השחקן, אבל זה בעיקר היכולת, מה לא רואים שהוא איטי ומסורבל? לא תורם לא הגנתית ולא התקפית 

הוא באמת נראה רע בכל הזדמנות, לצד שני שערים משום מקום שהיו חשובים (קצת פחות בדיעבד), יש לו משהו ברגליים אבל לתחושתי במכבי זה כבר לא יקרה.. הוא קיבל עדיפות על צעירים אחרים וצריך להתקדם.

Just now, אליהו_הנביא said:

אז אתה חושב שזה נטו תרגיל? בוא נחכה ונראה, הבעיה עם תרגילים כאלה שהצד השני עלול להתאהב בהם

מוכן להתערב איתך על מה שאתה רוצה שזה לא יקרה.

7 דקות לפני, tkui said:

מסכים 

ואגב לדעתי פטריק שמרן מדי כדי להעניש בצורה פזיזה

נראה היה שהוא בונה עליו בהתחלה ומאז, לא ראה דשא ועוד הביאו לו את שמיר על הראש. יש מצב שפטריק קצת בהיסטריה, אני לא שולל את זה לגמרי.

גם את בר אני לא מעביר קבוע לשם אגב.  

1 דקה לפני, המכבייה said:

נראה היה שהוא בונה עליו בהתחלה ומאז, לא ראה דשא ועוד הביאו לו את שמיר על הראש. יש מצב שפטריק קצת בהיסטריה, אני לא שולל את זה לגמרי. 

יכול להיות 

מה שברור מעבר לזה שאין לי (ולכולם כולל התקשורת) מושג, זה שפטריק לא ישרוף אותו רק בגלל האדום (שזה היה יותר החמרה של השופט ובכלל זה קורה גם לטובים ומנוסים מקארצב) אלא בגלל התנהלות כוללת 

12 דקות לפני, tkui said:

יכול להיות 

מה שברור מעבר לזה שאין לי (ולכולם כולל התקשורת) מושג, זה שפטריק לא ישרוף אותו רק בגלל האדום (שזה היה יותר החמרה של השופט ובכלל זה קורה גם לטובים ומנוסים מקארצב) אלא בגלל התנהלות כוללת 

אני מאד מקווה. 

17 דקות לפני, קובי השועל said:

ממה שאני מבין הדד ליין לקארצב הוא עד היום בערב. אגב, הוא לא יהיה בסגל וכנראה לא עם הקבוצה בכלל.

סיכום ביניים: 1. נימני נחש ארסי שונא מכבי.

2. עבור קניקובסקי נשלם 500,000 יורו+ בר כהן בהעברה+ גויאגון בהשאלה במקרה הטוב+ קארצב שלא יאריך חוזה במכבי ויהיה שרוף במועדון.

37 דקות לפני, המכבייה said:

נכון. מקרה קארצב שונה ומורכב יותר. עדיין לא הייתי זורק אותו לפסי הרכבת, הוא ואילון הוגדרו על ידי מכבי עצמה כמוכשרים ביותר בשנתון שלהם. אני קצת חושש שפטריק התייאש ממנו מוקדם מידי על סמך האדום ואני מקווה שזה לא יכה אותנו בחזרה מתישהוא, הבחור רק בן 21 ויש שם משהו. 

הייתי חי בשלום עם סכום גדול יותר. גם את בר אגב לא הייתי מעביר קבוע לשם. בוודאי שלא את גויאגון. צריכים לשמור על הנכסים שלנו. אוטוולד יודע מה השחקנים האלה שווים עבורו- גם את זה לא צריך לשכוח. 

יכול מאוד להיות שיצא מקארצב משהו, גם על פרץ בגילו חשבנו פה שלא יצא ממנו כלום, אבל גם אם זה יקרה זה לא יהיה במכבי. הוא לא מוכן להאריך את החוזה. כל חידוש חוזה איתו היה אותו סיפור. לא יכול להיות שניתן לשחקנים לעזוב בחינם. דור פרץ מקרה שונה כי הוא לא עבר בחינם, הוא ייצר לנו המון הכנסות כתוצאה מהצלחה מקצועית. קארצב לא יעשה את זה העונה, ולכן אם הוא לא מעוניין להאריך חוזה אין טעם לבזבז עליו דקות של "שכר לימוד". 

אני מדבר ספציפית על קארצב כי הוא נשוא העסקה כרגע, זה יכול להיות כל שחקן אחר באותה סיטואציה בעתיד או בשנה הנוכחית.

מיץ' מאז ומתמיד היה הכי ג'נטלמן שיש עם שחקנים שלו. נידוי, שחרור לחו"ל, תנאי אימון, טיפול בפציעות, משכורות... יו ניים איט. אם יש אנשים שלא יודעים להעריך את זה, ולצערי יש כי אנחנו ישראלים, אז צריך ללמד אותם בדרך הקשה. 

43 דקות לפני, המכבייה said:

נכון. מקרה קארצב שונה ומורכב יותר. עדיין לא הייתי זורק אותו לפסי הרכבת, הוא ואילון הוגדרו על ידי מכבי עצמה כמוכשרים ביותר בשנתון שלהם. אני קצת חושש שפטריק התייאש ממנו מוקדם מידי על סמך האדום ואני מקווה שזה לא יכה אותנו בחזרה מתישהוא, הבחור רק בן 21 ויש שם משהו. 

הייתי חי בשלום עם סכום גדול יותר. גם את בר אגב לא הייתי מעביר קבוע לשם. בוודאי שלא את גויאגון. צריכים לשמור על הנכסים שלנו. אוטוולד יודע מה השחקנים האלה שווים עבורו- גם את זה לא צריך לשכוח. 

אין מה לעשות יש שחקנים צעירים שלא מוכנים להילחם על המקום כמו קארצב או צ׳יבוטה בזמנו.

הוא נמצא בשנת חוזה, לא מוכן להאריך וגם ביקש לעזוב בתחילת הקיץ. כל זה אחרי שהוא מציג יכולת לא טובה עד סבירה והמאמן לא מחזיק ממנו. אחלה עסקה לדעתי. 

4 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

חשבתי שהבעיה היא רק בלהחתים שחקנים זרים 

התנהלות שכונתית אבל אנשים פה ימשיכו עדיין להגן על ההנהלה 

לא יודע אם שכונתית אבל יכולות ניהוליות לא משהו, זה כן. מנהל ובעיקר אדמניסטרטיבי הוא מקצוע. צריך לדעת להיות אסרטיבי, חייכן, תקיף, עם חשיבה ודעה ורסטילית. נראה שבנתיים זה לא קיים במכבי ולא מתכננים כלום מראש. לא מתאים למיץ' בעליל.

22 דקות לפני, קובי השועל said:

אגב, היחיש שהוא תואם גלזר בדפוס משחק הוא קארצב. אין לנו עוד 6 כזה, בטח פטריק בונה על פיבן.

טופ3 חארטות שלך בכל הזמנים. קארצב 6.

פףףף

30 דקות לפני, אלק נילאש said:

יכול מאוד להיות שיצא מקארצב משהו, גם על פרץ בגילו חשבנו פה שלא יצא ממנו כלום, אבל גם אם זה יקרה זה לא יהיה במכבי. הוא לא מוכן להאריך את החוזה. כל חידוש חוזה איתו היה אותו סיפור. לא יכול להיות שניתן לשחקנים לעזוב בחינם. דור פרץ מקרה שונה כי הוא לא עבר בחינם, הוא ייצר לנו המון הכנסות כתוצאה מהצלחה מקצועית. קארצב לא יעשה את זה העונה, ולכן אם הוא לא מעוניין להאריך חוזה אין טעם לבזבז עליו דקות של "שכר לימוד". 

אני מדבר ספציפית על קארצב כי הוא נשוא העסקה כרגע, זה יכול להיות כל שחקן אחר באותה סיטואציה בעתיד או בשנה הנוכחית.

מיץ' מאז ומתמיד היה הכי ג'נטלמן שיש עם שחקנים שלו. נידוי, שחרור לחו"ל, תנאי אימון, טיפול בפציעות, משכורות... יו ניים איט. אם יש אנשים שלא יודעים להעריך את זה, ולצערי יש כי אנחנו ישראלים, אז צריך ללמד אותם בדרך הקשה. 

לא ידעת שפרץ יצור לך הכנסות בשנתו האחרונה. לא ידענו בכלל באיזה כושר הוא חוזר. ברור שהוא מקרה אחר מקארצב. אני לא רוצה שמיטש ישתנה בשביל ישראלים, שהם ישתנו עבורו. משימה קשה, אני יודע.

סתם חבל לי שככה זה יגמר בסוף. 

עזבו אתכם משטויות תתעסקו במה שמעניין באמת. נסו להוציא 10 מ10 בחידון פתיחת הליגה. מזל שקיבלתי פוש אחרת הייתי מפספס ולא יודע איך הייתי ממשיך לחיות.

לפני2 שעות , המכבייה said:

יצחקי ישראלי אחי, הוא שכונה אחי. 

יצחקי שכונה היום והיה שכונה יותר גדולה כשחקן אתה יודע את זה ואני יודע את זה ולמען כבודו לא נפתח פה מה ששנינו יודעים. 

אם במקום יצחקי היה יושב ישראלי אחר ומביא תוצאות אחרות אף אחד לא היה בא בטענות, אבל יושב מישהו שכולנו מכירים בתור חפפן ומביא תוצאות בהתאם.. אז  מותר להעביר ביקורת. 

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עזבו אתכם משטויות תתעסקו במה שמעניין באמת. נסו להוציא 10 מ10 בחידון פתיחת הליגה. מזל שקיבלתי פוש אחרת הייתי מפספס ולא יודע איך הייתי ממשיך לחיות.

או כמו להרהר במה תהיה המתנה של ה-FOREVER...