Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

הוצאות על העברות בחלון:

חלאיילה 650 אלף דולר (כ 550 אלף יורו)

נחמיאס 1.1 מליון ש"ח (כ 280 אלף יורו)

ביטון 700 אלף יורו (לפי וואלה בנוסף גם בונוס על העפלה לקורנפלקס ואליפות)

סך הכל הוצאות העברות: כ 1.5 מליון יורו

הכנסות מהעברות: 2.2 מליון יורו

1 דקה לפני, snufkin said:

הוצאות על העברות בחלון:

למה אוהבים לסבך אותנו וצריכים לרשום כל עסקה בשלושה מטבעות שונים? 

מוסיף גם שלווטפורד יש בונוס על הישגים ולנו יש בונוס של חצי מיליון על יונתן.

4 דקות לפני, snufkin said:

הוצאות על העברות בחלון:

אתה בטוח לגבי הסכום תמורת חלאיילה?

1 hour ago, oshri1992 said:

כרגע יש בקישור את קארצאב, שחר, ריקן, גולסה, גלזר, ייני, ביטון. ( מתעלם מניקותיק ופארפה)

אתם באמת חושבים שיבוא עוד קשר? 

אולי אולי אולי יהיה קיצוני ישראלי ( ציבוטה קניקובסקי) וזהו.

די בצדק אם שואלים אותי.

אני בטוח שיוסיפו על זה את עדן שמיר

ועכשיו ברצינות שיביאו גם את זרגרי מבחינתי ומי שטוב שישחק

לא אמור להיות אכפת לנו כמה שחקנים יש בקבוצה ומי ישחק, מה שאכפת לנו זה להיות טובים גם בהרכב השני 

ואת הצד העסקי תשאיר להנהלה

19 דקות לפני, tkui said:

אני בטוח שיוסיפו על זה את עדן שמיר

ועכשיו ברצינות שיביאו גם את זרגרי מבחינתי ומי שטוב שישחק

לא אמור להיות אכפת לנו כמה שחקנים יש בקבוצה ומי ישחק, מה שאכפת לנו זה להיות טובים גם בהרכב השני 

ואת הצד העסקי תשאיר להנהלה

נכון שכחתי משמיר. מהסתכלות מנג'ר(המשחק) לא אמור להיות לך אכפת מהכמות, במציאחת זה הרבה יותר מורכב להחזיק 8 שחקנים על שלוש עמדות.

אל תהרגו אותי.... אבל לא חייב לחפש רחוק. מה דעתכם על מרמנטיני מחדרה? נתן בעונה שעברה מספרים יפים ויכולת מעולה, יכל לשחק גם 10 וגם באגף, מכיר את ישראל ואת הליגה. יחד עם ביטון, גררו ופריצה הוא יכל להשלים רביעיית התקפה מוכשרת וקטלנית

כבר הזכרתי את השם שלו כמה פעמים

שחקן שיכול להשתלב מצוין אצלינו 

אבל מחפשים שחקן כנף ככה שהוא לא רלוונטי 

לפני6 שעות , oshri1992 said:

כרגע יש בקישור את קארצאב, שחר, ריקן, גולסה, גלזר, ייני, ביטון. ( מתעלם מניקותיק ופארפה)

אתם באמת חושבים שיבוא עוד קשר? 

אולי אולי אולי יהיה קיצוני ישראלי ( ציבוטה קניקובסקי) וזהו.

די בצדק אם שואלים אותי.

אם פטריק מתכוון לתת לדן ביטון את המקום בשלישיית הקישור, אז אפשר לרוץ עם זה. אם לא, אז צריך שחקן יצירתי נוסף באמצע כי רק גולסה הוא כזה. 

גלזר-גולסה-דן ביטון, עם גיבוי של קארצב, שמיר, עידו שחר וריקן זה סבבה, גם אם זר איכותי לאמצע נשמע נוצץ וקורץ יותר. 

בכנפיים יש לנו את גררו, חוזז, טב"ח ואלמוג, ואין ספק שצריך להגיע חיזוק נוסף של דו ספרתי בשערים. 

לפני5 שעות , snufkin said:

אל תהרגו אותי.... אבל לא חייב לחפש רחוק. מה דעתכם על מרמנטיני מחדרה? נתן בעונה שעברה מספרים יפים ויכולת מעולה, יכל לשחק גם 10 וגם באגף, מכיר את ישראל ואת הליגה. יחד עם ביטון, גררו ופריצה הוא יכל להשלים רביעיית התקפה מוכשרת וקטלנית

לא פוסל בכלל,גם יודע לבשל גם להבקיע והכי חשוב יש סיכוי להביא אותו בכלום כסף ואז אפשר להשכיב כסף על צ'יבוטה/קניקובסקי.

36 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

לא פוסל בכלל,גם יודע לבשל גם להבקיע והכי חשוב יש סיכוי להביא אותו בכלום כסף ואז אפשר להשכיב כסף על צ'יבוטה/קניקובסקי.

חדרה לדעתי עשתה קופה יפה על פלומן וטאפוקו אז לא בטוח שזה יהיה ב"כלום כסף" אלא יותר לכיוון החצי מיליון יורו ומעלה. 

מבחינת חלוקת שערים, הייתי מקווה ל: 

פריצה 13, חלאילה 7 

גררו 8, זר/צ'יבוטה 12

חוזז, אלמוג, טב"ח - 8

דן ביטון 7, גולסה 5 

שמיר, קארצב, ריקן, שחר - 8 

סבוריט + הבלמים + עצמיים - 7 

סה"כ 75, יכול להספיק לאליפות

28 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

פריצה 13, חלאילה 7 

גררו 8, זר/צ'יבוטה 12

חוזז, אלמוג, טב"ח - 8

דן ביטון 7, גולסה 5 

זה באמת סנריו שיכול להוביל לאליפות, אבל הוא נראה לי מאוד לא סביר, כל כך הרבה דברים צרכים להתחבר בשביל שכל אחד מהחלקים בפאזל הזה יתן את המקסימום האפשרי שהוא יכול לתת.

אני יכול לפרט שחקן שחקן, אבל האמת שפשוט כל אחד מהמספרים פה הוא גבוה יותר מעונת השיא של השחקן ואני לא רואה מצב שכל השחקנים יתנו עונת שיא ביחד.

האמת אם תלך על בסיס תרחיש כל כך אופטימי על ההתקפה של חיפה אתה תגיע ל100+ שערים ואז זה ממש לא מוביל לאליפות. (אצילי 15, דוניו 10, חזיזה 8, שהר 10, דין דוד 10, שרי 10...) איפה ההתקפה שלנו ואיפה ההתקפה שלהם.

עצוב מאוד לראות איזה התרסקות מקצועית עברנו בשנתיים.

אגב, שחקן אחד לדעתי יכול לתת יותר ממה שצינת וזה גררו, אני באמת מחזיק מהילד הזה, יש לו פוטנציאל התפוצצות אמיתי, הוא יכול לתת פה הרבה יותר מ8 שערים בעונה.

34 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

פריצה 13, חלאילה 7 

גררו 8, זר/צ'יבוטה 12

חוזז, אלמוג, טב"ח - 8

דן ביטון 7, גולסה 5 

12 גולים מוונגר זה צריך להיות מישהו באמת מיוחד ומכוונן כניסות לאמצע (עטר סטייל). אני לא בטוח שזה מה שאנחנו מחפשים כשבצד השני יש מישהו כזה (גררו). לדעתי אם יגיע וונגר, יגיע וונגר טהור שיוכל להזין את הרחבה בכדורים לגול

44 דקות לפני, kutomer said:

זה באמת סנריו שיכול להוביל לאליפות, אבל הוא נראה לי מאוד לא סביר, כל כך הרבה דברים צרכים להתחבר בשביל שכל אחד מהחלקים בפאזל הזה יתן את המקסימום האפשרי שהוא יכול לתת.

אני יכול לפרט שחקן שחקן, אבל האמת שפשוט כל אחד מהמספרים פה הוא גבוה יותר מעונת השיא של השחקן ואני לא רואה מצב שכל השחקנים יתנו עונת שיא ביחד.

האמת אם תלך על בסיס תרחיש כל כך אופטימי על ההתקפה של חיפה אתה תגיע ל100+ שערים ואז זה ממש לא מוביל לאליפות. (אצילי 15, דוניו 10, חזיזה 8, שהר 10, דין דוד 10, שרי 10...) איפה ההתקפה שלנו ואיפה ההתקפה שלהם.

עצוב מאוד לראות איזה התרסקות מקצועית עברנו בשנתיים.

אגב, שחקן אחד לדעתי יכול לתת יותר ממה שצינת וזה גררו, אני באמת מחזיק מהילד הזה, יש לו פוטנציאל התפוצצות אמיתי, הוא יכול לתת פה הרבה יותר מ8 שערים בעונה.

הודעה יפה ואני מסכים עם חלקה, אבל לדעתי חלק מהתרחיש הוא כן סביר דווקא. 

דן ביטון פנדליסט, בעונה שעברה עם קרדיט מוגבל הבקיע 4, ואם לוקח את הפנדלים מיוני יוכל להגיע ל-7. גולסה עם 5 זה גם כן סביר לדעתי, השיא שלו אצלנו זה 4. 

ריקן נותן בדר"כ לפחות 3-4 גולים בעונה, ולשמיר יש גם פוטנציאל להבקיע קצת, אז 8 שערים משאר קשרי האמצע זה גם כן אפשרי עם קצת מאמץ. 

חוזז ואלמוג 3 כ"א, טב"ח עם 2, לא בשמיים. חלאילה בעונה הקודמת בסכנין הבקיע 7, אומנם במכבי יקבל פחות בלעדיות בשפיץ אבל יכול גם להשתפר בקבוצה דומיננטית. 

סבוריט, בלמים בנייחים (בלטקסה נראה כמו חיית רחבה שם) ועצמיים יכול גם כן להגיע ל-6-7, לא מופרך לדעתי. 

נשארנו עם פריצה שבאמת מיעט להבקיע בקריירה, אבל פעם ראשונה מגיע לליגה שכביכול קטנה עליו והוא יקבל קרדיט גדול, והווינגר החדש שלא ידוע עוד מי - שניהם תעלומה. 

אם משניהם נקבל קצת פחות (למרות שמחלוץ זר מרכזי פחות מ-12-13 זאת אכזבה) אבל גררו ייתן קפיצה כמו שאתה מניח אז זה עדיין יכול להספיק. 

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

הודעה יפה ואני מסכים עם חלקה, אבל לדעתי חלק מהתרחיש הוא כן סביר דווקא. 

דן ביטון פנדליסט, בעונה שעברה עם קרדיט מוגבל הבקיע 4, ואם לוקח את הפנדלים מיוני יוכל להגיע ל-7. גולסה עם 5 זה גם כן סביר לדעתי, השיא שלו אצלנו זה 4. 

ריקן נותן בדר"כ לפחות 3-4 גולים בעונה, ולשמיר יש גם פוטנציאל להבקיע קצת, אז 8 שערים משאר קשרי האמצע זה גם כן אפשרי עם קצת מאמץ. 

חוזז ואלמוג 3 כ"א, טב"ח עם 2, לא בשמיים. חלאילה בעונה הקודמת בסכנין הבקיע 7, אומנם במכבי יקבל פחות בלעדיות בשפיץ אבל יכול גם להשתפר בקבוצה דומיננטית. 

סבוריט, בלמים בנייחים (בלטקסה נראה כמו חיית רחבה שם) ועצמיים יכול גם כן להגיע ל-6-7, לא מופרך לדעתי. 

נשארנו עם פריצה שבאמת מיעט להבקיע בקריירה, אבל פעם ראשונה מגיע לליגה שכביכול קטנה עליו והוא יקבל קרדיט גדול, והווינגר החדש שלא ידוע עוד מי - שניהם תעלומה. 

אם משניהם נקבל קצת פחות (למרות שמחלוץ זר מרכזי פחות מ-12-13 זאת אכזבה) אבל גררו ייתן קפיצה כמו שאתה מניח אז זה עדיין יכול להספיק. 

דן ביטון קיבל מעט מאוד קרדיט מואן לוון והשנה נקנה בכסף והופך להיות בערך יחיד בסגל שמסוגל לתת כדור לגול, אני לא יודע להעריך לאן הסיפור איתו הולך, במיוחד לאור חוסר היציבות.

ריקן של השנה נראה כמו שחקן אחר לגמרי מזה שהיה לפני שנתיים ושלוש, אני לא בטוח בכלל שיצליח להביא כמות כזאת של שערים.

קח בחשבון שלצערי תמיד נכנסות פציעות וכרגע לפי התרחיש שלך שגם אתה מסכים שהוא אופטימי יש לך כרגע רק שחקן סגל אחד ששווה יותר מעשרה שערים בעונה וגם לגביו יש תהיות.

מה קורה אם פתאום הוא נפצע לסיבוב? אין לנו אף עמדה בהתקפה בה יש מחליף ראוי. 

אנחנו צרכים 4-5 שחקנים עם יכולת לתת פה עשרה שערים, בדיוק כפי שהיה לנו כמעט בכל עונה בעשור האחרון ושיש לחיפה עכשיו.

אני לא בא עם ידיים מורמות לעונה, אבל האמת היא שאני חושב שתרחיש שאנחנו לוקחים בו אליפות פשוט בלתי סביר.

לפני12 שעות , oshri1992 said:

נכון שכחתי משמיר. מהסתכלות מנג'ר(המשחק) לא אמור להיות לך אכפת מהכמות, במציאחת זה הרבה יותר מורכב להחזיק 8 שחקנים על שלוש עמדות.

עזוב שטויות עדיף איכות מאשר כמות

On 16.8.2021 at 17:54, פראנץ הורבאט said:

מתנצל מראש בפני כל האופטימיים, אוהב את הגישה שלכם לחיים, אבל מצב הסגל פשוט מזעזע.

ההגנה+ קישור אחורי סבבה. עם זאת אין אף שחקן כרגע בסגל שיודע לתת פס חכם, אף אחד. היחידי שקצת יודע עדיין לא חתם רשמית ( ביטון ) וגם כשיחתום , הוא לבד ממששש לא מספיק. אין אף שחקן בסגל שיודע לעשות תנועת עומק. אף אחד. קצת גררו, אולי החלוץ החדש, לא יודע... היו ככ הרבה החתמות ריאליות במחירים שפויים שיכלנו להביא זיחזקו את הסגל\ההרכב, ויכלנו להביא תחרות אמיתית לחיפה. קניקובסקי\עלי מוחמד\צ'יבוטה היו על המדף ומשום מה אנחנו לא בתמונה אפילו עם אף אחד מהם.

אז סבבה, נבוא לבלומפילד ויהיה פנאן. יכלו לבנות פה קבוצה הרבה הרבה יותר טובה הקיץ. 

כרגע אנחנו לא בטופ 2. חיפה אין על מה לדבר, ולדעתי גם באר טובה יותר. מאןד מאודדד מקווה שלא תהיה פאדיחת על ואיזה אשדוד\מכבי פתח תקווה\הפועל לא תתפוס את המקום השלישי כי זה יהיה ממשששש פאדיחה, וזה לא נראה מאוד מופרך לצערי.

בהצלחה רבה העונה, ויאללה מכבי

מסכים ומעלה,

הגישה הזו של לא להלחם על הישראלים הטובים ביותר מבחינתי זה מחדל מארץ המחדלים, זה כל כך מזכיר את המחדל הגדול ביותר שהיה במכבי תל אביב בשנים האחרונות שהשם שלו זה טוני וואקמה, השחקן בזמנו בכה בכל מקום אפשרי כמה הוא רוצה לבוא למכבי, כל משחק נגדנו בתקופה שלו ברעננה סיחרר את ההגנה שלנו, ואיכשהו... מסיבה שרק בפנטגון יודעים, הוא לא הגיע אלינו.

אין ולא יעזור כלום, לא הגיוני לי בשום צורה שמנהלים שיחות עם עלי מוחמד, הקשר ככל הנראה הטוב בישראל, והוא עדין מגיע ליריבה הגדולה.

למכבי יש את כל הכלים להיות באיירן הישראלית, מבחינת כמות אוהדים, מבחינת תקציב שנתי, מבחינת מסורת וכו'.... אתם מדמיינים שחקן שבייארן רוצה והוא פתאום ילך לדורטמונד?? בחיים לא.

ועכשיו לדבר הכואב באמת... כסף יש, רצון יש אז למה בעצם עלי מוחמד / וואקמה / כל שחקן ש*חייב* להיות מכבי ולא נמצא בא??? לדעתי יש 2 סיבות.

1. מערך סקאוטינג לא קיים - אוהב את הגישה של לחפש שחקנים לבד אבל... know your limits, כמו שאני לא יודע לבשל כמו שצריך אז אני מזמין מבחוץ, ככה גם מכבי צריכה לעשות...

2. אנשי מקצוע לא מנוסים / לא טובים - *שיעול* יצחקי *שיעול* - אם אתה לא יודע לנהל מסע ומתן כמו שצריך, אתה לא מתאים לתפקיד נקודה (וזה לא מעניין אותי שזה השנה הראשונה שלו בתקפיד רשמית, היה לו מספיק זמן להתנסות מאז שג'ורדי עזב)