Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, הנדון said:

קיבלנו בית שאפשר להחזיר בו את כל ההשקעות על רכש וזה יהיה מטומטם שנפסיד שחקנים שיש בשוק בגלל כמה מאות שקלים. יש אפשרות להחזיר את הכסף הזה בקמפיין טוב.

לא אתפלא אם מכבי מסתכלים על זה הפוך, קיבלנו בית שגם ברמה נוכחית שלנו ללא עוד חיזוקים נוכל לסיים לפחות במקום השני, אולי יעשו יו טרן עם החיזוק והסנונית הראשונה זה צ'יבוטה

Just now, ebibo said:

לא אתפלא אם מכבי מסתכלים על זה הפוך, קיבלנו בית שגם ברמה נוכחית שלנו ללא עוד חיזוקים נוכל לסיים לפחות במקום השני, אולי יעשו יו טרן עם החיזוק והסנונית הראשונה זה צ'יבוטה

אז נסתפק במקום שני ונעוף במשחק על שמינית הגמר במקום להילחם על מקום ראשון ולהגיע ישר לשמינית?

1 דקה לפני, שי123 said:

בכלל, לא ממש ברור לי מה גורם לאנשים פה לחשוב שמכבי יסגרו עסקה של מעל מיליון אירו בפחות משבוע.

זה יותר בתחום המדע בדיוני בהתחשב בזהירות הפיננסית שבה מכבי מתנהלים כבר שנים.

לא ממש ברור לי איך יבואו זר איכותי בפחות משבוע אחרי שלא הצליחו כל הקיץ

1 דקה לפני, שי123 said:

בכלל, לא ממש ברור לי מה גורם לאנשים פה לחשוב שמכבי יסגרו עסקה של מעל מיליון אירו בפחות משבוע.

זה יותר בתחום המדע בדיוני בהתחשב בזהירות הפיננסית שבה מכבי מתנהלים כבר שנים.

אתמול הם סגרו עסקה ב600 אלף ושחקן כמו קארצב שזה שווה 1.2 מליון בערך שווי העסקה הזאת

מכבי יכולים הכל, הענין של רצון והגיון

ההגיון אומר לא לוותר על אף שחקן שיש אפשרות להביא בעיקר שהוא ישראלי והוא איכותי

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הקיץ הזה דווקא הוכיח שיש בסיס רציני לדברים שאמרתי. על כל השחקנים שרשמת דיווחו בתקשורת לפני שהם הגיעו. 

את חלאיילה חיפה רוצה בתחילת העונה שעברה ומאז ירדו ממנו, את נחמיאס חיפה לא רצו (העדיפו את דהאן) ואת קניקובסקי הם גם לא רצו, אלא ב״ש. 

מה? אתה מתבסס על שמועות וטוען להוכחות.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זר יגיע כנראה, אבל יש ספק לגבי האיכות שלו. 

אם תביא זר בן 32 שנמצא בירידה גדולה בשנים האחרונות סיכויי הצלחתו יורדים משמעותית. 

נראה שלמכבי כל עסקה מורכבת מדי. לדעתי אחרי שהפסדנו להם את דוד ומוחמד צריך להתעקש על החתונה הזאת.

אם נגיע למצב שמהספסל שלהם יעלו שחקנים כמו מוחמד, רודריגז, אשכנזי, צ׳יבוטה ודוניו ומשלנו ייני, ריקן, בן חיים, חוזז וחלאיילה זה די רע. 

גם בתסריט הכי אופטימי שבעונה הבאה עוזבים אותם נטע לביא, אבו פאני וחזיזה הם עדיין פייבורטים לאליפות. 

אז יכול להיות שצ׳יבוטה לא יעשה את ההבדל, אבל הוא בהחלט יהיה צעד נכון בדרך לשם.

תמיד יש ספק באשר לאיכות שלו גם אם כבש 14 גולים בליגה השבדית לפני שנתיים. 

מדבר ספציפית על צ'יבוטה ועל פי מה שידוע לי. אני לא בונה קבוצות במנג'ר. לא יודע בקשר לדין בקשר להצ'יבוטה, היתה התלבטות אמיתית. 

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

כי העברות בסוף החלון זה מדע בדיוני ? 

Just now, erantheking21 said:

אתמול הם סגרו עסקה ב600 אלף ושחקן כמו קארצב שזה שווה 1.2 מליון בערך שווי העסקה הזאת

מכבי יכולים הכל, הענין של רצון והגיון

ההגיון אומר לא לוותר על אף שחקן שיש אפשרות להביא בעיקר שהוא ישראלי והוא איכותי

סגרו עסקה של חצי מיליון.

להעברה של קארצב אין השפעה פיננסית בטווח הקרוב.

זה קצת שונה מה1.3 מיליון שרוצים על צ׳יבוטה.

אני הולך אחורה ל 10 עמודים האחרונים בנושא וזה נראה ככה: 5 עמודי גיז'דור על ציבוטה של יזורים לא שומרי שבת. יצאה שבת, 5 עמודי גיז'דור זהים של יוזרים שומרי שבת.

אני פונה ללב של כולם, אין צורך בהכפלת גיז'דורים. אם אתם רואים שכבר גיז'דרו ואמרו הכל, חסכו מאיתנו כפילו בבקשה

1 דקה לפני, המכבייה said:

תמיד יש ספק באשר לאיכות שלו גם אם כבש 14 גולים בליגה השבדית לפני שנתיים. 

מדבר ספציפית על צ'יבוטה ועל פי מה שידוע לי. אני לא בונה קבוצות במנג'ר. לא יודע בקשר לדין בקשר להצ'יבוטה, היתה התלבטות אמיתית. 

אם דקה לסיום החלון הם עדיין מתלבטים ולא סגורים על עצמכם איזה שחקנים צריך ולאיזה עמדות, מסביר המון על הקיץ הזה.

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

כי לפי הפרסומים אפשר להבין שיש כבר משא ומתן מול שחקנים, בניגוד לצ׳יבוטה שלהבנתי מעולם לא היה משא ומתן עליו מול לודוגורץ.

3 דקות לפני, שי123 said:

סגרו עסקה של חצי מיליון.

להעברה של קארצב אין השפעה פיננסית בטווח הקרוב.

זה קצת שונה מה1.3 מיליון שרוצים על צ׳יבוטה.

אתה מדבר כאילו 10 מליון , אם מכבי רוצה ושאלה כבר מכבי יודעת כמה צ'יבוטה שווה כנראה כי היא בקשר ישיר עם דהאן השנה הרבה ..גם עם לודורגורץ 

לא בטוח שזה גם 1.3 מליון זה אתה החלטת אולי זה פחות אולי יותר .

3 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אם דקה לסיום החלון הם עדיין מתלבטים ולא סגורים על עצמכם איזה שחקנים צריך ולאיזה עמדות, מסביר המון על הקיץ הזה.

דיברת עם יצחקי ופטריק ואתה יודע שהם מתלבטים ולא סגורים על עצמם?

5 דקות לפני, Elirandani said:

כי העברות בסוף החלון זה מדע בדיוני ? 

כן, במקרה שלנו הקיץ כן.

כל ההתנהלות הקיץ מוכיחה שהסיכויים קטנים.

לא סומך על הסקאוטינג שלנו ועל יצחקי עד שיוכיחו אחרת

1 דקה לפני, שי123 said:

דיברת עם יצחקי ופטריק ואתה יודע שהם מתלבטים ולא סגורים על עצמם?

לא עניתי לך

עניתי למכבייה שכתב שהייתה התלבטות אמיתית.

שים לב לפני שאתה קופץ

1 דקה לפני, erantheking21 said:

אתה מדבר כאילו 10 מליון , אם מכבי רוצה ושאלה כבר מכבי יודעת כמה צ'יבוטה שווה כנראה כי היא בקשר ישיר עם דהאן השנה הרבה ..גם עם לודורגורץ 

לא בטוח שזה גם 1.3 מליון זה אתה החלטת אולי זה פחות אולי יותר .

לא אמרתי שזה הרבה כסף בכללי, אלא שזה הרבה כסף למכבי ושכבר שנים לא הוציאו סכומים כאלה על שחקנים.

אתה מדבר כאילו לא הסתיים לא מזמן משא ומתן ארוך על ביטון שבו הורידו את המחיר שלו משמעותית, ולדעתי הוא שחקן הרבה יותר משמעותי למכבי מצ׳יבוטה.

בשבוע אין זמן להוריד את המחיר, וגם לא נראה שהקבוצה שלו תתפשר כי הוא משחק שם ונותן מספרים בניגוד לביטון.

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא עניתי לך

עניתי למכבייה שכתב שהייתה התלבטות אמיתית.

שים לב לפני שאתה קופץ

לא קפצתי. הגבתי לך לדברים שאתה רושם בפורום חופשי.

סליחה באמת.

35 דקות לפני, erantheking21 said:

מתחילת השנה

6 משחקים

גררו 0 שערים 0 בישולים

בן חיים 0 שערים 2 בישולים

חוזז 0 שערים 1 בישולים

אלמוג 1 שערים 0 בישולים

אצילי:

10 הופעות

6 שערים 5 בישולים

מתחילת השנה בבולגריה והאלופות

מאוויס צ'יבוטה

10 משחקים

2 שערים ו4 בישולים

תספרו לי שוב איזה לוקסוס יש לנו לוותר על שחקן בגלל ריבוי שחקנים בעמדה שלו?

זה בערך לבד כמו אותה כמות שכל הקיצונים שלנו נתנו, אני לא מדבר על אצילי והאיכות שלו שכבר ויתרנו עליו, אז תעשו את החשבון לבד מה יהיה פה.

הסטטיסטיקה הזאת מראה עד כמה המצב שלנו בחרא (לפחות בכנפיים)

2 דקות לפני, שי123 said:

לא אמרתי שזה הרבה כסף בכללי, אלא שזה הרבה כסף למכבי ושכבר שנים לא הוציאו סכומים כאלה על שחקנים.

אתה מדבר כאילו לא הסתיים לא מזמן משא ומתן ארוך על ביטון שבו הורידו את המחיר שלו משמעותית, ולדעתי הוא שחקן הרבה יותר משמעותי למכבי מצ׳יבוטה.

בשבוע אין זמן להוריד את המחיר, וגם לא נראה שהקבוצה שלו תתפשר כי הוא משחק שם ונותן מספרים בניגוד לביטון.

בשבוע הדברים האלה יחתכו מהר, אין מה להשוות סוף חלון למרכז חלון שמחכים לישורת האחרונה שלו כמו במקרה של ביטון, אם לודוגורץ שמה את צ'יבוטה על המדף(כנראה שכן) אין שום הגיון שהיא גם תדביק לו מחיר לא הגיוני(מעריך גג 1.2 מליון, שאפשר להוריד אותם) לא מאמין שגם אף קבוצה הגישה הצעה רשמית(לפי רז בטוויטר גם מכבי בכלל לא הגישה אולי הם לא החליטו, המקור שלו החליט שירדו ממנו כי הכתבה של טוכמן זהה אז נקרא לזה אותו מקור)  הדבברים נזילים, עכשיו ב22:02 יכול להוית שיחה בין מיץ', פטריק וברק והם יכולים להחליט אחרת.

29 דקות לפני, shoval-8 said:

מחזיק אצבעות שציבוטה יבוא פלוס זר ברמה וזה הדבר היחיד שישנה את דעתי בנוגע לסגל הבינוני השנה !

צ'יבוטה לא יגיע למכבי, לצערי.