Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא עושה את ההפרדה דוקטור. כזה אני. תתמודד ואל תלך למקומות אישיים. מובן?  

כן אני הולך למקומות אישיים

כתבתי הכי יפה שיש את הדעה שלי שאתה לא מסוגל לשמוע 

אז עזוב בוא נתקדם לא בא לפורום לריב בסה"כ ליצור דיון ולהעלות טיפה מחשבות על הכתב

אי אפשר להחזיק 6 זרים תותחים

צריך זר 6 צעיר שהוא יכול להתפתח וגררו עונה בדיוק לדרישה

הבן אדם כבש גולים, יכול להיות אחלה חלוץ 3 לא מובן למה מתעקשים עליו על הקו, זה התפקיד שהוא לא צריך להיות בו לדעתי.

2 דקות לפני, Dr. Caligari said:

כן אני הולך למקומות אישיים

כתבתי הכי יפה שיש את הדעה שלי שאתה לא מסוגל לשמוע 

אז עזוב בוא נתקדם לא בא לפורום לריב בסה"כ ליצור דיון ולהעלות טיפה מחשבות על הכתב

אז תקרא את תגובתי המקורית אליך. זאת הדינמיקה במועדון כדורגל- שחקן צעיר נותן עונת בכורה טובה, מקבל את הצאנס. כל הפנטזיות על זרים פסיכים שיצילו אותי, לא מדברת אלי. סורי מייט. 

18 דקות לפני, Miki6846 said:

שמועות מאוהדי ב"ש על טרייד דודזאדה תמורת יוספי...

יש לזה בסיס? מישהו שמע משהו?

בנתיים הם כותבים בפורום שתומר אלטמן יותר כישרוני מיוספי ושצריך להביא אותו כי בדיוק שחררנו אותו בחינם.

סוכנו של שחקן הכנף הוותיק קמיל גרוסיצקי סיפר לתקשורת הפולנית כי מכבי ת״א פנתה לשחקן לפני שהחליט לחתום במועדון נעוריו פוגון שצ׳צ׳ין

3 דקות לפני, הישראלי היפה said:

סוכנו של שחקן הכנף הוותיק קמיל גרוסיצקי סיפר לתקשורת הפולנית כי מכבי ת״א פנתה לשחקן לפני שהחליט לחתום במועדון נעוריו פוגון שצ׳צ׳ין

חחח אם זה הפרופיל שמחפשים אולי בסוף נביא את סלומון קאלו או את אארון לנון.

3 דקות לפני, thunderbolt said:

חח בסוף יגיע איזה מישהו ברירת מחדל כמה שעות לפני סוף הרישום

אני בכלל חושב שצריך עוד 2 שחקנים - זר וישראלי

9 דקות לפני, thunderbolt said:

לא הייתי מזלזל בפרופיל הזה. גרוסיצקי בערך גיל של שרי וצעיר מזהבי. אין לי מושג באיזה כושר הוא היום, ראיתי כמה משחקים שלו עוד כשהיה בהאל בתחילת 2019/20 והוא היה מפלצת. מהיר, חזק ודירבל מגנים בקלות בצ'מפיונשיפ שהיא הרבה יותר פיזית מישראל.

זה כמובן לא רלוונטי כי הוא לא יבוא אבל זה לא פרופיל שחקנים רע. כמו שאמרתי, שרי בסוף הקריירה שלו כבר והוא רמה מעל הליגה פה. 

45 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אם היו משאירים את טיבי ושכטר היה לנו כבר שלד לבנות עליו

מת על שכטר; אבל מה היה עוזר לנו חלוץ מחליף שבקושי סוחב מחצית כשכבר הבאנו את חלאילה?

וגם טיבי שכבר לא נהיה יותר צעיר זה לא בדיוק השחקן לבנות עליו קדימה.

בכל מקרה הציעו לטיבי להאריך חוזה והוא העדיף לחתום בב״ש.

22 דקות לפני, הישראלי היפה said:

קצת מאכזב שזה הפרופיל שפונים אליו. שחקן מצויין אבל הרבה אחרי השיא שכמעט ולא שיחק עונה שלמה מלבד כמה משחקים בליגת המילואים.

מקווה שהשחקן שכן יגיע בסופו של דבר יהיה מרשים יותר + שמכבי יצליחו לשכנע את הבולגרים הנבלות לשחרר את צ׳יבוטה (סיכוי קלוש אחרי המשחק הנהדר שלו היום) 

15 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

קצת מאכזב שזה הפרופיל שפונים אליו. שחקן מצויין אבל הרבה אחרי השיא שכמעט ולא שיחק עונה שלמה מלבד כמה משחקים בליגת המילואים.

מקווה שהשחקן שכן יגיע בסופו של דבר יהיה מרשים יותר + שמכבי יצליחו לשכנע את הבולגרים הנבלות לשחרר את צ׳יבוטה (סיכוי קלוש אחרי המשחק הנהדר שלו היום) 

את גרוסיצקי מכבי רוצים שנים, הוא בפנקסים שג׳ורדי השאיר להם. הלוואי והיה נוחת כאן למרות הגיל.

26 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא הייתי מזלזל בפרופיל הזה. גרוסיצקי בערך גיל של שרי וצעיר מזהבי. אין לי מושג באיזה כושר הוא היום, ראיתי כמה משחקים שלו עוד כשהיה בהאל בתחילת 2019/20 והוא היה מפלצת. מהיר, חזק ודירבל מגנים בקלות בצ'מפיונשיפ שהיא הרבה יותר פיזית מישראל.

זה כמובן לא רלוונטי כי הוא לא יבוא אבל זה לא פרופיל שחקנים רע. כמו שאמרתי, שרי בסוף הקריירה שלו כבר והוא רמה מעל הליגה פה. 

אם יגיע מישהו זה כנראה יהיה או שחקן סגל רחב כזה אחרי השיא או שחקן בכושר מליגה חלשה. אני לא יודע מה הכושר שלו והוא גם ככה לא רלוונטי, אבל על כל "שרי" אחד יש המון "מהו קודרו"

1 hour ago, erantheking21 said:

אי אפשר להחזיק 6 זרים תותחים

צריך זר 6 צעיר שהוא יכול להתפתח וגררו עונה בדיוק לדרישה

הבן אדם כבש גולים, יכול להיות אחלה חלוץ 3 לא מובן למה מתעקשים עליו על הקו, זה התפקיד שהוא לא צריך להיות בו לדעתי.

האידיאל מבחינתי ומאמין שאצל רובנו הוא 5 זרים שמוסיפים לקבוצה איכות מיידית וזר שישי למטרות השבחה ומכירה(יכול להיות גם 4 לטווח המיידי ו2 למטרות מכירה אבל אני מדבר על הכיוון).

24 דקות לפני, שי123 said:

מת על שכטר; אבל מה היה עוזר לנו חלוץ מחליף שבקושי סוחב מחצית כשכבר הבאנו את חלאילה?

וגם טיבי שכבר לא נהיה יותר צעיר זה לא בדיוק השחקן לבנות עליו קדימה.

בכל מקרה הציעו לטיבי להאריך חוזה והוא העדיף לחתום בב״ש.

אמרו לי שלהביא זרים לקבוצה בלי שלד ישראלי זה לא יחזיק מים

אמרתי שגם עם העזיבות של פרץ ויונתן עדיין יכולנו להשאיר שלד ישראלי ועליו לבנות 

בלי קשר אני לגמרי מחזיק מחלאיילה זה באמת החתמה גדולה 

וסומך על ההחתמות של הנהלה גם בהקשר של נחמיאס ושמיר ולא באתי להאשים גם באי ההחתמות 

וגם עם הזרים האלו לא טענתי שנהיה פייבוריטים לאליפות -  פשוט נהיה קבוצה שתדליק את הדמיון מבחינת פוטנציאל 

30 דקות לפני, Raumdeuter said:

האידיאל מבחינתי ומאמין שאצל רובנו הוא 5 זרים שמוסיפים לקבוצה איכות מיידית וזר שישי למטרות השבחה ומכירה(יכול להיות גם 4 לטווח המיידי ו2 למטרות מכירה אבל אני מדבר על הכיוון).

נו, וזה לא מתקיים כרגע? ההגנה שלך לא איכותית?