Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

49 דקות לפני, BRoi said:

חלום לראות כאן את קניקובסקי וציבוטה,

אם קניקובסקי יבוא מקווה שזאת תיהיה עסקה שמכילה טרייד של חוזז אם נצליח לדחוף להם אותו 

חוזז לא חותם על חוזה חדש במכבי נראה לך הוא ילך לנתניה ככה בשקט ? 

הלוואי שאני טועה, אבל מניח שזו הדלפה על מועמד שכנראה הסיכויים שיגיע לא גבוהים, אבל נחמד לראות שאלה סדרי הגודל שמכוונים אליהם 

3 דקות לפני, ChenA said:

הלוואי שאני טועה, אבל מניח שזו הדלפה על מועמד שכנראה הסיכויים שיגיע לא גבוהים, אבל נחמד לראות שאלה סדרי הגודל שמכוונים אליהם 

נראה לי שזו הדלפת הרגעה שעובדים, כמו עם הקולומביאני. אז כנראה שבאמת מנסים להביא מישהו אבל אני לא חושב ששם כמו מרין ירצה להגיע לישראל..

אני חושב שבכלל לא צריך זר לאגף.

להביא את מאוויס וקניקובסקי, שני ישראלים - כזה פשוט והם סוגרים לנו את האגפים.

נכנס הרבה כסף, שווה להוציא עליהם מיליון וחצי יורו כי גם עליהם אפשר לראות רווח בעתיד

6 דקות לפני, Adir12 said:

נכנס הרבה כסף, שווה להוציא עליהם מיליון וחצי יורו כי גם עליהם אפשר לראות רווח בעתיד

קניקובסקי זה כנראה לא יהיה וזה גם פחות תלוי במכבי, אם השחקן אכן יתעקש לסיים חוזה בנתניה. גם אם הוא יעבור, נראה שזה יהיה לקבוצה אחרת ומכבי לא יתאבדו עליו, אין שום שיח בין נתניה למכבי בעניין (להבדיל מב"ש שמאוד רציניים ורוצים אותו).

לעומת זאת ציבוטה, אם הוא יחזור לישראל ולא למכבי, למרות שאני לא מחזיק ממנו שחקן-על, זה יהיה השיא של ההזיה. במצב בו לחיפה יש בכנםיים את חזיזה ואצילי, לב"ש יש את יחזקאל, וכמה כושים טובים ששכחתי את שמם ולנו יש את טב"ח שפרש מזמן וחוזז.. כשעזב אותנו יונתח כהן, ועדין נצליח להפסיד להם את הכנף הישראלי היחיד הראוי שעל המדף, זה כבר יהיה ביזיוני מאוד ויראה לאן מכבי מכוונים..

15 דקות לפני, Keano said:

נראה שהכיוון הוא שחקן מנוסה ובכיר ללא דמי העברה, כנראה שהשכר יהיה פה יחסית גבוה

שים לב למשפט הכי אופטימי שכתבתי בפורום:

אולי רוצים לשים את הכסף על ציבוטה, לכן את הזר לכנף השניה מחפשים ללא דמי העברה

8 דקות לפני, Adir12 said:

מיליון וחצי תצטרך להוציא על כל אחד מהם…

Just now, snufkin said:

אולי רוצים לשים את הכסף על ציבוטה, אז את הזר לכנך השניה מחפשים ללא דמי העברה

פףף

1 דקה לפני, snufkin said:

אולי רוצים לשים את הכסף על ציבוטה, לכן את הזר לכנך השניה מחפשים ללא דמי העברה

לא חושב שזה קשור, יש מספיק כסף להביא גם 2 שחקנים עם דמי העברה

לגבי קניקובסקי, ג'ראדלס זוכר? עוד לא קיבל את השחרור הרשמי מקפריסין והיה נראה שרק חיפה  היו מעוניינים בו כי בכר לא מפסיק לשחרר הצהרות עד ששוחרר, כרגע העובדה היחידה היא שקניקובסקי לא החליט שהוא נשאר בארץ או לא..אם הוא יחליט ומכבי תרצה אותו, לעניות דעתי הוא יעדיף אותנו הוא כבר אמר מכבי זאת אופציה, לא חיפה ולא ב"ש כנראה יותר מרמיזה.

לגבי צ'יבוטה-גם פה זה הולך להיות קרב קשה אבל הדברים יתבהרו והשבוע יהיה שבוע קשה, אם נביא את שניהם מצדי הנושא של יהודה צריך להנעל כי הוא כבר יהיה הזיה שמכבי לא מתחזקת, אומנם באיחור אבל בסוף הביאה את מטרתם

ובנוסף רוצים זר, מלא שמות נזרקים זה אומר שמכבי פועלת בכל החזיתות.

כמה יגיעו? אי אפשר להעריך עדין.

1 דקה לפני, Keano said:

לא חושב שזה קשור, יש מספיק כסף להביא גם 2 שחקנים עם דמי העברה

שמע ניסיתי להיות סופר אופטימי וזה עלה לי בבריאות, תפרגן במקום לקחת את זה לאקסטרים.. 2 שחקנים עם דמי העברה זה כבר בקטגוריה של מדע בדיוני

Just now, snufkin said:

שמע ניסיתי להיות סופר אופטימי וזה עלה לי בבריאות, תפרגן במקום לקחת את זה לאקסטרים.. 2 שחקנים עם דמי העברה זה כבר בקטגוריה של מדע בדיוני

לא אמרתי שיגיעו, רק אמרתי שזה אפשרי, כרגע אנחנו בפלוס 700K, עם 20K מנויים וכנראה אירופה, ובלי הפייר פליי.

לדעתי בשביל לנסות להתחרות באמת על האליפות צריך את צ'יבוט ושחקן זר לאגף בנוסף(כל מי שיש כרגע באגפים יהיה מחליף)

אם לא מביאים את קניקובסקי צריך רק להתפלל לשלומו של גולסה, עליו תיפול ותקום העונה, אם נביא את קניקובסקי כנראה שנהיה בתמונה לאורך כל הדרך.