Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לפני3 שעות , מכביזם זה בדם said:

מבחינת חלוקת שערים, הייתי מקווה ל: 

פריצה 13, חלאילה 7 

גררו 8, זר/צ'יבוטה 12

חוזז, אלמוג, טב"ח - 8

דן ביטון 7, גולסה 5 

שמיר, קארצב, ריקן, שחר - 8 

סבוריט + הבלמים + עצמיים - 7 

סה"כ 75, יכול להספיק לאליפות

מבחינתי זאת הודעה תלושה ברמת הלהופיע בנושא קורונה ולא כאן.

1 hour ago, MetaK1d said:

הגישה הזו של לא להלחם על הישראלים הטובים ביותר מבחינתי זה מחדל מארץ המחדלים, זה כל כך מזכיר את המחדל הגדול ביותר שהיה במכבי תל אביב בשנים האחרונות שהשם שלו זה טוני וואקמה

אתה פותח במלחמה על הישראלים הכי טובים ועובר בלי למצמץ לוואקמה שהוא לא ישראלי.

בכל מקרה חוץ מאצילי ומיכה שלא פה מסיבות שלא קשורות לכדורגל, מי בדיוק היה פנוי הקיץ שעונה להגדרה ״להלחם על הישראלים הטובים ביותר״ והגיע לקבוצה אחרת?

רואה את המשחק של מאלמו נגד לודוגורץ ונזכר בכריסטנסן ואוו אם הוא היה פה איזה קישור מפחיד היה לנו 

אגב צ'יבוטה נחמד לא פיצוץ

עדיף על שחקני האגף שלנו אבל לא את הסכומים שיבקשו עליו

34 דקות לפני, Dr. Caligari said:

רואה את המשחק של מאלמו נגד לודוגורץ ונזכר בכריסטנסן ואוו אם הוא היה פה איזה קישור מפחיד היה לנו 

אגב צ'יבוטה נחמד לא פיצוץ

עדיף על שחקני האגף שלנו אבל לא את הסכומים שיבקשו עליו

צ'יבוטה פתח?

11 דקות לפני, Naor23 said:

צ'יבוטה פתח?

לא

נכנס מחליף 70+ והיה הכי טוב בהתקפה 

עדיין איבד כדורים ועשה שטויות.. 

אין לי מושג איך הגרף התקדמות שלו מבני יהודה אבל על סמך הדקות האלו (שזה לא שווה כ"כ התייחסות וסתם זרקתי הערה כדרך אגב..) הוא לא נראה לי משהו ששווה השקעה 

עיקר ההודעה הייתה בכי על התדרדרות הרמה מציפייה לכריסטנסן ועד לנפילה של שחקני ספסל/ יציע מלודוגרץ, פייר פליי.. 

לפני2 שעות , שי123 said:

אתה פותח במלחמה על הישראלים הכי טובים ועובר בלי למצמץ לוואקמה שהוא לא ישראלי.

בכל מקרה חוץ מאצילי ומיכה שלא פה מסיבות שלא קשורות לכדורגל, מי בדיוק היה פנוי הקיץ שעונה להגדרה ״להלחם על הישראלים הטובים ביותר״ והגיע לקבוצה אחרת?

הכוונה שלי הייתה לשחק שישדרג אותך בוודאות שמסיבה לא ברורה פשוט התעלמו מקיימו,

לדבי להלחם על השיראלים הטובים ביותר, בוא חבר, לא בקטע רע חלילה, אבל ריקן חוזז אלמוג וטבח... אני מאמין שלא כל כך קשה למצוא שדרוג לשחקנים הללו.

טבח - חוץ מהמהירות שהייתה לו לפני שעזב אותנו בשביל לנעול את מדיניות החוץ שלנו עם צ'כיה, לא עשה שום דבר

חוזז - אני אשכרה מנסה להזכר בפעולה אחת טובה שלו בבוגרים של מכבי חוץ מנגד חיפה, אבל לצערי לא מחזיקים ווינגר בהרכב בגלל פעולה אחת בשנתיים

ריקן - עם כל האהבה שלי אליו, לא יכול לתרום יותר כלום חוץ מלארגן ערב קרייוקי (שזה גם משהו, אבל לא בשביל להיות שחקן הרכב)

אלמוג - עד שהוא לא יטפל בעצמו בעזרת פסיכולוג ספורט מוצלח הוא לא יצליח להמריא (מרגוליס V2)

אז כן ידידי, אני באמת מאמין שלא חסרים שחקנים שיתרמו לך יותר מהחוד המחריד שלנו (אז כמו שרשמו, קניקובסקי ציבוטה וכו' וכו' וכו' לגמרי יהיו האנשים שיצליחו לשדרג אותך גם אם הם יהיו בעונה גרועה מאוד... הכל עדיף ממה שיש כרגע

אנחנו בלי יצירתיות בהתקפה, בלי תבנית משחק, בלי תנועה מתוכננת. צפויים לנו הרבה תוצאות תיקו העונה.. לא רואה איך נשאר במאבק האליפות בכזו יכולת

38 דקות לפני, MTA For Ever said:

צאו מהחורים כל המושתנים שזיינו תמוח ששמיר הוא לא שדרוג ביחס לקיים.

מקווה שאתה מבין שאם שחקן שבקושי שיחק שנתיים מהווה שדרוג ביחס לקיים הבעיה היא בקיים

22 דקות לפני, snufkin said:

אנחנו בלי יצירתיות בהתקפה, בלי תבנית משחק, בלי תנועה מתוכננת. צפויים לנו הרבה תוצאות תיקו העונה.. לא רואה איך נשאר במאבק האליפות בכזו יכולת

אליפות לא ניקח עם הקישור האפור הזה ודן ביטון לא יציל את המולדת. קשר זר וקניקובסקי זה מאסט

9 דקות לפני, Double said:

אליפות לא ניקח עם הקישור האפור הזה ודן ביטון לא יציל את המולדת. קשר זר וקניקובסקי זה מאסט

אלא אם יקרה נס (בכל זאת אנחנו מכבי), העונה לא נקח אליפות בכל מקרה. אתה צפוי להתאכזב לגבי דרישות הרכש..

שני שחקני כנף לא יהיו פה 

זאת צריכה להיות עונת מעבר אבל יש גבול לכמה אפשר לשנות בקיץ/עונה אחת. אי אפשר לבנות התקפה וקישור חדשים לגמרי

זה תהליך שלוקח זמן 

37 דקות לפני, Wade said:

מקווה שאתה מבין שאם שחקן שבקושי שיחק שנתיים מהווה שדרוג ביחס לקיים הבעיה היא בקיים

בהחלט.

תוסיף את היעדר שחקנים טובים וזמינים ויש לך 2.5 שחקנים ישראלים להביא לעמדה הזו. שמיר הוא אחד מהם והוא יכול גם להצליח, בלי ציפיות מפוצצות. 

אם פטריק לא בונה על קארצב הייתי מציע שיחפשו למכור או לעשות עליו טרייד על זרגרי/קניקובסקי(תוספת כסף או שחקנים נוספים,

הלוואי ריקן וטבח)

חבל שנשחרר אותו בחינם שנה הבאה ,עדיף לשחרר עכשיו ולהרוויח משהו מהמכירה.

1 דקה לפני, hen34 said:

אם פטריק לא בונה על קארצב הייתי מציע שיחפשו למכור או לעשות עליו טרייד על זרגרי/קניקובסקי(תוספת כסף או שחקנים נוספים,

הלוואי ריקן וטבח)

חבל שנשחרר אותו בחינם שנה הבאה ,עדיף לשחרר עכשיו ולהרוויח משהו מהמכירה.

בהחלט.

6 דקות לפני, snufkin said:

כמה כסף מקבלים על עליה לבתים? (חוץ ממה שקיבלנו עד השלב הזה)

איזור ה-3 מיליון יורו סה"כ (כולל מה שמכבי הרוויחו עד כה)

1 דקה לפני, דקסטר said:

איזור ה-3 מיליון יורו סה"כ (כולל מה שמכבי הרוויחו עד כה)

סכום יפה ביחס ליריבות פח שפוגשים עד הבתים כשמדורגים (אפילו הסגל הנוכחי הגרוע שלנו הצליח לנצח את הקבוצות האלו). אם זה ימשיך ככה בעונות הקרובות, ממש אפשר לבנות על ההכנסה הזאת ככמעט בטוחה.