Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 hour ago, המכבייה said:

נו, וזה לא מתקיים כרגע? ההגנה שלך לא איכותית? 

זה ממש לא מתקיים כרגע. למעט סאבוריט וג׳ראדלש אין זר שמשדרג אותנו (לגבי פריצה עוד נראה).

51 דקות לפני, קמחי said:

לא ממש, אנחנו די פריכים מאחורה.

חולק עליך. סאבוריט הכי טוב שהיה, וג'ראלדס בטופ 3 עם דסה ואבי כהן(בפרספקטיבה של 46 שנה). הרננדס בעיני סבבה ונדרש תיאום עם הפרטנר שלו. פריכה? אם אתה לא יוצר  לחץ מאסיבי מהקישור, יגיעו אליך. ואנחנו לא בנתיים. שם אגב חיפה התחזקה באמת. לא בהגנה שלה אלא בהגנה על ההגנה שלה. 

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

זה ממש לא מתקיים כרגע. למעט סאבוריט וג׳ראדלש אין זר שמשדרג אותנו (לגבי פריצה עוד נראה).

מתקיים מתקיים. יש לנו ארבעה זרים טובים. שניים מעולים, ושניים שיתרמו לנו ואחד מהם עם פוטינציאל להיות מעולה. 

לפני4 שעות , המכבייה said:

חולק עליך. סאבוריט הכי טוב שהיה, וג'ראלדס בטופ 3 עם דסה ואבי כהן(בפרספקטיבה של 46 שנה). הרננדס בעיני סבבה ונדרש תיאום עם הפרטנר שלו. פריכה? אם אתה לא יוצר  לחץ מאסיבי מהקישור, יגיעו אליך. ואנחנו לא בנתיים. שם אגב חיפה התחזקה באמת. לא בהגנה שלה אלא בהגנה על ההגנה שלה. 

אבל פה הבעיה

הרננדס בתור שחקן הגנה הוא פרווה ממש

טכניקה טובה, מסירה טובה וכל השאר לא מי יודע מה.

לפני7 שעות , המכבייה said:

חד משמעית.

לצורך העניין, ההגנה הזו על הנייר לא פחות

טובה מההגנה של דסה, פיבן, שרן וסבוריט.

וברגע שיבינו שזה לא אינדיבידואלי ...

אני רק שאלה,

ואן לוון סגר את העונה הקודמת כאשר הוא יודע שאין לנו ווינגר אחד עם כישרון סביר בקבוצה,

ואן לוון משחק רק עם 2 ווינגרים מאז שהוא נכנס לקבוצה הבוגרת (לא סגור מה הייתה הטקטיקה שלו בנוער)

ואן לוון (אני מקווה) הוא זה שאומר ליצחקי איזה שחקנים הוא צריך כדי שהוא ישחק בצורה הטקטית שהוא רוצה

עונת 21/22 החלה - מכבי עדין משחקת עם 2 ווינגרים למרות שברור לכולם שזה פשוט לא עובד

22.8 - עדין לא הגיע שום ווינגר לקבוצה

מישהו יכול להסביר לי מה קורה פה בעצם? הרי ואן לוון מבין שהבעיה שלו היא עם הווינגרים, עד כה הגיעו מספר שחקנים לקבוצה ואף אחד מהם לא ווינגר טבעי / אשכרה יתן תפוקה יעילה באגף.

יכול להיות שואן לוון הולך לשנות את צורת המשחק שלו ויזיז את המגנים (5 קו אחרון) כדי שהם יתקפו הרבה יותר עם קישור מעובה ו2 חלוצים? (הרי המגנים שלנו הם הנקודה הכי חזקה בקבוצה).

אני באמת לא מצליח להבין את התוכנית של ואן לוון לעונה הקרובה

17 דקות לפני, ebibo said:

הייתי מציע להסיע לנתבג וזה אבל נראה שניקוליץ' עם מלא זמן פנוי שיקח אותו

שלא יפצע בנהיגה. 

את ניקוליץ אני אורז במשאית מסע כמו של הסוסים לא נותן לו לברוח עד לאן שצריך.

מבאס אותי מאוד שצ׳יבוטה כנראה לא יגיע.

אני באמת חושב שהוא היה מושלם לצרכים שלנו והיה פותר הרבה מהבעיות.

עכשיו צריך לקוות לפגיעה ועוד איזה אלטמן/קניקובסקי

26 דקות לפני, Almogl said:

מבאס אותי מאוד שצ׳יבוטה כנראה לא יגיע.

אני באמת חושב שהוא היה מושלם לצרכים שלנו והיה פותר הרבה מהבעיות.

עכשיו צריך לקוות לפגיעה ועוד איזה אלטמן/קניקובסקי

פגיעה במה ? אנחנו כבר עם חמישה זרים בהרכב.

חוזז ובן חיים יפתחן הרבה העונה

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

מעניין אם אלה שהתנגדו לצ׳יבוטה בתחילת החלון כי הוא העליב אותנו עדיין מתנגדים…

עוד משהו מנפלאות מריחת הזמן של מכבי היה אפשר לסגור את זה לפני חודש שהוא היה רגל וחצי בחוץ עכשיו שום סיכוי שהם יתפשרו על המחיר אם הוא לא עלה.

49 דקות לפני, הנדון said:

עוד משהו מנפלאות מריחת הזמן של מכבי היה אפשר לסגור את זה לפני חודש שהוא היה רגל וחצי בחוץ עכשיו שום סיכוי שהם יתפשרו על המחיר אם הוא לא עלה.

בהנחה והם באמת רוצים למכור אותו, לא חושב שהמחיר שלו השתנה משמעותית בגלל משחק אחד טוב נגד איזה קבוצה קיקיונית. 

בכל מקרה, לא חושב שזו דרך נכונה להסתכל על זה. את דן ביטון מרחנו חודשיים ובסוף קיבלנו 200-300 אלף יורו הנחה, זה הופך את זה למהלך נכון? בעיניי לא. אנחנו חייבים חיזוק לקבוצה ושמנו את הגורל של שלב הבתים העונה על הדבר הזה. אם היינו מקבלים את ההגרלות של ב"ש סיכוי טוב שהיינו עפים ואז במטרה לחסוך כמה מאות אלפי יורו היינו מפסידים כמה מיליונים על העפלה לבתים ועוד נקודות דירוג חשובות. זה ניהול סיכונים מטומטם והפעם היה לנו הרבה יותר מזל משכל.

Just now, אלק נילאש said:

בהנחה והם באמת רוצים למכור אותו, לא חושב שהמחיר שלו השתנה משמעותית בגלל משחק אחד טוב נגד איזה קבוצה קיקיונית. 

בכל מקרה, לא חושב שזו דרך נכונה להסתכל על זה. את דן ביטון מרחנו חודשיים ובסוף קיבלנו 200-300 אלף יורו הנחה, זה הופך את זה למהלך נכון? בעיניי לא. אנחנו חייבים חיזוק לקבוצה ושמנו את הגורל של שלב הבתים העונה על הדבר הזה. אם היינו מקבלים את ההגרלות של ב"ש סיכוי טוב שהיינו עפים ואז במטרה לחסוך כמה מאות אלפי יורו היינו מפסידים כמה מיליונים על העפלה לבתים ועוד נקודות דירוג חשובות. זה ניהול סיכונים מטומטם והפעם היה לנו הרבה יותר מזל משכל.

מסכים

אם ציבוטה או דן ביטון יהיו טובים במכבי אז לאבד אותם בשביל לחסוך 200-300 אלף יורו בטווח הארוך זה טיפשי בעיניי

שנה שעברה שיחקנו את המשחק הזה והפסדנו את גראלדש לאפועל ניקוסיה. השנה היה לנו "מזל" ואף אחד לא לקח את דן ביטון לפנינו

1 hour ago, oshri1992 said:

פגיעה במה ? אנחנו כבר עם חמישה זרים בהרכב.

חוזז ובן חיים יפתחן הרבה העונה

אני מאמין שיגיע כנף זר, בטח אם נעפיל ונשחק ב2 מסגרות. לגבי החלק השני לצערי אני מסכים ובגלל זה מגיעה התקווה שלי לשחקנים כמו אלטמן או קניקובסקי שיורידו את מכסת הדקות הלא פרופורציונליות שלהם במכבי, ואני אוהב את שניהם.

11 דקות לפני, אלק נילאש said:

מצד שני אם ישר אתה מסכים למיליון יורו קח בחשבון שקבוצות אחרות יהיו יותר קשות איתך במו"מ על שחקנים שתרצה, אז בסה"כ תפסיד יותר מכמה אלפי יורו. 

Just now, Keano said:

מצד שני אם ישר אתה מסכים למיליון יורו קח בחשבון שקבוצות אחרות יהיו יותר קשות איתך במו"מ על שחקנים שתרצה, אז בסה"כ תפסיד יותר מכמה אלפי יורו. 

יש הבדל בין להסכים ישר לבין למשוך משא ומתן למשך כל הקיץ. 

לודוגורץ לא תמכור אותו

אלא אם כן יהיה להם על הכוונת איזה שחקן בתפקיד שלו שהוא הרבה יותר טוב ממנו ואז הם ידרשו 1.5 מליון על הדרך

לא מאמין שהוא יעזוב בחלון הזה

לדעתי מכבי ילכו על זר