Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, Keano said:

יש לי הרגשה שכל מה שמפורסם אלה אופציות שכבר ירדו מהפרק

מרין דווקא נראת אופציה מאוד ריאלית, אותה סוכנות של פריצה, שחקן עם ניסיון ורזומה עשיר (פרופילר שמכבי רוצים), ללא דמיי העברה שנמצא בירידה בקריירה וחכן אםשר להביא אותו

לא יודע מה איתכם, אבל מנשבות אצלי טיפה טיפה רוחות של אופטימיות אחרי הפסימיות הגדולה

שלא תבינו אותי לא נכון, החלון הזה נוראי גם אם יביאו את רונאלדו מיובה, לא התנהלנו נכון, עשינו כמעט כל טעות אפשרית ובעיקר פעלנו מתוך איטיות ועצלנות גדולה, אבל נראה שהתיקונים במקום, החיזוקים והעמדות שמכינים שחקנים לחיזוק בהן גם מאוד נכונות, מה שהפיח בי את האמונה מחדש היא הדיבור על זה שרוצים להתחזק ביותר משחקן אחד ובנוסף גולסה שהתחיל אימונים חלקיים, זה אומר שתוך חודש הוא אמור להיות מוכן, קצת אחרי הפגרה.

6 דקות לפני, snufkin said:

מרין דווקא נראת אופציה מאוד ריאלית, אותה סוכנות של פריצה, שחקן עם ניסיון ורזומה עשיר (פרופילר שמכבי רוצים), ללא דמיי העברה שנמצא בירידה בקריירה וחכן אםשר להביא אותו

אולי יש לו אופציות יותר טובות או שדורש שכר גבוה מדי ונתנו אישור לסוכן להדליף את השם כי זה ירד מהפרק 

תכלס אם הייתי מנהל מקצועי, הייתי נכנס למנג'ר...

מוריד רשימה של ילדי פלא מהקהילה של המשחק, ומנחית כמה מהם כאן חח

בפעם האחרונה ששיחקתי מנג'ר, דור מלול היה כוכב עולמי (היה יכול לשחק בכל עמדה במגרש)

מכרתי אותו לליגה האנגלית, ואת טוטו תמוז לספרדית (שלא נדבר על אלי זיזוב, מסי הישראלי)

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נהיה מעניין סוף סוף בימים האחרונים. ערוץ הספורט מדווח על האריס דולייבץ׳ (דיווח מבוסניה).

ואללה הייתה לי הרגשה שיילכו עליו, מיוצג ע''י אותה סוכנות של איביץ' ופריצה, ושחקן חופשי.

אגב הבאתי אותו בנושא סקאוטינג לפני כמה שנים, נראה אז נחמד מאוד בזמנו לפני שעבר לליגה הגרמנית השנייה.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נהיה מעניין סוף סוף בימים האחרונים. ערוץ הספורט מדווח על האריס דולייבץ׳ (דיווח מבוסניה).

אוי לנו אם עליו אנחנו בונים בכנף. חלש מאוד מאוד.

27 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם טוכמן בוואלה אותו דבר מסתמך גם על הדיווח הבוסני

2 דקות לפני, snufkin said:

דריבליסט מעולה, מייצר ומבשל הרבה. לא כובש מחונן. פרופיל מנג'ר מעניין מאוד

https://fmdataba.com/20/p/151652/haris-duljevic/

בשנתיים האחרונות בליגה הצרפתית הראשונה הוא לא נתן אפילו גול אחד. 

Just now, איתי-מכביסט said:

בשנתיים האחרונות בליגה הצרפתית הראשונה הוא לא נתן אפילו גול אחד. 

כן. כיבוש זו לא המומחיות שלו. יותר מבשל, יוצר ומדרבל. לפי הפרופיל מנג'ר נראה סטייל מיכה כזה