Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

28 דקות לפני, tkui said:

הקטע עם הקיץ הזה
זה שבהרבה קייצים (של ג'ורדי) היה קשה להתחזק כי פשוט כל הנבחרת הייתה אצלנו (ואז באמת לא היו ישראלים נורמלים בחוץ ובטח שלא יכלו לשדרג אותנו) והיה לנו זרים ששווים הרכב ולהחליף אותם היה לקחת סיכון האם הזר שיבוא במקומם יהיה טוב יותר

בקייצים של מנספורד היה פייר פליי ובכל זאת בקיץ של העונה השנייה שלו הוא הביא זרים וישראלים טובים

השנה הסגל שלנו כ"כ חלש יש כסף (ולפי הסרטון של מיטש בתחילת הקיץ אצלו יש את הרצון להשקיע) ויש הרבה ישראלים שיכולים לשדרג אותנו ובינתיים הצלחנו עוד להתחלש

איזה ישראלים בדיוק יש שישדרגו אותנו, בוא נשמע...

18 דקות לפני, פנחס שוף said:

היינו צריכים להביא את אלחמיד כשהוא חזר לארץ

נו באמת

לפני1 שעה , סזאר מנדיונדו said:

לדעתי יגיע עוד זר לכנף וזהו.

אולי אם נעלה לבתים נקבל עוד ישראלי גיבוי לאיזה עמדה אבל קשה לי להאמין שזה יהיה קניקובסקי או ציבוטה (עסקאות עם העברה של מיליון יורו+ חוזה שמן).

זה לא מספיק בשביל להיות פייבוריטיים לאליפות אבל אין לי ספק שזה סגל מספיק טוב ועמוק כדי לתת פייט גם בזירה האירופאית גם בליגה וגם בגביע.

אפילו שאנחנו לא פייבוריטיים אנחנו מכבי ואי אפשר להספיד אותנו אף פעם.

כל עוד הזר שמגיע לאגף זה לא ואקמה זאת תהייה ההתקפה החלשה ביותר שלנו בעשור האחרון ואחת החלשות ב20 שנה.

חסרים לנו 50 גולים להרכב והביאו חלוץ שכבש 12 ב4 שנים.

יכול להיות שהוא אחלה החתמה, הוא גם שיחק בליגות קשות מישראל, אבל עדין אנחנו בחוסר רציני מאוד בכל עמדה מהקישור ומעלה, ראבק יש לנו שחקן אגף אחד ראוי בסגל.

Just now, kutomer said:

כל עוד הזר שמגיע לאגף זה לא ואקמה זאת תהייה ההתקפה החלשה ביותר שלנו בעשור האחרון ואחת החלשות ב20 שנה.

חסרים לנו 50 גולים להרכב והביאו חלוץ שכבש 12 ב4 שנים.

יכול להיות שהוא אחלה החתמה, הוא גם שיחק בליגות קשות מישראל, אבל עדין אנחנו בחוסר רציני מאוד בכל עמדה מהקישור ומעלה, ראבק יש לנו שחקן אגף אחד ראוי בסגל.

זאת העמדה שצריך לשים את הארגז, צריך פה שחקן של דאבל דאבל או קרוב לזה.

אולי בגלל בעיית מכסת הזרים בהרכב הייתי כן הולך על צ'יבוטה, כמה שיעלה יעלה ומשאיר את פארפה כדי שיהיה עומק בעמדה 10.

10 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

איזה ישראלים בדיוק יש שישדרגו אותנו, בוא נשמע...

נו באמת

בהתקפה? אפילו אלטמן שווה אצלנו הרכב

ב"ש הייתה קבוצה חלשה עם סגל ישראלי פח ובקיץ הזה היא הדביקה אותך 

חיפה התחזקה עוד יותר משהייתה אז כן יכולנו להתחזק המון בקיץ הזה

1 דקה לפני, Keano said:

זאת העמדה שצריך לשים את הארגז, צריך פה שחקן של דאבל דאבל או קרוב לזה.

אולי בגלל בעיית מכסת הזרים בהרכב הייתי כן הולך על צ'יבוטה, כמה שיעלה יעלה ומשאיר את פארפה כדי שיהיה עומק בעמדה 10.

בהחלט, אבל זה עדין לא מספיק, גם אם נביא שחקן ברמת היונתן כהן כל מה שזה עושה זה משווה אותנו לרמה הנמוכה של שנה שעברה.

אנחנו חסרים המון איכות בחלק הקדמי, יש לנו מקום לצ׳יבוטה, שחקן אגף זר, דן ביטון וקניקובסקי.

זה נשמע כאילו אני איזה חמדן, אבל ברוב הקבוצות שלנו בעשור האחרון היה לנו עומק בסדרי גודל האלו, אצל איביץ׳ שיחקו באותה קבוצה צ׳יקו, יונתן, עטר, אצילי, שכטר.. זאת כמות כישרון התקפי שאנחנו רחוקים שנות אור ממנה היום. 

2 דקות לפני, kutomer said:

בהחלט, אבל זה עדין לא מספיק, גם אם נביא שחקן ברמת היונתן כהן כל מה שזה עושה זה משווה אותנו לרמה הנמוכה של שנה שעברה.

אנחנו חסרים המון איכות בחלק הקדמי, יש לנו מקום לצ׳יבוטה, שחקן אגף זר, דן ביטון וקניקובסקי.

זה נשמע כאילו אני איזה חמדן, אבל ברוב הקבוצות שלנו בעשור האחרון היה לנו עומק בסדרי גודל האלו, אצל איביץ׳ שיחקו באותה קבוצה צ׳יקו, יונתן, עטר, אצילי, שכטר.. זאת כמות כישרון התקפי שאנחנו רחוקים שנות אור ממנה היום. 

אי אפשר להשוות לעונה שעברה שחקן על שחקן, הקבוצה שונה עכשיו ויש לפטריק יותר זמן להטמיע את השיטה.

גם אני הייתי רוצה לראות בנוסף לשחקן כנף עוד שחקן התקפי לסגל, אולי יביאו לקראת סוף החלון.

2 דקות לפני, kutomer said:

בדיוק.

וזה עוד בלי לקחת בחשבון את ההחלשות בעמדות של שמיר-פרץ ונחמיאס-טיבי 

סוף החלון

בהנחה שביטון באמת חותם ונשאר אולי מקום לעוד זר:

1. אין צורך בחלוץ 3, חשיבה מיותרת לדעתי, גררו יכול וצריך להיות שם , לא ברור לי למה אנחנו תוקעים אותו באגף, למרות שגם שם הוא טוב, באמצע הוא הרבה יותר טוב.

2.נשארו בשוק מהישראלים, קניקובסקי שלפי הדיווחים שני הצדדים לא מתלהבים אחד מהשני(למרות שלדעתי אם מכבי כן תרצה אותו, קניקובסקי לא יסרב), אלטמן שהיה גישושים לגביו לפני חודש וחצי וצ'יבוטה שגם עליו הדיבור הפסיק לפני חודש וחצי שהבינו שזה לא ריאלי...הכי ריאלי זה כמובן אלטמן שבא ללא עלות, אך אין לו תפקיד מוגדר והוא לא כזה מוצלח במשהו ספציפי, אישית פחות מתלהבה ממנו, מבחינת מחיר ברור שקניקובסקי יותר ריאלי מצ'יבוטה למרות שצ'יבוטה יותר רוצה להגיע לפה(ושוב אני מניח שמכבי לא רוצה את קניקובסקי כרגע) אז ברור ששניהם כרגע כמעט ולא ריאלים.

3.כנף זר\10 זר זה מבחינתי מאסט, אחד מהם חייב להגיע עם עוד ישראלי מהשמות שציינתי..ברור שהעדיפות היא לא אלטמן :-\ אבל אני אחיה עם זה .

4. ההגנה שלנו לא נראתה טוב מול חיפה ובעצם לא עשינו שם שינוי משמעותי מאז העונה שעברה , עדיין היתיי רוצה לראות שיפור מסוים שם למרות שלא ניתן.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

סוף החלון

בהנחה שביטון באמת חותם ונשאר אולי מקום לעוד זר:

1. אין צורך בחלוץ 3, חשיבה מיותרת לדעתי, גררו יכול וצריך להיות שם , לא ברור לי למה אנחנו תוקעים אותו באגף, למרות שגם שם הוא טוב, באמצע הוא הרבה יותר טוב.

2.נשארו בשוק מהישראלים, קניקובסקי שלפי הדיווחים שני הצדדים לא מתלהבים אחד מהשני(למרות שלדעתי אם מכבי כן תרצה אותו, קניקובסקי לא יסרב), אלטמן שהיה גישושים לגביו לפני חודש וחצי וצ'יבוטה שגם עליו הדיבור הפסיק לפני חודש וחצי שהבינו שזה לא ריאלי...הכי ריאלי זה כמובן אלטמן שבא ללא עלות, אך אין לו תפקיד מוגדר והוא לא כזה מוצלח במשהו ספציפי, אישית פחות מתלהבה ממנו, מבחינת מחיר ברור שקניקובסקי יותר ריאלי מצ'יבוטה למרות שצ'יבוטה יותר רוצה להגיע לפה(ושוב אני מניח שמכבי לא רוצה את קניקובסקי כרגע) אז ברור ששניהם כרגע כמעט ולא ריאלים.

3.כנף זר\10 זר זה מבחינתי מאסט, אחד מהם חייב להגיע עם עוד ישראלי מהשמות שציינתי..ברור שהעדיפות היא לא אלטמן :-\ אבל אני אחיה עם זה .

4. ההגנה שלנו לא נראתה טוב מול חיפה ובעצם לא עשינו שם שינוי משמעותי מאז העונה שעברה , עדיין היתיי רוצה לראות שיפור מסוים שם למרות שלא ניתן.

עשינו שינוי מאוד משמעותי בהגנה, אולי בפוטנציאל נחמיאס יכול להיות טיבי, ביינתים טיבי כבר בקושי מצליח לספור אליפויות על 2 ידיים.

השינוי הזה כנראה הכרחי, לטעמי הוא קרה מוקדם מדי והייתי שמח אם טיבי היה ממשיך איתנו לשנתיים נוספות, הוא אחרי שנתיים מעולות ויש לו עוד הרבה מה לתרום.

ולמרות זאת, גם אם הייתי מביא עכשיו 4 שחקנים כנראה שכולם היו מגיעים לעמדות התקפיות, שם פשוט אין לנו כלום.

הייתי חייב להגיב על זה פשוט, נטו מהערכה וכבוד לאיתן שנתן לנו המון לאורך עשור.

12 דקות לפני, ברווז צהוב said:

מתי דן ביטון קם מהשנצ ובא לחתום

לדעתי הנחיתו אותו בארץ אתמול כדי שההגבלות של בידוד לא יהיו תקפות לגביו (נכנסו לתוקף בחצות) ולא כי הושג סיכום וכרגע המו״מ נמשך

26 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

לדעתי הנחיתו אותו בארץ אתמול כדי שההגבלות של בידוד לא יהיו תקפות לגביו (נכנסו לתוקף בחצות) ולא כי הושג סיכום וכרגע המו״מ נמשך

בכל מקרה זה כנראה אומר שזה עניין של זמן כי לא היו מנחיתים אותו סתם. 

5 דקות לפני, הנדון said:

למה עוד לא קיבלנו הודעת שיחרור מיאניוטיס/ניקוליץ'?

היווני חובה, אבל ניקוליץ' אין סיכוי שיקבל שיחרור, הוא בכלל מתאמן? או שסתם עשה הצגה פעם אחת במחנה?

לפני3 שעות , ClinteastwoodFan said:

לתת את חוזז בטרייד לנתניה , הוא לא ברמה למכבי.

מקרה קלאסי של הדשא של השכן.

אם חוזז היה משחק בנתניה בהרכב כל משחק וקניקובסקי היה אולי מגרד את ההרכב אצלנו בשנים האחרונות, היית כנראה אומר בדיוק את ההיפך.

לפני2 שעות , tkui said:

ואנחנו כל משחק עם ים של טעויות בהגנה נגד קבוצות פח ולכן המסקנה היא שההגנה שלנו ירדה בכמה רמות

מה יהיה עם הסקת המסקנות אחרי 4 משחקי נוקאאוט?

אולי עושים טעויות בהגנה, אבל עדיין לא מתקרבים לטעות של טיבי מול סארפסבורג.

לפני1 שעה , kutomer said:

אתה לא חמדן , אתה ריאלי.

13 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אתה לא חמדן , אתה ריאלי.

לא יקרה

אם יחתום עוד זר בהעברה חופשית נגיד אמן.

אני אישית מפנה את הבלטות של חוזז ובן חיים אתמול, לא היום, לשחקנים אחרים.

לחוזז יש איזה 4 גולים במכבי ב47 ההופעות האחרונות שלו(בכל המסגרות) זה תפוקה עלובה לשחקן התקפה.

2 פנדלים וכדור חופשי וגול שדה אחד(מול חיפה)...

1 hour ago, kutomer said:

עשינו שינוי מאוד משמעותי בהגנה, אולי בפוטנציאל נחמיאס יכול להיות טיבי, ביינתים טיבי כבר בקושי מצליח לספור אליפויות על 2 ידיים.

השינוי הזה כנראה הכרחי, לטעמי הוא קרה מוקדם מדי והייתי שמח אם טיבי היה ממשיך איתנו לשנתיים נוספות, הוא אחרי שנתיים מעולות ויש לו עוד הרבה מה לתרום.

ולמרות זאת, גם אם הייתי מביא עכשיו 4 שחקנים כנראה שכולם היו מגיעים לעמדות התקפיות, שם פשוט אין לנו כלום.

הייתי חייב להגיב על זה פשוט, נטו מהערכה וכבוד לאיתן שנתן לנו המון לאורך עשור.

טיבי הוא אחד מגדולי הבלמים של העשור שעבר בכדורגל הישראלי וזולל תארים כמעט סדרתי.