Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

4 דקות לפני, kutomer said:

הסיכוי שינחתו פה 3 שחקנים בשבוע האחרון של חלון העברות נשמע לי פשוט מנותק מהמציאות.

בוא נתחיל מזה שינחת פה ווינגר זר על חלל, משם נתקדם.

החתמנו שלושה שחקנים ביום אחד ועוד בחלון של ינואר 

ועוד איזה שלישייה 

חלוץ שחורר רשתות וכיכב ביריבה שלנו

בלם וירטואוזי שזכה להתעניינות ממועדוני ענק, בעל משחק רגל משובח עם משחק לחץ וחטיפות שגורם לחלוצי היריבה לשלשל 

קשר על צעיר שמכסה שטחים וחוטף כל כדור בסביבה עם מסירות מדוייקות על חצי מגרש ושם אמצעי של גרזן

אך איזה ימים של פייר פליי

12 דקות לפני, אקיטה said:

בזמנו סגל אמר שלא יסכים להשאלות בלי סעיף רכישה. בכנות לא מחזיק מבר כהן בכלל, מרגיש לי שבמקרה הטוב יהיה חוזז של היום.

פארפה בהשאלה לנתניה זה גם קבוצה שנשמעת אש בשבילו לצבירת דקות, אבל מקווה שבמכבי יגידו לסגל "דחוף אצבע ותריח" אם הוא מעז לבקש סעיף רכישה עליו.

אם הוא מתעקש על סעיף רכישה אז אפשר בכיף להסכים רק שיהיה לפחות 1.5-2 מיליון יורו.

מדברים הרבה על פארפה...

אבל למה הוא לא מקבל הזדמנות, אפילו כמחליף? לא מובן לי, אם הוא כזה כישרון גדול. (אולי בגלל שהמאמן פח?)

1 hour ago, רן יעקובי said:

אם זה לא חלק מעסקה שילכו לחפש.

חוצפנים, הרי עסקה כזו נרקמה לפני חודש והם דחו.

מכבי פראיירים אם ישחררו להם את 2 השחקנים שלא כחלק מעסקה כוללת.

ברור , לא ראיתי בכתבה בכלל שמדברים על כך לא בהקשר של טרייד

11 דקות לפני, MTA For Ever said:

ברור , לא ראיתי בכתבה בכלל שמדברים על כך לא בהקשר של טרייד

לא היה דיבור על טרייד וגם אין דיבור או שיח בין נתניה למכבי בכלל, בטח לא לגבי קניקובסקי. הקיץ הזה גמר את אוהדי מכבי, מחצי כתבה מומצאת ולא קזורה כבר בונים כאן עסקאות דמיוניות.

38 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מדברים הרבה על פארפה...

אבל למה הוא לא מקבל הזדמנות, אפילו כמחליף? לא מובן לי, אם הוא כזה כישרון גדול. (אולי בגלל שהמאמן פח?)

מוכן להתערב על כסף שהוא ייצא מפה בחינם לאיזה קבוצה בשוייץ בלי לראות דקה בליגה אצלנו.

ותוך שנתיים יהיה עם שווי של 15 מיליון יורו.

1 hour ago, אקיטה said:

בזמנו סגל אמר שלא יסכים להשאלות בלי סעיף רכישה. בכנות לא מחזיק מבר כהן בכלל, מרגיש לי שבמקרה הטוב יהיה חוזז של היום.

פארפה בהשאלה לנתניה זה גם קבוצה שנשמעת אש בשבילו לצבירת דקות, אבל מקווה שבמכבי יגידו לסגל "דחוף אצבע ותריח" אם הוא מעז לבקש סעיף רכישה עליו.

אין בעיה, לתת סעיף רכישה של 4 מיליון. 

לפני1 שעה , thunderbolt said:

לא הבנתי איך הגעתם למסכנה שבר כהן וגויאגון זה טרייד על קניקובסקי, הם פשוט רוצים אותם בלי קשר אם יעבור אלינו או לחו''ל.

לא מבין איך הגיעו למסקנה שקיים טרייד כזה מאותה כתבה כל הקיץ.

מישהו אמר יפה, נראה לי יוסיפביץ, שאם היו עושים "כוחות"  כמו בשכונה על שחקני ליגת העל, הראשון שהיה בוחר זה שרי, השני אצילי, השלישי אבו פאני, רביעי גלזר, חמישי חזיזה, שישי פלאניץ, שביעי סבוריט, שמיני מוחמד/קניקובסקי, תשיעי גולסה (אהל פציע, התלבטות), עשירי ארד/סאן מנחם

בקיצור, 8 מתוך עשר בערך הם מחיפה. 2 ממכבי ואם נהיה לארג'ים ונחשיב את גולסה, אז 3

וזה לפני שדיבאנו על עומק עם דוניו, עוואד, דהן, טוואטחה וכמובן על המאמן...

בנקודת הזמן הזאת הבדלי האיכות ברורים ועוד זר שכן או לא יגיע, כנראה שלא ישנה את זה באופן מהותי

7 דקות לפני, snufkin said:

מישהו אמר יפה, נראה לי יוסיפביץ, שאם היו עושים "כוחות"  כמו בשכונה על שחקני ליגת העל, הראשון שהיה בוחר זה שרי, השני אצילי, השלישי אבו פאני, רביעי גלזר, חמישי חזיזה, שישי פלאניץ, שביעי סבוריט, שמיני מוחמד/קניקובסקי, תשיעי גולסה (אהל פציע, התלבטות), עשירי ארד/סאן מנחם

בקיצור, 8 מתוך עשר בערך הם מחיפה. 2 ממכבי ואם נהיה לארג'ים ונחשיב את גולסה, אז 3

בנקודת הזמן הזאת הבדלי האיכות ברורים ועוד זר שכן או לא יגיע, כנראה שלא ישנה את זה באופן מהותי

השלישי אבו פאני? מצחיק עשירי סאן מנחם? ממש לא ואשכרה הזכרת את טוואטחה שהם מתים להפטר ממנו, יפה..

16 דקות לפני, snufkin said:

לא שאני מפקפק בהבדלי האיכות בין ה11 שלנו לבין ה11 של חיפה, אבל אתה באמת מסכים עם בחירת הכוחות ההזויה הזו? חד משמעית הגעה של זר איכותי ועוד קניקובסקי לגמרי מאזנת את ההבדלים, גם אם יש יתרון קל לחיפלה.

24 דקות לפני, snufkin said:

לפחות 4 ממכבי. וגם זה לכשעצמו חסר משמעות. עונה שלמה זה משחק של עומק סגל, איכות אימון והמון משתנים. מכבי צריכה לחזק את עצמה ביחס לעצמה, לא כאיזה מסע חימוש מול חיפה.  

29 דקות לפני, סי הצהובה said:

השלישי אבו פאני? מצחיק עשירי סאן מנחם? ממש לא ואשכרה הזכרת את טוואטחה שהם מתים להפטר ממנו, יפה..

סאן מנחם נתן עונה גדולה והוא המגן מספר 2 בארץ כנראה. לגבי אבו פאני, להוציא את גולסה אולי הוא ה 50-50 הטוב בארץ וגולסה כשיר לרבע שעה.. בגדול, זו לא הרשימה שלי וזה לא באמת קריטי אם אבו פאני שלישי או רביעי, הרעיון הוא לחדד את הבדלי האיכות (שראינו אותם באלוף האלופים)

20 דקות לפני, המכבייה said:

לפחות 4 ממכבי. וגם זה לכשעצמו חסר משמעות. עונה שלמה זה משחק של עומק סגל, איכות אימון והמון משתנים. מכבי צריכה לחזק את עצמה ביחס לעצמה, לא כאיזה מסע חימוש מול חיפה.  

אנחנו חלשים כרגע גם באיכות האימון. אני מסכים עם הגישה של להתחזק ביחס לעצמנו בגדול ועדין אנחנו לא חיים בוואקום, אם יש יריבה חזקה, צריך להתאים את עצמנו

39 דקות לפני, snufkin said:

סבוריט, גלזר, גולסה בוודאות, תוסיף נעלם שזה פריצה ועוד נעלם של זר שאמור להגיע לכנף. במידה ופוגעים בהם זה 50-50 בעשירייה הראשונה. 

23 דקות לפני, Almogl said:

לא שאני מפקפק בהבדלי האיכות בין ה11 שלנו לבין ה11 של חיפה, אבל אתה באמת מסכים עם בחירת הכוחות ההזויה הזו? חד משמעית הגעה של זר איכותי ועוד קניקובסקי לגמרי מאזנת את ההבדלים, גם אם יש יתרון קל לחיפלה.

זר איכותי מאוד שישתלב טוב וקניקובסקי - מסכים שזה יצמצם את ההבדלים. 

א. לא מאמין שזה יקרה  מקסימום זר סביר+ סטייל פריצה וזה גם מאוחר מידי ולך תדע אם ומתי ישתלב. לא חושב שזה מה שיעשה את ההבדל ( וגם זה לא בטוח, לדעתי רוב הסיכויים שכלום)

ב. רמת האימון והדינמיקה שלהם כרגע טובה משלנו בפער

31 דקות לפני, Almogl said:

"זר איכותי" זה מובן, אבל קניקובסקי פחות טוב מאצילי, שרי, חזיזה וכנראה שגם מאבו פאני.  בנוסף,  הוא לא שחקן אגף ויש ספק לגבי היכולת שלו לנהל משחק במשחק עומד כמו גם לייצר מהלכי אחד על אחד בתוך צפיפות.

לי נראה שלמכבי העונה אין (וגם לא הייתה) אפשרות אמיתית לסגור פערים בסגל באמצעות רכש ישראלי. הצלחה של הקבוצה תדרוש יכולת מעל המצופה של החומר שכבר יש בקבוצה, לרבות המאמן. זה לא מאוד סביר, אבל זה גם לא מופרך. היתרון הוא שאולי נרוויח משהו לשנים קדימה על הדרך, בלי קשר לסטטוס האליפות בסוף העונה.

4 דקות לפני, snufkin said:

אנחנו חלשים כרגע גם באיכות האימון. אני מסכים עם הגישה של להתחזק ביחס לעצמנו בגדול ועדין אנחנו לא חיים בוואקום, אם יש יריבה חזקה, צריך להתאים את עצמנו

אני לא רואה בחיפה הזאת איזשהוא רף כללי בלתי עביר או מודל. היא קבוצת כדורגל טובה לכשעצמה.

נראה מה יהיה...

9 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא רואה בחיפה הזאת איזשהוא רף כללי בלתי עביר או מודל. היא קבוצת כדורגל טובה לכשעצמה.

נראה מה יהיה...

לא בלתי עביר ולא מודל אבל היא היריב העיקרי והיא טובה ממך, השאיפה היא להיות טוב ממנה

28 דקות לפני, snufkin said:

זר איכותי מאוד שישתלב טוב וקניקובסקי - מסכים שזה יצמצם את ההבדלים. 

א. לא מאמין שזה יקרה  מקסימום זר סביר+ סטייל פריצה וזה גם מאוחר מידי ולך תדע אם ומתי ישתלב. לא חושב שזה מה שיעשה את ההבדל ( וגם זה לא בטוח, לדעתי רוב הסיכויים שכלום)

ב. רמת האימון והדינמיקה שלהם כרגע טובה משלנו בפער

מסכים לגבי רמת האימון והדינמיקה.

אם שנה שעברה עוד יכול להתווכח לטובת פטריק בהתבסס על הריצה, היום בכר מרגיש לידו כמו טוכל ואז זה הופך את כל הדיון של צמצום הפערים ללא רלוונטי.

הלוואי שאני טועה

Just now, הישראלי היפה said:

אם קניקובסקי בסוף יעבור לקבוצה אחרת בארץ ולא לפה זה יהיה מחדל אדיר.

אתה מתבסס על הכתבה של גולדשטיין האדיוט?

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אם קניקובסקי בסוף יעבור לקבוצה אחרת בארץ ולא לפה זה יהיה מחדל אדיר.

שואל ברצינות: למה?

אני יודע שזה לא פופולרי אבל לא בטוח שגבי זה מה שחסר לנו. חסר לנו איכות התקפית בעיקר באגף. אם הוא עובר לכאן זה בהכרח בהשקעה כספית גדולה