Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

אכן יש שמועות ממקורבי הגמלים שיש מו"מ רציני בין אלונה לסגל, מדברים על כמליון יורו+שני שחקנים (יוספי ועוד מישהו מהסגל כנראה)+מענקי הישגים

קל שהוא יהיה בב"ש

לא זוכר מתי קנינו שחקן מקבוצה אחרת בארץ בהעברה ישירה(ללא סיום חוזה), מה זה היה דסה ואזולאי?

עריכה:שוינפלד למיטב זכרוני

6 דקות לפני, snufkin said:

אכן יש שמועות ממקורבי הגמלים שיש מו"מ רציני בין אלונה לסגל, מדברים על כמליון יורו+שני שחקנים (יוספי ועוד מישהו מהסגל כנראה)+מענקי הישגים

כמה כסף לעזאזל היא עוד מתכוונת לשפוך? יהיה מוזר אם אחרי כל הגינונים של קניקובסקי על חו״ל בסוף הוא בוחר ללכת לגמלים האלה . איפה לעזאזל הוא יכנס שם?! 

יצחקי צריך כבר להבין שהשוק הישראלי יקר וכדי להביא ישראלים טובים צריך לשלם. אני סופר אתאכזב אם קניקובסקי בסופו של דבר יחתום בקבוצה אחרת בארץ. 

מישהו מוכן להסביר לי איך אנחנו בפלוס כרגע ממכירת שחקנים לעומת קנייה ועדיין ב"ש וחיפה שלא מכרו אף שחקן הקיץ מביאות שחקנים על ימין ועל שמאל.

פחות מהצד הכספי של הצד שלהם, יותר מוזר לי הצד שלנו.

1 דקה לפני, איתי-מכביסט said:

כמה כסף לעזאזל היא עוד מתכוונת לשפוך? יהיה מוזר אם אחרי כל הגינונים של קניקובסקי על חו״ל בסוף הוא בוחר ללכת לגמלים האלה . איפה לעזאזל הוא יכנס שם?! 

יצחקי צריך כבר להבין שהשוק הישראלי יקר וכדי להביא ישראלים טובים צריך לשלם. אני סופר אתאכזב אם קניקובסקי בסופו של דבר יחתום בקבוצה אחרת בארץ. 

היא הוציאה סכומי העברה גדולים בחלון הזה? 

לדעתי הבעיה במכבי היא בעיקר האיטיות בקבלת ההחלטות שלא מתאימה לעולם הכדורגל.

אני חושב שאלונה תתאבד על קניקובסקי אבל למרות שכנראה יש דיבור רציני בינה לבין סגל, מי שיקבע הוא גבי עצמו ולא בטוח שהוא ירצה לעבור ולא להשלים שנת חוזה ולהיות חופשי בקיץ הבא

יחפרו הרבה על קניקובסקי בשבוע הקרוב. 

הוא מחכה להצעה מחול עד הרגע האחרון, נראה לי שאם יקרה משהו בגזרה שלו, זה רק ביום יומיים האחרונים של החלון.

הוא הביע רצון לשחק תחת רוני לוי? חחחחאם הוא ילך לשם הוא אדיוט בן אדיוט, גם במקום מי הוא ישחק שם ובהתחשב שיש סכוי טוב שלא יעברו את אנתרוסיס אז מה יעשו שם עם כל השחקנים

1 דקה לפני, איתי-מכביסט said:

כתבתי על זה פה אתמול שזה יהיה מחדל אדיר אם יחתום בקבוצה אחרת בארץ ולא אצלנו.

היו פה שאמרו שזה לא יקרה, זלזלו באפשרות שכנראה יחתום בקבוצה אחרת בארץ.

אני אומר שוב - אם הוא יהיה על המדף, הנשיא והנשיאה יעשו הכל כדי להביא אותו.

גם אם הסגל שלהם די סגור - כשיש אופציה להביא את השחקן אחד הטובים בליגה (לא בכל קיץ זה קורה) עושים ויעשו הכל

נשמע כמו תרגיל מו''מ כדי להלחיץ את מכבי, שכנראה לא ממהרת או שלא רוצה בכלל ללכת עליו. מה שלמדתי מתקופת ג'ורדי עם כל הפרסומים תמיד על שחקנים שמועמדים לכאורה זה שברוב המקרים אנחנו בכלל לא מעוניינים, אז לא בטוח שבכלל מכבי רוצים.

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אז לא בטוח שבכלל מכבי רוצים.

אז מי הם כן חושבים שיש בשוק לחזק את הקבוצה? צ'יבוטה לא רוצים, קינקובסקי לא רוצים מי הם חושבים שיבוא זהבי אם פ.ס.וו לא תעלה היום.

1 דקה לפני, thunderbolt said:

נשמע כמו ספין, איפה בדיוק הוא הולך לשחק?

image.png.0af5907b4b5919048f59f9ddb209b743.png

מה זה משנה? שכחת מי זאת אלונה? העיקר לקנות, אחר כך לחשוב איפה ולמה.

3 דקות לפני, הנדון said:

אז מי הם כן חושבים שיש בשוק לחזק את הקבוצה? צ'יבוטה לא רוצים, קינקובסקי לא רוצים מי הם חושבים שיבוא זהבי אם פ.ס.וו לא תעלה היום.

ממש ככה

4 דקות לפני, thunderbolt said:

נשמע כמו ספין, איפה בדיוק הוא הולך לשחק?

image.png.0af5907b4b5919048f59f9ddb209b743.png

הוא לא רואה ממטר את רוב השחקנים פה ברשימה.

כשיש לך הזדמנות להביא את אחד הטובים בליגה ,מביאים ואז חושבים.

מקסימום יהיו להם 2 שחקנים טובים על אותה עמדה, מה רע בזה?

האמת ? אם אני קניקובסקי ואין לי הצעה מאירופה אני נשאר בנתניה וסוף העונה אני חופשי. ( זה בהנחה שסגל לא ידפוק לו קטע סטייל אלי טביב וישלח אותו ליציע כי הוא לא יראה שקל )

1 דקה לפני, yello said:

האמת ? אם אני קניקובסקי ואין לי הצעה מאירופה אני נשאר בנתניה וסוף העונה אני חופשי. ( זה בהנחה שסגל לא ידפוק לו קטע סטייל אלי טביב וישלח אותו ליציע כי הוא לא יראה שקל )

סגל והמאמן כבר הצהירו ואמרו שאם הוא לא יאריך חוזה הוא צריך לקחת בחשבון שלא יפתח בכל משחק.

זה רק יפגע בו, יהיה לו קשה למצוא קבוצה ככה אחרי ששיחק מעט וכנראה שבגלל זה יהיו לו מספרים נמוכים

28 דקות לפני, yello said:

סגל מסוגל לשלוח אותן ליציע. הוא נתן לו את כל החלון להביא הצעה מחו"ל ונאדה

לפני1 שעה , דרור שווץ said:

אותה אלונה שלפני שנה רצתה לעזוב ויצאה בקמפיין ״תחזיקו אותי״?

כל שנה שנתיים גג יש לה את זה 

לפני1 שעה , איתי-מכביסט said:

בדיוק עלתה כתבה בוואן שב״ש הכי רצינית לגביו ושאלונה מוכנה לשלם מעל מיליון יורו עבורו

האמת זה נשמע כתבה להלחיץ את חיפה או אותנו 

1 hour ago, snufkin said:

אם זה בסכומים האלה מקווה שלא יקרה 

1 hour ago, איתי-מכביסט said:

1.7 מיליון יורו

כמה נראה מזה על התקופה שהיה אצלנו? 

59 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הוא הביע רצון לשחק תחת רוני לוי? חחחחאם הוא ילך לשם הוא אדיוט בן אדיוט, גם במקום מי הוא ישחק שם ובהתחשב שיש סכוי טוב שלא יעברו את אנתרוסיס אז מה יעשו שם עם כל השחקנים

קודם כל אם הוא ילך לשם זה כנראה בגלל שסגל לוחץ עליו להימכר (כמו שרשמו כאן שהוא יעלה ליציע, מבחינתי הזייה מעדיפים כסף מאשר הצלחה אבל חוץ מאיתנו כולם פה ככה) והוא מפחד להיאבק על מקום בהרכב של חיפה ולא רוצה להיות אצלנו או אנחנו לא רוצים בכזה מחיר

לגבי ב"ש הם קונים אח"כ היא תלך לפוליטיקה או הביתה בגלל התנהגות הקהל או סתם עסקה מלוכלכת (לכאורה) עם בלגיה/ בית"ר/ משהו אחר שדודו ימצא 

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

אם המספרים באמת נכונים והוא לא סוגר באירופה אז הוא יסגור בב"ש.(אי אפשר להתחרות בטירוף של אלונה)

מכבי לא תזרוק מיליון יורו על שחקן חופשי בינואר.