Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

6 דקות לפני, קמחי said:

הוא לא רוצה לבלות את הקריירה בארץ, ומחפש קרש קפיצה כמה שיותר מהיר לאירופה. אי הרצון להאריך חוזה לא מתרחש בפעם הראשונה וגם לא השנייה. בקווי מציאות מקבילים, סביר בהחלט שבסיום העונה הוא היה מסיים את חלקו במועדון ועובר למועדון ישראלי אחר\זר מבלי להכניס יותר מדי כסף למועדון(בדמי השבחה). אף אחד כנראה לא היה שמח מתרחיש שכזה. 

בהתחשב בגורמים האלו, זו אחלה עסקה ומימוש לא רע בכלל בנכסים שיש למועדון.

אני מאוד מקווה שזה נכון וזה השיקול המרכזי בהעברה של קארצב.

השאלה אם ילכו עכשיו

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

ההיגיון אומר שלאגף.

השאלה אם ילכו חזק על עוד שתי כנפיים לימין ושמאל

18 דקות לפני, קמחי said:

למרות שבעיניי המועדון טיפה תקוע בשלב האחרון במעבר בין ההשאלות בליגת העל להשתלבות בקבוצה הבוגרת ולקטוף את הפירות מההשקעה יוצאת הדופן במחלקת הנוער ובבית"ר ת"א, קשה לי לבוא באשמה ליצחקי\ואן-לייבן או כל גורם אחר בעניין קארצב.

הוא לא רוצה לבלות את הקריירה בארץ, ומחפש קרש קפיצה כמה שיותר מהיר לאירופה. אי הרצון להאריך חוזה לא מתרחש בפעם הראשונה וגם לא השנייה. בקווי מציאות מקבילים, סביר בהחלט שבסיום העונה הוא היה מסיים את חלקו במועדון ועובר למועדון ישראלי אחר\זר מבלי להכניס יותר מדי כסף למועדון(בדמי השבחה). אף אחד כנראה לא היה שמח מתרחיש שכזה. 

בהתחשב בגורמים האלו, זו אחלה עסקה ומימוש לא רע בכלל בנכסים שיש למועדון.

האם היינו רוצים שקניקובסקי, יחזקאל, צ'יבוטה ואחרים היו עוברים את כל הדרך במקום לחזור מהדלת האחורית? בטח. במציאות, זה לא ממש מתרחש ברוב מועדוני הכדורגל ההישגיים.

אמנם זה צורם וללא ספק יש על מה לעבוד בתחום הזה, אבל בטוח שמיטש שואל את השאלות הנכונות בסיטואציה הזו ובטח ובטח יודע לדרוש את השינויים, אם הוא רואה לנכון.

זה נכון. קארצב מסורתית הערים קשיים גם בחידושים הקודמים. המון אמביציה בריאה יש לבחור. והוא עדיין בגיל שהוא יכול לממש. מעבר לא רע עבורו לשחק תחת אוטוולד בנתניה. 

לדעתי שווה לשים סכום רציני על ווינגר ברמה גבוהה יחסית מאשר להשקיע בצ׳יבוטה+זר בינוני.

הרכב אידיאלי:

זר אכזר (גררו) פריצה (חלאילה) קניקובסקי (חוזז)

ביטון (ריקן)

גלזר (שרן) גולסה (שמיר)

סבוריט (דוידזאדה) הרננדז (פיבן) נחמיאס (בלטקסה) ג׳ראלדש (קנדיל)

פרץ (טננבאום)

13 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

השאלה אם ילכו עכשיו

השאלה אם ילכו חזק על עוד שתי כנפיים לימין ושמאל

לדעתי מייעדים לגבי את כנך ימין ויחפשו עכשיו זר או ציבוטה לאגף שמאל

2 דקות לפני, snufkin said:

בסגל הנוכחי, עם מאמן פרגמטי שמתאים את שיטת המשחק לקבוצה, מערך של 4-4-2 ותפקוד של ביטון וקניקובסקי באגפים כמעין פליימיקרים(נוסח מיכה/אצילי), גולסה/שרן/גלזר/שמיר במרכז השדה ותפקוד של גררו/אילון כחלוצים שניים יכל למצות בעיניי את המקסימום.

גבי קניקובסקי עובר למכבי ת"א באחת ההעברות הגדולות של הקיץ.

קניקובסקי הוא קשר התקפי. גם דן ביטון הוא קשר התקפי. אין מצב ששניהם משחקים יחד בקישור – או רק אחד מהם בהרכב (להערכתי קניקובסקי ישחק יותר) או שהשני צריך להיות מוסט לכנף. קניקובסקי שחקן כנף טוב יותר, בצד ימין עם רגל ימין, משם הוא מכניס כדורים לרחבה. אפשרות.

ופה בדיוק גם התאמתו של קניקובסקי למה שמנסה לעשות פטריק ואן לוון. קניקובסקי הוא מהמוסרים הטובים ביותר בליגה לשחקנים שרצים לשטח והוא מאוד בולט ביכולת שלו להרים כדורים לגובה, גם כשהוא משחק כשחקן במרכז. ההחתמות הראשונות של הקבוצה העונה – עדן שמיר, אוסאמה חלאיילה, סטיפה פריצה, אפילו עידן נחמיאס הבלם – הם שחקנים עם משחק ראש מעולה תוך כדי תנועה. בשנתיים האחרונות קניקובסקי בישל 15 שערי ליגה כשיותר ממחצית מהם היו בישולים לנגיחות.

מי יוכל למסור לכל אותם שחקנים שעולים לגובה? קניקובסקי הוא אפשרות מצוינת.

23 דקות לפני, snufkin said:

אז לדעתך יילכו רק על צ'יבוטה/זר ולא על שניהם?

מקווה שההגרלה שלנו בקונפרס תפתח את התיאבון להנהלת המועדון. הצלחה שם שווה המון כסף ונק' דירוג עתידיות.

מאוויס + זר וצריך לעשות שם יופי של קמפיין.

יאללה מכבי, עוד קצת מאמץ ויהיה לנו את זה, במצב הזה אני לא בטוח שצריך עוד זר אפילו

עריכה: לא שמתי לב שזה יצא עם מספרים, אל תתייחסו אליהם כמובן

1351362580_lineup(1).png.4c71ac5c4fc01d8be577ab199a283b11.png

8 דקות לפני, liron981s said:

לפי וואן פראפה בהשאלה וקארצב יעברו ו500 אלף יורו

נשארה רק חתימה רשמית

תכלס יכול להיות שזה פחות מ 500 כי גם מכבי ירצו להראות שהם משקיעים וגם סגל ירצה להראות שהוא לא יצא פראייר 

לא אומר שזה המצב אבל זה מסוג המצבים שזה יכול לקרות

צ׳יבוטה או זר לכנף שמאל ויש אחלה סגל. גם וגם זה טו מאץ' אלא אם לודוגורץ חמים על טבחלוץ פלוס חוזז ויורידו לנו איזה מאה אלף במחיר של צ׳יבוטה...

לפני1 שעה , Brandon Roy said:

אני מקבל את הדעה שלך, אבל אני חושב שאת צריכה לנסות להסתכל על הדברים מהזווית של השחקנים עצמם.

אם שחקן לא רוצה להיות מושאל, אז הוא לא יהיה מושאל. קניקובסקי לא רצה ואין יותר מדי מה לעשות עם זה, כי בתקופה ההיא הוא עבר לרמת השרון ובאמת לא היה ברמה מספיק טובה בשביל להיות אחד מה - 15-16 בסגל. 

כן הכל טוב חברים אני באמת מרוצה בכללי מהמועדון והכל, ואני יודעת שלא אפשרי להחזיק את כולם ותמיד יהיו פספוסים, פשוט לי אישית קשה לראות שחקנים שאני עוקבת אחריהם שנים מהנוער ומאוד מאמינה בהם עוזבים. במיוחד שזה יכל להימנע בחלק מהמקרים. אני לא נמצאת בתוך המערכת ולכן אני לא יודעת מה הסיבה העיקרית להעברה של קארצב, יכול מאוד להיות שזה עניין הארכת החוזה, אבל בגלל שאני מאוד מאמינה בו זה מבאס בכל מקרה... ועם זאת שמחה מאוד מקניקובסקי ומחכה לראות שהוא באמת יגיע.